לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה שנה טובה וגמר חתימה טובה לכל החברים ובני משפחותיהם !!! :-) חג שמח !!! חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > מה שבלב
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 26-04-2007, 21:56
צלמית המשתמש של persephone
  משתמשת נקבה persephone persephone אינו מחובר  

חבר מתאריך: 15.11.04
Facebook profile
תראה...
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי KJSNCSPOIA שמתחילה ב "האם להתפשר?"

לספר שאין נסיון לא יכול לפגוע בך- אם הבחורה באמת רוצה אותך...
להתפשר זה אפפעם לא רעיון טוב- כי במהלך הקשר הפשרות הללו יכולות להתגלות כהרסניות ובסופו של דבר להביא לסיום הקשר...
אתה בן 18, אתה צעיר... בחורה תגיע, אל תרגיש לחוץ להתחיל בקשר- במיוחד לא לפני הצבא, שאתה לא יודע מה יהיה, איך תרגיש ואת מי תפגוש בדרך. הצבא לא חייב להוות מכשול. החיים הרומנטיים לא נגמרים בגלל שאתה מתגייס- בתקופת הגיוס יכול מאוד להיות שהם רק יפרחו...

אני לא אומרת לא לקחת סיכונים- אבל אל תתפס על הבחורה הראשונה שתגיע רק בגלל שאפפעם לא הייתה לך חברה. חשוב שתרצה אותה בגלל מי שהיא-ולא בגלל שהתזמון שלה נכון...

בהצלחה.

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 27-04-2007, 00:39
צלמית המשתמש של חרוב
  משתמש זכר חרוב חרוב אינו מחובר  

חבר מתאריך: 17.05.03
אתה יודע מה? אענה לך במשל קטן.

(קצר. )

מכרתי לא מזמן את האוטו שלי. היו לי את הסיבות שלי. אני, כמובן, מחפש אוטו אחר.
יש לי תמונה בראש איזה אוטו אני רוצה. תמונה מדוייקת. לפרטי פרטים. ויש לי את הכלים (התקציב, כוח ההתמדה והרצון) להשיג את זה. אבל, מצד שני, אני חייב אוטו עכשיו.

אז, מה אתה אומר? להתפשר על האוטו הראשון שאני הולך לראות? או השני?

יכול להיות שהאוטו הראשון שאראה - יהיה כמעט מושלם. ואני אתפשר על דברים קטנים, יחסית. קילומטרז' קצת יותר גבוה ממה שרציתי... צבע שונה... מכות עדינות בפח...
אז זה לא יהיה תואם במאת האחוזים לתמונה בראש - אבל... קרוב לזה. אז מתפשרים קצת.

אבל, אם אני צריך לעשות יותר מדיי פשרות וויתורים... אז אני אשאל את עצמי:
"זה באמת שווה את זה? זה באמת האוטו שאני רוצה?"

הכל במידה. כל קשר עם מישהי/ו - כרוך בפשרות. לפעמים, אתה פוגש מישהי שהיא אפילו יותר טובה ממה שחשבת שתפגוש. לי זה קרה. אבל, הייתי צריך לעשות פשרות בחיי - וגם היא.
מתי זה כבר לא שווה את זה? כשהפשרות הן פשוט יותר מדיי.

אתה שואל אם ללכת על הראשונה? אהבה היא אינה משחק. הלב שלך, הוא לא משחק. אתה היית רוצה להתאהב במישהי ולהיות איתה רק בגלל שאתה חושב שחבל לחפש?ומה אם האושר שלך נמצא במרחק דייט עוד דייט אחד? או עשר?

דבר אחרון. מצחיק אותי שאנשים כל כך בטוחים שבצבא אין זמן ובלתי אפשרי שיהיו מערכות יחסים.
זה ממש לא נכון. הייתה לי חברה בצבא. ואז היו לי דייטים. ואז מספר קשרים... וגם לקחתי מספרים מבת אחת (בזמנו זה היא הישג בשבילי. זה לקח לי רק כ4 חודשים... ).

הצבא הוא לא סוף חייך. הוא גם לא עיכוב. הוא... שינוי. תפאורה שונה. אבל, הוא לא ייעכב אותך בכלום.

אגב, תמיד עניין אותי, אם לכל הבחורים הקרביים אין בחורות כי אין זמן... מי בדיוק הבחורים הקרביים שנמצאים עם הבחורות בי"ב, י"ב...? לא נשמע לך מוזר?

ישן 27-04-2007, 15:50
  S.B.O S.B.O אינו מחובר  

חבר מתאריך: 06.08.05
בפשטות - לא

תן לי להבין.. אתה מתגייס אוטוטו אז אתה מרגיש שאתה לחוץ בזמן? כי אחרי הצבא אתה הופך לקשיש בן 80?
תבין, הצבא לא סותר את העובדה שיכולים להיות לך קשרים, שני הדברים לא נוגדים האחד את השני.
החבר הראשון שלי היה בתקופת הצבא (אני משתחררת עוד 5 חודשים), לא הכרתי אותו בצבא, וזה לא הפריע לי בכלל. אז נכון, ראיתי אותו קצת פחות בגלל היציאות שלי (11-3 בזמנו), אבל זה רק גרם לי להתגעגע אליו יותר ואני אגיד לך יותר מזה... אני הייתי גם החברה הראשונה שלו, ידעתי את זה - הוא סיפר לי. אם זה דחה אותי? ממש לא. אז הנשיקה הראשונה היתה של שנינו, ותהיה בטוח שאותו אני אזכור לא משנה כמה חברים יהיו לי. וגם הוא אותי, כי ככה זה. חבר ראשון, נשיקה ראשונה - הכל ראשון והכי טבעי שיש.

אל תרגיש לחוץ בגלל הצבא, גם אל תיתן לעצמך להרגיש שאתה "חייב" חברה, כי באמת דברים טובים מגיעים כשאתה הכי לא מצפה להם, וגם זה יגיע... תתאזר בסבלנות, שום טוב לא צמח אף פעם מעשיית דברים כתוצאה מלחץ ורצון "לסיים עם זה כבר". קח את הזמן, תכיר בנות בקצב שלך והכי חשוב - תלך לפי תחושות הלב שלך.

בהצלחה!

ישן 29-04-2007, 02:39
  customer customer אינו מחובר  

חבר מתאריך: 30.08.05

יהיה לך עוד מספיק זמן אל תדאג, גם בצבא זה לא נגמר

תנסה את הגישה של יהיה מה שיהיה, תתחיל עם מי שנראית לך ואל תחכה למיועדת
גם מי שבתחילה נראית לך כסתם עוד מישהי יכולה להיות זאת שבאמת תאהב
בנוגע לנשיקה הראשונה, לומדים מהר רק תדאג למורה טובה
עצה ממני, אל תעשה מעצמך מומחה, אבל אין גם שום סיבה להגיד את זה דבר ראשון כמו אני XXX ולא התנשקתי

זה לא באמת מעניין אותה אם היא כבר מתנשקת איתך, פשוט לך עם הזרם
אם אתה רואה שזה ממש לא הולך אחרי כמה שניות פשוט תזוז אחורה תסביר לה בקצרה את המצב, אם היא בחורה לעניין היא תבין את הרמז (ובראש שלה תתלהב מהרעיון שהיא המנטור שלך)

יהיה בסדר, קרה לכולנו

מצאה חן בעינך? לך על זה הסוד הוא לתת לה להבין שהיא מצאה חן בעיינך, אם במבטים ואם במילים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 10:52

הדף נוצר ב 0.06 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר