לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה פורום זה מיועד להחלפת דעות בלבד. אין באמור בפורום זה משום תחליף לייעוץ משפטי מקצועי ואין להסתמך על הנכתב בו חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > השכלה כללית > משפטים וצרכנות
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 30-04-2007, 16:52
צלמית המשתמש של BIPBIP
  BIPBIP BIPBIP אינו מחובר  

חבר מתאריך: 27.06.04
בתגובה להודעה מספר 7 שנכתבה על ידי עידו403 שמתחילה ב "אתה מוזמן לחפש את העבירות הנ"ל בחוק העונשין, כי אני לא מצאתי"

אני לא משפטן , אבל רק מרפרוף בקישורים שמסרת כאן -

424א. אי גילוי מידע ופרסום מטעה בידי נושא משרה בכיר בתאגיד (תיקון: תשנ"א)
  • א. נושא משרה בכיר בתאגיד שלציבור עניין בו, שעשה אחת מאלה:
    • 1. לא מסר לממונה הודעה נכונה על עסקה או אירוע שפרטיהם הגיעו לידיעתו בתוקף תפקידו בתאגיד, במטרה להטעותו וביודעו שהדבר עלול לפגוע פגיעה של ממש ביכולתו של התאגיד לקיים את התחייבויותיו;
    • 2. לא מסר לממונה, לפי דרישה כדין, מידע חיוני, או שמסר מידע מטעה בדבר עסקיו של התאגיד, נכסיו או התחייבויותיו, במטרה להטעותו, ביודעו שהמידע, או אי מסירתו, או מסירת המידע המטעה כאמור, יכולים לפגוע פגיעה של ממש ביכולתו של התאגיד לקיים את התחייבויותיו או להשפיע השפעה של ממש לרעה על מצבו העסקי של התאגיד, דינו - מאסר שלוש שנים או קנס.
אינני יודע מה הכוונה תאגיד ואם יש קשר למוסד בטחוני , אבל זה מה שראיתי לנכון להביא כאן.
שוב , יכול להיות שאני טועה במה שהבאתי , אבל לדעתי מדובר בעבירות חמורות שכן יש מקום להעמידם לדין.

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 30-04-2007, 16:54
  מיקיטל מיקיטל אינו מחובר  
מערכות מודיעין חוזי (IMINT), מערכות חישה גילוי והתרעה - חלל, אויר, ים ויבשה. התנהלות ביטחונית, תעשייתית וחוזית בינלאומית

חבר מתאריך: 08.03.05
פילפולי פרושים...?
בתגובה להודעה מספר 7 שנכתבה על ידי עידו403 שמתחילה ב "אתה מוזמן לחפש את העבירות הנ"ל בחוק העונשין, כי אני לא מצאתי"

אינני יודע אל נכון אם פלילי או "פילפולי" ויהיו כאן כאלה שיפרשו כל מילה בחוק כדי למצוא מדוע לא ומדוע כן? להערכתי ה"קירבה" של המעשה שבהסתרת מידע ע"י עובד ציבור (מבלי להתייחס לכך אם היה "סודי" או לא) בלשון החוק קרובה מדי ואומרת דרשני. הנה דוגמא:

117א. הסתרת מידע בידי עובד ציבור (תיקון: תשס"ב)
עובד הציבור שנתן לידיעה שאינה סודית, צורה של ידיעה סודית, במטרה למנוע את פרסומה, דינו - מאסר שנה; לענין זה, "ידיעה סודית" - כהגדרתה בסעיף 113
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 09:23

הדף נוצר ב 0.05 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר