לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה __ ברוכים הבאים לפורום מתגייסים וסדירים__ חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חיילים, צבא וביטחון > מתגייסים וסדירים
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 03-05-2007, 17:30
צלמית המשתמש של idohu
  משתמש זכר idohu idohu אינו מחובר  

חבר מתאריך: 23.06.06
תשובות (לא תמיד אוביקטיביות)...
בתגובה להודעה מספר 2 שנכתבה על ידי מורעל72 שמתחילה ב "..."

את התג מקבלים כמה שבועות אחרי ההשבעה (אני לא זוכר בדיוק באיזה שבוע וזה גם משתנה)... אחרי מסע...
ואת הכומתה מקבליםבסוף המקצועות, יש טקס בלטרון... אחרי מסע בד"כ (במחזור שלי לא עשינו כי הסמ"פ שלי התברבר בהכנה אז ביטלו לנו)

ועכשיו החלק הסובייקטיבי...
חטיבה 7 היא החטיבה!
עושים הכי הרבה קווי טנקים/אימונים וכו'... מה גם שהאנשים שתפגוש בשרות שלך (לוחמים ותיקים, קצינים ובעיקר חוליונרים ותיקים) מכירים את הטנק בצורה מעולה ולומדים המון מהם.
אני לא אגיד לך ש401 ו188 הם כוסיות (למרות שהם כן ) כי אני לא מכיר את החטיבות.
מה שכן האנשים עושים את החטיבה לא החטיבה את האנשים.
אם החברה בפלוגה שלך נחמדים וסבבה אז השירות שלך יהיה ככה ולא משנה באיזה חטיבה אתה.

נ.ב.
באיזה פלוגה אתה נמצא כרגע?
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 03-05-2007, 18:14
  unqiue unqiue אינו מחובר  

חבר מתאריך: 12.09.05
בתגובה להודעה מספר 3 שנכתבה על ידי idohu שמתחילה ב "תשובות (לא תמיד אוביקטיביות)..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי idohu
את התג מקבלים כמה שבועות אחרי ההשבעה (אני לא זוכר בדיוק באיזה שבוע וזה גם משתנה)... אחרי מסע...
ואת הכומתה מקבליםבסוף המקצועות, יש טקס בלטרון... אחרי מסע בד"כ (במחזור שלי לא עשינו כי הסמ"פ שלי התברבר בהכנה אז ביטלו לנו)

ועכשיו החלק הסובייקטיבי...
חטיבה 7 היא החטיבה!
עושים הכי הרבה קווי טנקים/אימונים וכו'... מה גם שהאנשים שתפגוש בשרות שלך (לוחמים ותיקים, קצינים ובעיקר חוליונרים ותיקים) מכירים את הטנק בצורה מעולה ולומדים המון מהם.
אני לא אגיד לך ש401 ו188 הם כוסיות (למרות שהם כן ) כי אני לא מכיר את החטיבות.
מה שכן האנשים עושים את החטיבה לא החטיבה את האנשים.
אם החברה בפלוגה שלך נחמדים וסבבה אז השירות שלך יהיה ככה ולא משנה באיזה חטיבה אתה.

נ.ב.
באיזה פלוגה אתה נמצא כרגע?

חאלס לפזר פה קלישאות על החטיבהנ ושריון בכלל... אתה בסך הכל צ'ונגי שהתגייס לפני חודש וחצי.
קודם כל תסיים את הטירונות שלך בכללל, אחרי זה תכתוב

ישן 05-05-2007, 15:26
  ProphecY ProphecY אינו מחובר  

חבר מתאריך: 02.02.05
בתגובה להודעה מספר 54 שנכתבה על ידי Red_y שמתחילה ב "אוקיי עידו אז אתה בטוח מכיר..."

עידו עמי נמצא איתי עכשיו בקמ"ט- אחלה גבר ד"א אני מת עליו

אני נוב' 05 גם אגב, היתי בפלוגה ע'

8 חודשים במבצעית זהר בגדוד 77.

מהרושם שלי על שריון שכבר די התגבש, אני יכול להגיד שזה חייל מיוחד, רוצה לומר שההשוואה בין שריון לבין גדוד חי"ר רגיל ואפילו איזה סיירת היא פשוט לא הגיונית, כי בתור שריונר אתה לוחם עם מקצוע שפעיל מכונה, אפשר להשוות את זה לטייס .כמובן שבתור טייס אתה חי כמו מלך פחות או יותר ולא כל כך עוסק בעבודה מלוכלכת אבל אני מתכוון שבתור לוחם בשתיהם אתה מפעיל מכונת הרג ולא אמ 16 . אם אתם נמשכים לכל מיני מערכות אש מתוחכמות תותחים ונשקים יותר מתקדמים ולא מפחדים מעבודה קשה וארוכה מאוד גם בקור ובחום בשלג ובחול של מדבר ולפעמים גם בשעות הזויות של הלילה אז שריון יהיה לכם מאוד מעניין.

מצד שני יש גם הרבה מאוד דברים משביזים בשריון, צריך לעשות תקופה מסוימת בחיל כדי להבין את זה אז אני לא מצפה מכל הלוחמים הצעירים (באמת בלי להעליב) , להבין את זה. אבל לאנשים מסוימים אחרי כמה זמן בשריון מגיעה ההבנה שהיית יכול למצות את עצמך הרבה יותר בצבא מאשר להיות בשריון. להנות מהעבודה שלך הרבה יותר, כל זה עוד פעם מתקשר לזה שצריך ממש לאוהב את הטנק כדי להיות שריונר בכלל ומפקד טנק בפרט.

נערך לאחרונה ע"י ProphecY בתאריך 05-05-2007 בשעה 15:28.
ישן 26-05-2007, 17:11
צלמית המשתמש של PD1
  PD1 PD1 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 11.11.05
שלח הודעה דרך ICQ אל PD1 שלח הודעה דרך MSN אל PD1
מספר שאלות על שיריון בכללי
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי idohu שמתחילה ב "מתגייסי שריון מרץ 07... ובכלל"

איך מתבצעת החלוקה לתפקידים שונים בטנק (התהליך של הבחירה עצמה, לא שואל על התפקידים עצמם)?

אם אני רוצה להיות נהג טנק, האם אני צריך שיהיה לי רישיון או לעבור תיאוריה?

אני זוכר שדיברתי עם מפקד טנק שבשיריון ושאלתי אותו האם הטיפולים בטנקים זה דברים ארוכים וקשים, עד כמה זה מעצבן?
הוא ענה לי בזה שהוא כמעט ואף פעם לא עשה עבודה על הטנקים שהיא מכנית ותחזוקה ושיש אנשים אחרים שמטפלים בזה, האם זה נכון?

האם יש אפשרויות לצאת לקורסים ומסלולים שהם מעל 03?

קרבה לבית אני יודע שלא תהיה לי, אבל נגיד ואני בוחר חטיבה 7 או 188 אז רוב הסיכויים שאני יעשה את האימונים וישרת בצפון או שזה לא ממש משנה וכולם נדפקים רחוק מהבית?

וקצת שאלות אישיות אם אפשר.
האם ביקשתם/רציתם ללכת לשיריון מההתחלה?
האם אתם מרוצים מהשירות שלכם בחיל?
ישן 27-05-2007, 00:34
צלמית המשתמש של --שימי--
  --שימי-- --שימי-- אינו מחובר  

חבר מתאריך: 10.07.05
בתגובה להודעה מספר 71 שנכתבה על ידי PD1 שמתחילה ב "מספר שאלות על שיריון בכללי"

ציטוט:
במקור נכתב על ידי PD1
איך מתבצעת החלוקה לתפקידים שונים בטנק (התהליך של הבחירה עצמה, לא שואל על התפקידים עצמם)? כל אחד מדרג את המקצועות לפי מה שהוא רוצה ואז עושים חלוקה לפי נתונים אישיים ועוד כל מיני גורמים אחרים.. בד"כ הקטנים והחלשים יותר מבחינה פיזית נהיים תותחנים והחבר'ה שבנויים יותר טוב נהיים טענים אבל לפעמים זה גם קורה ההפך.

אם אני רוצה להיות נהג טנק, האם אני צריך שיהיה לי רישיון או לעבור תיאוריה? ממש לא.

אני זוכר שדיברתי עם מפקד טנק שבשיריון ושאלתי אותו האם הטיפולים בטנקים זה דברים ארוכים וקשים, עד כמה זה מעצבן? תלוי על איזה טנק אתה ומה מצב האחזקה והפעילות שלו... אני הייתי על סימן 2 - וכן, זה מעצבן.
הוא ענה לי בזה שהוא כמעט ואף פעם לא עשה עבודה על הטנקים שהיא מכנית ותחזוקה ושיש אנשים אחרים שמטפלים בזה, האם זה נכון? לא יודע עד כמה המפקד טנק כביכול שדיברת איתו אשכרה פיקד על טנק, אבל תאמין לי שבתור איש צוות של טנק אתה מחוייב לטנק שלך מרמת הטיפול בזחל ועד לניקיון פנימי וחיצוני. נכון שיש דברים שיש חוליה טכנית של חימוש שמטפלת (כמו החלפת מנוע ואמצעי לראיית לילה לדוגמא), אבל אתה עדיין מסייע להם בדברים האלה. כמו שכבר אמרתי, מחוייבות לטנק.

האם יש אפשרויות לצאת לקורסים ומסלולים שהם מעל 03? ברמת העיקרון הטירונות שעושים בשריון היא רובאי 03 - ושאף אחד לא יחרטט לך שזה 03 מורחב או 05 כוכבית או משהו בסגנון, בשורה התחתונה מה שרשום בשלישות זה רובאי 03. נקודה. בשביל רובאי 05 למשל אתה צריך לעשות תרגיל כיתה רטוב (אם אני טועה תקנו אותי), מה שלא עושים בשריון כי מן הסתם אין בשריון כיתות אלא צוותי טנק. מה שכן בסוף המסלול אתה נחשב שריונאי 05 - במקצוע שלך.

קרבה לבית אני יודע שלא תהיה לי, אבל נגיד ואני בוחר חטיבה 7 או 188 אז רוב הסיכויים שאני יעשה את האימונים וישרת בצפון או שזה לא ממש משנה וכולם נדפקים רחוק מהבית? אין קשר. המסלול הוא בביסל"ש אז כן כל הזין כולם נדפקים רחוק מהבית במסלול (אולי חוץ מאלה שגרים באילת..). אבל במבצעית, הגדודים של שני החטיבות תופסים קווים בכל הארץ, באיו"ש, בעזה וכן גם בצפון מדי פעם. מה שכן, המפקדות של שתי החטיבות נמצאות בצפון, וגם רוב האימונים מתקיימים ברמת הגולן.

וקצת שאלות אישיות אם אפשר.
האם ביקשתם/רציתם ללכת לשיריון מההתחלה? אני לא רציתי ללכת בהתחלה לשריון, אבל אתה יודע זרמתי...
האם אתם מרוצים מהשירות שלכם בחיל? חחח שאלה קשה... לא ידוע אם אני מרוצה אבל אני גם לא מבואס... סך הכל עד עכשיו (אוטוטו שנתיים בצבא) היה די בסדר.. באמת שאני לא מתחרט על כל הדברים שעברתי וכל החברים שצברתי בשירות (וזה כולל את זה שהלכתי לשריון).

[התמונה הבאה מגיעה מקישור שלא מתחיל ב https ולכן לא הוטמעה בדף כדי לשמור על https תקין: http://gyous.djsgoa.co.il/forum/sign/gal.php?start_date=31%2F07%2F2005&end_date=31%2F07%2F2008&-=.jpg]

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 12:11

הדף נוצר ב 0.11 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר