לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה שימו לב! פורום תעופה אזרחית לא נועד לשאלות על כרטיסי טיסה ומחיריהם, מלונות, שאלות לגבי הדיוטי פרי וכו'. אשכלות כאלו יש לפתוח בפורום המתאים. חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > תעופה אזרחית
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 19-07-2008, 09:53
  haboob haboob אינו מחובר  

חבר מתאריך: 29.05.07
בתגובה להודעה מספר 13 שנכתבה על ידי thebomb2 שמתחילה ב "אם כנפונים זה דבר כל כך טוב,..."

באופן עקרוני אתה בהחלט צודק. אני מניח ששיקולים רבים עולים על השולחן כשחברה מתלבטת אם להשקיע בדבר כזה. כמו שכתבת בעצמך, החסכון הכספי שייווצר כתוצאה מהתקנת כנפונים יתבטא רק לאחר זמן. זה למעשה חסכון כספי לטווח ארוך.
כל חברה לעשה לעצמה את השיקולים של רווח/הפסד בטווח קצר, לעומת רווח/הפסד בטווח ארוך.
הנה כמה רעיונות:

בטווח קצר - בעיקר הפסד, בדמות השקעה כספית לא-קטנה בהתקנת כנפונים על כל מטוס, וגם בדמות ההפסד הכספי שנובע מקרקוע כל מטוס (המטוס יורד מהקווים הפעילים ומפסיק להכניס כסף לקופת החברה כל עוד הוא מקורקע). ברור שיש עוד הרבה פרמטרים.

בטווח ארוך - אני מניח שהשאלה העיקרית היא, כמה זמן כל מטוס "משודרג" ימשיך לשרת בחברה. בהחלט ייתכן שצי שלם מתוכנן להסגר מתישהו בעתיד, לפני שההשקעה הכספית בהתקנת הכנפונים בטווח הקצר תספיק להחזיר את עצמה; במצב כזה נראה לי ברור שלא שווה להשקיע בהתקנת כנפונים...

בקיצור, אלה שיקולי רווח והפסד לא פשוטים ושאינם ברורים מאליו.

- Albert Einstein

חזרה לפורום

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 13:26

הדף נוצר ב 0.07 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר