לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה *+*+* ברוכים הבאים לפורום אומנויות לחימה *+*+* חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > ספורט > אמנויות לחימה
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 12-05-2007, 09:43
  fatut7 fatut7 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 09.07.06
DESERT COMBAT 4

לכל חובבי אמניות הלחימה בזירה באשר הם.

למי שלא מכיר אותי שמי אלון פדות ולאחרונה התחלתי לעבוד בשביל רובי מונד, מארגן תחרויות הפרי פייט DESERT COMBAT.

ב23 ביוני יערך בגני התערוכה בתל אביב(!) אירוע הMMA הגדול והמושקע ביותר עד כה בישראל. שם האירוע DESERT COMBAT 4

בתוכנית שבעה קרבות MMA מלא. הקרב המרכזי יהיה בין כפיר איתן ממועדון הBJJ של דוד בנימין, לבין סילביו וולק מרומניה. (הלוחם שניצח את רודריגו מנדס בנוקאאוט טכני ב DC 3) המנצח ייקח חגורת אליפות במשקל עד 93 קילו. כמו כן ישתתפו לוחמים מצוינים כמו דוד בנימין בעצמו, נגד לוחם מברזיל, אריאל "ספיידרמן" אברג'יל , משה קיץ ואחרים.

אורח הכבוד באירוע יהיה לא אחר מאשר האגדה רוייס גרייסי שגם יהיה בפינה של דוד וכפיר.

כשאני כותב מושקע, אני מתכוון לאולם המכיל 1500 מקומות, מסכי וידאו, תשלום ללוחמים הנע בין 500 ל5000 ₪( תלוי בלוחם.) חוזה שידור עם ערוץ חדש שיעלה השבוע לאוויר ויקרא "אגו טוטאל" , פרומו שצולם בחמישה לוקיישנים בארץ וברומניה וישודר בטלוויזיה ולא רק באינטרנט, והרשימה עוד ארוכה.

רובי ואני מקווים שהאירוע הזה יהיה יריית הפתיחה לסצנת MMA רצינית ומקצוענית בישראל. כזו שתיתן במה למיטב הלוחמים בארץ , ותגרום (כפי שקרה בשאר העולם) גם לכאלה שלא באים מBJJ , להתאמן בכל האספקטים של הקרב ולאתגר את עצמם.

בשבועיים שלפני האירוע ניתן יהיה לראות פרסומים ברמה הארצית-בטלוויזיה ובעיתונים כמו ידיעות ומעריב.

את כל המגילה הזאת אני כותב משתי סיבות מרכזיות. אחת כדי לפרסם את האירוע בפורום. שתיים כדי להסביר מדוע הכרטיסים יהיו יקרים יותר ממה שאתם רגילים לשלם לאירועים דומים שהתרחשו בעבר.

בשבוע הקרוב יקבלו מכוני אמניות הלחימה כמות כרטיסים מוגבלת בשבילכם-חובבים ומתאמנים. המחירים בהם יהיו זולים מאלה שיוצאו לקהל הרחב.

ניתן יהיה לרכוש שלושה סוגי כרטיסים

1) קרוב לזירה-(על תתעלפו בבקשה) 120שח. במקום 150 .

2) בגוש האמצעי - 100 שח במקום 125

3) בגוש האחרון 80 שח במקום 90.

חברים, למי מכם שזה נראה הרבה, אני מבקש. חשוב שתבלעו את ה"צפרדע", תשקיעו את מה שהייתם שמים על ארוחת דגים או יציאה לבר בתל אביב, ותבואו. אתם הקהל החשוב ביותר, כזה שמבין, כזה שיודע שיש יופי וטכניקה בקרבות MMA. כזה שרוצה לראות בעוד שנה שנתיים מיני UFC בישראל. ותאמינו לי זה אפשרי.

המחירים האלה נועדו אך ורק!! לכסות את ההשקעה חסרת התקדים. אם מישהו מכם חושב שאני מגזים, ושרובי ואני מנסים לעשות עליכם קופה ולפרוש לפנסיה בקאריביים , בבקשה לשלוח לי הודעה פרטית ואני מוכן לפרט את העלויות .

אין אפס חברים, אם רוצים להפוך את קרבות הזירה למשהו טרנדי ומקובל בישראל-זו הדרך היחידה.

מצפה לפרגון ושיתוף פעולה (כלכלי בעיקר..)

בואו לקחת חלק-דמיינו 1500 "משוגעים" רואים קרבות MMA-יש פוטנציאל לאירוע מטורף.

שבי-מה קורה גבר? (זה לא ממש קשור אבל מזמן לא התכתבנו..)

.

חזרה לפורום

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 06:45

הדף נוצר ב 0.04 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר