לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה - ברוכים הבאים לפורום מוטוריקה ורכב, אנא קראו את כללי הפורום - חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > תחביבים > מוטוריקה ורכב
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 03-05-2007, 07:06
  somebody1 somebody1 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 25.04.07
עשיתי עבירת מהירות ואני רוצה לדעת מה העונש.

שלום,
ביקשתי מחבר שלי, wizi, שירשום הודעה בשמי, ובגלל כמה אי דיוקים שלו אז אני פתחתי את המשתמש הזה ואני רושם בעצמי.
מדובר על המקרה הזה:
http://www.fresh.co.il/vBulletin/sh...ad.php?t=304389

אז כמה הבהרות:
אני אכן נהג חדש. יש לי חצי שנה+- רישיון. ז"א שאני כבר חודשיים נוהג בלי מלווה. אין לי עבירות תנועה קודמות.
המקרה קרה ביום שישי בלילה (4 בבוקר). הכביש היה כביש ריק לגמרי, ריאות מצויינת (אין פניות צדדיות, פשוט כביש של קילומטר+ ריק וישר) וכביש רחב. ד"א לא בנתניה, כמו שמישהו שאל. הכביש הוא כביש עירוני, כלומר שהמהירות המותרת בו היא 50 קמ"ש. משטרת התנועה יודעת איפה לעמוד- איפה שהכי קל למצוא נהגים שנוהגים מהר, וזה באמת שם, זה המקום האידיאלי (מבחינת תנאי כביש) לסוע מהר.
נתפסתי נוהג על 92 קמ"ש ובגלל הוראה מבית המשפט, מפחיתים 5 קמ"ש והמהירות שנרשמת בדו"ח היא 87 קמ"ש.
השוטר עצר אותי והראה לי בממל"ז (מד הלייזר) שנסעתי במהירות 92 קמ"ש וזה היה במרחק של 182 מטר ממנו (לא היה חצובה לממל"ז ד"א).
יומיים אחרי המקרה הגעתי לתחנת משטרה ושללו לי את הרישיון ל-30 יום. אחרי אותם 30 יום אני אוכל לנהוג ולאחר עוד בערך 3 שבועות יש לי זימון לבית המשפט. עכשיו, הקטע הוא שה-30 יום יעברו מהר, גם לא אכפת לי לקבל נקודות או לשלם קנס. הדבר שאני הכי מפחד ממנו במשפט זה שלילה. המשפט בדיוק בהתחלה של החופש הגדול, לפני הגיוס שלי (שהוא מאוחר יחסית ד"א), ואני באמת יצטרך את האוטו בחופש הגדול, אני ארגיש בזבוז נוראי אם יהיה לי שלילה לפני הגיוס.
בגלל זה אני שואל איך אני אמור להמנע מגזר דין של שלילה? או לפחות שתהיה כמה שיותר קצרה (חודש-חודשיים). זה מה שחשוב לי, ובשביל זה אני מוכן ללכת לעבוד, להשיג כסף ולעשות את מה שצריך על הצד הטוב ביותר, בין אם זה עורך דין וכו'.
מה לדעתכם יהיה לי במשפט? ומה לדעתכם התובע יציע לי לפני המשפט? (עסקת טיעון..)
אם יש לכם, או ששמעתם על מקרים דומים בעבר, בבקשה תשתפו אותי.

נ.ב.
לכל אלה שמנסים לחנך אותי- תודה. אני מעריך את זה. אני יודע שעשיתי טעות, לא ישנתי כמה לילות... אנ באמת אחד שנוהג רגוע, וברגע של אי-היגיון פשוט רציתי לסוע קצת מהר לכמה שניות, בכביש שבאמת מבחינת התנאים מאפשר לעשות זאת. כל מה שתגידו לי בקשר לחינוך לא יעזור, למדתי את הלקח שלי לבד, ואני גם מחמיר עם עצמי בקטע הזה, תאמינו לי.

תודה מראש.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 03-05-2007, 09:33
  משתמש זכר yakir1111 מנהל yakir1111 אינו מחובר  
מנהל פורום מוטוריקה ורכב

חבר מתאריך: 08.02.06
קודם כל תירגע יש סיכוי ממש גדול שלא תקבל שלילה.
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי somebody1 שמתחילה ב "עשיתי עבירת מהירות ואני רוצה לדעת מה העונש."

במשטרה החזירו לך את הרישיון זה כבר מראה שמה שעשית לא כל כך חמור בשביל לישלול לצמיתות רת הרישיון הנוכחי אתה תקל את הרשיון שלך בחזרה כעבור 30 יום ואז יהיה לך משפט ושם תגיד לשופט "אני יודע שמה שעשיתי מאוד חמור ונסעתי במהירות גבוהה מהמותר ואני פשוט הייתי קצת ממהר ואני לא יחזור על אותה טעות" משהו כזה תגיד לשופט ואולי תקבל הקלות יכול להיות שתקבל קנס ואזהרה
בכל מיקרה אין לדעת מה יקרה זה רק על פי החלטת השופט.
(מה שאני הצעתי לך אני לא יודע אם זה טוב שתגיד אבל לדעתי זה בסדר אתה תחליט מה להגיד במשפט)
ואני מקווה שאתה באמת לא תחזור על העבירה הזאת... מאחל לך בהצלחה במשפט ולדעתי לא תיצטרך עורך דין(זאת החלטתך אם תצטרך או לא אבל אני חושב שלא צריך עורך דין)
אתה יכול להתייעץ עם עורך דין שיסביר לך מה להגיד במשפט.

נערך לאחרונה ע"י yakir1111 בתאריך 03-05-2007 בשעה 09:36.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 08:09

הדף נוצר ב 0.04 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר