לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום פוליטיקה ואקטואליה, נא לשמור על שפה נאותה חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חדשות ואקטואליה > פוליטיקה ואקטואליה
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 03-05-2007, 14:24
  illi illi אינו מחובר  

חבר מתאריך: 07.10.03
אני יודע שאני אמשוך אלי אש ....
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי Gao שמתחילה ב "עוד הפעם ביבי"

אהלן

אני יודע שאני אמשוך אלי אש , אבל חייב להגיד את מה שיש לי להגיד .

ביבי היה ונשאר אותו התחמן . והוא מראה זאת גם עכשיו . יצא בקריאה לאולמרט להתפטר אחרי כישלונו .
אולי הקריאה היא נכונה , אבל לשמוע זאת מביבי זה קצת מרגיז א-ו-ת-י .
כאשר הוא היה ראש ממשלה גם לו קראו להתפטר , כבר שכח .
כאשר עידכנו אותו כראש האופוזיציה בנושאי מהלכי המלחמה בלבנון הוא הסכים ותמך ולא אמר מילה נגד , אבל גם את זה הוא כבר שכח וקורא לאולמרט להתפטר .

תחמן היה ותחמן נשאר הגינות ויושר ממנו והלאה .

רק לא ביבי !!!

מעדיף אפי איתם ולא ביבי . אפילו אלי ישי ורק לא ביבי . ברק ולא ביבי . רכב משומש אסור לקנות ממנו .

בברכה

illi
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 03-05-2007, 22:05
צלמית המשתמש של ori
  ori ori אינו מחובר  
אדמין לשעבר

חבר מתאריך: 28.10.01
אתה לא תמשוך אליך אש, אלא רק תעורר הרמת גבה משועשעת...
בתגובה להודעה מספר 4 שנכתבה על ידי illi שמתחילה ב "אני יודע שאני אמשוך אלי אש ...."

אחרי פרס/ברק/שרון/אולמרט - ביבי הוא זכרון נפלא של ראשות ממשלה (ושיהיה ברור, הקדנציה
שלו הייתה רצופה אי-הצלחות...), שכן צריך לעשות את ההשוואה בין המועמדים בעלי הסיכוי הריאלי
לראשות הממשלה, ומבין המועמדים שיש לנו (לבני, ברק, איילון - ושמעון פרס, שוב הוא...), ביבי
בהחלט נראה כמו אופציה עדיפה.
ה"תחמן" הזה הוא סמל של נקיון כפיים בהשוואה לרקבון שהורגלנו אליו ע"י ברק/שרון/אולמרט/פרס.

כשלון בסדר הגודל של אולמרט, שחיתות בסדר הגודל של אולמרט ואטימות בסדר הגודל של
אולמרט - עוד לא היו לנו. לולא קרא לאולמרט להתפטר, היה ביבי מועל בתפקידו כיו"ר האופוזיציה.

בכל מקרה, האשכול עובר לפוליטיקה...
ישן 04-05-2007, 00:43
צלמית המשתמש של GrimReaper
  משתמש זכר GrimReaper GrimReaper אינו מחובר  

חבר מתאריך: 19.04.04
דמגוגים מוצלחים

יותר מסווים טוב יותר את השקרים שלהם.
1. עיתון ידיעות התנצל לאחר שסילף את דבריו של ביבי, שסיפר על חיילי צה"ל מתאמנים במתקנים בריטיים.
2. אין שום הוכחה שסיפורו של ביבי , גם אם מוגזם, לא קרה במלחמת יום הכיפורים (ומה אתה עשית במלחמה ההיא? כן, ביבי היה "קצת" יותר מטוראי). אני אוכל ביושר גמור לספר בעוד 30 שנה שאנוכי, אלוף הפיקוד ומפקד האוגדה שלי היינו באותו אוהל בעת תדריך לפני פעילות מבצעית, רגע מהותי ומרגש... נו? אז זה אומר שבעוד שלושים שנה שהם יזכרו סגן צעיר בתפקיד זוטר שנכח לידם? לא...

אני מנסה הרבה זמן לחשוב מה ביבי עשה שכל כך נורא לעם בכהונתו כרה"מ? (למעט אולי הימין הלאומי) התפקחנו כבר מסיפורי הכפכפים והרומנים שלא נגעו לאף אדם מלבדו ומשפחתו.
לא הצבעתי מעולם לביבי וכנראה שלא אצביע, כנ"ל למפלגת הליכוד, אבל התעוררנו משטיפת המוח והסיכול הממוקד על רקע אישי שעושים לו במשך עשר שנים. מדובר באדם שחף מכל מה שמוטח בו למעט ביקורת על מהלכיו הפוליטים מדיניים/כלכליים.
מי כרגע במערכת הפוליטית טוב יותר? ציפור מרחפת באוטופיה ננו-שלומיסטית בסוף דרכה? רא"ל שנוטש את המדינה,מפלגתו ובוחריו ולא נשמע קולו למעלה משש שנים? אולי אותו אדם זחוח, הורה כושל מבחינה ציונית, מושחת עם שלל חרבות פרשות השחיתות אישית במיליוני שקלים מעל ראשו? מי? התקווה הלבנה הנקבית שלא יודעת אפילו לעמוד על שלה מדינית ומנהיגותית? הלוחם האמיץ מהאי גרין, הדוגמא ליושרה אישית ששמעדיף רה"מ כושל ומושחת כדי "שרק לא ביבי" יעלה? אה, ויומיים אחרי מתיישר לימין שאר המדינה כדי לא לצאת אידיוט? או הליצן משדרות?
מי?

"When a true genius appears in the world, you may know him by this sign, that the dunces are all in confederacy against him."
John Kennedy Toole

נערך לאחרונה ע"י GrimReaper בתאריך 04-05-2007 בשעה 00:54.
ישן 04-05-2007, 07:59
  מרק33 מרק33 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 29.04.07
ביבי לא יהיה ר"מ!

זו רק דעתי ואפשר להתווכח על הקביעה הזאת
אבל כל הפסטיבל ביבי רק לא ביבי [תשאירו את אולמרט!] ממש התחיל להמאס
ביבי כשל והמדיניות שלו בתור שר אוצר שאולמרט המשיך שהיא קפיטליסטית קיצונית , הפרטות מיותרות, עוני הולך ומתרחב ואני יודע שאפשר להביא כל מיני נתונים חיוביים אבל אני מסתכל על אחוז העוני ועל המצב החברתי , ולא מחליפים ראש ממשלה כושל ביותר אולמרט בלא פחות גרוע ממנו ביבי .
ביבי מעורר הסתייגויות [בעיניי גם ברק ] והרבה אנשים יעמדו על רגליהם האחוריות וחוץ מזה אופיר פינס הפער בינו לבין ביבי לא בשמיים
בקשר לרשימת המועמדים לראש ממשלה -יש במדינה עוד שמות ועוד אנשים מוץ למערכת שאפשר לחשוב עליהם כמתאימים יותר .
לא ממליץ להנעל על אותם 4 שמות.
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 15:12

הדף נוצר ב 0.07 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר