לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום כתיבה וספרות!!! והשורה הנעה - נוע תנוע! אוסף ביקורות הספרים של כל הזמנים אוסף אתגרי הכתיבהלכתיבה הציטוט הנבחר: 'הסופר, כמו הילד, אוהב לשחק משחקים, אבל יודע להציב את הגבול בין האמת לבדיון' מאת פרויד. חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > תרבות ואמנות > כתיבה וספרות
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 27-04-2007, 18:12
  משתמש זכר idan1986 idan1986 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 02.04.02
שלח הודעה דרך ICQ אל idan1986 שלח הודעה דרך MSN אל idan1986 Facebook profile
אני שחקן האסכולה הישנה, שַׁרְמוּטָה! | סיפור.

עוד סיפור קצת בוטה שלי. =]

אני שחקן האסכולה הישנה, שַׁרְמוּטָה!

במילים אלו הסתיים כנס 'סרסורי העולם' השנתי שלי בניו יורק. כבר שנה רביעית שאני משתתף בו כנציג סרסורי ארץ הקודש. לכנס הזה באים סרסורים מכל העולם יפן, מקסיקו, רוסיה, תאילנד, נורווגיה ועוד... השנה נושא הכנס היה גיוס כוח עבודה חדש.

מה אני אגיד לכם, לבחור ב'סרסולוגיה' (Pimpology) כמקצוע לחיים זה לא קל. בארץ הלימודים מתבצעים באונברסיטת באר שבע (אז איפה חשבתם?), 3 שנים לומדים את יסודות הסרסרות. בניהם סגנון לבוש המפואר בצבעי סגול-ורוד פרוותיים מהחליפה פלוס הכובע עם הנוצה ועד לנעלי אדידס שלושה פסים. סגנון דיבור חופשי-משוחרר-חלקלק עם קללות מעודנות כמו שרמוטה וכלבתא אבל הכי חשוב הוא כוח ושליטה. הרי בלי כוח ושליטה הסרסור הוא סתם עוד תחפושת פורים על בסיס יומי במועדון "נשי" תל-אביבי. בסיום התואר משליחים אותך אל השוק האפור, ובמרכזו בורסת רמת גן. כן, כן המקום הידוע הזה שמאבדים בו את הבתולין והרווקות לזונות (אנחנו קוראים להן רקדניות אקזוטיות בשביל הפלצנים והחננות שמפחדים מהמשטרה) מזדמנות, את הכסף לאנשים כמוני ואת הכבוד לעצמם אם אוכלים מהמטבח ה"נקי-טרי" של אחד מהדאנס בארים בסביבה. אחרי תקופה של חמש שנים פלוס מינוס עברתי אל השוק השחור שהוא ליגה שונה לגמרה! הרקדניות האקזוטיות לא רוסיות אלא הישר מהפירות המובחרים של ארצנו - רמת אביב ג', סביון, הרצליה פיתוח. לא, הן לא עושות את זה בשביל הכסף, משהו על זה שההורים שלהן פספסו כמה וכמה ישיבות הורים בבית הספר, אין כמו נקמה מתוקה "על הורים שלא היו שם בשבילך" מזו של רקדנית אקזוטית. בשוק השחור הדאנס בארים נהפכים לוילות ענק שלא היו מביישות את 'יו הפנר' (Hugh Hefner) לערוך בהן את המסיבה החודשית שלו. והסמים.. אחחחח הסמים... גן עדן עלי אדמות! לא עוד עישון עשב שאלוהים יודע איזה אחמד ריסס עליו דבר מה, לא עוד הסנפת קוק' שאלוהים יודע איזה צביקה פיק הקיא עליו, אך ורק קריסטל אמיתי ממדען ההרואין הפרטי שלי, מר. נקי. מעל הכל אני חייב להודות שהביגוד הוא כמו שמלמדים באונברסיטת באר שבע, סגול-ורוד פרוותי מהחליפה פלוס הכובע עם הנוצה ועד לנעלי אדידס שלושה פסים. בגדי ההומלס שהייתי לובש בימי השוק האפור עפו! ואני נהפכתי לסרסור אמיתי מהסרטים, כלבתא!

חזרה לכנס השנתי בניו יורק, היה שם הכל וכשאני אומר הכל אני מתכוון לזה. ביגוד, אלכוהול, מוזיקה, סמים, ודרפט WNBA (רק בלי בגדים). הדראפט היה של רקדניות אקזוטיות שעכשיו נהפכו להיות חוקיות בכמה ובכמה מדינות מתוקנות בעולם. בחרתי לעצמי דרום קוראנית, לא רק בגלל שהיא "זולה", פשוט לישראלים יש קטע סוטה לנשים מהאזור הזה של העולם. אולי בגלל יותר מדי סרטי 'האנטיי' (Hentai) שראו ומקווים שנשים אסיאתיות יגשימו להם את הפנטזיות החולניות. אחרי הדראפט חזרתי למלון ונרדמתי. התעוררתי כבר בישראל חושב לעצמי - מי? מה? איפה אני? כמה שתיתי אתמול? אני רק זוכר את ההרגשה והרצון העז לחזור לחלום שבו אני שחקן האסכולה הישנה, שַׁרְמוּטָה!

חזרה לפורום

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 20:25

הדף נוצר ב 0.05 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר