לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום פוליטיקה ואקטואליה, נא לשמור על שפה נאותה חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חדשות ואקטואליה > פוליטיקה ואקטואליה
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
האשכול נעול

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 04-02-2005, 08:48
  fishbad fishbad אינו מחובר  

חבר מתאריך: 18.12.04
בויכוח אם לשחרר אסירים עם דם

על הידיים או לא לשחרר ישנה נקודה שמשום מה הציבור בישראל אינו מתייחס אליה.
והנקודה היא שבכלל מדוע ישנו ויכוח שכזה.
לצערי הזילות שמגלה הצבא הרמטכ"ל ראש השב"כ ראש הממשלה שרי ממשלת ישראל וחברי הכנסת עבר כבר מזמן את גבול הטעם הטוב והוא אות קין לחברה בישראל ששכחה את נפגעי הטירור אלה שנרצחו ואלה שנפגעו ונשארו נכים פגועים וכמובן את המשפחות של נפגעי הטירור שמספרם מגיע לעשרות אלפים של אנשים במדינת ישראל.
אם ננקה את החרא שמעטירה עלינו התקשורת המגוייסת כולה למסכת התעמולה והפרופגנדה בדבר השלום הנפלא וההתפעמות התיקשורתית מאבו מאזן ולמען מדיניות ארה"ב ויורופה להקמת מדינה פלשתינית נראה בבירור שלמעשה שום דבר מהותי לא השתנה בעקבות בחירתו של אבו מאזן לנשיא אש"פ הלא הוא הPLO ושוב פעם אנחנו כעם צועדים במשעול המסוכן שיצר תקדים קמפ דיויד בדבר השלום השיקרי והמזוייף שנעשה עם מצרים למען האינטרסים של ארה"ב ויורופה.
השלום המזוייף עם מצרים היה אמור להביא לנו
רווחה כלכלית
שיפור היחסים עם מדינות יורופה
הפסקת ההסתה המצרית בתקשורת המצרית והעולמית נגד ישראל
הפסקת החימוש וההתעצמות הצבאית המכוונת נגד ישראל
בפועל אנחנו למדים לאחר בחינה של שנים שהנקודות האלה לא רק שלא קויימו אלא אפילו התדרדרו וישראל יצאה מהשלום המזוייף הזה במצב כלכלי מדיני ובטחוני גרוע משהיה לפני השלום המזוייף.
וכאן אני מגיע לדברי בתחילת ההודעה.
כעם ישראלי נכשלנו לדעתי בהגשמת מטרת הציונות ומדינת ישראל הפכה להיות מדינת חסות נטולת ריבונות כנועה ומבוזה וכלכלית במצב ירוד של פער חברתי עצום בכלכלה בחינוך ,חברה שסועה ומפוררת שונאת ומתלהמת.
והשאלה שלי היא האם אנחנו כעם ישראלי נאבד גם את הכבוד האחרון שלנו ונשאיר את הנפגעים מהטירור מבוזים עד עמקי נשמתם?
האם נסכים לשחרר רוצחים עבור "השלום הנפלא" ?
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 05-02-2005, 17:41

תתאמץ.
בתגובה להודעה מספר 4 שנכתבה על ידי זעמן שמתחילה ב "אני משתדל להבין אותך. אבל, לא מצליח."

את המתים אנחנו כעם צריכים לזכור ולהנציח אותם לנצח.
הנצחה לנצח פירושה שמותם לא היה לשווא. משמע שאם אנחנו מחזירים שטח ששוחרר על ידי החיילים שנהרגו כאילו והם נהרגו לחינם ואנחנו כעם מבזים את זכרם.
במלחמת השיחרור נהרגו 5000 יהודים חיילים אז מישהו אמר שזה היה לשוא?
לצערי מאז הובסנו ונכנענו לתוקפנות האיסלמית והתחלנו בחיסול כח ההרתעה של צה"ל בתהליך אוסלו המזויע נרצחים יותר יהודים אזרחים מאשר חיילים נהרגים על בטחונם.
אז אם אנחנו מחזירים שטחים ששוחררו המלחמות ישראל אנחנו מבזים את החיילים שנהרגו על השיחרור שלהם.
אם אנחנו משחררים רוצחים טירוריסטים אנחנו מבזים את האזרחים שנרצחו על ידם.
ישן 07-02-2005, 10:26

אתה בענייני סמנטיקה כי אתה לא ישר עם עצמך.
בתגובה להודעה מספר 6 שנכתבה על ידי זעמן שמתחילה ב "אני ממשיך להשתדל להבין."

בכל מקום שבו נפל חלל יהודי במלחמה הוא צריך להיות מקום קדוש שלא מחזירים אותו לעולם.
אני מבין את חילוקי הדעות שביננו וזה בסדר אבל יש עיקרון אחד שמדינת ישראל ועם ישראל היו צריכים למלא והוא חינוך מדינות ערב וכל העולם שכל שטח אדמה ששוחרר או נכבש כתוצאה מתוקפנות כלפי מדינת ישראל לעולם לא יוחזר.

אם היינו הולכים לפי הכלל הזה (נשבר בקמפ דיויד בהסכם החארטה עם מצרים) לא היו יהודים מקפחים את חייהם בטירור.לא היו מדברים בכלל על הקמת מדינה פלשתינית והטירור לא היה מתמסד.
ברגע שנכנענו והחזרנו שטחים שדם יהודים עליהם חרצנו את גורלנו לשמד ומדינת ישראל כמדינת העם היהודי לא תתקיים לעולם.
עכשיו מדברים על לשחרר רוצחים ומחר ידברו על להעמיד יהודים לדין בגין פשעי מלחמה בפלשתינים המסכנים.
ישן 06-02-2005, 22:15
צלמית המשתמש של משוטטת_פה
  משוטטת_פה משוטטת_פה אינו מחובר  

חבר מתאריך: 25.03.04
...
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי fishbad שמתחילה ב "בויכוח אם לשחרר אסירים עם דם"

ציונות מתקיימת בתנאי שקיימת מדינה השואפת לשמור על קיומה וציוויונה היהודי- לאומי ,
ומכיוון שמדינת ישראל היא מדינה דמוקרטית הנותנת שיוויון זכויות לכל הלאומים הקיימים במדינה.
דמוקרטיה ומדינת לאום יהודית לא יכולות להתקיים בצוותא ,לכן לדעתי זה הנושא הכי משמעותי
היכול לגרום לפירוק של המדינה ואכן צדק ראש הממשלה שנדרשת הפרדה כדי למנוע אחזקת ערים
בגדה שיגדילו את הרוב הערבי ואף יעלימו את מדינת ישראל, המדינה הלאומית -ציונית והברירה היא ניתוק.
צריך להפעיל קור רוח והגיון , ולוותר לפעמים על כבוד למען הגעה למטרה נעלה של שלום עם אחרים.
אכן כואב מאוד שיוצרים קשר עם אש"פ, שהם המנהיגות הבולטת וזוהי גם המנהיגות שנצטרך
להגיע איתה להסכמים.

אכן יש כוונה לשחרר אסירים פלשטינאים, אך אין כוונה לשחרר פלשתינאים עם דם על הידיים.
בוא נניח שיש כוונה לשחרר מחבלים עם דם על הידיים מתוך כוונה לגרום לכך שתהליך השלום
יתפוס תאוצה.תהליך השלום- מטרתו היא שלום ומניעת פגיעה בתושבים .
האם לא כדאי לחשוב בהיגיון ולבלוע את הרוק כדאי למנוע הרג נוסף של אזרחים חפים מפשע?
האם לתת סיכוי לשלום באמצעות ויתורים כואבים ומכאיבים, עדיף מאשר לא לתת את הסיכויים
להרג אזרחים נוספים?

קור רוח ונחישות זה גדולתו של מנהיג ואם יראה רה"מ שכדי להגיע לשלום
ולבטחון , יש לוותר על כבוד וכאב האזרחים שנהרגו אז יש לקבל את דעתו של המנהיג , כי כל כוונתו
של המנהיג היא טובת העם .

מפליא הדבר שאינך מבין שמדינת ישראל לא מסוגלת להתקיים בלעדי חסותה ותמיכתה של ארה"ב.
אנחנו יודעים ומנהיגינו יודעים שללא עזרה ותמיכה של האמריקאים , הסיכוי לשרוד הוא אפסי,
ואל לך לזלזל באמריקאים ואל לך לחשוב באופן שחצני ,כי אנחנו עם אמיץ שמסוגל להגן על עצמו
לבד ברגעי משבר.
התקופה הזאת היא תקופה של מאזן הרתעתי כמעט שווה בין כל המדינות .
והיכולות היום של כל עמי האיזור, כמעט זהות, ומכיוון שקיימת היום רק מעצמה אחת שהיא ארה"ב,
גורמת היא לאיפוק ואף מונעת מלחמה בין העמים במזרח התיכון.

נערך לאחרונה ע"י משוטטת_פה בתאריך 06-02-2005 בשעה 22:28.
ישן 06-02-2005, 23:30
צלמית המשתמש של looklook
  משתמש זכר looklook looklook אינו מחובר  

חבר מתאריך: 28.10.01
אמרו חכמינו , "די לחכימא ברמיזא "
בתגובה להודעה מספר 36 שנכתבה על ידי משוטטת_פה שמתחילה ב "..."

והיות ואת כנראה לא ממש חכימא , אז לא נסתפק ברמיזא .

את כותבת שהיות ורה"מ רוצה להשיג שלום וביטחון (כלומר = הוא רוצה להשיג משהו חיובי ) עלינו לקבל את דעתו . כי דעתו של המנהיג היא טובת העם (כלומר = הוא רוצה להשיג משהו חיובי )
זה גם טיעון מעגלי (רוב האנשים מצליחים להתגבר עליו בכיתה ב') וגם פאשיזם לשמו .

בהודעה הקודמת שלך , ציטטתי אותך ולא "תרגמתי" . את מוזמנת כמובן לגשת למילון ולקרוא את ההגדרה של המילה "תרגום" . אולי תחכימי מעט . למרות , שאני חייב לציין שהדרך בה התווכחת עם עצמך שיעשעה אותי עד מאוד "אכן זה משפט משכנע מאוד , כאשר בן אדם חושב על דברים חולניים ומטורפים," . די תפסיקי , את לא באמת מטורפת , אל תחמירי עם עצמך lol

את מוזמנת להמשיך לייבב ולהשמיץ ב 20+ או אפילו לבוא לפה ולהציג טיעונים לא רלוונטים כמו סיפור הפנטזיה שלי ,עזבי אותך מויכוחים אידאולוגיים , נצלי את הצד החזק שלך

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה

ישן 07-02-2005, 00:05
צלמית המשתמש של looklook

ההפך משינ'קה , אני נהנה מההודעות שלך מאוד ...
בתגובה להודעה מספר 38 שנכתבה על ידי משוטטת_פה שמתחילה ב "לקחת ציטוט שלי ותרגמת(פירשת) בצורה שנוחה לך..."

" או אפילו לבוא לפה ולהציג טיעונים לא רלוונטים כמו סיפור הפנטזיה שלי ,עזבי אותך מויכוחים אידאולוגיים , נצלי את הצד החזק שלך "

עד כאן , נושא הנוכחות שלך שמאוד רצויה שלך פה ונעבור לעניין התרגום

כששלחתי אותך לקרוא במילון לא תיארתי לעצמי שתהיי תלמידה כל כך חרוצה ותמצאי גם את הפרושים הפחות מקובלים (היום) של המילה תרגום כמו "פירוש" .

אכןבעבר הרחוק של עמינו (כמו תרגום אונקלוס למשל) השתמשו בפירוש "פירוש" למילה "תרגום" לפעמים משתמשים בו גם היום .בדרך כלל בליווי מרכאות למילה תרגום כשמתכוונים לומר פירוש . אלא שאני לא תירגמתי אותך , לא פירשתי אותך , לא הסברתי אותך אלא ציטטתי אותך . את הפירוש היפה נתת את בעצמך
כשתמצאי מקום שבו תרגום=ציטוט תחזרי אליי

נ.ב. את הדרך החמה בה אני מקבל אורחים משעשעים כמוך , למדתי ממך . ליתר דיוק מהדרך המקצועית , נטולת משוא הפנים , החביבה עד מאוד בה קיבלת כל גולש ב 20 פלוס שלא הסכים עם דעתך . את מופת של יושר אישי כנות ואמינות ! כה לחי!

ישן 07-02-2005, 20:01
צלמית המשתמש של looklook

משי , קצת הבנת הנקרא :)
בתגובה להודעה מספר 40 שנכתבה על ידי משוטטת_פה שמתחילה ב "קטעים איתך..."

בתגובה שלי אלייך עשיתי שני דברים

א. ציטטתי אותך - ציטוט מביך של טיעון מעגלי .
ב. היות וזכרתי שמיגל די ריברה אמר דברים דומים (אומנם הוא היה קצת יותר חכם ואצלו הטיעונים לא היו מעגליים) , התייחסתי אליו כמי שהיה מאוד נהנה מדברייך . זו הייתה דרכי להביע את דעתי על דברייך .

בשני המקרים , לא מדובר לא בתרגום ולא בפירוש כפי שניסית באופן כושל לטעון( פירוש היה ההסבר השני האפשרי למילה תרגום שדלית מהמילון אחרי שהסתבר לך שהמילה תרגום לבד לא מספיקה , מזל שלא היה כתוב שם שפירוש אפשרי לתרגום הוא איזדרכת אחת היית מתלוננת על זה שהעזתי לאזדרך אותך) . ציטטתי אותך והבעתי את דעתי , לא פירשתי כלום . את כנראה באמת לא מבינה מה משמעות המילה פרוש (או תרגום) .

אני מקווה שהבהרתי את עצמי , אני אשמח לקבל ממך שיעורים פרטיים בדברים שאת מבינה בהם
(פרסום אשכולות צומי וכו')

ישן 07-02-2005, 02:39
צלמית המשתמש של cancer
  cancer cancer אינו מחובר  

חבר מתאריך: 03.03.03
למה שלא תהיה הוגן?(:
בתגובה להודעה מספר 51 שנכתבה על ידי ori שמתחילה ב "סרטנצ'יק, את המשפט ה-ז-ה, אמר מיגל אנטוניו דה-ריברה, מנהיג הפלנחה בספרד..."

לוק טען שהוא רק ציטט אותה ולא פירש את דבריה
ציטוט:
במקור נכתב על ידי looklook
אני רק ציטטתי מדברייך המופלאים , האחריות על איך שהם נשמעים היא שלך ולא שלי

ציטוט:
במקור נכתב על ידי looklook
אלא שאני לא תירגמתי אותך , לא פירשתי אותך , לא הסברתי אותך אלא ציטטתי אותך . את הפירוש היפה נתת את בעצמך כשתמצאי מקום שבו תרגום=ציטוט תחזרי אליי !
וזה שקר! וזה משום שהוא הצמיד את השם של הדיקטטור הזה למה שהיא כתבה
אם הדברים שלה דומים למה שאמר מיגל די ריברה
זה כבר ויכוח אחר!
קצת הגינות מצידך,אורי, לא תזיק(:

נערך לאחרונה ע"י cancer בתאריך 07-02-2005 בשעה 02:41.
ישן 07-02-2005, 09:49

LOL, מישהו הלך לקרוא לאמא?
בתגובה להודעה מספר 55 שנכתבה על ידי ori שמתחילה ב "לא, אני מציין מה שהוא עשה, וזה להראות שדבריה כבר נאמרו קודם..."

אורי, הצלחת ממש לשכנע אותי .
באמת הרגשתי אשמה ברגע שלק-לק הפך את המשפט שלי לפאשיסטי.

נו, למה כבר ציפיתי? מכל מה שכתבתי בתגובה לאשכול ,התיחסתם רק למה שהמוח שלכם מסוגל
לחשוב טיפה, וכן אני יודעת שזה קשה.

אורי, אתה מפתיע אותי, איך זה שלא הגבת בצורה קטנונית אף יותר ולא חיפשת את הפסיקים
וטעויות הכתב שלי?
אולי פשוט אעזור אכתוב לך כך במקום קח ואז יהיה לך באמת על מה להשתעשע באשכול?
הרי בזה אתה הכי טוב.

נ.ב
כל יום לומדים עליכם דברים חדשים.
קטנוניות ידעתי כבר מזמן, לגבי ראש חולני ומטורף זה משהו חדש.

נערך לאחרונה ע"י משוטטת_פה בתאריך 07-02-2005 בשעה 10:06.
ישן 08-02-2005, 02:10
צלמית המשתמש של ori
  ori ori אינו מחובר  
אדמין לשעבר

LOL נושא האשכול? משי, את באמת חושבת שיש ל-ך מה לתרום בנושא האשכול?:)
בתגובה להודעה מספר 79 שנכתבה על ידי משוטטת_פה שמתחילה ב "בכל מקרה, זה לא נושא האשכול,"

מה שאת לא יודעת לגבי הסכמי שחרור מחבלים, לגבי זהותם של היושבים בכלא, לגבי הנושא של
שחרור על בסיס ארגוני - כל חוסר הידע שלך שם יכול למלא ספרים.
א-י-ן אפשרות לנהל איתך דיון בנושא, ומבלי להתחיל לשקוע במאמץ מתיש, לנסות ללמד אותך
מההתחלה, על מה מדובר פה.

רק בשביל שלא תצטרכי להיעלב שוב:
היו בעבר מס' עסקאות גדולות של שחרור מחבלים - רוב המחבלים ששוחררו בהן לתוך השטחים,
נכלאו מחדש, בגלל שמייד חזרו לפעילות טרור. עסקת ג'יבריל בינואר 85', הביאה לעולם את דור מנהיגי
ההתקוממות הראשונה, ב1987. לפני שנתיים נרצח באדורה אם וילדיה ע"י מחבל ששוחרר במסגרת
"הקלות", רק מס' ימים קודם.
הרעיון של "בניית אמון עם הפלסטינים" באמצעות שחרור רוצחים - הוא רעיון שתקדימיו שליליים. לא
קיים תקדים לכך שמחבלים רוצחים שוחררו, ובעקבות כך הפלסטינים היו מעוניינים יותר בפיוס.
לבנות אג'נדה מדינית שלמה על "תקווה", זה פתטי. לזכותו של שרון ייאמר שלא התקווה מנחה אותו,
אלא הצורך בהצגה של "דו צדדיות", לצורך הכנסת ש"ס לממשלה. ההנחה שזה יעזור לבנות אמון עם
הפלסטינים, היא אצלו בשימוש, רק ברטוריקה - אכן, מנהיג דגול לעמנו...
ישן 08-02-2005, 09:37

...
בתגובה להודעה מספר 81 שנכתבה על ידי ori שמתחילה ב "LOL נושא האשכול? משי, את באמת חושבת שיש ל-ך מה לתרום בנושא האשכול?:)"

נסיונך להראות את ידע העבר היא נחלתו של הכלל. כל מה שאתה אומר ומספר
גם ילד בבית הספר יודע וההיסטוריה הקרובה שלנו ידועה לכל, כמו שחרור מחבלים בעבר.
דו שיח מתנהל בין אנשים ללא נסיון להראות ידע מוקדם תמיד, מה שאמרת הם דברים ידועים
מאליהם ולא צריך לדוש בהם.
כשמשחררים מחבלים ועושים עסקאות תמיד יש הימור והערכות שיכולים לקרות מקרים
בהם אותם אנשים יחזרו למעגל הטרור.
מכיוון שיש ברצונו של המנהיג ליצור תהליך וזהו חלק מהנדרש כדי להביע רצון טוב, יש לקחת את הסיכונים.
ידע הוא לא כלי מספיק להביע דעה , ההגיון הבריא והנסיון של המנהיג הוא הכלי ליצור תהליך
עתידי נדרש.

היכולת שלך להשתמש בידע ולא בהגיון ,מראה את הירידה שלך לרמה הכי נמוכה שניתן לחשוב .
חשבתי המון אם להתייחס ולענות לך, אך מתוך הבנה לחוסר יכולת ההגיון שלך, החלטתי לענות לך
כדי שתתעשת ותכנס למסלול נבון יותר.

נערך לאחרונה ע"י משוטטת_פה בתאריך 08-02-2005 בשעה 09:40.
ישן 08-02-2005, 20:55

אבא'לה,
בתגובה להודעה מספר 85 שנכתבה על ידי ori שמתחילה ב "LOL, לא לימדו אותך שההגיון מחייב שימוש בידע?..."

ההגיון הוא לא נחלתו של האדם המשכיל אלא של האדם בעל הנסיון
ובעל הרצון ללמוד מאחרים.
אנשים בעלי ידע אוטומים את אוזניהם וחושבים שהם החכמים מכולם(כמוך).
ובמיוחד אנשי האקדמיה שהדמוגוגיה היא מקצועם, ולצערי רבים מהם מוצאים את מקומם שם
ולא בתפקידים אחרים של ביצוע.
ניתן לראות שרוב נבחרינו שהם האנשים המוציאים את הבעיות הקיומות שלנו לפועל ולא
כמוך דמגוג המנסה להוכיח את עצמו באמצעות כתיבת שורות קנטרניות ועלובות.

לצערי, אם תסתכל היטב תראה שהאנשים המצליחים הם לא בעלי הידע במיוחד, אלא
אנשים בעלי הגיון בריא, חוש בריא ,ביקורת עצמית וביצועיסטים.
דוגמאות לסוג אנשים כאלה , אין צורך לומר הרי קיים אצלך הידע הרב הזה, לא? (-:

.................................................. ........
,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,, ,,,,,,,,,

זה בשבילך שתוכל להשלים לבדך היכן שחסר פסיקים ונקודות בתגובות של השמאלנים.
הרי רק אנחנו עילגים.

נערך לאחרונה ע"י NOTA בתאריך 09-02-2005 בשעה 00:33. סיבה: פרסום פרטים אישיים על כותב
ישן 07-02-2005, 20:26
צלמית המשתמש של looklook

במקום אביר על סוס לבן , עכבר שתקן :)
בתגובה להודעה מספר 103 שנכתבה על ידי העכבר ששתק שמתחילה ב "מסתבר שגם דה ריברה לא היה מקורי..."

יופי עכבר , תודה שבאת לעזור , אני מודה מודה מודה לך מקרב לב .

החפץ חיים אמר

"מנהיג חייב להיות מצויד באוזן קשובה ורגישה היודעת לאבחן נכונה את הקולות העולים מן העם, "לנטרל" את קולות הרעש הנוצרים על ידי רעשנים מקצועיים המתיימרים לדבר בשם העם. על המנהיג להקשיב בכל תשומת הלב אל אנחות הכאב האמיתיות ולהחליט בסופו של דבר, רק מתוך שיקול דעת של טובת העם, גם במחיר התעלמות זמנית ממצוקת היחיד". "

החפץ חיים מסביר לכל המנהיגים שהם חפצי חיים בשלטון שצריך לנהוג על פי טובת העם .
לעומתו , משי די ריברה ...
"...אז יש לקבל את דעתו של המנהיג , כי כל כוונתו
של המנהיג היא טובת העם
."

די ריברה מסבירה לנו שבגלל שהתנהגותו של המנהיג היא כבר "טובת העם " . העם צריך לקבל את דעתו .

נעזוב לרגע את ההשוואה המשעשעת שלך בין משי די ריברה לחפץ חיים . שאין לי ספק שאתה מבין כמוני שדבריהם אינם שווים . ובוא תסביר בבקשה למשי היקרה , מה עשיתי בתגובה שלי אליה , אם תירגמתי ופירשתי , או שדבריה מדברים בעד עצמם ואני ציטטתי אותם והבעתי את דעתי עליהם

ישן 07-02-2005, 23:18
צלמית המשתמש של looklook

איך שרגשותיך משפיעים על השכל הישר...:)
בתגובה להודעה מספר 111 שנכתבה על ידי העכבר ששתק שמתחילה ב "אני אגיד לך בדיוק מה עשית"

תיארתי לעצמי שלא תגיב לעניין , משום שלא תהיה מסוגל לא להגן על ההשוואה הדחוקה שלך לחפץ חיים ולא על ההאשמות המגוחכות של משי כאילו תרגמתי ופרשתי אותה . מילא , כוחך בהשמצות וכל אחד מביא לדיון הזה את הצדדים החזקים שלו .

אני לא אחראי למה שמשי התכוונה אליו , אני לא בוחן כליות ולב . המשמעות הפשוטה של המשפט שלה , כפי שנאמר הוא פאשיזם ואתה יודע את זה . זכותי לכתוב לה את זה , גם אתה לגלגת לא פעם על משפטים פוליטיים שאנשים אחרים כתבו .

עד כאן סיכום ההודעה הראשונה שלי . ועכשיו נעבור למי שהתחיל להשמיץ , שפך מים חמים אבל נכווה מהשפריץ . היא כתבה שאני חושב על דברים חולניים מטורפים , שקו המחשבה שלי חולני ומטורף .

כתבתי לה שאני לא אשם משום שרק ציטטתי את דבריה ה"מופלאים"

ואז , היא ניסתה באופן כושל לעקוץ אותי על הספר שכתבתי . דבר שהוא כמובן לגיטימי , אבל לא רלוונטי לאשכול הזה .רק משם ואילך התחלתי לעקוץ אותה בחזרה .

ולסיכום , לי לא אכפת מהעלבונות ומהעקיצות , אבל מי שמתחיל בהם שידע שהוא עלול לחטוף בחזרה. מי שגר בבית מזכוכית - שלא יזרוק אבנים . כך שהתיאור שלך כאילו הגברת משי התמימה נכנסה לכאן עם המון רוח טובה ואני חגגתי עליה בנבזות הוא פשוט נלעג באופן שקשה לתאר .

ועכשיו נעבור לשקרים הבוטים שלך , אני באמת מצטער שהדרדרת לידי כך , אני מקווה שהיא שווה את זה

"במקום שבו הוא (הסכסוך) התחיל , יצאת מוכה וחבול " - איפה יצאתי מוכה וחבול? בבקשה? יש לינק אדוני , או שדפי הפורום סובלים כל שקר אפשרי?

כנראה שהגברת משי הזמינה לכאן , תגבורת מהסרטן וממך . ולכן אתה חושב שכולם מתנהגים כמוך בעניין זה . אני לא בא לכאן עם חבורה . ולא ביקשתי תגבורת מאף אבא'לה . מה שאורי כתב , כתב מרצונו .

לגבי התלונות שלך על סגנון הכתיבה שלי , כך אני כותב מאז ומעולם . עוד לפני שהכרתי את כתיבתו של ori . מעניין שהתלונות האלה על חיקוי "עלוב" של סגנון כתיבה מגיעות רק אחרי "הסכסוך" .

אתה מוזמן לתת לי עוד תגובה לא רלוונטית שתעיד שוב על חוסר היכולת שלך לענות לענייין ולשים את עצמך ללעג ולקלס . אני עם הקרקס הזה גמרתי .

ישן 07-02-2005, 23:38

אוי אוי אוי
בתגובה להודעה מספר 114 שנכתבה על ידי looklook שמתחילה ב "איך שרגשותיך משפיעים על השכל הישר...:)"

זה נשמע כאילו שאתה אומר- אני תמים, זה פעם ראשונה שזה קורה לי ,לא עקצתי לא עשיתי שום דבר.(קצרים)
אתה ממש משכנע>not<
את הסיפור הלא מקורי כתבת , וביקשת תגובות עליו. אתה צריך לדעת שכותב טוב יודע לקבל ביקורת, ואם לא פשוט אל תפרסם אותו.
לא אני היחידה שחשבה שהסיפור מוכר כבר מאיפשהו.

וכן, משי התמימה נכנסה עם רוח טובה מאוד, אתה הרסת את האשכול בפורום שאתה מנהל אותו.
תגובות לא רלוונטיות ולא חשובות לנושא האשכול, מילא היתה לך תגובה לראש האשכול.

חחח , לא צריכה להזמין תגבורת, כל מי שנכנס לאשכול רואה כמה שאתה יוצא שקרן עלוב.
כן, קראתי לפאדי, סרטן, זעמן, עכבר...
אני לא צריכה תמיכה כמו שאתה צריך את אבא'לה\אמא'לה אורי כשקצת קשה לך (-:

עדיין, אתם המקשקשים בשכל, יודעים לכתוב תגובות ארוכות, ולא עניניות.
מענין מתי תתיחס ענינית למה שהוא אמר ולא תחפש מסביב לו.

נערך לאחרונה ע"י משוטטת_פה בתאריך 07-02-2005 בשעה 23:52.
ישן 08-02-2005, 03:18
  משתמש זכר EtEoR EtEoR אינו מחובר  

חבר מתאריך: 03.04.03
על המנטליות הערבית שמעת פעם ?...
בתגובה להודעה מספר 32 שנכתבה על ידי משוטטת_פה שמתחילה ב "..."

יש עוד דבר שנקרא "מנטליות ערבית", והיא, עפ"י ניסיון עבר הוכיחה וממשיכה להוכיח
לנו כל פעם מחדש את העובדה שויתורים שלנו להם נתפסים כחולשה. דוגמאות רבות
מנשוא ישנן וכמובן לא נזכיר את כולן אלא רק את שתי הבולטות מהשנים האחרונות:
"אוסלו" הידוע לשמצה ונסיגת צה"ל מלבנון.

שחרור מיידי ונוגה לב כמחוות למחמוד עבאס מצד ישראל נתפס כצעד לא רציני וחלש,
שהרי עד כה חוץ מלראות כמה ג'יפים של טויוטה מסתובבים ברצועה ופריסת "כוחות
שיטור" - לא קרה כלום !.

אז אמנם אבו-מאזן יכול לדבר על רצון להפסקת-אש, יכול לרצות שתיפסק האינתיפאדה,
אבל כל עוד הוא מצהיר כל פעם שלא יפעל אקטיבית כנגד האירגונים ולא יפרקם על נשקם,
אז אין בכלל על מה לדבר (אגב, זהו הצעד הראשון שהוא היה אמור לעשות עפ"י "מפת
הדרכים" של בוש).

נ.ב.
אגב, רוב ההודעה שלך ממש, אבל ממש לא קשורה לנושא האשכול (שחרור האסירים)

ישן 08-02-2005, 03:33
צלמית המשתמש של White-Night
  White-Night White-Night אינו מחובר  

חבר מתאריך: 09.04.04
כמה תיקונים .....
בתגובה להודעה מספר 121 שנכתבה על ידי EtEoR שמתחילה ב "על המנטליות הערבית שמעת פעם ?..."

ההודעה הראשונה שלה כן היתה בקשר לנושא האשכול אבל אז הדיון נדחף לכיוון אחר .

חוץ מזה הנסיגה מלבנון היתה הצלחה אדירה , אין הפצצות בצפון ואין עוד בעיות כמו פעם ! פה ושם אולי תמצא מקרה בודד או שניים אבל חוץ מזה אין הרבה ...
הצעד הזה היה אמיץ ונכון והוכיח את יעילותו !

חוץ מזה לאבו מאזן יש יכולת מוגבלת יחסית , הוא לא יכול להילחם בכל הטרוריסטים שם .
גם ישראל לא יכולה .
וגם ארצות הברית לא יכולה עכשיו בעיראק .

ישראל נתקעה שם בזמן רבין המון המון זמן , עד שרבין אז עשה שינויי דרמטי כשהבין שממלחמה כזו לא ירוויח אלא רק יפסיד .
הוא היה יכול לסיים את העניין לולא שנרצח בידי אחד מעמו ! בגלל ההסטות של "רבי" או מה שלא יהיה , אתה עדיין שומע הסטות כאלה ואני לא מבין למה לא משתיקים וכולאים אותם בכלא !

נ.ב. קראת את הכל ??
איך הגבת שהתגובה שלה לא לעניין כאשר התגובה הראשונה היתה לעניין בלבד ?!
ורק אחרי התגובות העניין סטה מהנתיב , וחוץ מזה זה לא היה רק היא שסטתה אלא כולם !!!

ישן 08-02-2005, 23:15
  משתמש זכר EtEoR EtEoR אינו מחובר  

חבר מתאריך: 03.04.03
בתגובה להודעה מספר 122 שנכתבה על ידי White-Night שמתחילה ב "כמה תיקונים ....."

קרא שוב את ההודעה שלה ותראה שאתה טועה.

בקשר ללבנון, מספיק לחזור על אותן מנטרות קבועות של הצלחה מדומה. הנסיגה
היוותה תקדיים לאינתיפאדה רצחנית של מעל 1,100 נרצחים, הביאה לכך שחיזבאללה
במצב של מאזן אימה מולנו וכמובן שיכולת ההרתעה שלנו שווה כקליפת השום.

לאבו מאזן יש את היכולת לפעול נגד אותם אירגונים בעייתיים, אם ירצה - יש לו שליטה
על כוחות הבטחון של הרש"פ שמורכבים מכ-35,000 איש. בעבר כבר פעלו כשרצו
לפעול - אין סיבה שלא יפעלו כעת.

אתה באמת חושב שאוסלו היה מביא תוצאות חיוביות לישראל אם היו ממשיכים בו ?
הרשה לי להתפקע. זאת מכיוון שערפאת עד יום מותו היווה מכשול ולא רצה להתקדם
לתהליך רציני ולקראת פתרון (דוגמאות רבות יש והבולטת היא דוגמת "שיחות קמפ-דיוויד",
ברק ערפאת, 2000)

נ.ב.
כן, קראתי...

האשכול נעול

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 08:33

הדף נוצר ב 0.22 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר