לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום מוזיקה כללי ! חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > תרבות ואמנות > מוזיקה וזיהוי שירים
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 28-04-2007, 09:00
  סלביק סלביק אינו מחובר  

חבר מתאריך: 04.05.06
המספר של השטן הוא 616 ולא 666

טעיתם במספר

חשבתם ש-666 הוא המספר של השטן? תחשבו שוב, מסתבר שהמספר הוא 616

כל אוהבי הרוק הכבד יאלצו להתמודד עם מציאות חדשה, בעיקר אלו שקעקעו על עצמם את המספר של השטן – 666. חוקרים מאוניברסיטת ברמינגהם, אשר חקרו את העותק הישן ביותר של הברית החדשה שנמצא עד היום, גילו כי המספר של השטן הוא בכלל 616. העותק של הברית החדשה הינו מהמאה השלישית לספירה. כנראה שבין המאה השלישית למאה ה-21 מישהו התבלבל בתרגום.

העותק שבדקו החוקרים כתוב ביוונית עתיקה והוא התגלה בחפירות ארכיאולוגיות במצרים. בגלל מצבו הירוד של הספר, לא ניתן היה לפענח עד היום את האותיות אך תודות לשיטת צילום ופיענוח נתונים חדשה, הצליחו המדענים לקרוא את הכתוב.

החוקרים טוענים כי המספר 616 נשמע להם הרבה יותר הגיוני מפני שהוא מייצג את שמו של האנטיכרייסט (השטן) בגימטריה.

אתר הבית של כנסיית השטן:

http://www.churchofsatan.com/home.html

http://my.area.co.il/view.php?sitei...e&menuid=377205

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 28-04-2007, 19:06
צלמית המשתמש של RACS
  RACS RACS אינו מחובר  

חבר מתאריך: 15.08.05
שלח הודעה דרך ICQ אל RACS
מממ.. את הכניסה של השטן כבר פירסמתי מזמן
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי סלביק שמתחילה ב "המספר של השטן הוא 616 ולא 666"

וזה דת מוכרת בארצות הברית עם מכשפים ומכשפות, במקום כמרים. ויש להם חתונות מיוחדת (שמוכרות על פי החוק ) וכו'.
...
אני לא רואה באתר שום הוכחה ש616 זה המספר של השטן.
וחוצמזה, לפי הקבלה המספר של השטן הוא 666. (כמו שהמספר של המלאך-האדם הוא 777 והמספר של הקודש הוא 888, עובדה בגלל זה עושים ברית מילה אחרי 8 ימים, - זהו התחברות לאלוקות.)
כל מספר מייצג משהו בבריאה. אני לא זוכר בדיוק את הסדר אבל זה בלתי אפשר שהמספר הוא 616 {לפי האמונה היהודית}. כי ביום שישי, אם תחילתו של סוף בריאת העולם נוצר התגלמות הרוע בעולם, בגלל זה 6 זה מספר של השטן.
למה רושמים את המספרים שלושה פעמים, אז? לא יודע.
אבל בתור עובדה - 666 זה המספר של השטן, תמיד היה, ותמיד יהיה.
.
הברית החדשה זה נוצרים. יהדות היא בין הדתות העתיקות בעולם. אישית אני מאמין לדת היהודית , ולא לדת הנוצרית.
ישן 11-05-2007, 10:51
  Linkin Park Rulz Linkin Park Rulz אינו מחובר  

חבר מתאריך: 11.05.07
בתגובה להודעה מספר 7 שנכתבה על ידי RACS שמתחילה ב "מממ.. את הכניסה של השטן כבר פירסמתי מזמן"

ציטוט:
במקור נכתב על ידי RACS
וזה דת מוכרת בארצות הברית עם מכשפים ומכשפות, במקום כמרים. ויש להם חתונות מיוחדת (שמוכרות על פי החוק ) וכו'.
...
אני לא רואה באתר שום הוכחה ש616 זה המספר של השטן.
וחוצמזה, לפי הקבלה המספר של השטן הוא 666. (כמו שהמספר של המלאך-האדם הוא 777 והמספר של הקודש הוא 888, עובדה בגלל זה עושים ברית מילה אחרי 8 ימים, - זהו התחברות לאלוקות.)
כל מספר מייצג משהו בבריאה. אני לא זוכר בדיוק את הסדר אבל זה בלתי אפשר שהמספר הוא 616 {לפי האמונה היהודית}. כי ביום שישי, אם תחילתו של סוף בריאת העולם נוצר התגלמות הרוע בעולם, בגלל זה 6 זה מספר של השטן.
למה רושמים את המספרים שלושה פעמים, אז? לא יודע.
אבל בתור עובדה - 666 זה המספר של השטן, תמיד היה, ותמיד יהיה.
.
הברית החדשה זה נוצרים. יהדות היא בין הדתות העתיקות בעולם. אישית אני מאמין לדת היהודית , ולא לדת הנוצרית.

להגיד ת'אמת יש כאלו שסבורים שהשטן נולד בתאריך 6/6/666 או בתאריך 6/6/6 בגלל זה 3 מס' במס' של השטן.

אתה מדבר לפי דת נוצרית אני לא חושב שבדת יהודית מדברים בכלל על השטן ואם כבר ביהדות המספר של השטן זה המס' 13 (זה לפי דעתי מס' רע לשתי הדתות נצרות ויהדות) אף על פי שזה פעם היה מס' מזל אבל לא משנה...
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 15:53

הדף נוצר ב 0.09 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר