לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה שנה טובה וגמר חתימה טובה לכל החברים ובני משפחותיהם !!! :-) חג שמח !!! חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > מה שבלב
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 07-05-2007, 17:02
  rgrg rgrg אינו מחובר  

חבר מתאריך: 08.07.04
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי Audioslave שמתחילה ב "שאלה בקשר לפגישה ראשונה"

ישנה נטיה להגזים בחשיבות הדילמה הזו "מי משלם?"
בשורה התחתונה - זה שטויות.. זה לא צריך להדאיג ולהטריד. זה בכלל לא נושא חשוב כשם שעושים מזה.

הפתרון האידאלי בדייטים הוא להתחלק בסכום - לא לנסות להראות לארג' כדרך למצוא חן בעיני הצד השני.לא צריך להילחץ מהעובדה שאתה לכאורה צריך לשלם לה על השוקו. (היא לא תמות מעצם העובדה שהיא עצמה תשים עשרה שקלים על כוס השוקו ששתתה)

עצם ההתחלקות הזו בתשלום - מסמלת את איך שקשר אמור להיות באמת. שותפות שווה בין שני צדדים.

(אילו רק היית יודע כמה כסף הוצאתי בטיפשותי על דייטים ראשונים.. רק משום שהורגלתי ברעיון ש"חובה לשלם" על הבחורה... כנראה שלומדים את זה עם הזמן והנסיון)

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 08-05-2007, 09:11
  rgrg rgrg אינו מחובר  

חבר מתאריך: 08.07.04
בתגובה להודעה מספר 9 שנכתבה על ידי snowhitey שמתחילה ב "אתה משלם"

ציטוט:
במקור נכתב על ידי snowhitey
זה חוק לא כתוב אצל בנות.אתה חייב לשלם.אלא אם כן אתה רוצה שהיא תחשוב שאתה קמצן ולא תעריך אותך...

מה זה השטויות האלה? שהיא לא תעריך אותו ? רק משום שהוא לא "רוטשילד" ?
הוא לא חייב להיות...

אתם חיים במין תפיסה כזו, סוג של אשלייה - שאתם חייבים לנהוג לפי "קוד" מסויים.
אין "קודים" אין "חוקים" (כתובים ושאינם כתובים).

אהבה לא קונים בכסף... האמינו במה שתרצו - שכסף קונה הכל.
כנראה שביום מן הימים תתפכחו ותבינו שזה אחד הדברים שכסף לעולם לא יוכל לקנות באמת.
כסף יכול לסמא (לעוור באופן זמני) - אך לאורך זמן הוא לא מה שיחזיק מערכת יחסים.

באהבה אין חוקים... לאהבה אין גבולות.
אם יש כימיה... אם כיף יחד - היא תאהב אותו גם אם יש לו 10 אגורות בכיס.

זו דעתי...

ישן 08-05-2007, 12:56
צלמית המשתמש של snowhitey
  snowhitey snowhitey אינו מחובר  

חבר מתאריך: 07.05.07
בתגובה להודעה מספר 10 שנכתבה על ידי rgrg שמתחילה ב "[b][i][QUOTE=snowhitey]זה חוק..."

אני לא התכוונתי שהיא לא תעריך אותו משום שהוא לא "רוטשילד" ולא התכונתי שהכסף קונה הכל,
אתה סתם מכניס לי מילים לפה.הנקודה פה שכשגבר מזמין אישה לדייט ומשלם עליה גם בעצם הוא מעניק לה
והוא לא לוקח ממנה כלום,זה נותן לה הרגשה שהוא מכבד אותה שהוא רוצה ליהיות איתה,המון בנות נפגעות מזה
שבפגישה הראשונה הגבר ישר קובע חלקות-את תשלמי על שלך ואני על שלי,זה לא על העניין של הכסף זה על מה
שעומד מאוחרי זה!,ובמקרה הספציפי הזה,אם הוא לא יכול להרשות לעצמו את ארומה שילך למקום אחר שהוא כן יכול להרשות לעצמו,האמן לי שאישה תהנה כמעט בכל מקום העיקר זה היחס.וסתם ככה שאחרי כמה פעמים כבר האישה לבד מתחילה להציע את עצמה בעניין התשלום.כך שזה ממש לא עניין כספי.

ישן 08-05-2007, 14:36
צלמית המשתמש של חרוב
  משתמש זכר חרוב חרוב אינו מחובר  

חבר מתאריך: 17.05.03
כללי אוליי, אני מיושן מדיי - אבל, אני לא רואה שום פסול בכך.
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי Audioslave שמתחילה ב "שאלה בקשר לפגישה ראשונה"

לדעתי יש דברים שצריכים להשאר כמו פעם. אני לא רואה שום פסול בקודים של התנהגות.

להחזיק למישהי את הדלת פתוחה - זה לא קוד? מה, היא לא יכולה לפתוח את הדלת לבד? ועדיין, יש בזה, לדעתי את הקסם הפרטי של זה.

עזוב לרגע בצד את מה שהיא תחשוב עלייך. ראית את התגובות של הבנות וראית שזה מתחלק ותלוי בבחורה. תחשוב לרגע, דווקא על עצמך. בחורה שיוצאת לדייט ראשון, בדר"כ, לא מזמינה הרבה לאכול. מכל מיני סיבות. מה שאני רוצה לומר הוא שגם ככה זה לא יוצא כזה יקר כמו שאתה חושב.

עכשיו, האקט עצמו. לצערי, מושג האבירות גוסס. חבל כי יש המון שאנחנו יכולים לקחת ממנו. מה שפעם נחשב לכבוד כלפי האישה (להחזיק לה את הדלת פתוחה, לדוגמא) מסיבה בלתי מובנת, לי לפחות, נתפס היום כהחלשת הנשים ופגיעה בשיווין הזכויות. ואישית, אני לא מבין למה. אני לא עושה את זה כי אני חייב. אני עושה את זה כי רוצה.

אישית, אני בעד לשלם על הבחורה בדייט הראשון. גם הכסף לא גדול וגם - ואפילו, יותר חשוב, לדעתי - זה כן משמר משהו מדברים... שצריכים להשמר.

אבל, אוליי זה רק אני...

נ.ב.
בקשר לעד איזה דיט זה צריך להמשך... ממש אין חוקיות. אין שום סיבה שכבר בדייט השני זה יתהפך, לדוגמא.

אהה. ובהצלחה!

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 22:31

הדף נוצר ב 0.09 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר