לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה שנה טובה וגמר חתימה טובה לכל החברים ובני משפחותיהם !!! :-) חג שמח !!! חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > מה שבלב
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 29-04-2007, 02:48
  Unknown111 Unknown111 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 29.04.07
בעיה?

שלום, קוראים לי מתן, ואני אשמח לעזרתכם.

אז ככה, לא מזמן מלאו לי 17, והבעיה שלי היא שאני בן 17, ובחיים לא התנשקתי/נגעתי בבחורה, וגם הרבה קשרים לא היו לי.
הכי קרוב לקשר היה לפני חצי שנה שהייתי בקשר עם מישהו, הקשר ממש הלך והתחזק (עד כדי הזמנה דיי רצינית), עד שהגענו לריב ראשון, ואני,בהתייעצות עם ידידה התעצבנתי עליה,היא התעצבנה עליי ומאז התנתק הקשר לגמרי (אין סיכוי שניפגש אחד עם השני,אנחנו גרים אחד בערים שונות).

בחורה יחידה שאני יודע שאהבה אותי היא ידידה הכי טובה שלי,שגם הייתה חברה של חבר הכי טוב שלי (נשמע כמו טלנובלה) ולכן אין סיכוי שאני אכנס איתה לקשר (זה יפריע מאוד לחבר שלי).

ניסיתי מסיבות,אבל אני מהאלה שמעדיפים להכיר את הבחורה לפני שמתחילים/נכנסים לקשר.

מה אתם מציעים לי לעשות? אני מרגיש שהזמן שלי בורח,התקופה הכי יפה בחיים שלי שהיא התיכון היא תקופה שאני סובל בה, חברים שלי כבר מזמן התנשקו ורק אני לא (הם לא עושים מזה עניין,אני כן) וזה פשוט מוזר לי,אני לא נראה רע (לא מעט בנות אמרו שאני נראה טוב) אבל בכל זאת פשוט לא יוצא לי להכיר בנות,או להיכנס לקשר עם כאלה שאני נדלק עליהן, תיכף אני מתגייס ושם כבר בטוח לא יהיה לי זמן.

אשמח לתגובות/עצות.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 08:09

הדף נוצר ב 0.05 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר