לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה שנה טובה וגמר חתימה טובה לכל החברים ובני משפחותיהם !!! :-) חג שמח !!! חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > מה שבלב
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 04-05-2007, 10:17
  sod name sod name אינו מחובר  

חבר מתאריך: 14.03.06
בעיה של ידידה

ידידה שלי כל הזמן מבואסת וזה נעלמה לה השמחה היא לא כמו פעם ושאלתי אותה מה קורה לה ובדומה לאשכול למטה גם לה יש אותה בעיה - יש לה חברות אבל הן לא נפגשות אחרי צהריים היא רוצה ליזום עם חברה או שתיים ללכת לקניות אבל היא אומרת שהיא ילדה משעממת והיא שותקת רוב הזמן כי אין לה פשוט על מה לדבר ובגלל זה היא לא יוזמת היא מחכה שיזמינו אותה ,היא המון על המחשב וחיי החברה שלה אחרי הבית ספר הם לא טובים רק במסנג'ר וזה היא מדברת עם חברות שלה וזהו אז היא מאוכזבת היא גם לא אוהבת את האופי שלה (דימוי עצמי נמוך,חוסר ביטחון) זה בערך הבעיה ניסיתי לעודד אותה אני רוצה לעזור לה להפסיק להיות דכאונית להחזיר לה את השמחת חיים ,שלא תיקח הכל ללב ולהתעמק בכל דבר אני רוצה שיהיו לה חיי חברה טובים ואפילו שאנשים יחפשו להיות איתה (האם זה אפשרי שהיא ככה במצבה?) תגידו לי איך אני יכול לעשות את הדברים האלה בשבילה ?? תודה
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 04-05-2007, 12:14
  --baybygirl-- --baybygirl-- אינו מחובר  

חבר מתאריך: 03.05.07
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי sod name שמתחילה ב "בעיה של ידידה"

אתה צריך להבין שכדי לשנות אופי צריך הרבה זמן זה לא משו שבא ביומיים...
שניכם צריכים להבין את זה.. אתה כדי לתמוך בה והיא כדי שיהיה לך כוח להמשיך...

תראה אם לא טוב לה בגלל שאין לה חברות.. תנסה אתה לארגן בינהם איזה יציאה.. ותזמין גם אותה.. (אם אתה מכיר את החברות כמובן)
ובקשר לזה שהיא משעממת? תנסה להראות לה שהיא לא...
עובדה שאתה ידיד טוב שלה.. לא חושבת שיש אנשים משעממים בעולם כל אחד והתחום שלו...

תנסה להוציא אותה מהבית פחות על המחשב... טוב לשבת על המחשב כל עוד זה לא מופרז..
קח אותה החוצה עם החברים שלך.. שתצא קצת שתראה שיכול להיות לה כיף.. היא תבין שהרבה יותר כיף לשמוח לצאת להנות לעשות חיים.. ואולי תצא מהדכאון... אחרי זה השלב השני כבר יבוא לבד.. היא לאט לאט תהפוך למישהי הרבה יותר פתוחה עם חיוך על הפנים והכל יעבור...
ישן 04-05-2007, 16:13
צלמית המשתמש של פאקטשלי
  פאקטשלי פאקטשלי אינו מחובר  

חבר מתאריך: 09.12.06
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי sod name שמתחילה ב "בעיה של ידידה"

כל מה שאת יכולה לעשות זה לתת לה את הכלים. שיחת ניעור כזאת. היא צריכה להבין שאם זאת בעיה שמפריעה לה והיא רוצה לצאת מזה, סיכוי קלוש שזה יקרה מעצמו. השינוי צריך להתחיל בה. היא צריכה לרצות לעבור את התהליך הזה.. היא לא יכולה להמשיך לחכות למשיח שיגאל אותה מהמצב, היא עצמה צריכה להתחיל בזה, קשה- קשה, אבל ככה זה הולך. אני עברתי תהליך כזה, היה לי מאוד קשה נפשית להכריח את עצמי, אבל בסוף התהליך הצליח, יש לי היום חברות נפלאות, באמת שאני שמחה שהכרתי כל אחת ואחת מהן.

תנערי אותה.. ותמשיכי להיות חברה כ"כ טובה. בהצלחה!

ישן 04-05-2007, 16:43
צלמית המשתמש של פאקטשלי

בתגובה להודעה מספר 12 שנכתבה על ידי sod name שמתחילה ב "אתם לא מבינים.. היא רוצה מאוד..."

מה שאני עשיתי בכיתה ז' (ביה"ס חדש, המון כיתות.. אני לבד בכיתה..) היה פשוט למצוא חבורה נחמדה (כל הזמן ישבו ביחד ודיברו) הם נראו לי ידידותיים.. אז יום יום הכרחתי את עצמי לגשת אליהם ולדבר איתם. אני לא אשקר, זה היה לי קשה.. פחדתי שאני נדחפת.. עברו לי כל הסרטים המוכרים.. אבל ממש רציתי להתחבר עם ילדים חדשים (ביה"ס הקודם שלי היה זוועה.. הייתה לי רק חברה אחת שבאמת אהבתי בכיתה וו) אבל באמת, הכרחתי את עצמי לגשת אליהם. וזה הצליח, הצלחתי להשתלב.. לא האמנתי שבביה"ס הזה באמת יהיו לי כל כל הרבה ידידים נפלאים וחברות טובות.

אז היא לא רואה איך לצאת מזה? זה פשוט. כוח רצון ואבחנה טובה. למצוא את הטיפוסים שהיא מרגישה שהם מהסוג שלה, ולהתמיד. ללכת, לגשת ולדבר. אין דרך אחרת.

מקווה שעזרתי.

ישן 04-05-2007, 17:46
צלמית המשתמש של פאקטשלי

בתגובה להודעה מספר 15 שנכתבה על ידי sod name שמתחילה ב "עוד משהו להוסיף : לפני שבוע..."

אוקי..

1. יש לה חברות. למה שיהיה לה לא נעים ליזום? היא פשוט תצטרך להתגבר על זה, אני לא רואה דרך אחרת.

2. לא יודעת מה סוג הקשר אצלכם ומה נהוג. אנחנו, לא מביאות אחת לשנייה מתנות, אלא אם יש לנו רעיון ממש טוב.. אנחנו מכינות עוגות, חוגגות יום הולדת, אבל משאירות את נושא המתנות בצד. בחופש, כשחגגו לי יום הולדת, רק חברה אחת הביאה לי מתנה, ת'אמת? לא ציפיתי לזה.. אפילו הרגשתי אי נוחות קטנה על זה שהיא קנתה לי משהו.. זה פשוט לא חשוב לי ולחברות שלי.

שאלה, אלה חברות טובות שלה? הן ביחסים טובים אחת עם השנייה? אלו חברות אמת?

ישן 05-05-2007, 14:35
צלמית המשתמש של Gwenhwyfar
  Gwenhwyfar Gwenhwyfar אינו מחובר  

חבר מתאריך: 31.05.03
שלח הודעה דרך MSN אל Gwenhwyfar
היי שוב
בתגובה להודעה מספר 26 שנכתבה על ידי sod name שמתחילה ב "אני לא יודע איך לתת לה ביטחון..."

להקנות לה בטחון זה לגרום לה בראש ובראשונה להאמין בעצמה, להאמין שהיא בחורה נחמדה שכשם שהתחברה אתך - יכולה להתחבר גם עם אנשים אחרים, עם קצת נכונות והרבה יוזמה .
החוכמה היא לא לשבת בבית ולהגיד שהכל לא בסדר, אלא לעשות משהו בנדון (ועושה רושם שהיא יודעת בדיוק מה צריך לעשות, אבל לא מתאמצת) .

באשר למסיבת ההפתעה שעשו לה - oh well, הרבה אנשים לא יודעים להעניק באמת מתנות מהלב, אך אם נשים שניה את הפן החומרי בצד - חשבו עליה ועשו לה מסיבת הפתעה, זה לא אמור להגיד לה הרבה ?
ובנוגע ל"מקבל-נותן", אני לא חושבת שזה נכון לתת לאחרים ולצפות לקבל בחזרה באותה מידה כי יש אנשים שמתנות חומריות לא אומרות להם דבר ולכן לא מרגישים צורך להחזיר בחזרה .
מי שיודע לתת ומאמין בדרכו שכך צריך להשקיע- מעולה (גם אני כזו), אך שנקודת הפתיחה שלו לא תהיה הציפייה לקבל בחזרה אלא הרצון האמיתי והטהור לתת מכל הלב ולשמח את מקבל המתנה .
אבל... (וכאן נכנס ה"אבל") - במיוחד בגיל ההתבגרות, כאשר אנשים מתקשים לבצע את ההבחנה בין כוונות אמיתיות ל"פופולאריות", אסור להגיע למצב שנתפסים כ"פראיירים" או ככאלו שנוח לנצלם כי הם יודעים לתת מכל הלב . עצתי לה - שתמשיך להיות כזו כי זו יכולת נדירה וטובה, אבל בגבולות הטעם הטוב .

ונחזור להתחלה - אני חושבת שאתה צריך קצת לנער אותה, שתסתכל סביבה ותתחיל להיות אקטיבית בנוגע לחיי החברה שלה, אם זה בראש מעייניה .

בהצלחה

נערך לאחרונה ע"י Gwenhwyfar בתאריך 05-05-2007 בשעה 14:42.
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 04:39

הדף נוצר ב 0.08 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר