לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה שנה טובה וגמר חתימה טובה לכל החברים ובני משפחותיהם !!! :-) חג שמח !!! חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > מה שבלב
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 26-04-2007, 18:46
  S.B.O S.B.O אינו מחובר  

חבר מתאריך: 06.08.05
הצבת מטרות בחיים
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי maorosh שמתחילה ב "הבעייה הקשה שלי..."

הם דבר שכל אחד מאיתנו היה רוצה לעמוד בו כל פעם מחדש, אך לא תמיד זה מתאפשר.

זה טוב לשאוף למשהו מסויים בחיים, ולהעמיד לך אותו למטרה, אך תמיד יש לקחת בחשבון שאולי הוא לא יצא לפועל, ושהחיים לוקחים אותנו למקומות שלא בהכרח ציפינו להם.

הצבת לך למטרה להתחתן עד גיל 23. אוקי. ואתה אומר שהפגישות שלך לא יוצאות הכי טובות שבעולם, ובגלל זה אתה מרגיש קצת לחוץ. קצת הרבה. אין לך סיבה.

לפי דעתי, עצם העובדה שהצבת לך למטרה לך תהחתן עד גיל מסוים, גורמת לך להיות יותר לחוץ בפגישות, לשקול כל מילה שאתה אומר בפגישה, ופשוט לא להיות עצמך - וזאת משום שאתה עושה זאת למען מטרה מסויימת - חתונה, ולא מתוך רצון פשוט להתאהב, לחיות את הזוגיות, את הפשטות שבחיי החברות ללא חתונה, ורק לאחר מכן, מתוך מחשבה שקולה , ואהבה עמוקה - להתחתן, כי זה מה שאתה באמת רוצה לעשות, ולא כי זאת המטרה שלך. צל החתונה תמיד מרחף מעליך בכל פגישה.
כשאני פועלים מתוך דחף מסוים, לחץ שחבוי בנו בעקבות מטרה שהצבנו לעצמנו, אנחנו לא פועלים בשיקול דעת, ונותנים לעצמנו רגע להיות מי שאנחנו, וזאת משום שאין לנו זמן לכך. תשכח את המטרה שלך, תשנה גישה - יש לך את כל החיים להתחתן, אין לך מה למהר, ואז תראה איך אתה מסתדר בפגישות, המילים פתאום מסתדרות, ומהר מאוד אתה מזמין את כל חברי פורום "מה שבלב" ואותי במיוחד לחתונה שלך

שיהיה בהצלחה!

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 26-04-2007, 23:12
  משתמש זכר שכחתי את סיסמתי שכחתי את סיסמתי אינו מחובר  

חבר מתאריך: 06.10.06
בתגובה להודעה מספר 9 שנכתבה על ידי persephone שמתחילה ב "אתה רוצה להתחתן רק כדי לעשות מעשים?"

זהו דרך חיים וחבל להתווכח עם הבן אדם.

יש לחצים חברתיים, יש הלכות מבחינתו.(כן הוא רוצה לעשות מעשים כשרים, זכותו)
וגם כך החברה שלו נוהגת, אז למה לנסות לשנות את זה.

אני כמובן לא אחסום את מילותיכם או דעותיכם, אני פשוט חושב שזה לא עוזר ומיותר. כי הוא דתי. נקודה.
זה עלול לבלבל אותו ולהציק לו יותר.

ובכן לדעתי..פותח אשכול יקר...
אם אתה דתי..אתה יודע שלא הכל בשליטתנו...ואם אתה עוד יותר מאמין..אז פנה לזה שמסובב הכל ותבקש קצת עזרה...

זה דבר מאוד רגיש, הנושא הזה. ולפעמים מבקרים אותנו וקשה לשמוע. אבל באמת בנושאים האלה צריך להקשיב לבין השורות.
לפעמים זה רק עניין של משקפיים.(כן כן...מכיר כאלה שדחו בגלל משקפיים גדולות)
ולפעמים זה עניין של סגנון...
אני חלילה לא אומר שתשתנה...זה לא שווה את זה..ומיד אחרי החתונה תחשף מי אתה..ואז יהיו הרבה קונפליקטים לא נעימים...
אבל לפעמים צריך לעשות שינוי קל, לדעת להתגמש.
אם יש לך חבר/ים אמיתי, אז שאל את דעתו האם יש איזה מקום ששינוי קל יעזור.
זה לא אומר שתיקח את מילותיו כקודש, אבל אולי כדאי להקשיב מה יש לאחרים להגיד, אולי זה יעזור, תשאל את אחיות שלך אולי הם כבנות רואות משהו.

לפעמים זה פשוט המזל (או סייעתא דשמיא כלשונכם).

או דבר, חשוב מאד לדעתי.
זהו שינוי כיוון, תסה להביא רעיונות מחוץ לקופסא...תנסה שיבואו לך הצעות ממקומות אחרים...
מחברים מאתרים משכנים דודים וכו'...
אם יש לך אמא פולניה..פשוט תגיד לה שאתה רוצה להתחתן כבר...וכל השכונה כבר תדאג לך...

ואישית, אם אתה באמת מאמין...אני ממליץ לך לקפוץ לכותל...דבר עם ה"ביג-דאדי"...לא רק בשביל שיעזור לך..גם בשביל התחושה הטובה...ועל הדרך תבקש בשביל כולנו...

הרבה בהצלחה ידידי...והרבה חיוך..
ישן 27-04-2007, 06:36
  rgrg rgrg אינו מחובר  

חבר מתאריך: 08.07.04
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי maorosh שמתחילה ב "הבעייה הקשה שלי..."

סלח לי... אבל עם כל הכבוד להורמונים שלך ולחשק העז שלך להתפרק - זו תהיה טעות להתחתן מהסיבה הזו.

מלבץ הלחצים הפנימיים שלך (ואולי גם חיצוניים) - להתחתן, לקיים יחסים ולהביא ילדים לעולם - בדרך חלקכם מפספס את כל הפואנטה שבלהתאהב, בלהרגיש, בלחוות קשר אמיתי.

מהיכרות שהיתה לי עם כמה וכמה זוגות דתיים שהתחתנו מסיבות של חיפזון/שידוך/אחר - נראה שהמהירות הזו בלמצוא - בלחפש ו"לעשות את זה סופסוף" - בדרך, גם שכחו שישנם רגשות.

ואם רגשות לא עולים מיד בהתחלה, משום שמתחתנים ועוד בתחילה הכל טרי - בשלב כלשהו תצוף תחושת ריקנות.
חלק מן הזוגות שלי יצא להכיר אף השליכו זאת על הילדים - כאשר הילדים העניקו להם את הסיבות היחידות להישאר בקשר זוגי של נישואין - לא "לפרק את החבילה".

נכון שחלקם נשאר עם בן הזוג משום שבן הזוג הוא "אדם טוב בסך הכל" - אבל את תחושת הריקנות שתיווצר - ילדים לא יכולים למלא - ולא צריכים להחליף.

הסיבות שלך להתחתן כרגע נראות טפשיות... וסלח לי על צורת ביטוי זאת. החיפזון הזה רק ייפגע בך בעתיד הרחוק.

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 16:19

הדף נוצר ב 0.07 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר