לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה __ ברוכים הבאים לפורום מתגייסים וסדירים__ חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חיילים, צבא וביטחון > מתגייסים וסדירים
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 09-05-2007, 18:52
צלמית המשתמש של עידו403
  משתמש זכר עידו403 עידו403 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 01.01.04
מי דיבר על עורב? הוא כתב על ניווטים, אני עניתי על ניווטים
בתגובה להודעה מספר 16 שנכתבה על ידי David_STI שמתחילה ב "[QUOTE=עידו403]ולגבי מה שרשמת..."

הוא כתב "כל היום"- מה זה כל היום? באיזו פעילות מדובר? בשטחים? לכולם יש האמרים. אם מישהו ילך ברגל, כולם ילכו ברגל. אם מישהו ייסע בהאמר, כולם יסעו בהאמר. גם אם מדובר על גדוד קרן של התותחנים.
בהכשרות? כל היחידה עוברת את ההכשרות שלה, עם הרכבים המותאמים ליכולות המסויימות.

זה לא ענייני ולא עניינכם איך פועלות היחידות השונות ועל אילו כלים בדיוק ולמה (ויש כל מיני סיבות למה).
לכל חטיבה יש את הכלים שלה, המיועדים לפעול במתווה שאליו היא מיועדת.

בנוגע לרכבים יבילי אויר וכו'- עדיף לשתוק ולא לכתוב דברים ש:
1. לא מבינים בהם.
2. לא צריך לכתוב עקב ב"מ.

נערך לאחרונה ע"י עידו403 בתאריך 09-05-2007 בשעה 18:54.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 10-05-2007, 18:38
צלמית המשתמש של עידו403
  משתמש זכר עידו403 עידו403 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 01.01.04
בכל מסלול יש גם ניווטים רגליים וגם ניווטים רכובים
בתגובה להודעה מספר 20 שנכתבה על ידי הסמוראי האחרון שמתחילה ב "אם נשווה צוות חה"ן של הנח"ל וצוות מקביל בצנחנים"

בוא ואגלה לך סוד- גם בקורס מפקדים בתותחנים עוברים הן ניווטים רגליים והן ניווטים רכובים (ד"ש לסקוט הברפורד, מי שמכיר...)

זה שאתה יודע שבמסלול של יחידה X עשו ככה ושביחידה Y עשו משהו קצת אחרת, לא אומר שככה זה כל הזמן או ככה זה צריך להיות.
התכנים הם אותם תכנים, ההכשרות אותן הכשרות. זה באמת נראה לך שבנח"ל "רק" ילכו ברגל?
אני חוזר וכותב: בכל מסלול של יחידה כזו או אחרת, יש גם ניווטים רכובים וגם ניווטים רגליים. זה ששמעת על מקרה כזה או אחר לא אומר שזה ככה כל הזמן.

ישן 10-05-2007, 18:39
  nadavchu nadavchu אינו מחובר  

חבר מתאריך: 24.09.06
בתגובה להודעה מספר 11 שנכתבה על ידי הסמוראי האחרון שמתחילה ב "בנוסף לחטיבת הצנחנים הקצאות מטורפות"

ציטוט:
במקור נכתב על ידי הסמוראי האחרון
יש להם הקצאות למלא דברים.
ביחטיות של הצנחנים כל היום נוסעים באמרים בזמן שיחטיות של חטיבת הנח"ל הולכים ברגל.
אפילו בניווטים הצנחנים לפעמים נוסעים באמרים.
בנוסף אם נשווה גדוד בצנחנים וגדוד בהנדסה...אז ניווכח שלצנחנים יש יותר הקצאות לקלעים ולעוד התמקצעויות שונות.

איזה שטויות... מה נראה לך שביחטיות של צנחנים אומרים 'היי יש לנו האמר אז במקום לנווט ברגל פשוט ניסע בהאמר''? אז זה לא ניווט חח..
הניווטים של שתי היחידות זהות, אולי אפילו בצנחנים אוכלים יותר חרא.

בקשר להשוואה השנייה זה לא קשור, הנדסה זה לא חיר, ולכן הקצאות שונות
ישן 10-05-2007, 18:41
  nadavchu nadavchu אינו מחובר  

חבר מתאריך: 24.09.06
חחח די די די איזה שטויות יאאלה די כואב לי הלב
בתגובה להודעה מספר 24 שנכתבה על ידי הסמוראי האחרון שמתחילה ב "ביום מן הימים כשתסחוב ציוד כבד ותראה כמה צנפים עוברים עם ג'יפ ומאכילים אותך אבק"

ההבדל היחידי בין הצנחנים לנחל זה שבצנחנים יש יותר אימונים מוסקים (לא יודע אם בנחל יש..), וזהו! אולי יש עוד איזה 2,3 האמרים יותר אבל זה שטויות. ממש לא משהו שאמור להראות אי שיוויון מטורף.

ותאמין לי שאני עושה את ההשוואה הכי טוב שאפשר, כי אני בצנחנים, ואח שלי התאום בנחל.
וגם אם לפעמים יש דברים קצת יותר טובים בצנחנים, הראש הטוב של חטיבת הנחל שווה את כל ה'טיפ טיפ טיפה' יותר חרא שאתם מקבלים מבחינת ציוד.

במקום להסתכל על הדברים האלה תחשוב גם על הדברים האפורים באמת, אני עשיתי נסיגות עם סחיבת פצוע אחד על אחד, עם מסיכת אבכ ותיקי לואו, נסיגות של שעות עם אלונקות ואבכ. באמת דברים מגעילים. אח שלי לעומת זאת, לא יודע אפילו מה זה אבכ..

נערך לאחרונה ע"י nadavchu בתאריך 10-05-2007 בשעה 18:44.
ישן 11-05-2007, 01:40
  צנחן לעולם צנחן לעולם אינו מחובר  

חבר מתאריך: 20.02.07
חחחח תגובה לעניין
בתגובה להודעה מספר 29 שנכתבה על ידי פליישמן שמתחילה ב "לדעתי בגדול"

ציטוט:
במקור נכתב על ידי פליישמן
הצנחנים הם ממש חטיבה טובה, עם חי"ר חזק, אחללה יחטיו"ת וכמובן חבר'ה טובים.

לאומתם יש את הנח"ל שהם חטיבה ממש טובה, עם חי"ר חזק, אחללה יחטיו"ת וכמובן חבר'ה טובים.

אה רגע... זה אותו דבר... מוזר...

אז אפשר להיכנס לקטנות ולחפור על צבעים של כומתות.... אבל בגדול, די אותו דבר.

שתי החטיבות משכמן ומעלה ולא רק הם גם השריון , התותחנים המודיעין וגם הלוגיסטיקה אז חלאס כולם עושים את העבודה וכולם עובדים קשה אז לעשות השוואות של סלחו לי ילדים בגן "זה נוסע ואני הולך "אז באמת הדשא של השכן תמיד נראה ירוק יותר. אז היום הנח"ל הלך והצנחנים נסעו ומחר הצנחנים ילכו והנח"ל יסע על אמרים נוצצים.
כולם עובדים קשה ועל כולנו להעריך זה את זה ולא לחפש איפה "ירוק" יותר

ישן 11-05-2007, 03:01
  dahash dahash אינו מחובר  

חבר מתאריך: 05.04.07
בתגובה להודעה מספר 30 שנכתבה על ידי צנחן לעולם שמתחילה ב "חחחח תגובה לעניין"

מסכים איתך אחי.....

ולסמוראי האחרון, אל תדבר על דברים שאתה לא מבין, אין כזה דבר שלצנחנים יש יותר הקצאות להאמרים ולכן הם עושים ניווטים רכובים על חשבון ניווטים רגליים של הנח''ל, זה לא הולך ככה, יש הכשרה מסויימת ושתי החטיבות יעברו הכשרה דומה בגלל התו''ל.
יש סוגים שונים של ניווטים, וגם אם לצנחנים הקצאות גבוהות יותר להאמרים או למטוס או מרכבה עם סוס זה לא משפיע בשום דרך על הניווטים במסלול. אם לנח''ל אין האמר, אז הם יעשו ניווט על טויוטה בניווט רכוב, אם יש ניווט גולם, בשני המקרים יעשו אותו רגלית, לא משנה ההקצאות....

גם לי יש אח תאום בצבא, אני מחכה לימים שהוא יספר לי על פעולות שלו ואני יגיד לו "מצטער אני לא יכול לספר על שלי....זה סודי" (=

בקיצר די להשוות, אם כבר משווים אז המנצחת הבולטת היא ה"סיירת בקו''ם"! היציאות הכי טובות, הנשק הכי טוב, והגאוות יחידה הכי גאוותנית
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 11:20

הדף נוצר ב 0.09 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר