לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה    ברוכים הבאים לפורום צילום!!!       אוסף אתגרי הצילום של כל הזמנים   מצגת-סרטון ישראל 3 מוכנה כעת להפצה, לצפייה לחצו כאן חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > תרבות ואמנות > צילום סטילס ווידאו
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
האשכול נעול

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 06-05-2007, 23:18
צלמית המשתמש של mp26
  משתמש זכר mp26 mp26 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 08.12.04
מידע --== הגיעו מים עד נפש ! ! ! ==--

אנשים פשוט נמאס כבר.
רמת הפורום בשבועיים האחרונים הידרדרה ברמה מטורפת שפשוט לא ראיתי דבר כזה הרבה זמן.
לכל המשתמשים החדשים בבקשה תנסו לעשות משהו קטן,
תסתכלו על אשכולות של משתמשים אחרים, תלמדו איך לצלם בצורה יותר טובה, למצוא עיניין בפריימים שלכם.
למי שרוצה בארכיון יש מדריך ליצירת מיסגור וחתימה כמו בני אדם ולא כמו ילדים בני 4.
הרמה בפורום צריכה לעלות ודחוף. נכון צחקנו התלוצצנו אבל די, באמת די.
צריך לעשות משהו כדי שהאנשים כאן יתחילו להתעורר ולפרסם דברים כמו שצריך (במיוחד מסגרות וחתימות).
אנחנו לא פורום של ילדים בני 5 הרמה הייתה פה גבוהה והיא ירדה אבל ממש ירדה ואני לא רוצה לראות את זה ככה,
אני רוצה לראות את הרמה חוזרת לעצמה כי אכפת לי מהפורום הזה, זה היה הקרש קפיצה הראשון שלי לעולם הצילום ואני רוצה לראות אותו פורח ומתחזק ולא נובל ומתייבש כמו שהוא עכשיו.
אז חבר'ה בואו נתבגר ונתעלה מעל הכל להיות מה שהיינו !

ושוב המלצה לרוב החדשים שנמצאים ושבאים לפורום:
תסתכל על הפרופילים של האנשים פה, תסתכלו על האשכולות שנפתחו על ידם, איך צילמו, איזה תגובות נתנו וקיבלו,
ולא סתם ככה לצלם בלי מחשבה ובלי כלום, ללכת לצייר או לפוטושופ להקטין את התמונה לשים חתימה כזו או אחרת והעיקר לפרסם בפורום.

נערך לאחרונה ע"י mp26 בתאריך 06-05-2007 בשעה 23:21.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 06-05-2007, 23:26
צלמית המשתמש של OmriP
  משתמש זכר OmriP OmriP אינו מחובר  

חבר מתאריך: 14.03.06
שלח הודעה דרך ICQ אל OmriP שלח הודעה דרך MSN אל OmriP Facebook profile
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי mp26 שמתחילה ב "--== הגיעו מים עד נפש ! ! ! ==--"

הירידה העניינית שאני רואה בפורום בימים האחרונים (ובעיקר בשעות האחרונות, למען האמת) היא ברמת התגובות של כמה מהוותיקים פה - שתופסים גלים על הניסיון שלהם, במקום לעזור לחדשים ברצינות, בנימוס ובכבוד כמו שהיינו רוצים שיעזרו לנו.

חדשים תמיד היו, יש ויהיו, זה לא משהו שמשתנה - וגם היחס אליהם צריך להישאר כמו שהיה. כולנו התחלנו ככה. לכן - שימו לב לתגובות שלכם, תורידו מהציניות, ונחזור להיות פורום ידידותי כמו שהיינו..
Equipment: Nikon D50, Nikkor Dx 18-55mm, Nikon SB600, Nikkor 50 mm f/1.8, Tamron 18-250mm Canon PowerShot A95, Tiffen Filter Set, Minolta Dynax i7000, Minolta 28-85 mm, Σ 70-210 mm, and a few more glasses...

ישן 07-05-2007, 00:08
צלמית המשתמש של Fxtrage
  Fxtrage Fxtrage אינו מחובר  

חבר מתאריך: 01.09.06
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי mp26 שמתחילה ב "--== הגיעו מים עד נפש ! ! ! ==--"

פינטו
כל אחד שמתחיל מעלה תמונות שהן "גרועות", בלי זוויות מעניינות וכו.
אבל זה בדיוק העיניין של להתחיל, לכן חשוב להגיב להם עיניינית.
בלי תגובות של "חמוד", "מאמי" ויו איזה יופי אלא תגובה עיניינית ובונה.
אני יכול להגיד שאני קורא כל אשכול שנכתב פה ואתה בין אלו שבאמת מגיבים לעיניין ומשקיעים ומכווינים אנשים. אבל, לפעמים אנשים צריכים להיכנס בקיר כדי להבין שהם צריכים לשנות גישה.
אז במקום להתעצבן מאדם כזה או אחר, פשוט אל תגיב, אל תתייחס, תראה שתוך כמה ימים זה ישתנה
פתאום לא מגיבים לו לאשכול, הוא לא יודע למה, הולך קצת אחורה קורא באשכול קודם והופ.
נפל האסימון...
___
לאלו שהאשכול בהחלט נוגע בהם.
נכון זה כיף לראות את התמונות שלכם וגם לקבל עליהן תגובות.
אבל תעצרו ותשאלו את עצמכם האם הצלחתם לתפוס את הנושא בצורה שרציתם
אם לא וזה מסיבה טכנית תעלו תמונה כשאלה איך להשתפר ולא כ"סט צילומים מהמם..."
אם הסיבה היא, עצלנות, היתה גדר (דוגמא אחרונה) , ירד גשם של נמלים וחתולים,הכלב ברח עם הפלאש וכו וכו תחסכו מאיתנו. זו ביקורת עצמית בסיסית מאוד שמטרתה להראות שאתם רציניים ולא מעלים תמונות לפורום רק כדי להראות שאתם יודעים ללחוץ על כפתור מחשף.

עמית
ישן 07-05-2007, 00:23
צלמית המשתמש של mp26
  משתמש זכר mp26 mp26 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 08.12.04
בתגובה להודעה מספר 16 שנכתבה על ידי Fxtrage שמתחילה ב "פינטו כל אחד שמתחיל מעלה..."

צודק בהחלט,
ותראה אני לא אומר שהתחלתי בתור זיו קורן או כל אחד אחר.
התחלתי פשוט ועאמחה כמו כולם ושהעירו לי הפנתי ובאמת הלכתי לפרופילים של משתמשים אחרים והתחלתי להסתכל באשכולות שלהם,
איך הם צילמו, איך הם הגיבו, קיבלתי את התגובות ושיפרתי את עצמי.
אפילו קח דוגמא יותר טובה שהייתי במאימי פירסמתי את האשכול הזה, קיבלתי את התגובות בברכה, לא צילמתי כמה זמן ולאחר מכן הבאתי אשכול שבו שיפרתי את כל מה שלא היה בסדר באשכול הקודם שלו.
מה שאני רוצה להגיד זה שפשוט אמרו לי מה לא טוב בפריים, הפנמתי ושיפרתי את עצמי.
הבעיה היא שוב שאנחנו (לא רק אני) מגיבים למשתמשים אחרים אין הקשבה כנראה וזה נכנס מצד אחד ויוצא מהצד השני.
אני מקווה רק שמעכשיו שינתו ביקורת למישהו פשוט יקבלו אותה וישתפרו ולא נצטרך להסביר 100 פעם את מה שאנחנו מנסים להעביר.

ישן 07-05-2007, 00:37
צלמית המשתמש של Fxtrage
  Fxtrage Fxtrage אינו מחובר  

חבר מתאריך: 01.09.06
בתגובה להודעה מספר 17 שנכתבה על ידי mp26 שמתחילה ב "[b]צודק בהחלט, ותראה אני לא..."

תראה,
גם זיו קורן או כל אחד מהשמות הגדולים התחילו מאיפשהו.
החוכמה היא לדעת לקבל ביקורת וליישם אותה כדי שבתמונה הבאה תלמד משהו חדש ולא תקבל את אותה תגובה כמו קודם. רואים את זה בבירור על משתמשים שונים פה
מקבלים ביקורת מצלמים, מנסים ומשתפרים אבל לא מעלים תמונות כשהם יודעים שהם יקבלו שוב את אותה ביקורת, הם למדו לזהות לבד את הדברים

אם הבן אדם ממשיך בשלו ולא מקשיב יש כמה אופציות:
1. הוא ילד קטן שלא רוצה להבין ובטוח שהוא ילמד את כולם כי כולם טועים והסגנון שלו הכי יפה.
2. הוא באמת לא מבין כי הוא לא יודע: לקרוא\לעבוד עם צייר\לקרוא מדריך עם תמונות\ וכו וכו וכו
3. עושה בכוונה כי כיף לו לראות איך כולם מתעצבנים. אנשים שזה הפאן שלהם, לך תבין.

בכל מקרה לשלושת אלו הפיתרון הכי פשוט אחרי פעמיים זה בפעם השלישית לא להגיב
מתישהו הם יבינו.

עמית
ישן 07-05-2007, 06:43
צלמית המשתמש של pain1
  pain1 pain1 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 10.02.05
בתגובה להודעה מספר 19 שנכתבה על ידי mp26 שמתחילה ב "[b]זה בדיוק מה שרציתי שאנשים..."

אז העלה מסגרת עבה ,אז החתימה שלו מגעילה,הוא לא מקשיב והוא בכל זאת מעלה מסגרת עבה.....

דחילק מה נסגר איתכם???

לא רוצה להשמע כועס או חמור מדי כי אני די משועשע אבל נראה לכם הגיוני שתכתיבו לאדם איך לעצב את התמונה שלו?? .

אם מישהו לא רוצה ללמוד זו בעיה שלו,והתגובות אליו יהיו בהתאם,אם הוא חרג מהתקנון אז בשביל זה יש מנהלי פורום .

מבלי לפגוע זה כבר נראה לי קטנוני מאוד.

אם זה פורום צילום תתמקדו בזה ולא ב"למה הוא עשה ככה" " ולמה הוא לא אומר ככה".
יום נפלא לכולם,קחו את החיים בקלות .

נערך לאחרונה ע"י pain1 בתאריך 07-05-2007 בשעה 06:46.
ישן 07-05-2007, 07:04
  Shwansi Shwansi אינו מחובר  

חבר מתאריך: 27.12.06

מסכים לגמרי.

וזה לא רק ברמה שאנשים פה מפרסמים שטויות, זה כבר הגיע לתגובות שטחיות וחסרות תוכן.
לא פעם ולא פעמיים ראיתי אנשים שמעלים תמונות, עם ביקורת עצמית, ומצפים לקבל תגובות כאן מאנשים.
אם מישהו מעלה סנפשוטים ללא תכלית, זורק איזו חתימה עלובה ומסגרת מזלזלת, למה שאני אקדיש לו אפילו דקה לתגובה?

אני חושב שהגיע הזמן לדלל את רף "הנחמדות", ולהתחיל להבהיר חד וחלק שהפורום הזה הוא קצת יותר רציני ממה שהוא מצטייר כרגע.

אומנם אני לא נחשב כאן כאחד עם וותק של שנים, אבל לי זכורה תקופה הרבה הרבה (הרבה) יותר טובה, רצינית, מקצועית, ובעיקר מהנה.

ישן 07-05-2007, 16:19
צלמית המשתמש של ranl
  משתמש זכר ranl ranl אינו מחובר  

חבר מתאריך: 12.06.02
שלח הודעה דרך MSN אל ranl Facebook profile
פינטו,

הבעיה היא לא שהפורום התדרדר. הבעיה היא שאנשים לא מבינים שהפורום הזה הוא לא פורום סגור עם תנאי קבלה, אלא כל בן אדם בעולם יכול להירשם לפרש ולהתחיל להעלות לכאן תמונות שלו.

עוד בעיה, לדעתי, היא שרוב האנשים כאן התרגלו לנורמות שנהיו כאן. חתימות, סוג תמונות וכו'. נכון, גם לי מאד מפריע החתימה של חלק מהאנשים כאן (לא נזכיר שמות, אבל אני מאמין שאנחנו מדברים על אותם האנשים ), אבל רק בגלל שאנשים כאן (וגם בפורומים אחרים) לא רגילים לחתימות כאלו אלא לחתימות ה"קלאסיות", אז זה צורם לעין.

לדעתי אין לנו בתור חברי פורום מה להתלונן, מכמה סיבות:
1. תמיד יגיעו אנשים חדשים בלי ידע בצילום.
2. תמיד יהיו חדשים שייקח להם הרבה זמן להשתפר.
3. אתה לא יכול לשלוט על האנשים שיכנסו לפורום ויפרסמו תמונות. זה פורום פתוח לכל מי שרק רוצה..

אי אפשר לצפות שהרמה כאן תהיה של פורום על, בגלל שזה לא פורום סגור.

זו דעתי.

מציטוטי Narxx: חברות באות והולכות... אבל עדשות של קנון - זה לנצח

האשכול נעול

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 19:34

הדף נוצר ב 0.11 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר