לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה __Everything That Has a Beginning Has an End :-) __ חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > מחשבים > אבטחת מידע
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 12-06-2007, 12:03
  barak9183 barak9183 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 24.04.06
אז מה זה אומר תכל'ס חבר'ה?????
בתגובה להודעה מספר 9 שנכתבה על ידי The IceMan שמתחילה ב "הקפצת נושא טיפה ישן ... אבל..."

ש IP של מסנג'ר אי אפשר לגלות כי הוא עובר דרך צד שלישי כמו גורם ביניים כמו שרת שמחוץ לאירגון שיושב בחוץ לאירגון וכל התעבורה לא עוברת דרך השרתים של IM מסנג'ר או מה?

יש מצב שהתבלבלתי ב ICQ כן הצלחתי לראות את הפורט 5190 של אותו גורם ששלח לי אבל דבר מוזר קורה הרבה פעמים ששולחים לי קובץ גדול שאני רואה גם פורט 1863 בההעברה של אותו הקובץ ורואה גם שם IP יש מצב שזה לא של הבן אדם עצמו אבל לפעמים אני שואל את הבן אדם אם זה ה IP שלו והוא אומר לי מניאק איך ידעת חחח שאלה שאלתית

ובאמת צודק התעבורה של המסנג'ר באמת חרא באמת פועלת על מודם של 56K חחח אפילו לא יודע למה זה ככה אבל זה איטי נורא.
חזרה לפורום
ישן 17-06-2007, 23:05
  שימיadmin שימי אינו מחובר  
מנהל פורומי "תכנות ובניית אתרים" ו"חומרה ורשתות"

חבר מתאריך: 25.10.01
בתגובה להודעה מספר 16 שנכתבה על ידי ilane שמתחילה ב "לרוב לא נתקלתי בבעיות העברה ברשת פנימית"

מצטער אך עדיין לא נעניתי...

אני אסביר עוד פעם את הסנריו:

מחשב א' נמצא ברשת פרטית, יש NAT בינו לבין האינטרנט, ואין הפנייה של אף פורט פנימה. מה שאומר שלא ניתן ליצור שום סוג של חיבור מהאינטרנט אליו.

מחשב ב' נמצא גם הוא ברשת פרטית, יש NAT בינו לבין האינטרנט, ואין הפנייה של אף פורט פנימה. מה שאומר, שוב, שלא ניתן ליצור שום סוג של חיבור מהאינטרנט אליו.

על פי הכללים הבסיסיים ביותר בתקשורת, ברור ומובן שאין שום דרך בעולם שמחשב א' יכול לפתוח חיבור של העברת נתונים מול מחשב ב', ולהפך.

ובכל זאת, במסנג'ר, שני החבר'ה האלה יצליחו להעביר ביניהם קבצים. אשמח אם תסביר לי כיצד (תוך כדי שאתה מחזיק בטענתך שהתעבורה לא עוברת דרך צד ג', קרי חברת מיקרוסופט)

חזרה לפורום

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 09:03

הדף נוצר ב 0.06 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר