לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה אתם יודעים שאתם רוצים את זה... אתם יודעים שאתם מסוגלים... אז שבו. התמתחו..בחרו לכם כלי, ותתחילו ללמוד לנגן :) חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > תרבות ואמנות > כלי נגינה ונגנים
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 29-04-2007, 11:09
צלמית המשתמש של Naf-naF
  Naf-naF Naf-naF אינו מחובר  

חבר מתאריך: 10.09.06
שלח הודעה דרך ICQ אל Naf-naF שלח הודעה דרך MSN אל Naf-naF
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי NVJ שמתחילה ב "אשכול ההיכרות החדש!"

אני חדש,שלוםשם: נפתלי אוחנה
גר/ה ב: חיפה
תאריך לידה: 24.12.90
מנגנ/ת על: גיטרה(קלאסית אקוסטית חשמלית ובאס),אורגן/פסנתר,קלירנט,תופים.
כמה זמן: גיטרה-5 שנים(באס-שנה וחצי),אורגן/פסנתר-שנתיים,קלרינט-4 שנים,תופים-משמיעה שנה וחצי.
הייתי רוצה לנגן על: דידג'רידו,חליל צד,חמת חלילים.
סגנונות אהובים:

בלוז,רוק,הארד רוק,ניו אייג',אלטרנטיבי,סלואו,אינסטרמונטלי,אירי,ג'אז,היפ הופ,רגאיי,פופ,מוזיקה יהודית מקורית,אתני.
קצת עלי:

אוהב את גאנז אנד רוזס,רד הוט צ'ילי פפרס,ניקלבאק.
מצלם,חובב אופניים,טיולים בארץ וזהו אני חושב..

חזרה לפורום
ישן 01-07-2007, 03:42
  gils77 gils77 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 28.06.07

שם:גיל
גר/ה ב:קיבוץ נחשון
תאריך לידה:2.4.93
מנגנ/ת על:טרומבון,קלידים
כמה זמן:קילידים אף פעם לא למדתי, אז נקח את זה לחצי שנה לימוד עצמי, טרומבון מתחיל שנה רביעית.
הייתי רוצה לנגן על:כלים שונים ולהשתמש בהם בכל מיני קטעי נגינה, דיג',כל מיני קילידים למיניהם,כלים שעושים קולות משונים וכ'ו
סגנונות אהובים:קלאסי,ג'אז,רוק,רוק מתקדם,בלוז,קלאסי מודרני,רגאי קצת,פולקס(קצת) ועוד..

קצת עלי:אמממ קיבוצניק, חי מוזיקה בערך, אוהב לשמוע לנגן כמעט הכל, לפני חצי שנה התקבלתי לאקדמיה למוזיקה בירושליים(התיכון) אבל לא יכלתי ללכת בגלל בעיות כספיות, והם לא נתנו מילגה, ועכשיו הצלחנו לעבור את הבעיות הכספיות ושנה הבאה אני אלך ללמוד באקדמיה שם.

ניגנתי השנה_2007) בפסטיבל בשקל בבית שמש עם להקה שנקראת "משלט 200" גם קלידים וגם טרומבון, בנוסף הייתי בסיבוב הופעות עם התזמורת שלי לפני שנה וחצי בפינלנד(כיום הבנתי שהתזמורת שלי היא לא משהו גדול כמו שחשבתי אז, חובבני למדי..)
חזרה לפורום
ישן 12-07-2007, 14:28
  Atashi Atashi אינו מחובר  

חבר מתאריך: 26.07.05
בתגובה להודעה מספר 20 שנכתבה על ידי גאיה_בר שמתחילה ב "שלום, קוראים לי גאיה ואני בת..."

שם: בר.
גר/ה ב: מודיעין.
תאריך לידה: 7.11.1990.
מנגנ/ת על: קלידים (אורגן ופסנתר), גיטרות (קלאסית וחשמלית) ופיתוח קול.
כמה זמן: קלידים - בערך 8 שנים בסך הכל - התחלתי עם אורגן בערך 7 שנים, ולפני שנה בערך עברתי לפסנתר; גיטרות - 3 שנים קלאסית, שנה חשמלית; פיתוח קול - בערך חודשיים.
הייתי רוצה לנגן על: חוץ ממה שאני כבר מנגנת? תופים, ואולי כינור.
סגנונות אהובים: אין ממש משהו אחד. מרבית סוגי הרוק ומטאל למיניהם, במיוחד היותר מלודיים, אבל לא תמיד ולא בהכרח.
קצת עלי: אין ממש מה להוסיף. כותבת ומלחינה פה ושם, מנסה עכשיו להתחיל להתעסק עם זה יותר. כרגע אני קלידנית בלהקה, 'שירותי בנות', הסגנון שלנו הוא רוק ישראלי קל ברובו, לא בדיוק הבחירה האידאלית מבחינתי, אבל כרגע אני מסתפקת בזה, ובעתיד מקווה למצוא או להקים להקה שקצת תתאים יותר לסגנון שאני מקווה לנגן וליצור בו.
חזרה לפורום
ישן 30-07-2007, 21:52
  היושבת בגנים היושבת בגנים אינו מחובר  

חבר מתאריך: 29.03.07

יו.

שם: מוראל.
גר/ה ב: פרדס חנה סיטי.
תאריך לידה: ב' אדר.
מנגנ/ת על: פסנתר, גיטרה, חליל, מפוחית.. ודיי על כל הבא ליד.
כמה זמן: פסנתר- השנה זו השנה התשיעית, גיטרה - שנתיים, מפוחית- לפני חודש קניתי מפוחית אמיתית ב340 שקל (לא לנזוף, זה חלום מבחינתי), ועד אז נגנתי על צעצוע ב40 שקל... ככה ש... אה וחלילית, לא זוכרת, באיזה טיול התחלתי לנגן בחלילית כי זה נורא מתאים עם נחלים.. וככה אני חשה רועת צאן... עזבו ת'פנטזיות שלי.
הייתי רוצה לנגן על: על הכל. באמת.. אני ממש רוצה אבל להתקדם בחלילית ובמפוחית. וממש על קלרינט, וחליל צד, וכינור, ונבל (!!!), ו... על הכל קיצר.
סגנונות אהובים: ת'אמת, אני מטאליסטית ואז פאנקיסטית (זה אבל לא הלך לי במיוחד) לשעבר, והיום, אני נאמנה לשורשיי.. והכי אוהבת ג'אז ובלוז, אתני (פעם זה היה לדעתי הדבר הכי מסריח עם כינים) אבל העיקר- שזה יהיה מוזיקה יהודית (סטייל שיבי קלר, סיני תור ... לא אומר לכם הרבה נכון?)... אני גם ממש אוהבת ניגונים עתיקים, של ברסלב, חב"ד ושאר חסידויות...
קצת עלי: אני הכי לא מגניבה בעולם, אבל קולית אני כן.
(שיר השירים- קודש הקודשים)

"בוא יבוא, אחד, יחיד ומיוחד, אשר ירפא את העולם מן הפחד ויטהרו מן האימה" - אגדת כנפיים ("לוחמי התמורות").

חזרה לפורום

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 00:04

הדף נוצר ב 0.10 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר