לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה *+*+* ברוכים הבאים לפורום אומנויות לחימה *+*+* חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > ספורט > אמנויות לחימה
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 11-05-2007, 00:41
צלמית המשתמש של ElectroBunny
  משתמש זכר ElectroBunny ElectroBunny אינו מחובר  

חבר מתאריך: 06.12.04
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי maaw שמתחילה ב "אגרוף תאילנדי?"

האמת..... מאוד..... אגרוף תאילנדי בתמקד בדיוק בדברים ההכרחיים שהם איגרוף מקרוב , שימוש במרפקים , ובירכיות.....

אני יכול להגיד לך בוודאות שמישהו שהיה שנה באיגרוף תאילנדי והאתאמן באופן קבוע כמה אימונים בשבוע הוא מישהו שיש לו יכולת להגן על עצמו כמעט יותר טוב מכל אומנות אחרת..... אומנויות אחרות לוקח יותר זמן עד שלומדים להשתמש בהם כמו שצריך....כמו קארטה למשל או טאייקוונדו.....
כל מה שקשור להשרדות \ הגנה עצמית \ אגרוף תאילנדי תוצאות אפקטיביות בטווח הקצר הם הטובות ביותר.

אגב לכל שאר אומנויות הלחימה ... לא מזלזל חס וחלילה אבל בזירה בקרב של עמידה בלבד למתאגרף התאילנדי יהיה ( באחוזים ) יותר סיכוי משאר האומנויות. כמובן בלי לדבר על משקל וניסיון .
חזרה לפורום
ישן 11-05-2007, 05:10
  MuaiThai4L MuaiThai4L אינו מחובר  

חבר מתאריך: 18.03.07
דיי כבר !
בתגובה להודעה מספר 3 שנכתבה על ידי natisa שמתחילה ב "לא ממש..."

מליוני אנשים אומרים שבקרב מגע קארטה קונג פו בלה בלה בלה זה לא דומה במאית אחוז למה שקורה בחוץ !!!!!!!!!!!

אתה רוצה להגיד לרמה גבוה בקרטה או קונג פו וכאלה ?? לך תלמד 10 שנים פלוס מינוס ותלמד להתחמק מסכין 80 אחוז יעילות ..

באיגרוף תאילנדי זה משו אחר לגמרי !!!!!!!!! אתה נמצא בזירה וכבר אחרי חודשיים אימונים אתה מרגיש שזה לא אתה !! כל מכה שלך הופכת לפיצוץ ( כמובן שאתה צריך להתמיד לא באים לאימון וזהו .. תעשה ריצות המון צל בוקס / בעיטה המווווווווווון עבודה על שק .. לפחות 1000 מכות ביום על שק .

באיגרוף תאילנדי אחרי כמה חודשים .. בעיטה אחת לחיבורים של הרגליים של מישו מפילה אותו על הרצפה פשוט ..

דוגמא : אני לא יכנס לזה אבל ביום העצמאות היה איזה טאקל עם כמה ילדים ובאו עליי המון ילדים וזה עשו מעגלים והייתי לבד .. לא יכלתי לעשות כלום אז קפצתי על אחד מהם עם ברכית לתוך הפנים .. ( משו שלומדים במואי טאי ) והוא התמוטט על הרצפה .. החברים שלו קפצו עליי כולם ביחד .. ומרוב שהגוף שלי מחושל מהאיגרוף תאילנדי אני כבר רגיל לקבל מכות בצורה כזאת אגרסיבית

תמצא לך מאמן טוב ופשוט לך על זה
חזרה לפורום
ישן 12-05-2007, 23:18
צלמית המשתמש של @=Nir=@
  משתמש זכר @=Nir=@ @=Nir=@ אינו מחובר  

חבר מתאריך: 27.08.05
שלח הודעה דרך ICQ אל @=Nir=@
כמה דברים "מר יודע הכל"
בתגובה להודעה מספר 7 שנכתבה על ידי MuaiThai4L שמתחילה ב "חחח אתה מדבר על משו שאתה לא..."

קודם כל כדי להגיע לרמה טובה בהגנה עצמית בקראטה\קונג פו ממש אין צורך ב20 שנה של אימונים, וגם אין צורך בדאן 5 (ובקונג פו בכלל אין דאנים). בנוסף קצב ההתקדמות ביכולת ההגנה העצמית תלוי בסגנון השיטה, יש כאלו שבאמת יקח הרבה זמן יחסית כדי להגיע לרמה טובה בהגנה עצמית ויש כאלה שהזמן יהיה הרבה יותר קצר.

קרב מגע לא הגיוני? זה חדש לי.. קרב מגע מוכרת בכל העולם כשיטה אולי הכי טובה ופרקטית להגנה עצמית, לא סתם משתמשים בשיטה הזאת בצה"ל ובמוסדות ביטחון רבים בארץ ובעולם.

אולי אתה פשוט צריך למצוא מורה רציני לקרב מגע כדי שתשנה את דעתך.

אחי היקר יש משפט מעניין - "אני כותב רק מה שאני יודע, או שאני חושב שאני יודע ואם אין לי מה להוסיף - אני שותק, מקשיב ולומד!"

תהיה פתוח ותלמד, זה עדיף על קיבעון שגובל בבורות.

תחשוב על זה

חזרה לפורום
ישן 12-05-2007, 23:32
צלמית המשתמש של natisa
  natisa natisa אינו מחובר  

חבר מתאריך: 25.08.04
שלח הודעה דרך ICQ אל natisa
טוב פה זה הקש ששבר את גב הגמל! אתה מכפיש בצורה מעוררת השתאות!
בתגובה להודעה מספר 7 שנכתבה על ידי MuaiThai4L שמתחילה ב "חחח אתה מדבר על משו שאתה לא..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי MuaiThai4L
חוצמזה קרב מגע זה פשוט לא הגיוני מה שבאימון ומה שברחוב יקרה
אחי צא מהסרט שאיגרוף תאילנדי יעיל יותר מקרב מגע והתגוננות רחוב פשוט צא!
כבר כתבתי לך בפרטי מה הסיבה לכך כנראה שצריך לכתוב את זה באשכול כדי שתבין:
החשיבה של מתאמן Muai Thai שונה משל מתאמן בהתגוננת רחוב או קרב מגע.
אם אתה מחפש את הרגל או הפנים, אדם שלמד התגוננות רחוב יחפש את האשכיים, עיניים וכו'
נקו' התורפה של איגרוף תאילנדי היא שהוא ספורט זירה מה שהופך אותו לפחות יעיל לרחוב בגלל הגבלת החוקים, אין מה לעשות! אם מישהו מרים עליך כיסא תופס אותך ומנסה להפיל אותך, מאיים עליך עם חפץ קהה או חונק אותך אתה לא יכול לעשות הרבה אם בכלל עם מה שלמדת באיגרוף תאילנדי, במקרה של חניקה אם לא עבדת על תגובה מהירה ויציאה מהמצב הזה, תוך 4-8 שניות את נמצא בשינה עמוקה! אומנם לא יכאב לך אבל מי יודע מה הוא יעשה איתך...

חזרה לפורום
ישן 13-05-2007, 09:36
  DonJenove DonJenove אינו מחובר  

חבר מתאריך: 28.03.07

איפה בדיוק אני השוויתי אגרוף תאילנדי לאומנות אחרת? תראה לי..

וכמו שכבר אמרו, לא צריך 20 שנה בקראטה וכו' בכדי באמת לצאת יעיל מהשיטה, ממש לא. הכל תלוי במתאמן, וכמובן ברמה שלו בשיטה, שמראה על הידע שצבר, וזו כבר משוואה של זמן, אבל היא לא בסיסית. המתאמן - הרצינות, המוטיבציה, ההתמדה וההשקעה, הם הבסיס לכל.

ונכון שקראטה לא בנוי טוב לרחוב והמצבים והתרגילים שמתאמנים עליהם ממש לא קרובים למה שקורה ברחוב, אך כל מתאמן בשלב מסויים, מגיע לרמה של הבנה בפן הרוחני - הקראטה פשוט נכנס בו, השיטה [שכוללת המון דברים ש"מוסיפים" לקרב ולחיים מלבד התרגילים, כמו נשימה מסויימת, הזזת גוף מסויימת, שימוש במרכז הכובד של הגוף, ועוד המוןןן..] הופכת להיות חלק מהחיים שלו. וכן בפן הכוחני - האגרסיביות, הכוח והעמידות, הניסיון לבצע וליישם את הידע..

אני ממש לא דוגמא לזה, העובדות שציינתי על עצמי במשך שהותי פה, היו על עצמי בלבד ולא על השיטה עצמה [שוטוקאן].. אומנם התאמנתי 10 שנים, אך 10 שנים ללא אף טיפת מוטיבציה, המשכתי והרגשתי שאני גורר את עצמי בפנים רק בגלל שאבא שלי רצה, ובגלל החגורה שאליה הגעתי.. כשהצתרפתי לשיטה בגיל 7, חיפשתי בין השאר מכות והגנה עצמית טובה, אבל זה ממש לא שוטוקאן, לפחות לא בהתחלה.. עד חגורה חומה, הניסיון של המתאמן במגע מלא, לפחות מהמכון עצמו, שואף ל-0. וכדי להגיע לרמה הזו של חומה, כמובן שבכל מכון זה אחרת, אך אצלי במכון זה לקח 9 שנים.. אז יש כאלה שרואים בתשע שנים האלו בזבוז, ויש כאלו שלא, שוב - הכל תלוי במתאמן. כשהגעתי לחגורה חומה וראיתי שבמגע מלא אני אפילו לא מתקרב לרמה של חבריי, שאיתם התאמנתי מחגרוה לבנה, ועוד עובדות שציינתי אני לא יחזור עליהם, הרגשתי שזהו, זה שבר כל גבול, ועזבתי. אני הייתי הכבשה השחורה פה, לא השוטוקאן.

ולסיום! אחרי שחפרתי! אמרתי שלוחם קרקע מנוסה יכול לקחת כל אחד שלא מנוסה בכך, בין השאר מתאגרפים תאילנדים, ויש את ה-MMA שמוכיח זאת. [תמיד יש סיכוי קלוש להביא לו ברכית לראש כשהוא בא לרגליים, אך סיכוי קלוש מאוד.]
חזרה לפורום
ישן 13-05-2007, 14:56
  boozi :] boozi :] אינו מחובר  

חבר מתאריך: 22.12.06
בתגובה להודעה מספר 13 שנכתבה על ידי maaw שמתחילה ב "טוב לזה אני כבר חייב להגיב.."

שתמצא קרב בין מתאמני קרב מגע למתאני אגרוף תאילנדי תגיד לי.

קרב מגע זה לא תחרותי, וקשה לי מאוד להאמין שאתה תמצא קרב ביניהם.. הסרטונים היחידים שמוצאים על קרב מגע באינטרנט, זה מתוך הדגמות(קרב מגע נגד קרב מגע) או מתוך אימונים פשוט שאנשים צילמו.
הסרטון היחיד שמצאתי קרב מגע נגד מישהו שלא קרב מגע, המישהו הזה בכלל לא השתמש בשום דבר מהקרב מגע ככה שקשה להגיד משהו.
אין לי שום זילזול באגרוף תאילנדי אגב, אומנות לחימה פרטית ועוזרת, אך לתחום מצומצם, לקרב פנים אל פנים, וגם בפנים אל פנים בתחום יעני של אגרופים בעיטות ובלבד.
בקרב מגע יש גם את האגרופים והבעיטות בכו'(בצורה אגב שמאוד מזכירה אגרוף תאילנדי), ועוד פלוס דברים, זה שיטה שנולדה לרחוב ומבוססת על הרחוב ומתעדכנת בהתאם לרחוב.
היא אגב אחת השיטות היחידות שהוכחו בקרבות, משום שחיילי צה"ל משתמשים בה יום יום בשטחים, ויחידות מסוימות ברמה מאוד גבוהה, הצבא כמובן לא היה משתמש בה אם לא הייתה פרקטית.
חזרה לפורום

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 10:47

הדף נוצר ב 0.08 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר