לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה - ברוכים הבאים לפורום מוטוריקה ורכב, אנא קראו את כללי הפורום - חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > תחביבים > מוטוריקה ורכב
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 30-04-2007, 17:25
  alphonso88 alphonso88 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 18.01.07
שמע...
בתגובה להודעה מספר 7 שנכתבה על ידי Hydra שמתחילה ב "אלא אם יש לכם מצב כלכלי לקוי, אבא שלך חרא..."

בתכלס לא חסר לי כלום ועכשיו אין לי מושג מה העניין עם אבא שלי...אם הוא לא רוצה לשלם לי את הביטוח בשביל לחנך אותי ולהראות לי שלא כל דבר בא בקלות או שהוא לא רוצה לשלם את זה באמת בגלל המצב הכלכלי...באמת שאין לי מושג...ויש לנו בנוסף לקורולה גם פג'ו 206 והוא עשה לי ביטוח עליה והוא נותן לי ולאח שלי אותה מתנה...אז בכלל....
אבל קיוויתי שיהיה לי את הקורולה הזאת לימי שישי בערב ככה...כשאני יוצא עם בחורה ושיהיה לי לנשף סיום וזה...

בכל אופן...לא יודע מה לעשות...3000 שקל לשלם זה דיי בעאסה....אני מנסה לשכנע את אח שלי שאני והוא נעשה חצי חצי...הקטע שאח שלי מצידו שלא יהיה לו ביטוח על הקורולה כי בכל אופן יש לו את הפג'ו
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 30-04-2007, 17:33
  Hydra Hydra אינו מחובר  

חבר מתאריך: 13.12.04
בתגובה להודעה מספר 8 שנכתבה על ידי alphonso88 שמתחילה ב "שמע..."

רגע רגע, בשביל הבחורה והשוויץ לשלם 3000-4000 שקל ?! ועל קורולה ? אנחנו מדברים על הגרוטאה היפנית שמאיצה מ0-100 ב 12.5 שניות (ולך יש עכשיו בזה עוד גיר רובוטי דפוק). תראה, אם זה היה BMW הייתי מבין. אלוהים, אפילו אם זה היה קאמרי (טויוטה גם כן...) הייתי מבין, אבל בשביל קורולה ?
שתוק ותנשק לאבא שלך את הרגלים ! קיבלת אוטו וביטוח חינם ! ואוטו סבבה לחלוטין שאין שום סיבה שלא תצא איתו עם בחורה (במיוחד לא כי האוטו הזה מאיץ כמו הקורולה ויש סבירות שגם עוקף אותה...).

אני מניח שכל אחד היה מת שההורים שלו יקנו לו אוטו מתנה ויתנו לו לסוע בו חופשי. מרבית האנשים בגיל שלך אין להם אוטו משלהם וצריכים לחכות שההורים יחזרו מהעבודה כדי בכלל לגעת באוטו...

עריכה:
אני לא יכול, אני עדין בהלם שאתה מוכן לשלם מלא כסף ועוד מנסה לשכנע את אח שלך (החכם מאוד אגב) בשביל לסוג לFUCKING נשף עם טרנטה #@$. שוב, זה לא BMW וזה לא מרצדס וזה בהחלט לא פורשה, אנשים לא יראו אותך אחרת כי יש לך קורולה עקומה ולא אוטו צרפתי קטן....

ישן 30-04-2007, 20:31
  Hydra Hydra אינו מחובר  

חבר מתאריך: 13.12.04
ושוב...
בתגובה להודעה מספר 13 שנכתבה על ידי alphonso88 שמתחילה ב "---------הבערה!! ----------"

טויוטה ורכב פוזה לא עובד...
טויוטה קורולה זה הרכב המשפחתי הזול ביותר בשוק. קורולה זה אוטו שמאיץ יותר לאט מ206, עולה לא הרבה יותר ושווה פחות או יותר לתחת (לאחי יש כזה, מנסיון...) לשלם 3000 שקל כדי לסוע בשישי עם בנות - יש לך בכלל חברה ? אתה עכשיו ראש קטן וכמו אידוט תבזבז 3000 שקל בשביל שטות שלא רק שאתה תבכה על זה, שום בת לא תצא עם מי שהוציא 3000 שקל בשביל לעשות פוזה.

שוב, אני אנסה לעזור לך להבין ! טויוטה קורולה זה לא רכב פוזה, זה רכב משפחתי הזול ביותר בקטגוריה שלו ! שהיא קטגוריה מספר 2 (שמתחתיה נמצאת האולטרה קומפקטיות)

לשלם כסף בשביל לסוע בשישי באוטו שאתה תקבל עליו עוד מגבלות כאשר ההורים שלך יצאו איתו בשישי או כאשר אבא שלך ידרוש ממך לחזור עד שעה מסויימת כי הוא צריך אותו והכל בשביל לעשות פוזה עם אוטו דפוק! שיש לך אחלה של אוטו שהוא אוטו צרפתי מעולה עם מנוע של BMW (לא צוחק, המנוע פותח עם BMW וזה אחלה של אוטו) אוטו קטן ומעולה !

רק כדי לעזור לך עוד קצת, האוטו הזה (ספציפית זה) לא יביא לך שום בחורות, אני מתכוון שום בחורות !)

ישן 01-05-2007, 23:35
  gixxer gixxer אינו מחובר  

חבר מתאריך: 04.12.05
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי alphonso88 שמתחילה ב "ביטוח לטויוטה קורולה"

אם אתה כל כך רוצה לעשות ביטוח על הטויוטה תעשה ביטוח רק לסוף שבוע(שהרבה יותר זול אגב) או שתעשה לפי שעות(נגיד 30 או 60 שעות לחודש) תאמין לי הרבה יותר זול ורק בשביל לנסוע איתו בשישי זה משתלם חבל על הזמן.

חבל לזרוק כל כך הרבה כסף כשיש לך אוטו מעולה בחינם..(ובוא אני אגיד לך משהו-לא משנה איזה אוטו יש לך..כל עוד אתה נוסע עם אוטו אתה תעשה קצת רטוב לבחורות(אבל שיהיה ברור בדרך כלל זה פרחות בגיל 14-15 שלא מבינות החיים שלהם).).
לדעתי ממש לא משתלם..לבחורה בת 17-18 זה בכלל לא ישנה..ה206 והקורולה זה אותו הדבר מבחינתן..בנות מייחסות לרכב הרבה פחות מגברים.
אני אישית לא הייתי שם שקל או שפשוט כל חודש הייתי קונה שעות מפיניקס או משהו כזה ומסיים עניין..תעשה ביטוח עם 30 שעות..אם אתה מרוצה תמשיך עם הביטוח לפי שעות.
אם אתה קולט שסתם חבל וזה לא משנה תפסיק כי באמת חבל על הכסף.
אני אישית ממליץ לך לחשוב עם הראש הפעם ולא עם ה***

נוב 07.

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 07:39

הדף נוצר ב 0.07 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר