לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה *+*+* ברוכים הבאים לפורום אומנויות לחימה *+*+* חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > ספורט > אמנויות לחימה
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 10-05-2007, 23:36
צלמית המשתמש של ninpo
  ninpo ninpo אינו מחובר  

חבר מתאריך: 09.10.04
בתגובה להודעה מספר 6 שנכתבה על ידי Rotempe שמתחילה ב "מסכים איתך אבל"

לא אמרתי שלא צריך ללמד... רק ציינתי שאת האלימות הגוברת בחברה אפשר לראות גם בבחירה של צעירים אילו שיטות ללמוד. יש שיטות שמפתחות אגרסיביות כחלק מתכני הלימוד... או שזה תוצר לוואי בהן.

לגבי תרומה של אמנויות לחימה לאלימות, בטח אתם זוכרים את החבר'ה מכרמיאל שהלכו מכות באיזו מסיבה, והם ככל הנראה התאמנו בקבוצת אגרוף תאילנדי באזור. שוב, מישהו שלא מתאמן בשיטה אלימה/אגרסיבית/יעילה אולי ימנע מלהשתמש במה שהוא יודע/לא יודע. מצד שני לפעמים אם אתה מתאמן על שיטות אגרסיביות, האגרסיביות הזו תתפרץ במקומות שאפשר גם היה לוותר עליה...

ברור שבסופו של דבר זו ההחלטה של הבן אדם ברגע המסויים ובתנאים המסויימים.

לגבי הסיבות למה אנשים הולכים לאמנויות לחימה, יש אנשים שמתאמנים בשיטות אגרסיביות במיוחד בשביל ליישם את זה... בואו ניתן דוגמה מיפן בלי להרגיז פה אף אחד - יקוזה. אבל אני בטוח שגם בארץ יש מי שמתאמן מסיבות לא כשרות.
חזרה לפורום
ישן 11-05-2007, 00:43
צלמית המשתמש של natisa
  natisa natisa אינו מחובר  

חבר מתאריך: 25.08.04
שלח הודעה דרך ICQ אל natisa
אתה ממש טועה!!!
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי ninpo שמתחילה ב "אלימות"

אם בא לפה בנאדם או שניים ושואל אם אפשר ללמוד אומנות לחימה פרקטית לרחוב זה לא אומר שהפורום פה אלים או שאנשים שהולכים לאומנויות לחימה אלימים או כל הבולשיט שפלטת.
זה אומר שהמצב של המדינה בכי רע ושהאלימות חוגגת אבל זה לא אומר שום דבר על מי שהולך ללמוד להגן על עצמו או על הפורום ("הפורום אלים" איך הגעת למסכנה הזו???).
חוצמזה אם באמת היית פוקח את העיניים שלך היית רואה שדווקא מי שמתעסק באומנויות לחימה (והמאמן שלו לא איזה חאפר שרלטן שחושב שהוא ברוס לי אלא מאמן עם ערכים), הרבה פחות אלים מאדם שלא לומד אומנות לחימה וזאת כי הוא מסוגל לשלוט בכעס, ברגשות ובמעשים שלו.
"אהבתי" את ההגדרה שלך להגנה עצמית "אלימות נגד אלימות" אני לא יודע אם לצחוק או לבכות! מה אתה מצפה מבנאדם שהולך ברחוב ומרגיש מאויים שלא ילך ללמוד הגנה עצמית כי זה "אלימות נגד אלימות"??? אז אני אומר לך כזה דבר לא אכפת לי שזו אלימות אם זה יציל את החיים שלי או יעזור לי במצב של קטטה אני כן אהיה אלים לפי ההגדרה שלך ואלך ללמוד הגנה עצמית.
רק כדי להסביר את הטעות שלך הגנה עצמית אינה אלימות. היא מונעת בהרבה מהמקרים אלימות יותר קשה ונזק לנתקף.

חזרה לפורום
ישן 11-05-2007, 10:07
צלמית המשתמש של ninpo
  ninpo ninpo אינו מחובר  

אני לא חושב שאני ממש טועה
בתגובה להודעה מספר 10 שנכתבה על ידי natisa שמתחילה ב "אתה ממש טועה!!!"

אבל זכותך לחשוב כך. אני הרי לא ערכתי מחקר, זוהי רק הנחה. לכן אני לא במצב של להביא הוכחות לטיעונים שלי. אני לא טוען שהפורום אלים (למרות שלפעמים הוא די התדרדר לפסים של אלימות מילולית ) ולגבי האנשים אני לא מכיר אותם אישית אז אין לי שמץ. וחזרה לעניין. החברה אלימה, זה לא אני אמרתי, בסך הכל הבאתי קישור לכתבה. בשל כך הסקתי מסקנה, הנחתי הנחה, שהנטייה בחברה שבה האלימות גוברת היא ללמוד שיטות יותר קשור מאשר רכות (לפחות בקרב אוכלוסיה שנחשפת יותר לאלימות - קרי צעירים בדר"כ). לאחר מכן המשכתי לתהות אם הנטייה לשיטות אלימות לא מגבירה את הנטייה לאלימות בחברה. למשל באמצעות עלייה בפופולאריות של ענפי ספורט אלימים כמו קרבות במגע מלא/חופשיים וכו'.

אגרוף לפנים הוא צעד אלים. לא משנה אם זה הגנה עצמית (אלימות לגיטימית, בעיני החוק והחברה) או התקפה (אלימות לא לגיטימית בעיני החוק). אני לא מאלה ששוללים את הלגיטימיות של הגנה עצמית ולכן לא מובנת לי הסיבה של ההתמרמרות.

ולבסוף יכול להיות שהכל בולשיט, אז אתה מוזמן להציג טיעונים שונים ולהפריך את הנחת המחקר שהצגתי... (זה טבעם של מחקרים דרך אגב, אחד חוקר וכותב והשני בא ומנסה להפריך או לאשש)

נערך לאחרונה ע"י ninpo בתאריך 11-05-2007 בשעה 10:13.
חזרה לפורום
ישן 11-05-2007, 17:42
צלמית המשתמש של ninpo
  ninpo ninpo אינו מחובר  

ומה עם
בתגובה להודעה מספר 12 שנכתבה על ידי boozi :] שמתחילה ב "אומנם יש עלייה בפופולריות,..."

הערסים? הם לא מתאמנים?

כלומר מצבנו טוב, סביר שכל מי שיתקוף אותנו הוא מחוסר מיומנות בשיטות לחימה. וסביר להניח שלא נמצא ערסים באייקידו... חוץ מזה לא על זה דיברתי. אבל אם כולכם טוענים שאני טועה, אז נניח שאני טועה.. זה לא משנה את מצב המציאות האלימה, רק את הפרשנויות עליה...

דרך אגב אני בעברי נתקלתי כבר בכמה מתאמנים שהיו בעלי ניסיון ב"ללכת מכות" מחוץ למסגרת האימונים. לא צריך להשלות את עצמנו שכל מי שמתאמן הוא כזה בריה טובה, מצד שני לא אומר שמי שמתאמן בהכרח נוטה לאלימות, אני למשל לא הלכתי מכות אף פעם לעומת אחרים פה בפורום שציינו שהם כן, לעומת זאת לפחות פעמיים בחיים הבלגתי על סטירה שקיבלתי ולא קרה כלום מעבר לכך, כלומר חוץ ממשחק כבוד לא נגרם נזק

לא שמתי את האצבע על נקודה מסויימת על הציר, רק הצבעתי על קיומו.
חזרה לפורום
ישן 11-05-2007, 08:43
  DonJenove DonJenove אינו מחובר  

חבר מתאריך: 28.03.07
בתגובה להודעה מספר 21 שנכתבה על ידי MuaiThai4L שמתחילה ב "שמע יש פה משו נכון ולא נכון..."

אממ כן במצב כזה אפשר להגיד שהבנאדם חשוב למת ^_^

ד"א זה אכן קרה.. למי ששומע יוסי סיאס [או שרק אני עם נדודי שינה] יודע על הסיפור שקרה לפני משהו כמו שלושה חודשים, על בחור מסכן שזה בדיוק מה שהוא עשה והסתבך עם המאפיה, הם לא רצו להרוג אותו רק לסחוט ממנו כסף, אבל לא היה לו.. הם שלחו לו כל מיני סימנים כמו חתולות שחורות מתות ותלויות בחצר שלו, דפיקות בדלת בלילה עם השארת פתקים, שליחת sms מאיימים.. אני לא זוכר אם זה הגיע למצב שכבר החלו לפגוע בו פיזית, אבל בכל מקרה באותו לילה כשדיבר עם יוסי סיאס, ע"פ מה שהוא אמר זה הלילה האחרון שלו, כי מחר הם הורגים אותו סופית, והוא ביקש לא להפנות את זה למשטרה. בסוף השתמע שאחותו ששמעה את השיחה ברדיו הביאה לו את הכסף הנדרש.

מפחיד!

נערך לאחרונה ע"י DonJenove בתאריך 11-05-2007 בשעה 08:54.
חזרה לפורום

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 23:05

הדף נוצר ב 0.07 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר