לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה __ ברוכים הבאים לפורום מתגייסים וסדירים__ חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חיילים, צבא וביטחון > מתגייסים וסדירים
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 01-11-2004, 23:57
  maglanon maglanon אינו מחובר  

חבר מתאריך: 01.11.04
כשסיימתי גיבוש צוללות...

ולא עברתי...
יום רביעי חזרתי מגיבוש צוללן ,
זה היה גיבוש מאוד קשה של 4 יום ,באמת שונה משאר גיבושים , יותר מנטלית , לא שהוא לא היה פיזי , הוא כן היה ,מאוד אפילו , היה לנו מסע ביום שני של איזה 15 ק"מ שבסופו היה אלונקות , היה קטע סודי , ובסה"כ היה ממש קשה , הדבר הכי קשה שעשיתי בחיים שלי מבחינה פיזית.
היינו צריכים לפרק ולהרכיב בחזרה נשקים ,ללמוד משהו על מכניקה ואז היה לנו עליו מבחן.
לצערי לא התקבלתי ,לא יודע למה , אבל אני זכאי לראיון אגוז , אם לא ,צנחנים בדצמבר! בתקווה לדובדבן.
הזין הוא שאני טס לחו"ל באמצע נובמבר והגיבוש צנחנים הוא בסוף דצבמבר , וכבר נשבר לי לדחות תוכניות בגלל הצבא הזה , אם לא השינויים הפתאומיים של צה"ל הייתי עכשיו בארה"ב.
בגלל זה אני מקווה שאני אצליח בראיון אגוז ולעבור אותו כי הראיון הוא ב7 בנוב'. זה מסתדר טוב עם תאריכים.
יש למישהו המלצות לראיון? מה הם אוהבים לשמוע? [חוצמזה שאני נורמלי ,ושאני לא חם על להרוג ערבים]
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 28-12-2004, 13:17
  maglanon maglanon אינו מחובר  

חבר מתאריך: 01.11.04
הסבר
בתגובה להודעה מספר 5 שנכתבה על ידי ariqool שמתחילה ב "עוד משהו שעליתי עליו מההודעה שלך"

אני יסביר לכם מה קרה- כשסיימתי גיבוש צוללות ולא עברתי היו שם את הבחורות ממדור סיירות , עכשיו כל פעם שהתקשרתי למדור סיירות שאלתי מה קורה אם אני לא עובר גיבוש צוללות אמרו לי אתה זכאי לראיון אגוז - והתקשרתי כמה פעםמים וזו התשובה שניתנה לי כל פעם.
אז כשסיימתי את הגיבוש הלכתי לבחורות האלה ואמרתי להם מה זה הדבר הזה שמבטיחים לי בטלפון שאני זכאי לראיון אגוז ופתאום עכשיו לא , וז אמרתי לה , מה אני סבלתי 4 ימים רק בשביל הראיון הזה[ מה שלא היה נכון כי באמת רציתי צוללות] ואמרתי לה שלא ייתכן דבר כזה , אז היא אמרה לי שהיא תטפל בי אישית- לקחה ממני את הת.ז ואת המס' טלפון ,ואמרה לי שהיא תדבר עם המפקדת שלה ותחזיר לי יום ראשון תשובה.
יום ראשון היא חזרה אליי עם תשובה ש "באופן חריג ומכיוון שהבטיחו לך אתה זכאי לראיון. וככה הגעתי לשם.
דרך אגב בדיק חזרתי מגיבוש צנחנים והיה קשה , וההרגשה שלי הכללית היא שלילית. במיוחד שזה חורף היו לי כמה רגעי משבר שם אבל לא עצרתי לרגע.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 23:32

הדף נוצר ב 0.08 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר