לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה -- ברוכים הבאים לפורום תנועות נוער והדרכה! לחצו כאן לפני שאתם מתחילים לכתוב! -- -- מה הפעילות הכי ישראלית בעיניכם? בואו לבחור! -- -- עיינו במאגר המאגרים, אולי תמצאו משהו שימושי -- חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > תנועות נוער והדרכה
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 10-05-2007, 12:06
צלמית המשתמש של Noa_A
  Noa_A Noa_A אינו מחובר  
מנהלת אמצע החיים | אני? אני מסיפור אחר...

חבר מתאריך: 01.11.03
סטיגמות...
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי droogie שמתחילה ב "מחפש חומר/הפעלה בנושא סטיגמות"

מס' הפעלות בנושא סטיגמות:

1. תמונות. בוחרים מס' תמונות של אנשים מעניינים - מדענים, ראשי מדינות, זוכי פרס נובל וכד'. מקפידים שהתמונות יהיו כאלו בהן האנשים נראים ככאלו שהסטיגמה לגביהם תהייה שונה (לא כאלו שהניחוש הראשון יהיה שהם מה שהם...). מחלקים את החניכים לקבוצות ועל כל קבוצה להכין "תעודת זהות" לכל תמונה. לאחר שכל הקבוצות סיימו נעבור תמונה תמונה וכל קבוצה תקרא את מה שכתבה. לבסוף נקרא את סיפורו האמיתי של האיש מאחורי התמונה.

2. שמות. מניחים מס' כרטיסיות שעל כל אחת מהן שמו של אדם והמאפיין שמעורר את הסטיגמה עליו (לדוגמא: "מקסים - רוסי", "מזל - אתיופית", "חאלד - ערבי", "שמואל - מתנחל", "רום - שמאלני" וכד', כיד הדמיון הטובה.) בצד השני של כל כרטיסיה יש לרשום את עיסוקו, מקצועו, תכונותיו של האדם, באופן שישבור את הסטיגמה.

3. שתי שאלות:

שאלה ראשונה

נניח שאת/ה מכיר/ה אישה בהריון שילדה כבר שמונה ילדים, מתוכם שלושה חרשים, שני עיוורים, ואחד עם פיגור שכלי. בנוסף לאישה הזו יש סיפיליס. האם היית ממליץ לה לעשות הפלה?

.................................................. .....................
עניתם בחיוב? הרגתם את בטהובן...

שאלה שניה

הגיע הזמן לבחור בנשיא עולמי, והקול שלך הקובע!
להלן הנתונים על שלושת המועמדים:
מועמד א':קשור לפוליטיקאים מושחתים ומתייעץ עם אסטרולוגים, יש לו שתי מאהבות, מעשן כמו ארובת רידינג ושותה 8-10 מרטיני ליום.

מועמד ב': הפסיד פעמיים בבחירות, ישן כל יום עד הצהריים, עישן אופיום בהיותו סטודנט בקולג', ושותה לפחות רבע ליטר וויסקי כל ערב.

מועמד ג': הוא גיבור מלחמה, מלא מדליות,צמחוני, שותה לעיתים רחוקות קנקן בירה, ולא היו לו מעולם הרפתקאות מחוץ למסגרת הנישואין.

עם יד על הלב:במי הייתם בוחרים?
.................................................. .................................
מועמד א'- הוא פרנקלין רוזוולט.
מועמד ב'- הוא וינסטון צ'רצ'יל
מועמד ג'- הוא אדולף היטלר...

אלו כמה שאני זוכרת בינתיים... אתה רוצה גם משחקים וכאלו (לא שאני זוכרת כרגע, אבל בטח אני אזכר )?

חזרה לפורום

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 01:56

הדף נוצר ב 0.06 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר