לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה *+*+* ברוכים הבאים לפורום אומנויות לחימה *+*+* חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > ספורט > אמנויות לחימה
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 03-05-2007, 18:19
צלמית המשתמש של natisa
  natisa natisa אינו מחובר  

חבר מתאריך: 25.08.04
שלח הודעה דרך ICQ אל natisa
מזל טוב :)
בתגובה להודעה מספר 5 שנכתבה על ידי @=Nir=@ שמתחילה ב "תודה!"

ליום הולדתך ה-17 עד מ120 (או במילים אחרות נשארו לך רק 103 שנים לחיות נכון מבאס... )
בנוגע לדרגה שקיבלת, התקדמת בקצב מהיר מאוד! תוך שנתיים וחצי הגעת לדרגה שמגיעים אליה (אם עוברים כל מבחן דרגה שלמה וכל חצי שנה יש מבחן) תוך 3 וחצי שנים, כלומר דילגת לפחות שנה!
לא מדבר עליך אישית יכול להיות שאתה מקרה ייחודי אבל מתן הדרגות בטאקוונדו (גם השחורות) דיי מרגיז אותי! נותנים דרגות גבוהות לאנשים שבועטים כמו מתחילים!
מגיע ילד\נער אחרי 4 שנים הוא מקבל חגורה שחורה.... זה פשוט מרתיח!!!!!!
אין למתאמנים האלה מושג בהגנה עצמית, הם אף פעם לא היו בקבוצה קרבית של טאקוונדו, הדבר היחידי שהם עושים זה פומסה (קאטות), בעיטות לכרית ובזה גמרנו אחרי 4 שנים חגורה שחורה.
יש גם ילדים שמקבלים שחורות... למה לתת לילד בן 15 שחורה???? אפילו אם הוא התאמן 10 שנים!!!
זו תעודת עניות פשוט ככה!
צריך להעלות את הרף 10 דרגות ממה שהוא נמצא עכשיו, להחזיר למבחנים את ההגנה העצמית, את השבירות (קרשים) ואת הפירוקים של הפומסה, ולהגדיר זמן מינימום של שנים עד לקבלת חגורה שחורה!

חזרה לפורום
ישן 03-05-2007, 22:56
צלמית המשתמש של @=Nir=@
  משתמש זכר @=Nir=@ @=Nir=@ אינו מחובר  

חבר מתאריך: 27.08.05
שלח הודעה דרך ICQ אל @=Nir=@
תודה! (:
בתגובה להודעה מספר 6 שנכתבה על ידי natisa שמתחילה ב "מזל טוב :)"

קודם כל אני מסכים איתך, גם אני מכיר אנשים שאני חושב שהדרגה שלהם לא הכי מתאימה להם, אבל לשמחתי אין הרבה כאלו, בדרך כלל מדובר בגילאים הקטנים יותר (14 ומטה). אני חושב שאחד הדברים שגורמים לזה זה מתאמנים שמתחילים מגיל צעיר מאוד למשל 6-7, בגילאים האלה גם אם כל מבחן יעלו אותם דרגה אחת בלבד עם הזמן זה יהיה בסוף דרגה גבוהה, אולי אחד הדברים שקורים זה שהמאמן מרגיש לא נוח לא לקדם מישהו אפילו בדרגה אחת, ולכן מעלה אותו רק בדרגה אחת(פס\חגורה). וזה אולי מהסיבה שידוע שאם ילדים \צעירים לא מקבלים קידום בדרגה הם עלולים לאבד את המוטיבציה ולפרוש.
במבחן האחרון שראיתי היו כמה בודדים שאני חושב שמגיע להם דרגה יותר נמוכה אבל אלה באמת כמה בודדים.

עכשיו לגבי - אני מתאמן כבר שנתיים וקצת (בפסח האחרון זה היה שנתיים), ובאתי לטאקוונדו עם רקע קודם ובסיס מאוד טוב, עם הזמן העלתי את מספר האימונים בהדרגה וכיום אני מתאמן 6 אימון בשבוע(שזה כבר משהו כמו שנה וחצי 6 אימונים בשבוע), שכוללים אימוני נבחרת אינטנסיבים. מסתבר שהעבודה הקשה משתלמת (:

נכון, באמת התקדמתי בקצב מאוד מהיר, ואני שם לב לזה, אני רואה מתאמנים ותיקים יותר שעקפתי אותם ברמה (ולא רק בדרגה), ואני רואה איך אני מצמצם פערים ועוקף אחרים. אחד הדברים הראשונים שחשבתי עליהם כשקיבלתי את הדרגה היה איך להסביר לאחרים כיצד הגעתי לדרגה הזאת כל כך מהר יחסית. בשנתיים ומשהו שאני מתאמן היו לי שני מבחנים, בראשון עליתי לקיופ 6 שזה אחרי יותר משנה של אימונים(ושוב אל תשכח שבאתי עם רקע קודם).
חשוב מאוד שתדע שאני לא בא להשתחצן וזה הדבר האחרון שאני יעשה, אני פשוט לא כזה, ואני לא אחד שאוהב להשוויץ. אבל בתור עובדה אני יכול לומר לך שאני בין התלמידים הבולטים בקבוצה.
למעשה אני לא שמעתי על עוד מישהו חוץ ממני שהתקדם כל כך מהר לדרגת קיופ 3, אני חושב שהמאמן שלי גם לא קידם אף פעם מישהו כל כך מהר, וגם חברי לקבוצה לא שמעו על מקרה כזה. אז אולי פשוט יש לי יותר פוטנציאל\יכולת מהממוצע, ולכן אני מתקדם כל כך מהר.
עוד משהו - בקשר לפומסה אני מתאמן הרבה על פומסה גם הרבה אימונים וחזרות על זה בבית, כשאני מבצע פומסה אני מקפיד על ביצוע נקי ומדוייק של טכניקות, חדות, כוח וכ'ו, ככה שאני משקיע בפומסה. ובמבחנים יש שבירות, במבחן האחרון שברתי עם בעיטת מגל גובה ראש(אולגול דוליו צ'אגי) כאשר הבעיטה מתבצע עם כרית כף הרגל(האפצ'וק), והבעיטה יצאה לי הכי טוב שאפשר.
ושוב שלא תחשוב, אני ממש לא בקטע של להשתחצן או משהו כזה.

ואם כבר אז הבעיטה שאני הכי אוהב היא מומדוליו צ'אגי (ווצ'ו) (בעיטה מסובבת לאחור) - http://www.kukkiwon.or.kr/english/i...n03_02_3_g5.jsp
למעשה זאת אחת הבעיטות שאני הכי טוב בה (פשוט בעיטה יפה וחזקה, כמו שאני אוהב ) .

אני לא בטוח אם צריך להגדיר זמן מינימום עד לקבלת חגורה שחורה, כי אם מישהו באמת יודע את כל החומר שצריך לדעת והוא ברמה הנדרשת, למה שלא יקבל את החגורה השחורה אם מגיע לו?
אבל מצד שני יש בזה משהו...

מקווה שהסברתי את עצמי טוב

נ.ב ביום שני הבא יש אימון משותף של המועדון שלי ומועדון אחי יהודה(אני יודע שאתה שם) באצטדיון טדי באולם החדש, אולי נראה אותך שם...

חזרה לפורום
ישן 03-05-2007, 23:26
צלמית המשתמש של natisa
  natisa natisa אינו מחובר  

חבר מתאריך: 25.08.04
שלח הודעה דרך ICQ אל natisa
אתה מזכיר לי איך אני התאמנתי
בתגובה להודעה מספר 8 שנכתבה על ידי @=Nir=@ שמתחילה ב "תודה! (:"

אחרי שהתחילו הפציעות והמאמן התחלף, הפסקתי להתאמן כל יום, והתחלתי מעגל חדש של אימונים מהבסיס ועכשיו אני מתחיל לעבוד על כושר קרבי.
אם אתה יכול להגיד לי מתי האימון ביום שני אולי אני אוכל לבוא (דרך אגב הקבוצה הקרבית שאתה הולך להתאמן איתה הייתה הקבוצה שלי תשאל "איפה נתנאל חשבתי שהוא מתאמן פה?" ותראה מה יגידו לך) אני חושב שזה בשבע וחצי או משהו כזה אבל תגידי לי מתי ליתר ביטחון מה שבטוח אני לא אתאמן בטדי יש לי אימון במקום אחר ואני לא מוכן להפסיד אותו מכל מיני סיבות.

חזרה לפורום

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 20:54

הדף נוצר ב 0.08 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר