לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה שנה טובה וגמר חתימה טובה לכל החברים ובני משפחותיהם !!! :-) חג שמח !!! חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > מה שבלב
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 11-05-2007, 18:58
צלמית המשתמש של SkyRaider
  SkyRaider SkyRaider אינו מחובר  

חבר מתאריך: 08.02.06
להתכתב עם ידידה במסנג'ר + בעיה

שבת שלום,
היי לכולם, הרבה זמן לא פתחתי דיון,

ובכן, בתנועת הנוער שאני נמצא למי שזוכר שסיפרתי P: אז בזמן האחרון אני שם לב להתנהגות של נערה אחת בגילי, שכשהצטרפתי אז היא לא התנהגה כך, היא נמרחת עלי כשאני אומר לה שלום ונותנת לי נשיקה על הלחי, דבר שלא עשתה תמיד כל פעם שראתה אותי בא לסניף של התנועה, ויש לי הרגשה טובה (ובאמת כיף לי להרגיש כך) שמישהי מחבבת אותי ומסמנת לי לעשות צעד...

אז קודם שלחתי לה אימייל שתביא לי את המסנג'ר שלה, כי לא יוצא לי כלכך הרבה ואפילו מעט לדבר איתה אז כדי שהיא לא תתייבש ולראות שהיא מעוניינת אז שלחתי לה, נראה איך היא תגיב, בתקווה שבחיוביות.

היא ממש מותק, וממש אבל ממש חלומית, וכאלו בנות לא תמצאו בהמונים, לדעתי.

ורציתי לדעת מה כדי לי לדבר איתה במסנג'ר כי אני לא יודע את תחומי העניין שלה, אבל כנראה אשאל אותה וככה להתחיל איתה :] מקווה שיצליח הפעם לאחר שפעם קודמת עם ילדה אחרת לא הלך וכבר לא אכפת מהפעם הקודמת D: ככה שאני פנוי לעסקים :X כלומר לחברה אבל נלך לאט לאט

ובעיה שניה, יש לי ככה לפני איזה חודש הגדרתי את עצמנו כחברים הכי טובים, בואו אספר לכם את הסיפור:

הכרנו בכיתה החדשה זה היה תיכון, באנו מהחטיבה מכיתות שונות, התחברנו, יצאנו לכדורסל עם עוד חברים מהכיתה שעברה שלו וקיצר כיף.

אבל ככל שהכרתי אותו, עד לרגע זה התחלתי (ועכשיו אני ממש בטוח בעצמי) שיש לו בעיות, אני לא אומר בעיות רגילות, אמנם יש לו דף שלם של הקלות בביה"ס אבל זה לא זה, ואולי קשור.

יש לו בעיות התנהגות חמורות, כלומר ממש, אני מניח פסיכולוגיות, הוא לא פסיכופתי או משהו, פשוט הוא ילדותי נורא אבל בצורה מחרידה, זה בלתי אפשרי להיות "החבר הכי טוב" שלו, הוא חבר "קר" למי שמבין...
הוא מנייאק רציני, ולא מדבר על אנשים מנייאקים שסתם לא רוצים אלא הוא עושה את זה בכוונה (או שזה בגלל הבעיות שלו, אני לא רופא) קיצר יש עוד הרבה, הוא לא חבר טוב וכל עוד הוא ככה הוא לא מסוגל, ותאמינו לי, אני לא טיפש חברים, יש לי ניסיון ואני מבין דברים, גם את הדברים הפחות טובים בחיים - יש לי איתם ניסיון, אבל החיים יפים אין מה לומר אלא תודה שאני פה.

וקיצר אני בתהליך התרחקות ממנו כזה, אני לא רוצה לפגוע בו או בי וזה לא אומר שאני לא אהיה חבר שלו, ההפך, אני אהיה חבר שלו, ולא החבר הכי טוב, אנחנו מדברים, צוחקים עם החבר'ה וכו'.

הייתי רוצה לשמוע דעות בקשר למקרה הכללי שלו ולדרך הפעולה שלי בפרט, קיצקץ, להתייחס לדברים בנפרד ובמשותף.

תודה וערב טוב.
לא יצא ארוך, נכון? :C
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 13-05-2007, 15:21
צלמית המשתמש של SkyRaider
  SkyRaider SkyRaider אינו מחובר  

חבר מתאריך: 08.02.06
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי SkyRaider שמתחילה ב "להתכתב עם ידידה במסנג'ר + בעיה"

מישהו יכול לעזור בקשר לבעיה השניה?

את הראשונה מיצינו עד כמה שאפשר פה, אבל בשניה לא נגענו כליל.

בנוסף, אני מוסיף לבעיה השניה, דבר מה ששמתי לב היום, אך הוא קורה בדר"כ, זה שתמיד שהוא מתקשר, הוא חוקר, רוב הפעמים שהוא מתקשר הוא פשוט או צריך שאני יאמר לו משהו שקשור ללימודים ולא לצאת לעשות משהו, מעטים הפעמים ובאמת מעטים שהוא מציע לי לבוא לשחק כדורסל או משהו, הוא מתחמן.
ותמיד שאני מתקשר אליו, ומציע לו לבוא לשחק הוא מסרב.

ובל"ג בעומר רציתי לעשות מדורה עם חברים בכיתה, אז היו כאלה שהלכו לעשות עם הכיתה שעברה שלהם, ניסיתי להצטרף אך הם סירבו, ושאלתי את החבר הזה מה הוא עושה, הוא אמר לי לא יודע...
בסוף הייתי לבד בבית בערב ל"ג בעומר
ותנחשו, אחרי ל"ג בעומר הוא אומר לי שהיה עם חברים מכיתה אחרת שלו... ממש חבר זה. |:
ושתמיד כשאני מציע לו שנלך עם עוד כמה חברים לבאולינג או סרט, הוא אומר לא, אני פשוט לא מבין אותו.
ועצוב שאין חברי אמת

אז בבקשה תעזרו עם הבעיה.
תודה. (תקראו גם מה שרשמתי על הבעיה בהודעה הראשונה).
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 00:51

הדף נוצר ב 0.13 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר