לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה __ ברוכים הבאים לפורום מתגייסים וסדירים__ חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חיילים, צבא וביטחון > מתגייסים וסדירים
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 13-05-2007, 02:43
צלמית המשתמש של Dean
  Dean Dean אינו מחובר  

חבר מתאריך: 28.10.03
בתגובה להודעה מספר 23 שנכתבה על ידי emile-a שמתחילה ב "[QUOTE=Dean]איפה ראית אותי..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי emile-a
בכל זאת, נראה לי שהרבה יותר מתבסס על הירפ"אות וכו' ופחות על הגיבוש עצמו.

לא אמרתי שום דבר בנוגע לחלוקת המשקל בין הגיבוש לירפאות. האמת שההיגיון אומר שלירפאות יהיה באמת יותר משקל, כי מחפשים טייסים ולא מישהו שיידע איך לעבור על איזה קורה וחבית מצד לצד. עד כמה שאני מבין, טייס הוא טייס, לוחם וקצין. הירפאות זה החלק שבודק את ההיבט ה"טייסי", והגיבוש בודק את החלק של הלוחם+קצין. כמובן שזאת "הגדרה" מאוד גסה, אבל מההיגיון הזה משתמע שלירפ"אות יהיה יותר משקל.

ובכל מקרה, רק הצגתי את ההתרשמות שלי מהגיבוש. וכמו שאמרתי, היו הפתעות לפה ולשם, לכן בלי ספק לירפאות יש משקל כבד מאוד.

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה
______________כל אישה אוהבת את אנשי הרמפה היורדת. ______________

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 13-05-2007, 02:50
  emile-a emile-a אינו מחובר  

חבר מתאריך: 29.05.06
בתגובה להודעה מספר 24 שנכתבה על ידי Dean שמתחילה ב "[QUOTE=emile-a]בכל זאת, נראה..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי Dean
לא אמרתי שום דבר בנוגע לחלוקת המשקל בין הגיבוש לירפאות. האמת שההיגיון אומר שלירפאות יהיה באמת יותר משקל, כי מחפשים טייסים ולא מישהו שיידע איך לעבור על איזה קורה וחבית מצד לצד. עד כמה שאני מבין, טייס הוא טייס, לוחם וקצין. הירפאות זה החלק שבודק את ההיבט ה"טייסי", והגיבוש בודק את החלק של הלוחם+קצין. כמובן שזאת "הגדרה" מאוד גסה, אבל מההיגיון הזה משתמע שלירפ"אות יהיה יותר משקל.

ובכל מקרה, רק הצגתי את ההתרשמות שלי מהגיבוש. וכמו שאמרתי, היו הפתעות לפה ולשם, לכן בלי ספק לירפאות יש משקל כבד מאוד.

כן בהחלט.. רק אל תשכח שלמה שאתה קורא "הפתעה" הוא די חסר משמעות במובן הרחב....
מה זה בדיוק אומר על מישהו שהיה "חלש" בגיבוש? וואלה, הוא היה שקט? לא חברותי? אולי אין לו כל כך כושר? בקיצור...כל עוד מישהו סיים את הגיבוש ולא חתם וויתור, הוא עבר את המבחן העיקרי בהיבט הזה...מעבר לכך אני לא רואה קורלציה בין הגיבוש לבין היכולת של אדם להיות לוחם וקצין...
בבכל מקרה- שיהיה לך בהצלחה.

ישן 13-05-2007, 03:04
צלמית המשתמש של Dean
  Dean Dean אינו מחובר  

חבר מתאריך: 28.10.03
בתגובה להודעה מספר 25 שנכתבה על ידי emile-a שמתחילה ב "[QUOTE=Dean]לא אמרתי שום דבר..."

ציטוט:
כן בהחלט.. רק אל תשכח שלמה שאתה קורא "הפתעה" הוא די חסר משמעות במובן הרחב....
מה זה בדיוק אומר על מישהו שהיה "חלש" בגיבוש? וואלה, הוא היה שקט? לא חברותי? אולי אין לו כל כך כושר? בקיצור...כל עוד מישהו סיים את הגיבוש ולא חתם וויתור, הוא עבר את המבחן העיקרי בהיבט הזה...מעבר לכך אני לא רואה קורלציה בין הגיבוש לבין היכולת של אדם להיות לוחם וקצין...

אני לא לגמרי מסכים. אולי זה היה נכון לגיבושים של פעם (שהיו הרבה יותר קשים פיזית), כי שם רק לסיים את הגיבוש היה באמת הישג, אבל היום (לפחות בגיבוש האחרון שאנחנו עשינו) זה פחות רלוונטי. לסיים בלי לחתום ויתור אפשר בקלות, אתה יכול פשוט לנוח בכל דיון ובכל משימה ואז הלחץ המנטלי לא משפיע עליך, כי המשימה היחידה שלך זה פשוט להעביר את הזמן עד הסוף. בשביל לעבור את הגיבוש צריך גם להראות השתתפות כלשהי, כי אחרת אתה פשוט נוכח בגיבוש אבל לא באמת עושה אותו. אולי אתה צודק בעניין שזה לא מייצג את היכולות של אחד כלוחם\קצין, ובעצם מה שהגיבוש בודק זה כוח רצון.

ציטוט:
בכל מקרה- שיהיה לך בהצלחה.

תודה רבה.

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה
______________כל אישה אוהבת את אנשי הרמפה היורדת. ______________

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 06:10

הדף נוצר ב 0.08 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר