לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > מחשבים > חומרה ורשתות
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 28-04-2007, 20:29
  tzimber tzimber אינו מחובר  

חבר מתאריך: 23.03.03
אחרי 4 שעות של שיחה עדיין איין תשובה. מי חוסם את הפורטים ? ספק ? או תשתית ?

אז ככה אני מחבר ל hot בתור תשתית ול 013 ברק בתור ספק.
אחרי אין ספור מלחמות איתם קיבלתי חיבור קבוע. למה הייתי צריך אותו ? כי הנתב שלי + מודם כבלים
התנתק בלי סוף בזמן חיבור עם חייגן.
בכל מקרה הכל היה טוב ויפה עד שלפני חודש בערך שמתי לב שהמהירות באימיול ובתוכנות אחרות שואפת ל - 0. התחלתי לבדוק פורטים פתוחים וגיליתי שמלבד כמה פורטים בסיסיים כול הפורטים חסומים. ללא יוצא מן הכלל. כמובן שבשלב הראשון בדקתי את הגדרות הנתב והמחשב ולאחר מכן אפילו חיברתי את המחשב ישירות למודם. לצורך העניין ניסיתי לחבר גם מחשב אחר ובכולם אותה התוצאה.
בשיחה עם ברק 013 נאמר לי שאני חייב לעבור לחייגן ושזו הדרך היחידה שבה אפשר לבדוק את הבעיה... הסברתי לתומך שאני לא יכול לעבור לחייגן כי אני לא יכול להתחבר איתו.
ואז אמר התומך שיכול להיות ואפילו סביר שגם אם אני אחליף ספק הבעיה תישאר. ושהבעיה נובעת בעצם מ hot כי הכתובת שאני מקבל מגיעה ישר מהם ולא עוברת בכלל בברק ולכן הם לא יכולים לתת לי עדיפות גבוהה יותר.
התקשרתי ל Hot ושם ענתה לי תומכת סתומה שחוץ מלהגיד לי שאם המודם עובד ואני מצליח לגלוש היא לא יודעת כלום ולא יודעת מזה פורטים ושאני אפנה לספק.
אחרי שיחה עצבנית ביותר הגעתי לשירות לקוחות ושם הפנו אותי לתומך אחר שניסה לעזור, כל נסיונותיו כשלו והוא אמר שתומך בכיר יצור איתי קשר בהמשך היום ( אף אחד לא חזר ואחרי שיחה נוספת אליהם הנציג פשוט אמר לי להמתין וניתק...)
בכל מקרה אני במקרה גם עובד בתמיכה ושירות מזעזע כזה אני עוד לא ראיתי משתי החברות.
השאלה היא כזו. אצל מי באמת נחסמים הפורטים ?
למרות שבסוף לדעתי אני גם אחליף את הספק וגם יעבור ל ADSL
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 28-04-2007, 20:50
  שימיadmin שימי אינו מחובר  
מנהל פורומי "תכנות ובניית אתרים" ו"חומרה ורשתות"

חבר מתאריך: 25.10.01
הסבר על כיצד פועל "חיבור ללא חייגן" בכבלים
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי tzimber שמתחילה ב "אחרי 4 שעות של שיחה עדיין איין תשובה. מי חוסם את הפורטים ? ספק ? או תשתית ?"

נתחיל בשיטה הפשוטה יותר, של החייגן.

דרך המודם שלך (שמשמש כמעין התקן שכבה 1/2) הוט רואים את כתובת ה MAC של כרטיס הרשת שחיברת למודם - ועל פיו נותנים לך הקצאה של כתובת IP פרטית ( = שאינה באינטרנט) - המתחילה (כיום) באוקטט 172. מתוך הרשת הפרטית הזאת, ניתן להגיע ל"שרתי חיוג" של ספקי האינטרנט השונים (למה אני שם את זה במרכאות? כי מזמן כבר לא מחייגים כאן, אלא מדובר על יצירת חיבור בפרוטוקול PPTP או L2TP). המחשב שלך "מחייג" אל שרתי החיוג של ספק אינטרנט כלשהוא, והם נותנים הקצאה של כתובת IP משלהם, והתעבורה מה IP שהוקצה לך אל האינטרנט מתרחשת ב"תעלה" (tunnel) אשר קיימת מהמחשב שלך אל ה IP של שרת ה"חיוג".

כך שבעצם, בחיוג, אתה מקבל כתובת IP שעוברת בתוך tunnel שאתה מקים עם מחשב של הספק.

כיוון שלא ניתן לעקוף את ספק התשתית (אין בישראל דרך שבה יחברו צד אחד של מודם הכבלים שלך ישירות לתוך הרשת של חברת האינטרנט, שיטה כזו קיימת רק בחיבורי E1/ATM וכדו', גם מטעם הוט) - ולמרות זאת - יש אנשים שלא רוצים את החייגן הארור (אני בהחלט מסכים איתך... זה גורם רק לצרות) - ישב המוח היהודי (שיודע להמציא לנו פטנטים) ועשה כדלקמן:

חברות האינטרנט השונות (אלה שמסכימות לחיבור מהסוג הזה) - הקצו חלק מטווח ה IP שלהן לטובת אנשים "ללא חייגן" (מה שהם מכנים "חיבור MPLS"). על גבי קווי תקשורת מסויימים (שאין לי מושג אם הם משותפים לשרתי ה"חיוג", זה לא ממש עקרוני) - הם מעבירים את כתובות ה IP האלה לרשת הפנימית של הכבלים. אלא מה? שזה לא בדיוק כמו חיבור של סתם לקוח של ספק האינטרנט - עם נתב בשני הצדדים - אלא החבר'ה החליטו שצריך שיהיה איזה tunnel נחמד באמצע. (לפחות בפעם האחרונה שאני הסתכלתי על זה) למה? לא ברור לי, אשמח אם נציג שלהם יטרח להסביר את זה (ייתכן וזו הייתה דרישה של הוט, וייתכן שזו הייתה דרישה של הספקים...). אממה? שה tunnel החביב, עושה הרי encapsulation של IP בתוך IP - מה שמקטין, אפקטיבית, את גודל ה packet המקסימלי שניתן להעביר (כי הרי התווך שמעביר את ה IP של ה tunnel הוא אותו 1500 ידוע, שבתוכו צריך להכניס גם את מידע ה IP וגם את המידע שעוטף אותו).

אפקטיבית התוצאה היא הקטנת ה MTU של האנשים שמחוברים כך לאינטרנט. מה שאומר, שאם אתה שולח packet שלא ניתן לפרק אותו למספר packet-ים (או במילים אחרות - packet שמסומן בו הביט DF - Don't Fragment) - לא תהיה שום דרך להעביר אותו דרך ה tunnel הזה, והוא פשוט ילך לאיבוד. צורת חיבור זאת משפיעה על לא מעט אפליקציות רגישות (בייחוד - VPN-ים, אלא אם כן גם הלקוח וגם השרת שהוא מתחבר אליו מחוברים בשיטה זו, ואז הם כלל לא עוברים דרך ה tunnel...)

כמובן, שיכול להיות מאוד, שבמסגרת האיזור המסויים מאוד המוקצה ברשת הזאת, עשו גם חסימה נוספת על פי פורטים (אבל פחות סביר, בהנחה והם רוצים שישארו להם לקוחות).

נשאר לשאול - כיצד בדקת שאכן הפורטים חסומים? הרצת סרביסים אמיתיים (לא תוכנות P2P שמידת המוצלחות הטכנית שלהם מוטלת בספק) על הפורטים האלה וניסית להתחבר אליהם ממקום אחר באינטרנט? או איך?

ישן 30-04-2007, 19:48

בתגובה להודעה מספר 5 שנכתבה על ידי benyamin שמתחילה ב "הבנתי אותך..... אני מקווה..."

ברירת מחדל? I don't think so...

בברירת מחדל הוט מחברים אותך רגיל - רק אם ספק האינטרנט שולח בקשה לכבלים, הם מעבירים אותך ל pool שלהם (הכבלים קוראים לזה "לשלוח קובץ" - בטח זה איזה CSV עם פרטי משתמש או משהו כזה )

יש סיבה הגיונית אחת (כביכול) לא לחבר ככה - וזה התירוץ ששמעתי - מעקב אחרי משתמשים. ברגע שלא ספק האינטרנט מחבר את האנשים לאינטרנט, אלא הכבלים - אי אפשר לדעת מי נמצא מאחורי כל IP בלי להתקשר לכבלים ולשאול אותם. לדעתי זה קשקוש, כיוון שאם היה להם טיפה שכל בקודקוד, היו יכולים לקבוע IP קבוע למנוי ואז היו חוסכים את כל הדברים הבאים:
1. תקלות בגלל חייגן / חלונות (וכאלה יש בשפע) => פחות תומכים שצריך להחזיק => יותר $$$ בסוף החודש
2. כיוון שה IP קבוע באופן מוחלט (ולא סטטיסטית, כמו היום), כמות האביוז הייתה יורדת בשיעור ניכר משלוש סיבות - א. אנשים יכלו לחסום את המנויים שעושים בעיות באופן קבוע לעולמי עד. ב. אנשים היו נזהרים יותר שהם יודעים שאין להם שום דרך להחליף IP. ג. איתור מזיקים היה אפילו יותר פשוט מאשר שהוא היום - לא היה צורך להתחיל לשמור לוגים של התחברויות, לבדוק שעות, וכו'. הייתה טבלה חד חד ערכית של כתובת IP מול לקוחות.
3. (לא חסכון, אבל...) לקוחות מרוצים יותר, שיודעים שכתובתם קבועה, דבר שבדרך כלל עולה כסף סתם כי אצלנו במדינה אוהבים לסחוט את הלקוחות...
4. פחות עומס על שרתי החיוג שלהם...
5. בטח יש עוד דברים. עובדה שבארה"ב זו ברירת המחדל (וכן, אני יודע ששם זה קצת שונה, שזה בד"כ ספק אחד שמספק את הכל, אבל עדיין...)

למה בזב"ל כן ונטויז'ן לא? כנראה כי בזב"ל רוצה לקוחות ונטויז'ן לא. אני משער שמאותה סיבה בבזב"ל הלקוחות יכולים לבקר בחוות השרתים שבה הם מארחים את השרתים שלהם (ולא לנחש מה קורה שם) ובנטויז'ן לא (כך שאתה צריך להפקיר את הגישה למחשבים שלך לאנשי הסיסטם שלהם, שאין לך מושג מי הם... כך לפחות נאמר לי בפגישה עם מנהלת תיקי לקוחות שלהם לפני שנה וחצי בערך...). כמובן, השערה בלבד. אני יודע משהו אחד - אם אני אהיה בכבלים - וארצה להתחבר לנטויז'ן - ויכריחו אותי להשתמש ב"חייגן" מטומטם, אז... אני כבר לא ארצה להתחבר אליהם.

ישן 01-05-2007, 16:26
  hack2003 hack2003 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 08.06.06
אני אסביר לך
בתגובה להודעה מספר 14 שנכתבה על ידי שימי שמתחילה ב "חיפשתי, מצאתי, ראיתי שזה קשור..."

אז ככה בפרוטוקול TCP/IP יש סה"כ 65534 יציאות (1-65535) "דמיוניות" של תקשורת.
ברגע שפותחים תקשורת בין מחשב אחד לשני דרך אחת היציאות יש זמן שהיציאה נשארת בשימוש וזה מוגדר על ידי מע"ה.
בחלונות זה עומד בברירת מחדל על 15 דקות לחיבור עד לניתוקו מרגע שאין פעילות.
אני בזמן האחרון ניסיתי למצוא את הפקודה בשביל לשנות את זה כי היו לי כמה בעיות עם הדבר הזה ולא הצלחתי למצוא איך לשנות.
בכל מקרה הבעיה המרכזית היא שלכל כרטיס רשת\מודם\נתב יש מגבלת חומרה... משהו כמו מהירות של מעבד רק זה נקרא מגבלת חיבורים.
החומרה והתוכנה של המכשירים הפשוטים מבוססי Busybox ודומיו יכולים לטפל במקסימום של כ 1500 חיבורים בו זמנית וגם זה אם הוא לא התחמם ונתקע הרבה לפני זה.
לנתבים ומודמים מתקדמים של סיסקו יש חומרה יותר טובה והם מסוגלים לעמוד אפילו בחיבור של כל היציאות בו זמנית.
אבל כמובן זה ציוד יקר מאד שאף אחד לא מחזיק בבית ואפילו עסקים בינוניים בקושי מחזיקים כאלה דברים.

למשל יש מה שנקרא הצפת שרת.
זה קשור מאד לזה.
בשרת יש מגבלת חומרה ומגבלת תוכנה בד"כ הצפת השרת נובעת מכמות חיבורים שהשרת לא בנוי לתפקד מולו.
זה יכול לגרום לכמה דברים כמו יצירת דייליי מאד רציני בתפקוד השרת וזה מצב יחסית טוב.
המצב השני זה נעילה אוטומתית של השרת או חסימת כתובת המציף(הכי מצוי).
יש כמובן דבר נוסף שזה ברמת החומרה וזה הצפת המודם או כרטיס הרשת.
למשל אם קונים לשרת כרטיס רשת של גיגה שעולה 10 דולר אתה יכול לשכוח שהוא יעבוד בצורה תקינה אחרי עומס חיבורים רציני.

כל הנתבים של בזק שהפעלתי עד היום לא עמדו בעומס של יותר מ500 חיבורים בו זמנית.
(B-focus 312+ , RTA1025w ,TNN ועוד כמה אחרים)
500 חיבורים אני מדבר על חיבורים פעילים ולא על חיבורים רדומים.
ואם להגיד את האמת נראה לי שקצת נתתי קרדיט למודמים.
לגבי מודם כבלים אני מעריך שאין שינוי יותר מידי גדול כי זה פחות או יותר אותו זבל.
לא נראה לי שיתנו לאנשים פרטיים מכשירים בשווי של 400$.
ישן 01-05-2007, 20:30

בתגובה להודעה מספר 15 שנכתבה על ידי hack2003 שמתחילה ב "אני אסביר לך"

מקסימום חיבורים בנתבים פשוטים - אני מסכים - אבל אין קשר ל Port overloading. יתרה מכך, פורט לא נהיה "תפוס" מזה שיוצרים דרכו חיבור (מי סיפר לך את זה?) - ניתן ליצור מספר בלתי מוגבל של חיבורים על אותו פורט (מבחינת הסטנדרט) - הדבר היחיד שאי אפשר לעשות זה שני חיבורים שהמאפיין שלהם (כתובת מקור+פורט מקור וכתובת יעד+פורט יעד) זהה, וזאת משום שככה בעצם המע"ה מזהה את החיבור הבודד - על פי סך הנתונים האלה. אגב, הרבע שעה שאתה מדבר עליה זה Timeout של Session בשלבים שונים של החיבור (בד"כ ב CLOSE_WAIT) - ושוב - זה לא משפיע...

אגב, גם אין קשר ממש ל BusyBox, זה יותר עניין של כמות משאבי החומרה הזמינה בקופסא (זיכרון, כוח עיבוד, וכדו'). וכל הדברים האלה, אם משפיעים, ישפיעו רק בצד השרת, ולא יושפעו על ידי זה שלמי שמתחבר אל השרת יש או אין ראוטר, או בהתאם לספק כלשהוא. לשרת אין מושג מי הספק שלך ולא ממש מעניין אותו כל הדברים האלה - ואם הנתב (הביתי...) שלו עצמו עמוס - זה ישפיע על כולם, ולא דווקא על הישראלי שיש לו ראוטר / ספק שחוסם (או לא חוסם) פורטים...

לאחרונה יש כמה אנשים שנשבעו לי שחברת ברק חוסמת את הפורט הרשמי של eMule (עדיין לא בדקתי את זה בעצמי ואני לא מאשר עד שאני לא רואה בעיניים...) - אבל בכל מקרה - הזזת הפורט אמורה לפתור במקרה הזה את הבעייה - כי לא סביר שהם עושים Layer 7 Filtering....

ישן 01-05-2007, 23:38
  yman36 yman36 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 15.07.06
בתגובה להודעה מספר 22 שנכתבה על ידי שימי שמתחילה ב "ונשאר לתהות למה אתה לא מוריד..."

אני לא חושב שרק ברק בעניין הזה...אולי לא קרטל מאורגן, אבל אחת תלמד (או כבר למדה) מהשנייה.
אני מניח שהספקיות עושות את ה-Traffic Shaping הזה רק בתקשורת לאינטרנט עצמו,
ולא בתקשורת פנים ארצית - כך שתכנים שמשותפים ע"י גולשים בארץ יעברו במהירות סבירה.
הם גם בטח מניחים שרוב האנשים ייראו שהמהירות בדברים שהם לא P2P כמו HTTP או FTP
היא סבירה בהחלט, וייתלו את האשם בתוכנות עצמן.

אין ספק שהחברה חוסכת לעצמה הרבה כסף ברוחב הפס היקר לחו"ל, וזאת בדרך שושואיסטית
ו"אלגנטית", שרוב האנשים לא מודעים ליכולת הזו - ומעולם לא שמעתי ספקית שמודה בשימוש
באמצעים כאלו, למרות שאני לפחות, באופן אישי, משוכנע ב-100% שהן משתמשות.
יש גולשים במדינות שונות שמסמנים ספקיות אינטרנט שעושות שימוש נרחב ב-Traffic Shaping
וממש "מוציאים אותן מהארון". יכול להיות שבקרוב נראה את זה גם פה...
ישן 06-05-2007, 15:58

בתגובה להודעה מספר 24 שנכתבה על ידי hack2003 שמתחילה ב "בכללי אתה צודק אם כי העובדה ..."

busybox היא לא מערכת הפעלה, היא בסך הכל ממשק CLI קטן ויעיל שלא תופס הרבה זכרון. מערכת ההפעלה (אם הממשק הוא busybox) תהיה בד"כ לינוקס - ואין ספק שזו מערכת שיודעת לתת ביצועי Networking (אלא אם כן כבודו חולק...). העובדה שיש יצרני ציוד מסויימים שחושבים שאפשר לעשות קסמים עם חצי מגה-בייט זיכרון פנימי שכולל את מערכת ההפעלה של הנתב, שרת web, שרת dhcp, ממשק CLI ועוד כמה דברים וגם על הדרך נתונים על התקשורת שעוברת בקופסא - לא הופך לא את לינוקס ולא את busybox לנחותות - אלא רק את היצרן לקמצן בכמה שקלים בודדים... (ואת הלקוח לפרייאר על שלא בדק נתון פשוט וחשוב זה... דוגמא טובה היא מה שסיסקו עוללו ל WRT54G...)

ישן 29-04-2007, 20:35
צלמית המשתמש של stoned
  stoned stoned אינו מחובר  

חבר מתאריך: 03.11.02
עד כמה שידוע לי, ספקיות האינטרנט לא חוסמות פורטים, ובוודאי שלא באופן גורף כפי שתיארת.
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי tzimber שמתחילה ב "אחרי 4 שעות של שיחה עדיין איין תשובה. מי חוסם את הפורטים ? ספק ? או תשתית ?"

אם הן היו עושות כך, לא היית מקבל בכלל תקשורת לאינטרנט, אלא אם כן הן היו עושות מעקב אחרי כל התקשורות היזומות שלך ופותחות לך פורטים בהתאם (באופן כללי, כאשר תוכנה מהמחשב שלך רוצה לפנות לשרת אינטרנט, לדוגמא, היא פותחת התקשרות בפורט רנדומלי במחשב אל פורט 80 בשרת. כאשר השרת מחזיר תשובה הוא מחזיר אותה לפורט הרנדומלי במחשב שלך).

חסימת פורטים איננה פרקטית כדי לחסום תוכנות P2P, כי אתה תמיד יכול לנסות טווחי פורטים שונים ומשונים עד שתקבל HIGHID (באמיול, לדוגמא). אם כבר ספקיות האינטרנט רוצות להלחם בתופעה היא לצמצם את רוחב הפס שמועבר דרך הפורטים הללו. כך משתמשים יראו שהפורט פתוח, אבל פשוט יקבלו דרכו פחות מידע ואז החיווי לכך הוא פחות מיידי.

לגבי חיבור ללא חייגן, אני יודע שהכבלים חוסמים מספר קטן של פורטים, בעיקר כאלו המשמשים וירוסים המנצלים פרצות במערכת ההפעלה (BLASTER ושות'). לא ידוע לי על חסימת פורטים גורפת.
ישן 30-04-2007, 09:40
צלמית המשתמש של stoned
  stoned stoned אינו מחובר  

חבר מתאריך: 03.11.02
כדי שאתר כמו www.canyouseeme.org יוכל לומר שפורט מסוים פתוח
בתגובה להודעה מספר 27 שנכתבה על ידי tzimber שמתחילה ב "טוב אז ככה:"

הוא צריך להצליח ליצור קשר עם תוכנה שנמצאת לך על המחשב שמאזינה לאותו הפורט.
בגלל זה, מן הסתם, 99% מהפורטים חסומים, מכיוון שאני מניח שאתה לא מריץ שרתי WEB, דואר, טלנט, FTP ועוד על המחשב שלך.

דבר ראשון תחבר את המחשב ישירות למודם, ללא נתב.
תוודא שתוכנת האמיול (לדוגמא) עובדת ומה הפורט TCP המדויק בו היא משתמשת. לאחר מכן תבדוק בזמן שהאמיול עובד אם הפורט פתוח דרך אתר www.canyouseeme.org, וגם תרשום לעצמך באותה הזדמנות את כתובת ה-IP החיצונית שלך.
תנסה גם לעשות בדיקה בעצמך, תפתח חלון DOS ותכתוב בו:
CODE]telnet 127.0.0.1 12345[/CODE]
כאשר במקום 12345 תרשום את פורט ה-TCP של האמיול.

זה יבדוק אם האמיול בכלל מצליחה ליצור האזנה לאותו פורט. אם תקבל מסך שחור או עם קישקושים, זה הצליח, אם תהיה הודעה שהתוכנה לא הצליחה ליצור קשר, הבעיה היא כנראה באמיול או במחשב.
אתה יכול לחזור על הבדיקה הזאת כאשר אתה משתמש בכתובת ה-IP החיצונית שלך, אולם במקרה של בדיקה ישירות מול המודם היא עלולה להיות לא מדויקת מכיוון שכרטסי הרשת של המחשב מקבל ישירות את אותה כתובת, מה שעלול לגרום לכך שהבדיקה בלכל לא תעבור דרך האינטרנט אלא תשאר בתוך המחשב שלך.

כמו כן תבדוק את הגדרות תוכנות ה-FW שיש לך על המחשב, ותנסה לאפס אותן.
ישן 01-05-2007, 22:50

טוב אז ככה כמה עדכונים
בתגובה להודעה מספר 35 שנכתבה על ידי ow3 שמתחילה ב "אותה תופעה!"

סיימתי עכשיו שיחה של שעה וחצי עם מנהל ב הוט ונציג בכיר ב 013 הבחור מהוט העביר אותי בשניה לחיבור חייגן מה שבברק לא יכלו לעשות ( רק בהמתנה של 72 שעות בין לבין ) ונחשו מה ? הבעיה נשארה...
גם הנציג שלהם התחיל להתייאש ולא ידע מה לעשות... לפחות הנציג של הוט אמר שאין לו מושג מה הבעיה לעומת הנציג של ברק שהחליט שהבעיה במחשב שלי.... הסברתי לו שלקחתי את אותו מחשב איך שהוא לבית של חבר ששם יש ADSL וספק 014 והכל עבד חלק.... שאלתי אותו איך הוא מסביר את זה ? אז הוא אמר שאוליי ל ADSL יש גישה טובה יותר או כל מיני שטויות כאלו... בכל מקרה אני ממש מיואש אין לי מושג מה לנסות עוד.
יש איזו שהיא תוכנה שיכולה לתת פינג לפורט מסויים ולהגיד בדיוק עד לאן המידע מגיע ? הרי יש ריפליי מסויים השאלה ממי איפה הוא נתקע ?
אשמח לשמוע אם יש דבר כזה.
ישן 03-05-2007, 12:37

אוקיי התפתחות משמעותית.
בתגובה להודעה מספר 39 שנכתבה על ידי שימי שמתחילה ב "האמת שאתמול ביצעתי בדיקות מול..."

אז ככה החלטתי שנמאס לי מברק. פתחתי חשבון ב 014.
הרי צריך לחכות משהו כמו 3 ימים עד ש הקובץ הזה מגיע עם היונת דואר אבל הייתי סקרן ולא רציתי לחכות.
מה שעשעתי התקשרתי לבחור הנחמד מ hot מנהל תמיכה שם והצלחנו בייחד לבטל את החיבור הקבוע באופן זמני. התחברתי עם חייגן דרך 014 ונחשו מה ?.... אוטוסטרדה ! הכל פתוח כל פורט שניסיתי עבד האימיול התחבר לכל סרבר וכל בדיקות הפורטים הראו שהכל פתוח. נכון שעדיין לא בדקתי אייך זה עובד בחיבור קבוע אבל בכל מקרה גם שעברתי בזמנו לחייגן (בברק) זמני לצורך הבדיקה זה לא עזר. לכן המסקנה הסופית ב 99% הבעייה הייתה בברק.
ברגע שהחיבור הקבוע ייכנס אני אעדכן באופן סופי. אבל בנתיים זה דיי וודאי.
כמובן שאחרי שהחזרנו את המצב לחיבור הקבוע של ברק ( לבנתיים עד שייגיע הקובץ ) שוב הפורטים לא היו נגישים.

אני את המסקנה שלי הסקתי.

נערך לאחרונה ע"י tzimber בתאריך 03-05-2007 בשעה 12:40.
ישן 07-05-2007, 08:18

חברים אני שמח להודיע. המסקנה חד משמעית.
בתגובה להודעה מספר 42 שנכתבה על ידי ow3 שמתחילה ב "רשת האימיול חסומה"

אתמול חוברתי באופן סופי בחיבור קבוע ל 014. והתשתית נשארה תשתית הכבלים.
אני שמח להודיע שהכל עובד. פורטים פתוחים האימיול מתחבר לכל הסרברים ומוריד נהדר.
באופן וודאי ומוחלט הבעיה הייתה בספק 013. לכל מי שנתקל בבעיה שלא יחשוב פעמיים ושלא יכנע לכל הזיוני מוח שמנסים להאכיל אותו שם אני כמעט האמנתי. הבעיה הייתה ב 013 נקודה. עברתי ספק אני בחיבור קבוע והכל עובד כמו שעון על אותו מחשב אותם תוכנות ובואתם דרכים שבדקתי פורטים לפני זה.
אני מציע לשמור את התגובה הזו במקום טוב שיהיה נגיש כדי שבפעם הבאה שמישהו יתקל בבעיה הזו ( ואני בטוח שזה יקרה כי אני לא מאמין שחסמו רק לי את הפורטים האלו ) הוא ישר יראה את זה ויבין שהבעיה היא בספק ! ולא בתשתית או במחשב כפי שהספק רוצה שתחשוב. הייתי ממש רוצה להתקשר עכשיו לתומך שדיבר איתי ולראות מה תהיה התגובה שלו. למרות כמובן שהוא רק תומך וזה גם ככה לא בשליטתו.
ישן 18-05-2007, 11:47
  xyzzz xyzzz אינו מחובר  

חבר מתאריך: 08.05.07
בתגובה להודעה מספר 44 שנכתבה על ידי שברלבן שמתחילה ב "גם אני פתרתי את הבעיה"

אני יכול להוסיף פה משהו,בקשר ל P2P וברק יש משהו מעוד מעניין
לא יודע אם זה לטוב או לרע אבל לפעמים קורה שבמקום להוריד מאנשים אחרים
אתה פשוט מוריד משרת של ברק (בשיא המהירות) וזה מראה שאיך שהוא הם
עוקבים אחרי תעבורת P2P ויש להם יכולת לשנות אותה,פעם שלחתי להם מייל על זה
ולא קיבלתי תשובה
הנה שרת אחד שמעלה קבצים ל P2P:

gondor.barak.net.il

מי שהתחיל הורדה באמיול ורואה פתאום שיש לו פול מהירות,יראה שהמהירות תמיד באה
ממשתמש שמריץ AMULE ותמיד מאייפי שלהם,כנראה הם מריצים איזה שרת CACHE של
P2P,תחליטו אתם אם זה טוב או רע(אני מאמין שבאותה דרך שיש להם לראות איזה הורדות
אנשים מורידים באמיול וכאלו ולהעביר אליהם קובץ שקיים אצלהם ב CACHE הם יכולים לעשות
הפוך בקשר לקובץ שלא קיים ופשוט להפוך את ההורדה שלו מחו"ל לאיטית
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 13:32

הדף נוצר ב 0.10 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר