לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה פורום זה מיועד להחלפת דעות בלבד. אין באמור בפורום זה משום תחליף לייעוץ משפטי מקצועי ואין להסתמך על הנכתב בו חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > השכלה כללית > משפטים וצרכנות
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 06-05-2007, 10:57
  D&A D&A אינו מחובר  

חבר מתאריך: 06.05.07
נזק מהשכנים בדירה שכורה

שלום רב!
אני שוכרת דירת חדר כבר חצי שנה עם חוזה לשנה.בחודש האחרון התחילו שיפוצים בדירה מעל.
לאחר שלא הייתי בדירה בסוף השבוע חזרתי לראות את חצי מהדירה מוצפת הקירות ספוגים במים מלאים ברטיבות וחלקים מהתקרה על הרצפה.
לאחר שיחה עם בעל הדירה והקבלן של הדירה מעל, נמסר לי שהיתה הצפה בדירה מעל והעניין טופל בקשר לדירה שלי הם יצטרכו לחכות שבוע עד שהקירות והתקרה יתיבשו והקבלן יוכל לתקן את הנזקים.
כמו כן הייתי צריכה להפסיד יום עבודה על מנת להיות נוכחת בדירה בזמן בדיקת הנזקים ע"י הקבלן ובעל הדירה ונאמר לי שאצטרך להיות נוכחת כל היום בזמן תיקון הנזקים.
רציתי לדעת האם אני יכולה לדרוש פיצויי על עוגמת נפש(לחיות שבוע בדירה מסריחה מרטיבות,לפחד שהתקרה תתפורר עלי בזמן המקלחת ועוד)על ימי העבודה שהפסדתי ועל נזק לרכוש אישי שלי ואולי גם למכונת הכביסה.
לאור אי שביעות רצוני מהמצב בעל הדירה נתן לי את האפשרות לעזוב לגמרי את הדירה,מה שכמובן לא הלהיב אותי לאור העובדה שאני גרה פה רק חצי שנה, התרגלתי לסביבה השקעתי בדירה ואין לי כוח לטרטר את עצמי בחיפוש דירה שוב ובמעבר.אך במקרה ואני כן החליט לעזוב מה עליי לדרוש מבעל הדירה?
לבינתיים שולמו רק 6 צקים תמורת 6 חודשים וניתן צק פתוח לביטחון-כל זה פורט בכתב יד ונחתם ע"י בעל הדירה בחוזה.
ורק כדי ללמוד עוד קצת, האם יש אפשרות כלשהיא להכניס לחוזה שכירות "דרך מילוט" ממצבים כאלה של נזק שנגרם מבחוץ אך פוגע בדייר ומאפשר לו לעזוב את הדירה?
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 06-05-2007, 17:30
  _ED_ _ED_ אינו מחובר  

חבר מתאריך: 26.10.01
תשובה:
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי D&A שמתחילה ב "נזק מהשכנים בדירה שכורה"

אכן חוויה לא נעימה.

אני חושב שבעל הדירה שלך היה הוגן כשהסכים שתעזבי את הדירה בשל הרטיבות ואני בטוח שהוא יסכים גם להפחית את דמי השכירות היחסיים שבמהלכם סבלת מהרטיבות.

צריכים לזכור שהבלאגן שנוצר הוא לא באמת בגלל בעל הדירה שלך, אלא באשמת הקבלן בדירה מלמעלה.הגיוני יותר שתדרשי פיצוי מאותו קבלן ו/או מהשכן שבבעלותו הדירה שלמעלה.

אני הייתי מנסה להציע לבעל הדירה לתת לך חודש שכירות אחד "במתנה" כפיצוי לעוגמת הנפש והבלאגן שחווית.

בהסכם שכירות ניתן להכניס איזה הוראות שרוצים, ובלבד שהצד השני מסכים להן.

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 03:57

הדף נוצר ב 0.04 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר