לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > תרבות ואמנות > אנימה ומנגה
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 09-05-2007, 20:56
צלמית המשתמש של Shadow Master
  משתמש זכר Shadow Master Shadow Master אינו מחובר  

חבר מתאריך: 15.12.04
שלח הודעה דרך MSN אל Shadow Master
הנה אני D:
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי DarkWing108 שמתחילה ב "ספירת ראשים (+תמונות אם ממש בא לכם) בדיקת נוכחות"

שם: דוד

ת. לידה: 3.9.91
מסנג'ר/אייסי: david_nardya@walla.co.il
אימייל: david_nardya@walla.com (שימו לב להבדל!)

אנימה שנואה: למען האמת, מעולם לא סבלתי את "הלב"... מדכא מידי :/ אבל תכלס - טוקיו מיו מיו.
אנימה אהובה: וואו, התלבטות קשה. רורואוני קנשין ה-OVA [זה עם ה-4 פרקים] והסרט אייר, נדמה לי.
בלוג: יש, אבל אני אוותר D:
הערות: צוענים לשלטון!!! נייייייה!!!!!!!! D:

אגב, תמונה:

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה

ועכשיו תסבירו לי בדיוק איפה הקשר בין התמונה הזאת לאנורקסיה. לא, ברצינות, מה הקשר?
אני? אנורקס? בחייאת!
אני שמן בנשמה!! D:

נערך לאחרונה ע"י Shadow Master בתאריך 09-05-2007 בשעה 21:19.
חזרה לפורום
ישן 11-05-2007, 17:32
צלמית המשתמש של נוריקו
  נוריקו נוריקו אינו מחובר  

חבר מתאריך: 12.03.07
טוב אז קצת עלייי
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי DarkWing108 שמתחילה ב "ספירת ראשים (+תמונות אם ממש בא לכם) בדיקת נוכחות"

שם: סשה או אלכס (שזה הכי מוכר)
ת. לידה: 6.3.1994
אנימה שנואה: יש כמה אני חושבת שרוב מה שהולך בערוץ הילדים חוץ מפרוטס באסקט
אנימות אהובות: ושוב יש הרבה אבל הינה כמה שעלו לי בראש-דט' נאוט, בליץ' ררואני קיישין (הסידרה עצמה לא משו)
הערות מעצבנות שלא צריך לקרוא: אני רעבה עייפה ושורדת בחור בצפון וגם יש לי אחות פקאצה מעצבנת בטירוף בבית!
דוא"ל: noriko0@walla.com
noriko_chan1994@walla.com
אן לא אייסי ואת כל הדברים האלה- שונאת לדבר ככה!
תמונה: אן מצב שאני שמה זה מסוכן לציבור כי התמונה הכי טובה שיש לי כרגע במחשב זה כשאני מפילה את חברה שלי איפו שהוא באזור הירדן ולא רואים לי תפנים והיא בגווני אפור- תמונה יפה אבל לא מתאימה לפו... אם רוצים לראות אותה תגידו...
היה עוד משו אבל אני סנילית אז עזבו כי אולי אני אזכר לקראת החורף הבאה.....

נערך לאחרונה ע"י נוריקו בתאריך 11-05-2007 בשעה 17:35.
חזרה לפורום
ישן 05-06-2007, 20:17
  משתמש זכר mt999 mt999 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 22.10.06

שלום, קוראים לי מנחם (שלום מנחם) ואני אנימכוהוליסט (מחיאות כפיים). לא אפרסם תמונה כי אני די מתבייש מעצם העובדה שאני מכור לסדרות מצויירות (כן,כן, ניסיתי להסביר ברמזים לחברים שאנימות זה לא סתם סדרות מצויירות שרואים בערוץ הילדים).
אני בן 17 18 עוד חודש וקצת (רוצה להשאר ילד )
17.07.89הוא התאריך בו נולדתי, די דומה לבחור שמעליי...
אנימה שנואה: כל אנימה שלא הייתה מספיק טובה בשביל לראות אותה עד הסוף (ויש כמה כאלה...)
אנימה אהובה: פול מטאל פאניק, בלאק לאגון, אלפן ליד וכל מה שיש בו פצצות על (אם יבוא ג'יני וייתן לי משאלה אחת בלבד- כנראה הייתי מבקש שכל הבנות היו נראות כמו באנימה בסגנון של איקיטוסן,מי שמכיר...) והרבה מאוד אקשן ודם
אימייל: mt999@hotmail.co.il
הערות: אליאנה, דווקא אחלה תמונה, אם הייתי פוגש אותך 100% הייתי מתחיל איתך, כל המראה הפריקי לייט הזה לא מתאים לאנימה דווקא (מה גם, שאני מת על אדמוניות -זה טבעי או צבוע?). כמו כן אני שמח לראות שיש עוד אנשים בגילי שרואים אנימה- לפחות אני לא איזה חולה נפש או משהו...
ישי שמח לראות שיש גם דתיים שרואים אנימה שלא ארגיש כמו מנודה (מתי ראית לאחרונה דתי שמבלה בצפיית אנימה- שחלקה לא צנועה- במקום ללמוד תורה ולמצוא שידוך כדין...?) אני חושב שזהו כנראה.
חזרה לפורום
ישן 05-06-2007, 20:45
צלמית המשתמש של Seo
  Seo Seo אינו מחובר  

חבר מתאריך: 30.07.05
שלח הודעה דרך ICQ אל Seo שלח הודעה דרך MSN אל Seo Facebook profile
לא חתכתי אותם.. פשוט להסתכל עליהם גורם לי לצמרמורת
בתגובה להודעה מספר 41 שנכתבה על ידי mt999 שמתחילה ב "גם השחור, גם השיער גם שכולך..."

אותו דבר עם פנים הברך, ואזורים רגישים כאלה מבחינת כלי דם S:

ורגע.. זה שאני לבנה אומר שאני פריקית? O.ס פאק... שמעת על אשכנזים חח?
ואז מה? אני פשוט אוהבת ג'ינג'ים, שהיו קיימים אגב הרבה לפני הפריקפלוזה הזאת.
חוצמזה, זה שהתמונה נתפסה ביום היחיד בשבוע בו לבשתי חולצה שחורה, לא אומר שאני תמיד מתלבשת ככה... באמת חבל שאתה חושב בצורה כ"כ מכלילה \:

מה רע בפריקים? אני אגיד לך איך אני מגדירה אותם. אנשים שמתלהבים ממוסיקה, סיגריות ואלכוהול... ומתלבשים אחרי סצנה מפגרת. אני לא יכולה לסבול כאלה אנשים.

אה ולא O.ס יש לי חבר.

וזה לא שזה יגרום לבאן... אבל אנחנו פשוט מנסים לגרום לך להשכיל חח P: (הכל ברוח טובה).

נערך לאחרונה ע"י Seo בתאריך 05-06-2007 בשעה 20:48.
חזרה לפורום
ישן 05-06-2007, 21:14
  משתמש זכר mt999 mt999 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 22.10.06
בתגובה להודעה מספר 46 שנכתבה על ידי Seo שמתחילה ב "1. לא זורקת אותו... למה לי..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי Seo
1. לא זורקת אותו... למה לי לזרוק מישהו שהוא שעיר, מניאק, פרוותי, אוקראיני? P: חוץ מזה, יש לו להקה והוא עוד יהפוך לסלבריטי, אני אשאר בשביל הכסף ואז נראה חח.
2. פאק זאת מילה שאני משתמשת בה. אני לא מטיפה לך איך לחיות את חייך, בבקשה תתייחס באותו כבוד כלפיי ואל תגיד לי איך להתנהג.
3. לא חתכתי ורידים, בחיים שלי, אני מבועתת מבדיקות דם אפילו.. אז בקיצור רד מזה ><.

1. כרגע אמרת את כל הסיבות למה כן לזרוק אותו: בנוסף נראה לך כשהוא יהיה סלברטי הוא ישאר איתך? ברור שלא! (כי ככה זה עם סלברטים) אני לעומת זאת אוהב את חיי האנונימיות אני לעולם לא אעזוב (אני נאמן במידה לא רגילה)
2. פעם הייתי מקלל המון (מכיתה ה', עד כיתה ט'.י') עכשיו נגמלתי, לא אומר לך איך לחיות, רק שלפעמים יש אנשים שלא נוח להם לשמוע (או לקרוא מילים כאלה..)
3. מה את אף-פעם לא תורמת דם? מצווה גדולה, את יכולה להציל חיים+ יש לך ביטוח דם במשך שנה, בואי איתי אראה לך שזה לא מפחיד... (חושב לעצמי בערמומיות : זה הסיכוי שלי...)

וישי, לא רוצה להשתלט, רוצה לחיות ביחד בשקט, אבל שיהיה רוב ושלטון יהודי כמובן (אני מדבר על הפורום), ובאיזה ישיבה אתה לומד? אני הולך שנה הבאה למכינת יתיר... כבוד!
חזרה לפורום
ישן 05-06-2007, 21:19
צלמית המשתמש של Seo
  Seo Seo אינו מחובר  

חבר מתאריך: 30.07.05
שלח הודעה דרך ICQ אל Seo שלח הודעה דרך MSN אל Seo Facebook profile
בתגובה להודעה מספר 47 שנכתבה על ידי mt999 שמתחילה ב "[QUOTE=Seo]1. לא זורקת..."

1. בוא לא נכנס ליחסים האישיים שלי עם החבר שלי.. קיי?
2. אני לא יכולה להתחשב בכל אחד, כי וואלה.. אולי יש אנשים שלא נוח להם עם זה שאני קיימת? אולי גם אפסיק לעשות את זה. אני מנסה להתחשב כמה שאפשר, אבל אני לא הולכת לשנות את צורת חיי, לא נוח לך, אל תקרא הודעות שלי... אני מדברת ככה בלי קשר לזה שזה קללה, זה פשוט חלק מהלקסיקון שלי.
3. אני לא כשירה לתרומת דם, פרט לאנמיה יש לי עוד שלושים ואחד דברים שמתגלים אצלי כל חודש ככה שהבריאות שלי לא משו.

וזהו, עד כאן.
בואו נשאיר את האשכול הזה למה שהוא אמור לשמש.
כל מה שיש לכם לומר למישהו אישית, הודעות פרטיות.
ואני עפתי מפה להערב,
לילה טוב.

חזרה לפורום
ישן 05-06-2007, 20:35
צלמית המשתמש של doobel
  doobel doobel אינו מחובר  

חבר מתאריך: 27.01.07
בתגובה להודעה מספר 39 שנכתבה על ידי mt999 שמתחילה ב "שלום, קוראים לי מנחם (שלום..."

אהם, סתם מסקרן אותי... מה גורם לך לחשוב שכל בן-אדם חובש כיפה, רק לומד תורה ומחפש שידוך להתחתן לפני
גיל 18...?
אני מקווה שזה נאמר בציניות ולא מתוך דעות קדומות... כי אם דיברת ברצינות, אז או שהאכילו אותך בסרטים על אופן
ההתנהגות של הציבור הדתי, או שאתה בעצמך פיתחת את הרעיון הזה ואז אני מבזבז את הזמן שלי בכתיבת ההודעה
הזו.

אני לא אומר שאין דתיים שמתחתנים בגיל צעיר (ולצורך העניין על ידי שידוך למרות שזה נהוג כמעט ורק אצל חרדים)
וברור שלומדים תורה. אבל זה לא כל מה שאנחנו עושים...
סטיגמות... |אנחה|

ברכותיי, הצלחת לעצבן שניים מכותבי הפורום (אחת מהם מנהלת) והבאת אותי לידי חפירה מסיבית בפורום אנימה
ומנגה...

איש מוכשר אתה

חזרה לפורום
ישן 05-06-2007, 20:48
צלמית המשתמש של yishain11
  yishain11 yishain11 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 07.08.05
חחח
בתגובה להודעה מספר 54 שנכתבה על ידי mt999 שמתחילה ב "אם כל הכבוד,"

אני לא הדתי היחיד פה, גם נדב דתי (יענו DOOBEL).
כמה דברים:
1.אני לומד הרבה מאוד תורה, והעובדה שאני משקיע הרבה זמן באנימה מפריעה לי מאוד והדבר הולך להשתנות בקרוב.
2. אנימות לא צנועות מאוד מפריעות לי, וכשיש קטעים לא צנועים אני או מפסיק לראות את האנימה (כמו GANTZ) או ממשיך ומריץ כל פעם (כמו באלפן לייד). אז תשמח שזה מפריע לך ואני מקווה שזה ימשיך להפריע לך.
3. אני ממש לא בקטע של שידוכים בגיל הזה, ואני מקווה שגם החבר'ה שלך לא מנסים להשתדך בגיל כל כך צעיר. אגב, כשמהמרים מי יתחתן אצלינו ומתי ועם מי, ההימור עלי הוא: בגיל 27 (לטובת הלא דתיים מבינינו: זה נחשב גיל מאוד מאוחר), עם אמריקאית משכילה ואגור בקטמון עם משרת פרופסור לפילוסופיה ופיזיקה.
לגבי הבילוי בצפיה באנימה- זה בהחלט חריג בציבור שלנו, ואל תשאל איזה בושות עושים לי החבר'ה בישיבה בגלל שאני עושה את זה.
אנקדוטה: הייתי אצל חבר ביום שישי וחבר אחר שלי גלש בפורום של אופניים ובהה בתמונות של אופנים בערך שלוש שעות. ברגע שהוא קם אני ניגשתי למחשב, והתחלתי לגלוש באנימנגה. ואז החבר עם האופניים אומר לי: "תגיד לי אתה מושפל? נכנס לפורום של סדרות מצוירות?"
אתם קולטים את האבסורד? הבן אדם בהה במשך שעות באופניים שהוא אף פעם לא הולך לקנות, ויש לו עוד את החוצפה להגיד שאני מושפל...

אה, וגם אני שמח שיש עוד דתי בפורום. יאללה! כפיה דתית על הפורום! אנחנו עוד נפיל אותכם!

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה

נערך לאחרונה ע"י yishain11 בתאריך 05-06-2007 בשעה 20:54.
חזרה לפורום

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 18:04

הדף נוצר ב 0.16 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר