לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה   מה שבראש היתרון האנסי | freedom.fresh.co.il   נושא: ילדה, רוצה לבוא אתי לדירה? –אני רק בת ארבע־עשרה. חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > מה שבראש
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 06-05-2007, 11:41
צלמית המשתמש של puzpuz
  משתמש זכר puzpuz puzpuz אינו מחובר  

חבר מתאריך: 07.05.06
שלח הודעה דרך MSN אל puzpuz
איך חטפנו מכות אתמול...

בערך בשעה 1:00 בא אל חבר שלי ערס אחד והתחיל להביא לו כאפות בלי שום סיבה. זה לא ממש כאב לו, אז הוא הבין שצריך להתעלם וללכת משם. אבל מה? ברגע שהוא מתחיל ללכת, תופסים אותו עוד שני ערסים ושלושתם משכיבים אותו על הרצפה ומתחילים לתת לו בעיטות רצח. איכשהו הוא מצליח (קצת בעזרתנו) לקום ולברוח מהמקום, כשפיתאום אותו ערס שהתחיל את זה עובר להרביץ לחבר אחר שלי. הערסים האחרים מבינים שזה כבר לא צחוק ומנסים לעצור אותו, אבל הבן זונה ממשיך, בלי שום סיבה, להרביץ לכולם. אח"כ הוא עובר אלי ומתחיל לבעוט בי, אבל לא קרה לי כלום כמעט (הצלחתי לברוח בזמן), ואז הוא מתחיל עם עוד חבר. הבנאדם מטורף. בלי שום סיבה הוא פשוט מתחיל להרביץ לכולם, אז ברחנו משם בשיא המהירות והוא המשיך לרדוף אחרינו ברחוב. וכל האנשים ברחוב עוברים ולא עושים כלום. אחרי איזה חמש דקות של ריצה כמו מטורפים אנחנו פוגשים שני חבר'ה נחמדים בגיל אחרי צבא, ומספרים להם את זה. אז הם הלכו לערס ולחברים שלו ודיברו איתו שזה לא יפה וכו' וכו' (סתם משכו זמן כדי שאנחנו נברח), והערס פחד מהם אז הוא לא נגע בהם. אח"כ הם הלכו, והערס עלה על אופניים והמשיך לרדוף אחרינו. בסוף הצלחנו לברוח אבל התפצלנו לאיזה 3 קבוצות וישבנו שם איזה שעה בחיפושים ובטלפונים לאחרים (כל קבוצה לא ידעה איפה הקבוצה השניה ומה קרה לקבוצה השניה).

בסוף נפגשנו כולנו, כמה הורים באו לאסוף את כולם והיה בסדר. אף אחד לא נפגע רציני, אבל כמעט כולם היו מבוהלים מוות, ואחת אפילו בכתה.

אבל מה הכי מעצבן? ברחוב עברו 20 ניידות משטרה, מכל כיוון ומקום ומה שלא תרצה, וקראנו לניידות ונפנפנו להן וצעקנו והכל, והם התעלמו. היו כמה שוטרים שבאו, שאלו מה קרה, שמעו והלכו.

בסוף, כשכולנו נפגשנו וכבר לא היה מושג לאף אחד איפה הערס הזה, מצאנו ניידת משטרה עם חבר'ה מבוגרים נחמדים, שלקחו שתי בנות והלכו לחפש אותו.

בקיצור, היה חוויה. אני ממש נבהל עכשיו כשאני חושב שהם יכלו להוציא סכין ולדקור את חבר שלי. אבל לא קרה כלום, ואני אפילו שמח שקרה מה שקרה; ככה למדנו את הלקח בצורה הכי טובה.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 06-05-2007, 11:53
צלמית המשתמש של netaneldj
  netaneldj netaneldj אינו מחובר  

חבר מתאריך: 01.05.06
Facebook profile
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי puzpuz שמתחילה ב "איך חטפנו מכות אתמול..."

בהתחלה זה היה קצת מצחיק לשמוע איך שחטפתם מכות בלי סיבה. ואפילו חשבתי שבסוף יהיה איזה פאנץ' ליין, אבל זה רציני :|

שמח שאף אחד לא נפגע.

פעם קרה לי משהו קצת בסגנון, ביסודי.
הלכתי עם חבר שלי לאימון טניס של עוד חבר.
ישבנו שם על המדרגות הענקיות מאבן, והסתכלנו על האימון.
הם מתאמנים ואנחנו מחכים שיסיימו את האימון כשפתאום אנחנו רואים מהשער רצים בערך חבורה של 20 ערסים! בורחים ממשהו וצורחים כמו משוגעים.
הם חלפו על פנינו ולא הבנו מה הקטע. בדיוק 2 דקות אחרי זה יוצא מישהו מפחיד (כנראה עם בעיות) איזה שני מטר עם מקל מברזל. בא למגרש טניס ונשכב שם בשקט באמצע המגרש.
המאמן שלהם נבהל וליתר ביטחון לקח גם מקל, אז הוא ניגש לאותו איש מפחיד ואמר לו בבקשה שיעזוב את המגרש כי הוא מפריע לאימון שלהם.
אותו איש מפחיד קם, הסתכל על המאמן ודפק שאגה. הוא התחיל לרוץ אחרי המאמן בריצה מטורפת, וכך גם המאמן התחיל לברוח. אחרי שהמאמן הצליח לברוח הוא התחיל לרדוף אחרי כל הילדים.

לילד בן 11 לראות אדם מבוגר בורח ממשהו מפחיד ביותר עם מקל מברזל שהיה כנראה מסוגל עוד להרוג אותו זה די טראומה. אז כל הילדים התחילו לברוח, וגם המאמן ברח. וננעלנו בתוך מפעל הפיס אצלנו ופחדנו לצאת משם כי חשבנו שהוא מסתובב ברחובות. בסוף התקשרו להורים וחזרנו הביתה.

(חעעעעעעעפיראאאאאאאאאאא, סורי)

ישן 07-05-2007, 20:26
צלמית המשתמש של wolfwolf89
  wolfwolf89 wolfwolf89 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 16.06.05
חחח אותו דבר לי. שהיה לי ליפה גם אז..
בתגובה להודעה מספר 50 שנכתבה על ידי talaus שמתחילה ב "בימי הליפה שלי כל סופ"ש ערסון..."

אז הייתי במסיבה אחת לפני שנה ומשהו.
כל הבנים במסיבה נמרחו על השיער הסקסי שלי ואמרו לי איזה יופי.
בסוף באו זוג ערסים בחמש בבוקר בערך, שראו את הפלאפון המחורבן שלי ביד שלי. חטפו לי מהיד ואמרו "שיחה רגע" ונעלמו. ישר הלכתי אחריהם.
הם התגודדו סביב כמה ערימות של ערסים משלהם, ואז אחד מהח'ברה שהיה שמה כבר החליק איתי כאפות מקודם שהוא נגנב מהשיער שלי, סידר לי את הפלאפון חזרה ואמר לי לעוף.
הלכתי בו במקום, לא חוזר למזבלה הזאת יותר. (מועדון VOX)

ואגב, החיים יפים בלי שיער. היה לי יותר מואלדראמה..

ישן 06-05-2007, 19:01
  bboyoren bboyoren אינו מחובר  

חבר מתאריך: 02.05.04
שלח הודעה דרך ICQ אל bboyoren
נשמע כמו אשכול של חנונים שחוטפים מכות מערסים ובאים
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי puzpuz שמתחילה ב "איך חטפנו מכות אתמול..."

לספר לשאר החנונייה.
לי דווקא קרה מקרה מוזר שנה שעברה בל"ג בעומר:

ישבתי עם חבר בים באשקלון ועשינו מדורה קטנה, שתיתי יותר מידי אבסולוט עד שכבר לא ראיתי בעיניים !!! בינתיים המדורה שלנו כבתה כי נגמרו הקרשים והרגשתי שאני מת מקור, אז לקחתי ת'רגליים והלכתי לחפש מדורה אחרת (חבר שלי בינתיים נרדם על החול). לא עניין אותי מי יהיה במדורה, העיקר להתקרב ולהתחמם... והייתי מסטול פצצות ! גמרתי חצי אבסולוט, בקבוק יין שלם ובירה אחת של חצי ליטר.
הקיצר אני מתקרב למדורה ומתחיל לחמם את הגוף צמוד לאש, ואז אני מרים את הראש ומבחין בקבוצה של כ 6 ערסים ו 2 פרחות בוהים בי בעיניים פקוחות, פתאום אחד אומר לי : "אחי, הצטרפת אלינו?" אמרתי לו " כן" (לא היה לי כוח לשיחות). בקיצור אני רק זוכר שהם קיבלו אותי יפה אבל גם צחקו עליי קצת, התחלתי פתאום לדבר איתם כאילו אני מכיר אותם שנים... היה חוויה, אבל יותר מאוחר הקאתי כי רמת האלכוהול הייתה גבוהה מידי.

הנה תמונה שצילמתי בחטף שיהיה לי למזכרת מהארוע :

רק אחרי שחזרתי הבייתה וראיתי את התמונה שמתי לב שהערס הקטן בקפוצון שתה ערק ! אוי הנוער של היום

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 18:13

הדף נוצר ב 0.14 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר