לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה *+*+* ברוכים הבאים לפורום אומנויות לחימה *+*+* חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > ספורט > אמנויות לחימה
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 14-05-2007, 16:44
צלמית המשתמש של @=Nir=@
  משתמש זכר @=Nir=@ @=Nir=@ אינו מחובר  

חבר מתאריך: 27.08.05
שלח הודעה דרך ICQ אל @=Nir=@
כן במיוחד בנושא של שבירות
בתגובה להודעה מספר 15 שנכתבה על ידי fighterisr שמתחילה ב "וואלה פעם בא לבית הספר היסודי..."

החישול הוא חשוב, אך לא רק. במקרה הזה עוד משהו שחשוב זה כמובן אימון, תרגול, ובנוסף משהו מאוד חשוב זה הכנה פסיכולוגית. הכוונה היא כשאתה רואה את הבלוק שאתה צריך לשבור, אתה צריך להיות בטוח שאתה שובר אותו, ולהכות בכל הכוח, מה שלא תמיד נעשה בגלל חששות של מה יקרה אם זה לא יישבר, ובגלל זה נוצר מחסום פסיכולוגי שמונע ממך להשתמש באמת בכל הכוח.

תרגיל מעניין שאפשר לעשות - שבירת עיפרון עם האצבעות - תפוס את העיפרון כמו בתמונה, ונסה לשבור אותו עם מכה על הירך, פשוט כשאתה תופס את העיפרון בדיוק בצורה הזאת, תן מכה חזקה על הירך ונסה לשבור אותו.
עכשיו העניין הוא שאתה חייב להיות בטוח בעצמך שאתה שובר את זה, אם לא תהיה בטוח בעצמך ותפחד מסיבות שונות, זה ימנע ממך לתת מכה בכל הכוח ואז זה ממש יכאב לך, אם תתן מכה בכל הכוח בלי לפחד בכלל, אתה בקושי תרגיש כאב.

צורת תפיסת העיפרון -

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה
אני למשל עושה את זה כבר בלי בעיה, הבעיה פה היא מחסום פסיכולוגי. זה הכל.

זה מופנה כלפי כולם, נסו את זה (:

נערך לאחרונה ע"י @=Nir=@ בתאריך 14-05-2007 בשעה 16:48.
חזרה לפורום
ישן 14-05-2007, 18:55
  fighterisr fighterisr אינו מחובר  

חבר מתאריך: 11.05.07
בתגובה להודעה מספר 16 שנכתבה על ידי @=Nir=@ שמתחילה ב "כן במיוחד בנושא של שבירות"

דרך אגב בגוג'ו ריו מלמדים בעיטה לאשכים כמו בקיוקשין? אני יודע שזה הגנה עצמית וסוג של לחימה אבל אני רואה מכה מתחת לחגורה כדבר מאוד פחדני ועלוב לא יודע למהועוד משהו
נגיד אני הולך לשיעור ניסיון ואני אוהב את מה שהולך שם, אני יכול להשתתף בו? אפילו אם אין לי חליפה?
ועוד משהו אחד
יש מקומות כאלה כמו מתנסים וכל זה, כותבים לך בעלונים ששולחים לך בדואר שהם מלמדים קראטה וכו'
אבל הם לא כותבים אם הם מלמדים שיטה מסויימת, מה זה ג'נרי או משהו? אמא שלי משגעת אותי "למה אתה רוצה לראות את זה שבעיר, למה לא במתנס החדש?" אז אני שואל אותה "הם מלמדים שיטה כל שהיא? את יודעת שיטות שונות מתאימות לאנשים שונים, כל אחת מתמקדת במשהו אחר"
חזרה לפורום
ישן 14-05-2007, 22:27
צלמית המשתמש של @=Nir=@
  משתמש זכר @=Nir=@ @=Nir=@ אינו מחובר  

חבר מתאריך: 27.08.05
שלח הודעה דרך ICQ אל @=Nir=@
אני לא יודע עד כמה
בתגובה להודעה מספר 21 שנכתבה על ידי fighterisr שמתחילה ב "דרך אגב בגוג'ו ריו מלמדים..."

צריך ללמד לבעוט באשכים זה דבר מאוד מוכר ודי מובן מאליו, אבל יכול להיות שכן.. בקשר לאם זה פחדני או לא פחדני, זה הגנה עצמית, כשאתה צריך להגן על עצמך כל מה שתעשה יהיה טוב, וללא רחמים כלפי היריב, הוא בא לגרום לך נזק, זה או אתה או הוא.

כן, בשיעור ניסיון אתה יכול להשתתף בלי חליפה, כי סך הכל אתה חדש שם וסביר להניח שאין לך את החליפה. אל תסמוך על העלונים והמידע של המתנס"ים, בדרך כלל הם מאוד לא מדוייקים וכלליים. אם יש לך שאלות פשוט תלך ותשאל את המאמן או שתעשה את זה בטלפון.

חזרה לפורום

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 23:52

הדף נוצר ב 0.10 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר