לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה   מה שבראש היתרון האנסי | freedom.fresh.co.il   נושא: ילדה, רוצה לבוא אתי לדירה? –אני רק בת ארבע־עשרה. חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > מה שבראש
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 07-05-2007, 02:08
  משתמש זכר talaus talaus אינו מחובר  

חבר מתאריך: 30.03.02
Facebook profile
סופ"ש בכינרת :)

טוב אז ככה, התארגנו קבוצה של 6 חברים ב-2 מכוניות ונסענו לכינרת. היה ממש נחמד וחשבתי לשתף.

הנסיעה:
חבר שלי נוסע בעיר 85 קמ"ש (את האמת בקטע הנ"ל כולם נוסעים במהירויות כאלו), שוטר עוצר אותו ואחרי בכי רב לא שולל לו רשיון אלא "רק" נותן לו 8 נקודות ו-750 שקל קנס. חבר לא לומד ואחר כך נוסע 150 בכביש 6 חחח (הוא חתיכת מטורף החבר הזה).
אני לעומת זאת נוהג רגוע עם הנוסחה המצויינת של X+20 (נניח מותר 50 קמ"ש, אני נוסע על 70 - ככה זה מקסימום 250 שקל קנס) ונוסע דרך כל מיני כבישים עם ערבים שזורקים עלי אבנים כדי לא לשלם על כביש 6 (לחבר שלי יש שם נסיעות חינם מהעבודה של אמא שלו). בשלב מסויים גיליתי שהברקסים אצלי לא פעלו מרוב המשקל בירידות, וההאמברקס אצלי שחוק משטויות שעשיתי עם האוטו (מזל שבדיוק ההוא שמלפני התחיל ליסוע).

ההגעה:
בודקים כל מיני חופים. התחלנו מחוף דוגית שהשומר איים להזמין לי משטרה על זה שאני רוצה להכנס ברגל לבדוק אם מתאים לי החוף (נו באמת), בסוף חבר שלי שם את האוטו ליד ונכנס עם הנוסעים שלו. אני בינתיים ביקרתי בחוף צאלון ששמה האיש היה יותר נחמד ונתן לי להשאר באוטו ולחברים שלי לבדוק את החוף (אגב לשומר יש הונדה אקורד חדשה, מאיפה לעזאזל הכסף?!). בסופו של דבר החלטנו על חוף חלוקים שמבחינת קהל הוא ולבנון שצמוד אליו והמעבר ביניהם חופשי היו סבבה. פתחנו לנו 3 אוהלים במעין משולש ובאמצע מיקמנו שולחנות וכל מיני (וגנבו לי שק"ש משם, די מרתיח שמישהו החליט "להשלים" ציוד על חשבוני אבל אין לי יותר מדי מה לעשות בנוגע לזה).

החנייה:
חבר שלי מחליט שהחנייה לא מתאימה לו ומזיז את האוטו חנייה (יש לציין שללא חולצה ושכשהערתי לו על כך התגובה הייתה "ביצים, זה כולה 2 מטר בחנייה"). הזיז סבבה מצא חנייה והכל רק מה בלם מאוחר מדי וקרוב מדי לאיזושהי אבן - האוטו החליק והאבן דפקה את האוטו מלמטה, כריות אוויר נפתחות שמשה נשברת (ושיער נשרף, נראה לי שהוא למד למה לא נוהגים בלי חולצה). אגב אל תדאגו, הבחור קיבל אוטו חלופי מאזדה 3 ככה שהוא לא ממש למד את הלקח (היה לו יונדאי אקסנט לפני כן).

השתייה:
הרבהההההההההההה שתייה, הרבהההההההה.

השיכרות:
מסביב למדורה עם גיטרה, שרים שירים, ברקע כל מיני צופיפניקים וערסים מדברים. פתאום איזהשהו חבר (המטורף אגב) מתחיל לנגן שירי בקסטריט בויז בגיטרה - לשנייה כל החוף דומם, ואז כולם צוחקים ומצטרפים - היה נחמד.

ההפלגה:
חבר אחר הביא סירת גומי אוקראינית חייתית (הזכיר לי את שייטת 13 חח) ויצאנו בקבוצות של 2 להפליג באמצע הלילה. כולם היו סבבה ורק אני וחבר (שוב המטורף הזה ) נדפקנו. שטנו עמוק מדי (חצי ק"מ לתוך הכינרת) והיה לנו עוגן של רק 30 מטר - אני מוריד אותו מוריד מוריד מוריד מוריד מוריד... מוריד, מוריד, מוריד, מוריד... מוריד... מוריד (טוב, קלטנו!)... מוריד, מוריד, מוריד () ואממ כבר לא נשאר מה להוריד והעוגן פשוט התחיל למשוך את הסירה חחח, אז התקרבנו קצת יותר לחוף. טוב, רואים קצת נוף, חבר זורק את הפקק של הבקבוק מים למים לראות אם הוא צף, פקק שט רחוק רחוק בלהבלה ומחליטים לחזור. החבר מתחיל לחתור ונשבר משוט . אז מה עושים? חותרים כמו בגנדולה! אני מאחורה כמו פועל תאילנדי (או ונציאני) והוא מקדימה משכשך ידיים במים. לשוט ככה חצי ק"מ זה לא כיף ילדים. אגב כל הקטע של לשוט כמו בגנדולה היה כדי לא לרדת למים ולשחות עם הסירה, והחבר בסוף הרטיב אותי.

השינה:
נמ נמ נמ נמ נמ

החזרה הביתה:
החבר שוב לא לומד ונוסע מהר חח. אני חצי מת עם מזגן על 4 אוטו לא סוחב, כל פעם שצריך להאיץ מכבה מזגן. כל 2 דקות אני נשען על ההגה עוד שנייה נרדם וחבר שלי שואל אותי אם אני בסדר - אני קופץ אחורה ועונה לו כן, וככה איזה שעתיים.

תמונות (קצת):

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה

[התמונה הבאה מגיעה מקישור שלא מתחיל ב https ולכן לא הוטמעה בדף כדי לשמור על https תקין: http://www.yarntomato.com/percentbarmaker/button.php?barPosition=90&leftFill=BBC7CE]

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 05:20

הדף נוצר ב 0.06 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר