לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה   מה שבראש היתרון האנסי | freedom.fresh.co.il   נושא: ילדה, רוצה לבוא אתי לדירה? –אני רק בת ארבע־עשרה. חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > מה שבראש
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 14-05-2007, 01:40
  pbc pbc אינו מחובר  

חבר מתאריך: 03.09.06
בתגובה להודעה מספר 5 שנכתבה על ידי ahuva_edri שמתחילה ב "לסביות זה מגעילי :("

ציטוט:
במקור נכתב על ידי ahuva_edri
לסביות זה מגעילי

אם כל הלסביות היו כמו בסרטים הכחולים ,אז הייתי אוהבבב לסביות.
אבל מסתבר שלסביות במציאות זה עניין אחר לגמרי.
לסביות ,מתלבשות כמו גברים,מדברות כמו גברים וזה מאוד מגיעל אותי.
זה הורס לי את הדימוי של האשה .
דרך אגב לסביות לא סובלות גברים .99%
-------------------------------------------------------------------------------------------------
הומואים
פה העניין שונה יש -ויש
יש את הסוג הראשון ,שהם הומאוים ששומרים על החיים הפרטיים שלהם ולו מתחרמנים לעניי כל.
זאת אומרת אין לי בעיה לדעת שמישהו הומו כל עוד הוא לא הופך את זה ליותר מדי גלוי .
יש את הסוג השני והבעייתי:
הומאויים שמדברים כמו נשים ,וזה אני לא מסוגל לראות.
--------------------------------------------------------------------------------------------------
בקיצור אין לי בעיה באופן מיוחד כל עוד שומרים על התנהגות אנושית ולא משנים את הבריות או את הנשיות.
וגם כל עוד לא מנשים להתחיל איתי במועדונים,מה שפעם היה,אני לא סובל את זה.
--------------------------------------------------------------------------------------------------
עריכה/הוספה:
העניין של צעדות גאווה בי-ם זה ממש לא יתרום לדעה שלי על הומאוים ולסביות.
אבל בוא נגיד כך, יש ערבים טובים וייש ערבים לא טובים ,כך גם אצל לסביות והומאוים .
כן כן הינה רשמתי ,יש גם יהודים לא טובים

נערך לאחרונה ע"י pbc בתאריך 14-05-2007 בשעה 01:47.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 14-05-2007, 12:16
צלמית המשתמש של LIOR-X
  LIOR-X LIOR-X אינו מחובר  

חבר מתאריך: 20.04.06
שלח הודעה דרך MSN אל LIOR-X
יש הבדל קטן
בתגובה להודעה מספר 40 שנכתבה על ידי שכחתי את סיסמתי שמתחילה ב "אני מתנגד להם ..ואני אסביר גם למה.."

הומואים ולסביות יש את הנטיה שלהם וכל זה וגם כן לפדופילים וזו לא אשמה או בגלל אף אחד.

ההבדל הוא שקיום יחיסי מין עם ילדים זה לא דבר חוקיוגם ילדים נפגעים ממנו. הנטיה עצמה זה לא דבר שאפשר להחליט מראש, זה כמו להוולד פושע, ככה שזה לא אותו דבר. ילדים קטנים בדרך כלל לא יכולים להגיע לידי החלטה ברמה הזו ולכן זה נקרא דבר שנעשה בכח המבוגר שמצידם מסמל סמכות וגם כח פיסי שיכול להיות מופעל כלפיהם בגלל היותם כמובן ילדים.

הומואים ולסביות עושים את מה שטוב להם במסגרת החוק וללא כפיה או התעללות (ואם כן זה דבר נפרד).
גם נקרופילים, זואופילים וכדומה לא אשמים שזה מה שהם. העיקר שלא יעברו על החוק.

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה

נערך לאחרונה ע"י LIOR-X בתאריך 14-05-2007 בשעה 12:21.
ישן 14-05-2007, 16:42
צלמית המשתמש של Au79
  משתמש זכר Au79 Au79 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 04.05.04
Facebook profile
בתגובה להודעה מספר 46 שנכתבה על ידי stoned שמתחילה ב "בולשיט, חד מיניות זה דבר שקיים גם אצל בעלי חיים."

למען האמת, זה אפילו יותר מבוסס מזה.
לא מדובר רק על חד מיניות בקרב בעלי חיים, אלא גם על הומוסקסואליות כגורם מבקר ריבוי אוכלוסין.
במקרים בהם האוכלוסיה גדלה בקצב גבוה ויש מיעוט במזון ובכלל במשאבים, נצפו מקרים רבים יותר
של הומוסקסואליות בקרב קבוצות בעלי חיים.
אין שום ראיה ביולוגית או אנתרופולוגית שיש בזה מן הפסול, אולי אפילו להפך. שבטים רבים בפפואה
ניו-גיניאה מתבססים על יחסים חד מיניים בשלב כלשהו של החיים. ביוון לוחמים נהגו לקחת בין לוויה,
וגם האריסטוקרטיה היוונית הייתה בחלקה בעלת העדפות חד מיניות.

הומוסקסואליות "חוטאת" בכך שיחסי המין בה אינם למטרת פרו ורבו, אך ראו איזה פלא, האדם הוא
אחד מבעלי החיים היחידים שמקיים יחסי מין לשם ההנאה בלבד, ולא למטרות רביה.
אגב, גם טיפול מסור בילדים הוא לא מובן מאליו, ובחלק מהחברות האנושיות נהגו להרוג תינוקות
שנולדו כתוצאה מהריון לא רצוי, ומעבר לזה, להרוג תינוקות נקבות ולהשאיר את הזכרים במקומות
בהם נדרשה עבודת כפיים, ולהפך, במקומות לקטנים. (בעיתות של מחסור במשאבים). אז להשליך
פגיעה ב"רצון הטבע" על הומוסקסואליות זו בעיקר בורות.
אם זה מעניין מישהו, דסמונד מוריס מדבר מעט על הנושא בספרו "הקוף העירום", ובספרו של האנתרופולוג
מרווין האריס, "בני מיננו", ישנו פרק שמוקדש לנושא.

השאלה האם זו העדפה נרכשת או מותנה לא קשורה כרגע לדיון.
כנ"ל לגבי השאלה האם זו נטיה או סטיה. זה כבר דיון על אתיקה ומוסר, ולא דיון אנתרופולוגי-ביולוגי.

איכס אפשר להגיד על הרבה דברים, אבל הומופוביה היא נחלת חלקים מסויימים בחברה האנושית,
לא משהו גורף.

(והגבתי לך כי רוב התגובות פה לא ממש לעניין )
ישן 14-05-2007, 19:04
צלמית המשתמש של מירי
  מירי מירי אינו מחובר  

חבר מתאריך: 15.04.04
בתגובה להודעה מספר 53 שנכתבה על ידי Au79 שמתחילה ב "למען האמת, זה אפילו יותר..."

אוקיי. אני מסכימה איתך שזה קיים גם אצל בעלי החיים, ושלפעמים זה אפילו מועיל ("גורם מבקר ריבוי אוכלוסין").
אני מסכימה עם מישהי שכתבה למטה שהם אוהבים, ושאהבה זה הכי טבעי.
ואני כבר אמרתי בהתחלה שאין לי שומדבר נגדם.
מה שהרגיז אותי, זה שטל אמר שהוא לא מבין בכלל למה אמורה להיות בעיה. אז הבאתי לו דוגמא.
ואני עדיין עומדת מאוחרי הדוגמא שלי.
גם הומוסקסואליות אצל בע"ח היא נגד הטבע. לזכר יש איבר מין זכרי ולנקבה יש איבר מין נקבי. איבר המין הזכרי אמור ללכת לאיבר המין הנקבי, ולא לפי הטבעת. כי פי הטבעת לא תוכנן לזה! הטבע לא רצה שידחפו לשם דברים! תנסה בבקשה לקחת עצם עבה וארוך ולהחדיר אותו לשם. כואב? אם כואב סימן שהעצם לא אמור להכנס לשם. אז סלח לי על הבורות, אבל נראה לי שזה לא טבעי.
(אני כבר רואה את התגובה של טל: "מי אמר שסקס וגינלי זה טבעי ואנאלי לא? אדם וחוה?")

נערך לאחרונה ע"י מירי בתאריך 14-05-2007 בשעה 19:09.
ישן 14-05-2007, 20:24
צלמית המשתמש של Au79

Facebook profile
בתגובה להודעה מספר 54 שנכתבה על ידי מירי שמתחילה ב "אוקיי. אני מסכימה איתך שזה..."

מזמן לא נתקלתי בכזו האנשה של הטבע

המודל השריר כרגע בהתפתחות אורניזמים כלשהם הוא ה"אבולוציה דרוויניסטית", משמע:
התפתחות בעלי-חיים נעשית באופן סביל, כשהיצור המתאים ביותר לסביבתו הוא זה ששורד ומעביר
הלאה את המטען הגנטי שלו. יכולים להיות פרטים מאותו מין עם שונות מאד גדולה, אך בסופו של דבר
אלו שהיו מתאימים ביותר שורדים.
יש מודלים שטוענים שיש אקט אקטיבי בברירה הטבעית, ושבמקום עם צמחיה גבוהה יתפתחו יצורים
עם צוואר ארוך, אבל זה טרם הוכח. יתר על כן, אי אפשר לראות אבולוציה במעבדה. ניתן לראות מוטציות
בדורות שונים, היצורים החביבים ביותר על גנטיקאים הם זבובים, כי יש להם מחזור חיים קצר.
"טקסונומיה" (חקר ומיון המינים) לא נצפתה משום שמעולם לא נוצר מין חדש במעבדה, לעיני החוקרים.

למה החפירה הזו:
משום שאין בטבע נכון ולא נכון, יש מתאים ולא מתאים, שורד ולא שורד, ולאו דווקא מטעמי "נכונות".
עצם העובדה שנצפו יחסים הומוסקסואלים בקרב בעלי-חיים כבר מפריכה את הטענה ש"זה נגד הטבע".
יש בטבע הרבה מאד מקרים, תופעות ומופעים שלא יראו לנו הגיונים, אך בסופו של דבר כולם קיימים,
בחלק מהמקרים שורדים אלו שהיו מתאימים ביותר לסביבתם, בחלק מהמקרים, עקב שינוי סביבתי
קיצוני שורדים דווקא בעלי מומים ומוטציות, כי הם היו המתאימים ביותר לשינוי הפתאומי.
עצם העובדה שהתופעה קיימת, מרמזת כי ייתכן ויש בה תועלת, או לחילופין - כי אין בה שום נזק משמעותי
לסיכויי השרדות המין. לא היה בכך כדי לסכן אוכלוסיות שלמות (או קהילות אנושיות), סביר שהתופעה
הייתה נעלמת, שכן זה אכן היה נגד הטבע ומסכן את המין (Species ולא Sex, כן?), אבל זה לא כך.

אין בכך שום פסול ושום "סטיה", מהטעם הפשוט שהתופעה קיימת ולא נעלמה (והיא לא שולית, מהבחינה
הזו שהאוכלוסיות האלו לא מונות 0.0001%, אלא תופעה נצפית. זה לא יותר מוזר מאשר אפרוח בעל
ארבע רגליים[שסיכוייו לשרוד אפסיים] ופחות נדיר מלטאות מעופפות).
שוב, זה לא דיון אתי ולא דיון מוסרי, ואני חושב שכאן חלק מהאנשים טועים ושוגים.
מבחינה ביולוגית-אנתרופולוגית אין פה שום בעיה או סטיה, מבחינות אחרות אולי כן, אבל כמו שכתבתי
למעלה, יש קהילות אנושיות שהיה נפוץ בהן הרג תינוקות, פוליגמיה, אנדרוגיניה וכן, גם אוכלוסיות בעלות
אוריינטציה הומוסקסואלית.

להגיד שזה פסול ונגד הטבע זה פשוט לא נכון. זה אחד משניים:

1. תופעה בעלת השפעה על השרדות המין. (לא משנה באיזה מישור, יכול להיות שזה עוזר בגיבוש בין פרטים
    בקבוצות ציד, או כדי לבקר את גודל האוכלוסיה. סיבה אבולוציונית או תרבותית).
  2. זה פשוט לא מזיק ולא פוגם בסיכויי השרדות המין.
וזו רבותיי - חפירה. נקווה שהיה בה תועלת כלשהי.

אגב, לא השמעתי את דעתי:
אין לי בעיה עם זה, שכל אחד יעשה מה שנח לו, כל עוד הוא לא עושה דווקא.

חנן התלונן שאנשים רצים לספר לחברים שלהם שהם נדפקו בתחת, מה זה שונה מלרוץ לספר לחבר'ה?
כל עוד לא מקצינים, זה בסדר. יש לי במכללה כמה וכמה הומואים, אין לי בעיה עם רובם הגדול, לחלקם
אפילו אין קרניים, הם לא לוטשים מבטים ולא מלטפים לי את התחת, כך שההיסטריה הזו מפניהם
מוזרה לי.

נערך לאחרונה ע"י Au79 בתאריך 14-05-2007 בשעה 20:28. סיבה: סידור שורות
ישן 14-05-2007, 20:47
צלמית המשתמש של מירי
  מירי מירי אינו מחובר  

בתגובה להודעה מספר 55 שנכתבה על ידי Au79 שמתחילה ב "מזמן לא נתקלתי בכזו האנשה של..."

"מבחינה ביולוגית-אנתרופולוגית אין פה שום בעיה או סטיה, מבחינות אחרות אולי כן, אבל כמו שכתבתי
למעלה, יש קהילות אנושיות שהיה נפוץ בהן הרג תינוקות, פוליגמיה, אנדרוגיניה וכן, גם אוכלוסיות בעלות
אוריינטציה הומוסקסואלית."

אז על מה אנחנו בעצם מתווכחים? אמרת שמבחינות מסויימות אולי יש בעיה בהומוסקסואליות. אז הדוגמא שהבאתי לטל לא מתאימה, אבל אתה יכול להבין מאיזה מקום באה הסלידה של אנשים מסויימים מהומוסקסואלים. וזה כל מה שניסיתי להוכיח, כי השאלה התמימה הזאת "למה בכלל אמורה להיות בעיה?" הציקה לי.
וגם מצחיק אותי שאתה מגונן ככה על ההומוסקסואליות ובשורה התחתונה אתה משווה אותה להרג תינוקות...

אז מה, גם הרג תינוקות קיים, מאז ועד היום התופעה הזאת נמשכת... אז היא טבעית. אולי בעוד 200 מיליון שנה הסביבה שלנו תשתנה, יבוא איזה חיידק חדש, והדבר היחיד שישמיד את החיידק יהיה מוח תינוקות. וככה כל מי שהורג תינוקות יהיה מותאם יותר, יאכל מהמוח שלהם וישרוד!

ולסיכום, אני מצטערת, אבל עדיין לא שכנעת אותי. אני כן רואה פה סטייה מבחינה ביולוגית.
הגוף הוא מכונה מאוד חכמה. כל איבר מתאים במבנה שלו לתפקיד שלו. ומבנה פי הטבעת מותאם לתפקיד שלו - להפריש צואה. לא לקבל זין.

נערך לאחרונה ע"י מירי בתאריך 14-05-2007 בשעה 20:53. סיבה: משהו ששכחתי להוסיף.
ישן 14-05-2007, 21:00
צלמית המשתמש של Au79

Facebook profile
בתגובה להודעה מספר 56 שנכתבה על ידי מירי שמתחילה ב ""מבחינה ביולוגית-אנתרופולוגית..."

אם תגידי שלא הבנת מה כתבתי - אסביר לך שוב, אם תסלפי את הדברים שלי - זה חסר ערך.
לא השוותי אותה להרג תינוקות, אלא הבאתי עוד תופעות שקרו, כדוגמה, למרות שהן נחשבות פסולות
מבחינה אתית, גם להן יש מקום ותועלת בהשרדות חברות וקהילות אנושיות.

את חוזרת שוב ושוב על המנטרה שזה "פסול", אבל זה לא פסול משום בחינה ביולוגית, וכתבתי כבר
בהודעה הראשונה שזה לא דיון אתי.
אתיקה קשורה לתרבות, אין לה שום קשר ל"מנוגד לטבע". בתרבות שלנו הומוסקסואליות פסולה, כי
משכב זכר דינו מוות, ועל זה התחנכנו, בתרבויות אחרות זה לגיטימי, ובכל מקרה זו תופעה שנפוצה
בטבע ולא רק בטבע האנושי.

אני לא מגן על ההומוסקסואליות כי זה נראה לי "יפה" ועוד כל מיני דברים כאלו, אלא מגן על אנשים מפני
הבורות ששוררת פה. הומוסקסואליות לא מנוגדת לשום טבע. היא מנוגדת לחוקים ותכתיבים תרבותיים
שגדלנו עליהם. (ואלו הן הבחינות האחרות - מוסר ואתיקה לא עומדים במבחן הטבע).

לא אוהבת הומואים - זכותך, אבל בין ההעדפות שלך (בשדה הראיה, סביבת מחיה וכיוצ"ב) לבין
תופעות טבעיות יש מרחק גדול.

והתייחסות לעריכה:
המטרה שלי לא לשכנע אותך, כי ככה"נ הדעות שלך מקובעות, אני מנסה למנוע מאנשים אחרים
לטעות ולחשוב שאת צודקת.
הגוף האנושי הוא לא "מכונה חכמה", (את זה אפשר לטעון בקושי על המוח האנושי), אלא התוצר
המתאים ביותר למחיה בסביבה הקיימת.
למה יש לאנשים תוספתן? הוא מיותר לחלוטין. כנ"ל לגבי עצמות זנב, שיעור גוף ועוד הרבה גורמים.
הגוף האנושי הוא אולי כן משהו להעריץ מבחינת ארכיטקטורה טבעית, אבל זה לא בהכרח אומר
שהוא יותר יעיל ממבנים בעלי צורה שונה או מודלים אחרים, שכן בכלל לא בטוח שאלו התקיימו.
אל לנו לשכוח שמבחינה אבולוציונית אנחנו עוקבים אחרי מינים שקדמו לנו ומינים שמהם התפתחנו
אנו ומינים אחרים (קופי-אדם, למשל), והמודל הקיים (מבנה הגוף האנושי) הוא בסה"כ פיתוח של
מבנה קדום יותר. בשום מקום לא כתוב שזהו המבנה האידאלי.
ולגבי הזין בתחת, אם יש אנשים עם זין קטן או פי טבעת גדול, אז מותר להם להזדיין בתחת?
עבורם זה לגיטימי?

את מנהלת שיח אתי.

עוד משהו שחשבתי עליו. אולי כל אותם מדענים וחוקרים (מקצוות רבים של המדע) מגנים על
ההומוסקסואליות כי הם היו הומואים. אולי את יודעת יותר טוב מהם, אולי הם משוחדים, קשה לדעת.

נערך לאחרונה ע"י Au79 בתאריך 14-05-2007 בשעה 21:10. סיבה: עריכה 646
ישן 14-05-2007, 21:19
צלמית המשתמש של מירי
  מירי מירי אינו מחובר  

בתגובה להודעה מספר 57 שנכתבה על ידי Au79 שמתחילה ב "אם תגידי שלא הבנת מה כתבתי -..."

זה אתה מסלף את הדברים שלי. לא אמרתי שאני לא אוהבת הומואים, אמרתי שאין לי שומדבר נגדם (ואם אתה מתכוון לתגובה הראשונה שלי באשכול הזה, אז היא הייתה בצחוק).
אני הבנתי בדיוק הכל ממה שכתבת, אני לא מטומטמת ואל תזלזל באינטליגנציה שלי. במקרה, אני גם מגבירה ביולוגיה בבית הספר, וכל החפירה העמוקה שלך לא חידשה לי כלום.
איך בדיוק סילפתי את הדברים שלך? רשמת מספר תופעות שקרו שנחשבו פסולות מבחינה אתית. באותו רשימה הופיעה גם תופעת ההומוסקסואליות וגם תופעת הרג התינוקות. לי זה נראה כמו השוואה. (ואיך בדיוק הרג תינוקות תרם לאנושות?)
ואני בכלל לא מדברת על ההיבט האתי או התרבותי. אף אחד לא דיבר על זה. למה אתה מרגיש צורך להכניס את האתיות לכל הודעה שלך? אני מדברת איתך על זה שהמטרה של פי הטבעת היא להפריש צואה, ולא לקבל זין. אתה לא מסכים איתי? תכתוב בבקשה בהודעה הבאה שלך "מבחינה ביולוגית לקבל זין בתחת זה לגיטימי", ואני מבטיחה שאני אסתום את הפה ולא אמשיך את הויכוח.

וסתם לפרוטוקול, הדעות שלי לא מקובעות בכלל. אני לא הולכת עם הראש בקיר. אתה פשוט לא עונה לי על השאלה. אתה כותב המון דברים מסביב, אבל אתה לא אומר בתכלס מה היתרון ביחסי מין אנאליים (או אוראליים) בלבד. לפי התאוריה של דארווין, מוטציות אקראיות גורמות לשינויים מסויימים. ולפעמים (תלוי בסביבה) לשינויים האלה יש יתרון, השינויים האלה הופכים את הפרט למותאם יותר לסביבה ולכן הוא שורד.
אז מה היתרון?

נערך לאחרונה ע"י מירי בתאריך 14-05-2007 בשעה 21:34.
ישן 14-05-2007, 21:37
צלמית המשתמש של Au79

Facebook profile
בתגובה להודעה מספר 58 שנכתבה על ידי מירי שמתחילה ב "זה אתה מסלף את הדברים שלי. לא..."

קודם כל, זה שאת מגבירה ביולוגיה בבי"ס לא אומר כלום, אבל זה לא העניין.
אם שמעת כבר את כל החפירה שלי, אני יכול רק לשמוח עבורך, משום שאלו דברים שאנשים לא
נתקלים בהם בד"כ, זה אשכרה דורש קריאה.

שנית, לפי התיאוריה שלך, גם מין אוראלי ואנאלי זה פסול, או שלא כדרך הטבע, משום שהפה לא
נועד להכיל זין, למרות שאפשר לפעור אותו, וכף יד לא נועדה לאוננות, ואי אפשר לחכך אברי מין כנגד
חפצים כלשהם, כי הם לא מתאימים לאבר מין זה או אחר.
אז בכנות, אין שום קשר, יש עניין של העדפה מינית, שכל אותם מקורות שמוכרים לשנינו לא רואים בה
סטיה מדרך הטבע, ויש אמצעים להשגת הנאה שנגזרת או נכפית מאותה העדפה. אני לא חושב שזה
באמת משנה.
אם את כבר מתעקשת להגיד שזין לא נועד לפי הטבעת, פשוט אפשר לטעון שסקס בין שני אנשים מאותו
מין לא מביא צאצאים ולכן זה פסול.
ביוון העתיקה נהגו לוחמים יוונים לחכך את איבר המין כנגד ירכי מאהביהם או לשים אותו בין ירכיהם.
אני יכול באותה מידה להגיד שגם ירכים לא נועדו לאברי מין זכריים

בקיצור, אפשר להמשיך לחפור בנושא הרבה, אבל בשורה התחתונה, אין שום דבר "לא טבעי"
בנטיות הומוסקסואליות.
ישן 14-05-2007, 15:42
  יחידת דובדבן יחידת דובדבן אינו מחובר  

חבר מתאריך: 04.06.06
הומואים ולסביות
בתגובה להודעה מספר 86 שנכתבה על ידי chatulim שמתחילה ב "לי מפריעים אנשים שקוראים להם..."

אני נגד זה כי צריך לעצור את התופעה מהשורש ואם זה יימשך איך אתם חושבים שיבואו ילדים לעולם? להזכיר לכם שצריך נקבה וזכר כדי לעשות סקס שיביא תוצאות.
ואל תגידו לי שאפשר בימנו עם מבחנה כי זה לא טבעי ועם זה לא ניתן להתווכח.
בכל אחד מאיתנו קיים היצר להימשך לבן המין הדומה אבל הוא כבוי אצל חלק מאיתנו כמו שאני ממש רוצה להרוג מישהו ברגע מסויים כי זה יצר שהתעורר אני משתלט עליו.
מירי למרות שאני מסכים איתך בכמעט הכל ואני מחזק אותך להיות הומו או לסבית זה טבעי לחלוטין פשוט זה יצר, יצר לא טוב שצריך להשתלט עליו. זה יצר לא טוב כי אם אתה לא מתגבר על היצר הזה אוכלוסיית העולם תתמעט עם השנים.
אני נגד לסביות והומואים!לא שונא אותם אפילו שהם מגעילים אותי. לא שונא.נגד.

ישן 14-05-2007, 16:17
צלמית המשתמש של Seo
  Seo Seo אינו מחובר  

חבר מתאריך: 30.07.05
שלח הודעה דרך ICQ אל Seo שלח הודעה דרך MSN אל Seo Facebook profile
אתה מגזים לדעתי.
בתגובה להודעה מספר 87 שנכתבה על ידי יחידת דובדבן שמתחילה ב "הומואים ולסביות"

זה לא שיום אחד יהיו כולם הומואים ולסביות ברמה כזאת שהאוכלוסייה תתמעט בצורה מדאיגה. זה לא משהו שעובר בתורשה... וגם אם המספרים יגדלו, עדין אין להם שום דרך איך להשפיע על הרוב המוחלט של העולם שהוא סטרייט. (וגם אם האוכלוסייה תתמעט קצת, אני אישית לא רואה בזה משהו רע במצבים של פיצוצי אוכלוסין כמו שיש כיום).
חוץ מזה, גם אם זה נכון מה שאתה אומר על יצר ה"הימשכות למין שלנו" הכבוי... גם אם חלקנו נמשכים למין שלנו, זה לא אומר שלא קיימת משיכה למין השני (יעני אז יש מצב שאנחנו ביסקסואלים). זה שיש אנשים שנמשכים למין שלהם, זה לא אומר שהם משפיעים עליך להימשך אך ורק למין שלך.
אתה אומר שזה יצר לא טבעי, אבל למען השם, הומואים ולסביות יכולים להתאהב בדיוק כמו שסטרייטים יכולים. זאת לא רק שאלה של יצר. אז מה אתה מתכוון לומר לי? שאהבה זה לא טבעי? שצריך להתגבר על זה?... למה לעזאזל? כי אתה החלטת שכמה הומואים ולסביות הולכים להכחיד את האנושות?

לא נראה לי שאתה אשכרה יכול לומר שזה "לא טבעי" עד שחווית משהו כזה בעצמך.

חוץ מזה שמה אתה רוצה שהם יעשו אם אין להם משיכה או אהבה למין השני? אתה רוצה לכפות עליהם לשכב עם אנשים שלא בא להם עליהם?

נערך לאחרונה ע"י Seo בתאריך 14-05-2007 בשעה 16:26.
ישן 14-05-2007, 16:56
צלמית המשתמש של Ohad_Naim
  משתמש זכר Ohad_Naim Ohad_Naim אינו מחובר  

חבר מתאריך: 29.08.05
בתגובה להודעה מספר 87 שנכתבה על ידי יחידת דובדבן שמתחילה ב "הומואים ולסביות"

1. אז רגע, צריכים להרוג אותם?! כי זה לא תורם להמשך האנושות?
2. מה זה משנה שעם מבחנה זה לא "טבעי" זה עדיין מביא ילדים.. יש המון זוגות נשואים או שלא.. שיש להם בעיות פוריות והולכים ל"מבחנה" (כהגדרתך.. בעקרון, זה נקרא הפריה מלאכותית..) ומביאים ככה ילדים לעולם.
3. סקס גם הומואים ולסביות יכולים לעשות, לשם הנאה, בערך כמו יותר ממחצית אוכלוסיית העולם.

ציטוט:
אני נגד זה כי צריך לעצור את התופעה מהשורש ואם זה יימשך איך אתם חושבים שיבואו ילדים לעולם? להזכיר לכם שצריך נקבה וזכר כדי לעשות סקס שיביא תוצאות.
ואל תגידו לי שאפשר בימנו עם מבחנה כי זה לא טבעי ועם זה לא ניתן להתווכח.
בכל אחד מאיתנו קיים היצר להימשך לבן המין הדומה אבל הוא כבוי אצל חלק מאיתנו כמו שאני ממש רוצה להרוג מישהו ברגע מסויים כי זה יצר שהתעורר אני משתלט עליו.
מירי למרות שאני מסכים איתך בכמעט הכל ואני מחזק אותך להיות הומו או לסבית זה טבעי לחלוטין פשוט זה יצר, יצר לא טוב שצריך להשתלט עליו. זה יצר לא טוב כי אם אתה לא מתגבר על היצר הזה אוכלוסיית העולם תתמעט עם השנים.
אני נגד לסביות והומואים!לא שונא אותם אפילו שהם מגעילים אותי. לא שונא.נגד.

נערך לאחרונה ע"י Ohad_Naim בתאריך 14-05-2007 בשעה 17:00.
ישן 14-05-2007, 17:07
צלמית המשתמש של Ohad_Naim
  משתמש זכר Ohad_Naim Ohad_Naim אינו מחובר  

חבר מתאריך: 29.08.05
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי the king of rock שמתחילה ב "הומואים ולסביות..."

בגדול, אין לי שום בעיה עם זה, ואני ממש לא נגד.

יש דברים שכן מפריעים לי ובגלל אני לא תומך נלהב בקהילה ההומו/לסבית, למה אני לא תומך נלהב? כי הם מחצינים המון דברים, כמו ההומואים האלה שהם נשיים ולובשים חולצות של ילדות בני 12, ומאתפרים ועוד המון דברים הזויים.. כמו לקרוא אחד לשני במין נקבה.. כאילו, בחייאת ראבק, אם לא תתלבש/תתנהג ככה, החבר/ה שלך לא יאהב/תאהב אותך?! לפי דעתי זה ממש מיותר, ובמיוחד לאור העובדה שיש המון אנשים שזה כן מפריע להם.. (ע"ע המגזר הדתי/חרדי/ערבי וגם סתם אנשים שלא משתייכים לשום מגזר.) עוד דוגמא זה מצעד הגאווה הידוע.. (לשמצה..!?).

בעקרון, זה קיים, אם אתה בעד, או נגד, אין לכם הרבה מה לעשות, תחיו, ותתנו לאנשים אחרים לחיות.
זה שזה נגד התורה ועוד המון דברים, יש המון דברים אחרים שאנחנו עושים,( ** מי אמר קיום יחסי מין לשם הנאה!?) שהם נגד התורה, חוקיה, ומצוותיה.

לכל הסקפטים בנוגע לרקע הדתי שלי, אני מאמין.
ישן 14-05-2007, 19:21
צלמית המשתמש של puzpuz
  משתמש זכר puzpuz puzpuz אינו מחובר  

חבר מתאריך: 07.05.06
שלח הודעה דרך MSN אל puzpuz
אין לי בעיה איתם
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי the king of rock שמתחילה ב "הומואים ולסביות..."

בקונספרציה של הפורטונאליזם הקלאריסטי, ניתן להתבלבל בין הומוסקסואלים לבין הומומרוסקסואליטים, שכן האופן ההתהגותי המוכתב להם זהה כמעט לגמרי. לי אישית אין בעיה עם ההומוסקסואלים כי הפרלאמנטציה שלהם היא לא אסארטיבית גראסיבית, אלא יותר מולטיפוקאלית. הם לא יכולים לשלוט בדחף זה לגמרי כמו שאנו לא יכולים לשלוט בדחפינו לגבי בחורות, הלא המוח שלנו משדר לנו גלי קונטרופול לגבי בני/ות המין השני בדיוק כמו שהמוח שלהם משדר להם גלי קונטרופול לגבי בני/ות המין שלהם. ובכן, מכאן נובע שהגלים הקונטרופולים הסדירים מתרחשים גם אצלם, ומכאן נסיק שהם זהים לנו בכל דרך וצורה, חוץ מדרכם הנורמאטיבית. אצלו, הקונספיראציה המינית לגבי בני/ות המין השני זהה כמו הקונספירציה המינית שלהם לגבי בני/ות המין שלהם. מכאן נובע שזין שחור לא בהכרח ארוך יותר מזין לבן. כמו כן, מחקרים מוכיחים מוצקה, שהתאוריה כי הומוסקסואלים יכולים לשלוט בדחפיהם אינה לגמרי נכונה לגבי כל ההומסקסואלים: יש את הפגיעים מנטאליצית יותר ויש את הפגיעים דחפומאנית יותר, ויש אף את האגרסבים הקשוחים. מחקרים אף מוכיחים כי התאוריה שהומוסקסואלים המציאו את הדחפים שלהם אינה נכונה ואף שקרית היא, שכן ברור שהומוסקסואלים נשלטים בדחפים מולדים הנוצרים כתוצאה מיותר מדי כרומוזומים מהצד המוטעה, מהצד בעל אותו מין כשלהם, כלומר מהצד המיני המוסקלאנמטרי הפגירפילגי ההדוק. ישנו גם המלאדוניראמי הפחות הדוק. אך מהכל מסתבר, שאין לי שום בעיה עם הומוסקסואלים למיניהם, וזאת משום שהם פועלים מאותם דחפים שאנחנו פועלים, הם נולדו כך, הם בני-אדם בדיוק כמונו.

נראה מי ישים לב...
ישן 15-05-2007, 00:39
  KARINANA KARINANA אינו מחובר  

חבר מתאריך: 08.09.06
בתגובה להודעה מספר 121 שנכתבה על ידי DVS שמתחילה ב "אני ושנא אותם בעיקר בגלל מצעד..."

רגע! אנשים סרייטים יכולים להתנשק באמצע הרחוב והומואים לא?
מה ההגיון?
אם הם נכנסים לשכונה דתית לעשות את זה, זה אכן מגעיל מצידם, בדיוק כמו שזה מגעיל מצד כל אחד אחר לעשות זאת
אבל מי אתה שתגיד מי כן יכול להתנשק בציבור ומי לא?!
אולי פתאום תחליט שזוגות אפריקנים זה מגעיל ומפריע לך שהם יתנשקו בפומבי?
ואילי בכלל נבנה גטו להומואים?
אוופס כבר עשו את זה פעם....אוופס עשו את זה לעם שלנו..
ובקשר למצעדי הגאווה: אולי הם גאים בעיקר בזה שהם לא בגטו כרגע, ואולי הם גאים בזה שיש אנשים בעולם שמסתכלים עליהם קודם כל כעל בני אדם ורק אח"כ מייחסים חשיבות לעיניין של : את מי אתה מכניס למיטה?
ד"א אני סטרייטית לגמרי אבל אני ממש לא סובלנית כלפי חוסר סובלנות....

ישן 19-05-2007, 20:30
  משתמש זכר ג_ב ג_ב אינו מחובר  

חבר מתאריך: 02.11.01

m-hanan, אתה כותב "במקום לעשות מצעד עם תחתונים בחוץ תבואו ותראו שאתם כמו כולם-לומדים,חיים ואוכלים כמו כולם."

אני חושב ששאלה טובה תהיה: איך נוצר המצב שבו אנשים חושבים שהומואים זה "אנשים שעושים מצעד עם תחתונים" ולא "אנשים שלומדים, חיים ואוכלים כמו כולם"?
למרות שאולי יש רמזים במה שאנחנו רואים בתקשורת: כשאנחנו שומעים על סיפורי הצלחה בעתונות, או סתם סיפור על "האדם ברחוב", לרוב לא תשמע על הנטיה המינית שלו, אלא על מה שהוא עשה. ולהיפך: לרוב, כשאתה שומע על הומואים, לרוב לא תשמע עד כמה אדם זה או אחר תורם, אלא תראה את מה שהעתונאים מאמינים שמוכר: תמונות חצי-עירום ממצעד הגאווה (לרוב).

חלק מהותיקים יותר בפורום בטח יזכרו אותי. אבל יש כאלו שלא, אז אציג את עצמי:
קוראים לי גל
אני בן 29
אני חיי כמו כולם ואוכל כמו כולם (אבל את זה כבר ידעתם, נכון?)
אני כבר לא לומד, אבל למדתי בעבר (כולל תואר מאוניברסיטת ת"א).
שירתתי שירות מלא בצה"ל, ואני משרת במילואים. כולל במלחמה האחרונה.
כיום אני עובד בחברת היי-טק, ועוסק ב- VoIP למחייתי.
העבודה שבה אני עובד אינה משאירה לי זמן רב לתחביבים, וכיום אני קורא בפרש וכמעט לא כותב, אולם בעבר ביליתי פה זמן רב:
מעבר לגלישה בחלק מהפורומים, ניהלתי בפורום מדע, טכנולוגיה וטבע מספר שנים. וגם הייתי רכז הפורומים של פרש במשך כשנה.
אה, והפרט שכמעט אף אחד פה לא ידע עלי, עד כה: אני הומו.

מעטים מאד פה ידעו על כך. למעשה, עד לפני קצת יותר משנה (שנה וארבעה ימים, ליתר דיוק) גם אני לא הסכמתי לקבל את העובדה הזו. עד אז לא רציתי את זה, לא הסכמתי לזה, הדחקתי כל מחשבה בנושא, ובאופן כללי לחמתי בזה בכל מיני שיטות שונות ומשונות. אגב, איך "לוחמים" בזה? הנה דוגמה טובה למה שעבר עלי, ועל רוב ההומואים שאני מכיר. (אם כי אני אישית צריך להודות שלא השתמשתי בשיטה של ההרעבה העצמית. אבל הייתי די יצירתי ).
לא הייתי מוכן לקרא לדבר בשמו, והדחקתי לחלוטין את כל מה שבאמת הרגשתי, מתוך תקווה שזה דבר שאפשר לשנות. כמו רבים וטובים ממני, שניסו דברים אלו ודומיהם בעבר (וכאלו שגם מנסים בהווה וינסו ללא ספק בעתיד), אני הומו. יש לי את המוגבלות הזו. וכן, אני מודה, בניגוד ללא מעטים, אני רואה בכך מוגבלות:
סביר להניח שלא יהיו לי ילדים משלי. למצא את ה"נפש התאומה" הופך להיות הרבה יותר קשה: לא רק שלהומואים אין שלטים מעל הראש שאומרים שהם הומואים (גם לנשים סטרייטיות אין, אבל בכ"ז אפשר להבדיל אותם מגברים... לרוב ), אלא שמספרם יחסית לאוכלוסיה הכללית לא גבוה במיוחד. ואפילו לא הזכרתי את החלק של היחס החברתי (למזלי, דווקא אני חי בסביבה מאד פתוחה, אבל כבר נתקלתי באנשים... וגם בסיפורים קשים של אחרים). וכמובן, אפשר למצא עוד כהנה וכהנה חסרונות ובעיות שהנטיה הזו מעוררת.
אבל בשלב מסויים, הגעתי למסקנה שאני יכל להמשיך לחכות לנס... או להרשות לעצמי להיות מי שאני.

אני גם מבין איך זה שאנשים רואים את ההומואים כדבר "לא טבעי", מאחר ואני הומו, אני מרגיש את אותן ההרגשות, הפוך. כלומר, כשאני רואה שני גברים מתנשקים, למשל, אני מרגיש שזה הדבר הנכון, הטבעי והיפה. אני מרגיש ש"משהו לא בסדר" דווקא כשזוג סטרייטים עושים את אותם הדברים. וזה עוד כשאני יודע שדווקא היחסים בין בני אותו המין הם הלא פרודוקטיביים מינית.
אז אני די מבין את אלו שמרגישים את אותו הדבר מה"צד השני". אבל - וזה אבל גדול - בין הרגשה למעשה יש פער גדול. הפער הזה נובע מכך שלכולנו יש שכל (טוב, לרובנו ), וגם קצת שליטה עצמית. אז אני יכל להמנע מלעשות דברים פוגעים במצב כזה. די בקלות, אפילו.
אני מצפה שגם אחרים יגלו סובלנות לשונים מהם.
והעניין פה הוא סובלנות, וסובלנות בלבד. בניגוד לדברים אחרים שהוזכרו כאן, כמו פדופיליות, אף אחד לא באמת נפגע מקשר מהסוג הזה. שני הצדדים יוצרים את הקשר מרצונם החופשי, ללא כפיה, ומתוך מחוייבות הדדית.

עכשיו, נכתב גם שאין טעם במערכת היחסים הזו. אני מניח, ותקנו אותי אם אני טועה, שהכותבת התכוונה לחוסר היכולת להביא ילדים לעולם. ובכן, מערכת יחסים לא נמדדת רק ביכולת הזו. קיימים הרבה מקרים של זוגות, אפילו סטרייטים, שלא יכולים להביא ילדים לעולם. ובכל זאת, אנשים מעדיפים שלא להיות בודדים.
זה לא כאילו להומואים יש את האופציה של להפוך לסטרייטים (בדיוק כפי שסטרייטים לא "ידבקו" ויהפכו להומואים אם יסתובבו עם מישהו "כזה"). האופציות הן להיות לבד... או לא.
היום, אגב, לזוגות סטרייטים יש את האפשרות של אימוץ, וללסביות ישנה אפשרות להשתמש בתרומת זרע. מה שכן מאפשר לפחות להם להיות "פרודוקטיביים" מבחינה ביולוגית.

אבל כמו שכתבתי, חיי השיתוף והזוגיות הם הרבה יותר מהיכולת הביולוגית להוליד ילדים. איכשהו יש סטרייטים שכאשר הם חושבים על הומואים (ולסביות, וביסקסואלים וטרנסקסואלים), ישר חושבים על סקס. רק סקס. איכשהו נעלם כל הנושא הרומנטי, הזוגיות, החברות, השיתוף, וכל מה שמקיף אותם. כאילו רק לסטרייטים יש אהבה אמיתית, ורק אצל סטרייטים יש משהו שהוא מעבר לסקס.
אגב, עוד משהו ששמתי לב אליו, הוא שרבים גם מניחים שהומואים = סקס אנאלי. ול זה מתבטאת עוד יותר סלידה (שהופיעה גם באשכול זה) אז יש לי חדשות בשביל אותם אנשים: יש לא מעט הומואים שלא ניסו את זה אף פעם. לפעמים כי זה מגעיל אותם, לפעמים מסיבות אחרות. למשל, עפ"י ההלכה, החדירה האנאלית היא בגדר יהרג ובל יעבור, אז הומואים דתיים נמנעים מזה מטעמי אמונה. בכל מקרה, אני בטוח שהיצירתיים מביניכם (כן! אפילו הסטרייטים! ) יכולים לחשוב גם על דברים אחרים חוץ מסקס אנאלי. ובכלל, סקס זה לא הדבר היחיד שמעניין הומואים, בדיוק כפי שהוא לא הדבר היחיד שמעניין סטרייטים.

ואם נחזור לנושאים הרציניים יותר:
הוזכר פה מספר פעמים נושא ההחצנה. למזלי, אני לא מהמוחצנים. ההתנהגות שאני מרגיש שהיא הטבעית בשבילי, היא התנהגות גברית די טיפוסית, ואם אני לא אספר למישהו במפורש שאני הומו (או שהוא ישמע את זה מצד שלישי) הוא לא ידע. לא לכולם יש את המזל הזה. מתברר שיש אנשים שהמגדר שלהם שונה מהגוף הביולוגי. אדם שמרגיש כאישה כלואה בגוף של גבר, או להיפך, למשל. או סתם כאלו שההתנהגות ה"טבעית" שלהם היא בניגוד למקובל. מביניהם, יש גם כאלה שיש להם את האומץ להתנהג בהתאם להרגשתם. האם זה פוגע במישהו באופן מוחשי? לא נראה לי.

אבל יש אנשים שכשהם מדברים על החצנה, הם מדברים על הרבה פחות. איכשהו, לסטרייטים יש את הפריוילגיה להזכיר את בני הזוג שלהם, ול"אחרים" לא תמיד. "החברה שלי לא אוהבת שוקולד" הוא משפט לגיטימי לחלוטין אצל סטרייטים שאיכשהו הנושא של שוקולד עלה בשיחה ביניהם. אם אני אעז להתחיל את המשפט, ולהגיד בקול את שתי המלים "החבר שלי", יש מי שינעץ בי מבטי נזיפה קשים, כאילו פירטתי בצורה בוטה מעשים מחדר המיטות.
למה לזוגות סטרייטים מותר להחזיק ידיים ברחוב, והומואים צריכים לפחד מאלימות אם הם עושים את אותו הדבר? איך זה שלסטרייטים מותר להביע את אהבתם, ולהחצין את הקשר הרומנטי ביניהם ע"י איזכור בן/בת הזוג, החזקת ידיים בפומבי או, חלילה, נשיקה, ולאחרים אסור?
לפעמים נדמה לי שיש אנשים, שכשהם אומרים "שלא יחצינו", הם בעצם מתכוונים "שיעלמו".

אני אסיים תוך התייחסות למצעד הגאווה ולעירום בחלק מהמצעדים. זאת בניגוד למצעד הגאווה בירושלים, למשל, שהוא הרבה יותר סולידי, ואני חושב שאפשר להגדיר אותו בהחלט כמצעד מחאה (אם תסתכלו בתמונות משם , מהשנים האחרונות, תתקשו לזהות עירום).
המצעדים מביניהם, שהפכו ל"קרנבלים" עם עירום (כמו המצעד בת"א), לא ממש לטעמי האישי, ומעולם לא השתתפתי בהם. אבל זה עניין של טעם. ובכל זאת, יש משהו שחשוב להגיד בנושא, ואני אצטט כאן את טל איתן, עורך בכיר ב- ynet, במאמר שהתפרסם שם ב- 2/11/2006:

הרבה פעמים אני שומע אנשים אומרים "בבית שלכם תעשו מה שאתם רוצים", או "אחלה שאתם הומואים, אבל למה אתם צריכים לצעוד?" ולאלה יש לי רק תשובה אחת - אני אעשה מה שאני רוצה, איפה שאני רוצה. אם כל סטרייט יכול לעשות לחברה שלו משטח גרון מול הפרצוף שלי בעזריאלי, גם אני מרשה לעצמי לנשק את החבר שלי (טפו! על השפתיים!) לפני שהוא עולה לאוטובוס בדרך הביתה. אף אחד לא שואל את עצמו למה הסטרייטים צריכים את "מצעד האהבה" ולמה הם מתעקשים לצעוד בביקיני על קו החוף בת"א. אז למה אני צריך לענות לשאלה הדבילית הזו?

תודה למי שהשקיע וקרא את כל המגילה :-)

[התמונה הבאה מגיעה מקישור שלא מתחיל ב https ולכן לא הוטמעה בדף כדי לשמור על https תקין: http://galbarak.co.il/for_other_uses/freshsignature2.png]

ישן 20-05-2007, 18:29

בתגובה להודעה מספר 134 שנכתבה על ידי סאשה הסוס שמתחילה ב "אני לא בטוח שזה הפורום הנכון בשביל דברים כאלה, גל. :)"

תראה, אני בטוח שזהו רחוק מלהיות הפורום האידאלי לדברים כאלו. למעשה, נדמה לי שלהודעה פומבית כזו לא צריך להיות מקום באף פורום: למה שאני אצטרך בכלל להחשף ככה?

אולם עלו כאן המון דברים שנובעים מחוסר ידע, שחשתי צורך לתקן. מסתבר שיש גולשים בפורום, שרואים בהומואים "חולי מין" שמה שמעניין אותם זה בעיקר סקס ו"לרקוד בתחתונים במצעד" (אני קצת מקצין, כמובן).
היה חשוב לי לכתוב איזושהי תגובה, שגם אם לא תשכנע את כולם, לפחות תציג את הדברים בצורה קצת אחרת. אז כמובן שהייתי יכל להציג עובדות יבשות ולהתווכח, כמו שעשו פה מספר אנשים. אבל היה נדמה לי שיהיה הרבה יותר יעיל להציג את עצמי, ולהציג את הנושא מנקודת המבט האישית שלי. כאדם אמיתי שיכל לספר על הנושא מנסיונו.

[התמונה הבאה מגיעה מקישור שלא מתחיל ב https ולכן לא הוטמעה בדף כדי לשמור על https תקין: http://galbarak.co.il/for_other_uses/freshsignature2.png]

ישן 23-05-2007, 20:02
  סאשה הסוס סאשה הסוס אינו מחובר  

חבר מתאריך: 13.07.06
אם כך, יש נקודה אחת שחשוב לי להעביר לך:
בתגובה להודעה מספר 135 שנכתבה על ידי ג_ב שמתחילה ב "תראה, אני בטוח שזהו רחוק..."

אתה כותב מהנחה מתנשאת ושגויה להחריד, כאילו ההתנגדות לתרבות ההומוסקסואלית
ולהומוסקסואליות עצמה מקורה רק בכך שאנשים רואים את ההומוסקסואלים כ"סוטי מין
שכל מה שמעניין אותם זה לרקוד בתחתונים ברחובות". אתה גם טוען שיש פגם בניתוק
בין נטייתו המינית של אדם להישגיו (או כשלונותיו) בתחומים אחרים. גם זה לא נכון.

באנלוגיה, אפשר להכיר ביכולותיו ובכשרונו של איינשטיין כפיסיקאי, ולהתנגד נחרצות לעמדות
הפציפסטיות הנאיביות והבכייניות שהציג בקשר לשימוש בנשק שפותח על יסוד הפיסיקה שלו.
היותו פיסיקאי מוכשר למדי לא הופכת את טיעוניו המוסרים והפילוסופיים לבעלי תוקף רב יותר.
באותה מידה סיפורי ההצלחה של אנשים שעליהם אנחנו שומעים בעיתונים לא "מצדיקים" את
הנטייה המינית שלהם (האם יש כאן מה להצדיק בכלל זו שאלה אחרת, אבל אם יש - לא זו ה"הצדקה".

אני יכול לומר, ואף אומר, שאדם יכול להיות מוכשר ככל שיהיה, בתחומים רבים מספור, ובו
זמנית להתנגד להומוסקסואליות, גם אם אותו אדם הוא הומוסקסואל.

וכמה מילים כלליות יותר: אנשים עשויים לחשוב שהומוסקסואליות היא דבר לגיטימי, כמו כל
דבר אחר. יהיה קשה להחריד לשכנע אותם אחרת, אם אפשרי בכלל. מסוכן הוא הניסיון
לטעון שהומוסקוסלאיות היא נטייה מינית לגיטימית כי "זו דווקא לא סטייה" (כי זו כן סטייה
מהנורמה, על אף הקונוטציות השליליות של המילה). מסוכן עבור אותם אנשים עצמם יהיה
להמשיך לטעון שהומוסקסואליות לגיטימית כי היא תכונה מולדת ולא נרכשת (כי לבד מזה
שמדובר בטענה חסרת בסיס לחלוטין, אם אי-פעם יוכח ההפך, זה יהיה עבורם מאוד לא
נעים). לא זו הדרך.

נערך לאחרונה ע"י סאשה הסוס בתאריך 23-05-2007 בשעה 20:04.
ישן 23-05-2007, 22:13

בתגובה להודעה מספר 136 שנכתבה על ידי סאשה הסוס שמתחילה ב "אם כך, יש נקודה אחת שחשוב לי להעביר לך:"

אם תקרא את דבריי שנית, בטוח אני כי תוכל למצא כי אותה ההנחה שכתבת עליה, לחלוטין אינה משתמעת מדבריי. ברור לי כי ההתנגדות להומוסקסואליות מקורה אינו רק בכך שיש אנשים רואים את ההומוסקסואלים כ"סוטי מין שכל מה שמעניין אותם זה לרקוד בתחתונים ברחובות". ישנן גם סיבות נוספות, כגון אמונות דתיות הפוסלות את ההומוסקסואליות, או הרגשת דחיה מהשונה (בסה"כ דבר טבעי אצל בני אדם. אולם דבר שראוי, לדעתי, להתגבר עליו). קרוב לודאי שיש סיבות נוספות שאינן עולות במחשבתי כרגע, אולם אני התרכזתי והגבתי בעיקר על דברים שעלו כאן באשכול, עם קצת התייחסות לדברים - מוטיבים חוזרים - שנחשפתי אליהם בעבר.

גם לא טענתי שיש פגם בניתוק בין נטייתו המינית של אדם להשגיו (או כשלונותיו). להיפך!
כאשר פירטתי על עצמי, מטרתי העיקרית היתה לנתק את הקישור ש- m-hanan עשה בין הומואים ל"לא לומדים, חיים ואוכלים כמו כולם".

אני כמעט מקבל את הרושם שאתה מנסה, במתכוון, לסלף את דבריי...

לגבי ההערות הכלליות:
אני נוטה שלא להסכים איתך בנוגע למושג סטיה מינית: לדעתי זו היתממות להצביע על המשמעות המתמטית של המילה "סטיה", ולהגיד שלכך מתכוונים כשאומרים "סטיה מינית". המושג בעל שתי המלים, "סטיה מינית", רחוק מלהיות מושג מתמטי גרידא. ואני אצטט מהתזאורוס של בבילון את המשמעות של הביטוי: "סקס מניאק, בעל תשוקה מינית חולנית ובלתי מרוסנת". כמובן, יש גם אנשים שחושבים שזו בדיוק המשמעות של הומוסקסואליות. אבל זה כבר משהו אחר שאליו התייחסתי קודם.
אני גם חושב שאין אי-לגיטימיות בנטיה ההומוסקסואלית (שיש מחקרים שהראו שיש בה מרכיב מולד משמעותי). ואני ודאי שלא מקבל את דעתך שמסוכן לבטא את הטענה הזו. אפילו אם יש בה סיכון כלשהו (על כך כנראה נשאר חלוקים בדעתינו) הטענה ודאי אינה מסוכנת כמו, למשל, כרזות המבטיחות פרס כספי לרוצחי הומואים.

נערך לאחרונה ע"י ג_ב בתאריך 23-05-2007 בשעה 22:16.
ישן 23-05-2007, 23:24

הייתי קורא לך "חוצפן הומו", אבל אני לא חושב שיש קשר בין הדברים.
בתגובה להודעה מספר 137 שנכתבה על ידי ג_ב שמתחילה ב "אם תקרא את דבריי שנית, בטוח..."

אבל אתה אכן שני הדברים, באופן בלתי-תלוי. כתבת, ואת זה כולם יכולים לראות:
ציטוט:
במקור נכתב על ידי ג_ב
למרות שאולי יש רמזים במה שאנחנו רואים בתקשורת: כשאנחנו שומעים על סיפורי הצלחה בעתונות, או סתם סיפור על "האדם ברחוב", לרוב לא תשמע על הנטיה המינית שלו, אלא על מה שהוא עשה. ולהיפך: לרוב, כשאתה שומע על הומואים, לרוב לא תשמע עד כמה אדם זה או אחר תורם, אלא תראה את מה שהעתונאים מאמינים שמוכר: תמונות חצי-עירום ממצעד הגאווה (לרוב).

בדרך כלל לא מראים לנו שהומואים עשויים להיות פרטים תורמים בצורה כזו או אחרת, אלא
"תמונות חצי-עירום ממצעד הגאווה". כאילו רוצים להסתיר מאיתנו שהומואים הם גם בני-אדם,
ומורכבים מיותר מאשר ההעדפה המינית שלהם.

ציטוט:
במקור נכתב על ידי ג_ב
חלק מהותיקים יותר בפורום בטח יזכרו אותי. אבל יש כאלו שלא, אז אציג את עצמי:
קוראים לי גל
אני בן 29
אני חיי כמו כולם ואוכל כמו כולם (אבל את זה כבר ידעתם, נכון?)
אני כבר לא לומד, אבל למדתי בעבר (כולל תואר מאוניברסיטת ת"א).
שירתתי שירות מלא בצה"ל, ואני משרת במילואים. כולל במלחמה האחרונה.
כיום אני עובד בחברת היי-טק, ועוסק ב- VoIP למחייתי.
העבודה שבה אני עובד אינה משאירה לי זמן רב לתחביבים, וכיום אני קורא בפרש וכמעט לא כותב, אולם בעבר ביליתי פה זמן רב:
מעבר לגלישה בחלק מהפורומים, ניהלתי בפורום מדע, טכנולוגיה וטבע מספר שנים. וגם הייתי רכז הפורומים של פרש במשך כשנה.
אה, והפרט שכמעט אף אחד פה לא ידע עלי, עד כה: אני הומו.

אבל הנה לכם ההפתעה: אני כמו כולם, יש לי תואר מאוניברסיטת ת"א, שירתתי בצה"ל
ועשיתי מילואים בזמן המלחמה (אוי, הפנייה לפטריוטיזם המתוק!), אני עובד בחברת הייטק
ועוסק בתחום ה-VOIP, ואפילו הייתי בכיר בפרש. ואני הומו. אה הא! דפקתי אתכם (אל
תחפש כאן רמיזות דו-משמעותיות)! הראתי שהומואים גם יכולים לשרת בצה"ל, ולהגן על
המדינה, ולעשות תואר ולנהל פורום מדע.

ניסית לעשות בדיוק את מה שאמרתי שניסית לעשות:
ציטוט:
במקור נכתב על ידי ג_ב
כאשר פירטתי על עצמי, מטרתי העיקרית היתה לנתק את הקישור ש- m-hanan עשה בין הומואים ל"לא לומדים, חיים ואוכלים כמו כולם".

סילוף? אני לא רואה איפה.

לגבי ההערות הכלליות:

אתה הוא שמסלף את דברי, כי לא השתמשתי במונח "סטייה מינית", אלא התייחסתי בפירוש
לטיעון "זו לא סטייה". אל תכניס לשם מילים נוספות. הומוסקסואליות היא סטייה לפחות באותה
מידה כמו שיער אדמוני, לדוגמה. משמעות הטענה "זו לא סטייה" בהקשר של הומוסקסואליות
איננה "הומוסקסואלים אינם 'סקס מניאקים, בעלי תשוקה מינית חולנית ובלתי מרוסנת'", אלא
"הומוסקסואליות זה דבר נורמלי", וזו פשוט לא האמת. לא שמעת את הטענה הזו מעולם? אני
מתקשה להאמין בכך.

זה שיש בה מרכיב מולד זו לא חוכמה גדולה. בערך בכל תכונה אנושית יש מרכיב מולד כזה
או אחר, אבל זה לא באמת העניין. העניין הוא הקישור שעשית בין ויכוח עם דברי, להצעת פרס
כספי עבור רצח הומואים. אתה מנסה לרמוז כאן משהו? לעשות איזו השוואה מתחכמת? מה
הפואנטה של אזכור הכרזות הללו? (ואם הן בכלל קיימות, כבר כאלה כבר ראית?)

ישן 24-05-2007, 02:03

בתגובה להודעה מספר 138 שנכתבה על ידי סאשה הסוס שמתחילה ב "הייתי קורא לך "חוצפן הומו", אבל אני לא חושב שיש קשר בין הדברים."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי סאשה הסוס

ניסית לעשות בדיוק את מה שאמרתי שניסית לעשות:

סילוף? אני לא רואה איפה.

בהחלט סילוף. יתכן שמקור הסילוף בהבנה לא נכונה של מה שכתבתי, אבל זהו עדיין סילוף:
אני בהחלט אומר כאן שאני הומו, ובכל זאת, מבחינות אחרות אני כמו כל אחד אחר.
לא אמרתי שכל ההומואים מוצלחים. לא אמרתי שכל הסטרייטים נכשלים. למעשה, אם תסתכל שוב, תגלה שלא נאמרה על ידי אף אמירה מכלילה לגבי הצלחה או כשלון של בעל נטיה מינית כלשהי. את הקישור בין נטיה מינית לבין הישגים (או כשלונות) בתחומים אחרים, לא אני עשיתי.

ציטוט:
לגבי ההערות הכלליות:

אתה הוא שמסלף את דברי, כי לא השתמשתי במונח "סטייה מינית", אלא התייחסתי בפירוש
לטיעון "זו לא סטייה". אל תכניס לשם מילים נוספות. הומוסקסואליות היא סטייה לפחות באותה
מידה כמו שיער אדמוני, לדוגמה. משמעות הטענה "זו לא סטייה" בהקשר של הומוסקסואליות
איננה "הומוסקסואלים אינם 'סקס מניאקים, בעלי תשוקה מינית חולנית ובלתי מרוסנת'", אלא
"הומוסקסואליות זה דבר נורמלי", וזו פשוט לא האמת. לא שמעת את הטענה הזו מעולם? אני
מתקשה להאמין בכך.

קיבלתי את ההערה. כנראה תשומת ליבי הוסתה בעקבות השימוש במלה הזו כחלק מהמונח "סטיה מינית" מוקדם יותר. הנחתי, מתברר שבטעות, שאתה רוצה להגיד שהומוסקסואליות היא סטיה מינית.

ציטוט:
זה שיש בה מרכיב מולד זו לא חוכמה גדולה. בערך בכל תכונה אנושית יש מרכיב מולד כזה
או אחר, אבל זה לא באמת העניין. העניין הוא הקישור שעשית בין ויכוח עם דברי, להצעת פרס
כספי עבור רצח הומואים. אתה מנסה לרמוז כאן משהו? לעשות איזו השוואה מתחכמת? מה
הפואנטה של אזכור הכרזות הללו? (ואם הן בכלל קיימות, כבר כאלה כבר ראית?)

אין פה יותר מידי רמזים. עשיתי השוואה בין הטענה שהומוסקסואליות לגיטימית, טענה שהבעת את דעתך כי היא מסוכנת, לבין דברים שנאמרו ע"י שונאי הומואים - דברים שנראים לי, לא פחות מסוכנים. בחרתי לתת דוגמה שתדגיש זאת. דוגמה אחת מיני רבות, שהתפרסמה בתקשורת מעט לפני מצעד הגאווה בירושלים. פשוט בחרתי דבר שלי, אישית, נראה באמת מסוכן: אפילו אם לא היה אף אדם עשיר, מאחורי הקלעים, שבאמת התכוון לשלם לרוצחים (כפי שהובטח באותו כרוז), יש פה הסתה לרצח. ולא צריך לחפש הרבה בארכיוני חדשות, כדי לשמוע התבטאויות אחרות מהסוג המביע שנאה ורצון לגרום נזק.
לדעתי האישית, ההסתה הזו היא הדבר המסוכן באמת.

ישן 25-05-2007, 14:05

כמה עצוב - אינך מבין טקסט פשוט בעברית, ולכן מאשים את הכותב בסילוף.
בתגובה להודעה מספר 139 שנכתבה על ידי ג_ב שמתחילה ב "[QUOTE=סאשה..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי ג_ב
בהחלט סילוף. יתכן שמקור הסילוף בהבנה לא נכונה של מה שכתבתי, אבל זהו עדיין סילוף:
אני בהחלט אומר כאן שאני הומו, ובכל זאת, מבחינות אחרות אני כמו כל אחד אחר.
לא אמרתי שכל ההומואים מוצלחים. לא אמרתי שכל הסטרייטים נכשלים. למעשה, אם תסתכל שוב, תגלה שלא נאמרה על ידי אף אמירה מכלילה לגבי הצלחה או כשלון של בעל נטיה מינית כלשהי. את הקישור בין נטיה מינית לבין הישגים (או כשלונות) בתחומים אחרים, לא אני עשיתי.

אם תבחן שוב את מה שכתבתי, ולא את מה שאתה מבין ממה שנראה לך שרמזתי במה
שנראה לך שכתבתי, תראה שלא טענתי ש"נאמרה על-ידך אמירה מכלילה לגבי הצלחה
או כישלון של בעל נטיה מינית כלשהי", וכו'. ההפך הגמור. אתה לא יכול להאשים אותי
בסילוף, רק כי אינך יודע לקרוא.

ציטוט:
במקור נכתב על ידי ג_ב
אין פה יותר מידי רמזים. עשיתי השוואה בין הטענה שהומוסקסואליות לגיטימית, טענה שהבעת את דעתך כי היא מסוכנת, לבין דברים שנאמרו ע"י שונאי הומואים - דברים שנראים לי, לא פחות מסוכנים. בחרתי לתת דוגמה שתדגיש זאת. דוגמה אחת מיני רבות, שהתפרסמה בתקשורת מעט לפני מצעד הגאווה בירושלים. פשוט בחרתי דבר שלי, אישית, נראה באמת מסוכן: אפילו אם לא היה אף אדם עשיר, מאחורי הקלעים, שבאמת התכוון לשלם לרוצחים (כפי שהובטח באותו כרוז), יש פה הסתה לרצח. ולא צריך לחפש הרבה בארכיוני חדשות, כדי לשמוע התבטאויות אחרות מהסוג המביע שנאה ורצון לגרום נזק.
לדעתי האישית, ההסתה הזו היא הדבר המסוכן באמת.

שוב דוגמה לחוסר ההבנה שלך: לא הבעתי בשום שלב דעה שהטענה שהומוסקסואליות
היא לגיטימית היא מסוכנת. אמרתי שהטענות שהומוסקסואליות היא לגיטימית כי זו תכונה
מולדת/בלתי-נשלטת או כי זו לא סטייה
מסוכנות, כי הן נותנות להומוסקסואליות לגיטימציה
בתנאים, שאחד מהם לא נכון בעליל, והשני מוטל בספק. המילים המדוייקות שלי היו:
ציטוט:
מסוכן הוא הניסיון לטעון שהומוסקוסלאיות היא נטייה מינית לגיטימית כי "זו דווקא לא סטייה".
ציטוט:
מסוכן עבור אותם אנשים עצמם יהיה להמשיך לטעון שהומוסקסואליות לגיטימית כי היא תכונה מולדת ולא נרכשת.

לקחת רק חצי מהטענה שלי, וטענת כאילו זה כל מה שאמרתי. נראה שהייתה פה "טעות
מכוונת" מצדך, ואתה יודע איך זה נקרא...

ישן 25-05-2007, 15:04

מסכים לגמרי.
בתגובה להודעה מספר 141 שנכתבה על ידי ג_ב שמתחילה ב "עושה רושם שהדיון הזה לא מוביל..."

הדיון לא מוביל לשום מקום, בגלל שיטת הדיון בה בחרת:
הטכניקה בה א' אומר A, ואז ב' עונה "א', אמרת X, וזה כידוע לא נכון", ובכך כאילו מפריך
או סותר את דבריו של א' פועלת רק בתנאי שאיש לא ישים לב ש-A ו-X הם דברים שונים.
אבל כאן, למגינת לבך, א' שם לב לניסיון הפתטי הזה.

מה לעשות, וא' לא טען שמתן לגיטימציה להומוסקסואלים הוא מסוכן, אלא רק הניסיון לעשות
זאת תוך שימוש בשני טיעונים, שאחד מהם שגוי, והשני שנוי במחלוקת.

מה לעשות, וא' לא אמר שסטרייטים תמיד מוצלחים, והומואים תמיד כושלים, אלא רק אמר
שהומו יכול להיות הכי מוצלח בכל התחומים שבעולם, וזה עדיין לא "מצדיק" את היותו הומו.
ניוטון, לדוגמה, הגיע לכמה הישגים מרשימים למדי במספר תחומים מדעיים, וזה עדיין לא
מצדיק את מעשיו בקשר לג'ון פלאמסטיד ולגוטפריד לייבניץ.

מה לעשות, וא' לא אמר שום דבר שדומה להצעת כסף תמורת רצח של הומואים, ואין
להשוואה כזו שום מקום.

מה לעשות, והניסיון לנצח בויכוח תוך שימוש בחצאי-אמיתות, שקרים גמורים, עיוות האמת,
ודמגוגיה ילדותית לא תמיד מצליח. כל הזין לך.

ישן 25-05-2007, 16:21

בתגובה להודעה מספר 143 שנכתבה על ידי sheep שמתחילה ב "מה אתה מנסה לומר? האם יש..."

עזוב שיפ, זה מיותר...
הוא כבר מזמן לא מתווכח איתי, אלא עם טיעונים שהוא ממציא... ואז מנסה להציג מיצג שוא שזה מה שאני עושה. אני מכיר את הטכניקה הזו שלו כבר כמה שנים, מכמה פורומים כאן. מעולם לא הצלחתי להתמודד איתה, משום שכשאחד הצדדים בדיון משקר ו/או מסלף, אין אפשרות אמיתית לדון בנושאים בצורה עניינית. לכל היותר ניתן לנסות לחשוף את השקרים - שאצלו פשוט ממשיכים להגיע.
אבל האמת היא שגם גיליתי שבמקרים כאלו, בשלב מסויים אין צורך אמיתי להמשיך בדיון. כשהדיון עובר נקודה מסויימת, השקרים והסילופים נהיים פשוט ברורים לרוב המוחלט של הקוראים. נדמה לי שהגענו לנקודה הזו כאן.

הוא כנראה לא ישתכנע שאני לא צריך "להצדיק" את היותי הומו, ושאף אחד לא חייב לו דין וחשבון על מי שהוא אוהב. אבל אני גם יודע שיש מי מבין גולשי הפורום האחרים שאינם אטומים כמוהו.

ישן 19-05-2007, 21:29
צלמית המשתמש של coolroy
  משתמש זכר coolroy coolroy אינו מחובר  
מנהל פורום פלאש

חבר מתאריך: 04.03.05

עם לסביות אין לי שום בעיה רק עם הומואים
כי הם פשוט הומואים כאלה...

ולתשובה יותר מעמיקה...
עם לסביות לא יכולה להיות לי בעיה כי אני בן חח אז נדבר על הומואים.
כל עוד הם מתנהגים כמו בני אדם נורמליים ולא מתחילים לדבר כמו נשים או מתנהגים בצורה דוחה אז אין לי כל כך בעיה שיהיו קיימים (אני מניח שתהיה לי בעיה להתחבר עם הומו כשאני אדע שיש מצב שהוא מאונן עליי בבית).
וגם אני אישית נגד מצעד ה"גאווה", כמו שמישהו שהוא הומו פה אמר (אני לא אומר את זה בתור קללה, אם מנסים להשתנות ואי אפשר אין מה לעשות, לפעמים פשוט אי אפשר לבחור מי להיות), זה מעין "מוגבלות" - בכוונה במרכאות, זה לא משהו רגיל ולדעתי בטח לא משהו שצריך להתגאות בו.

נערך לאחרונה ע"י coolroy בתאריך 19-05-2007 בשעה 21:52.
ישן 20-05-2007, 19:54
צלמית המשתמש של פאקטשלי
  פאקטשלי פאקטשלי אינו מחובר  

חבר מתאריך: 09.12.06
בתגובה להודעה מספר 150 שנכתבה על ידי chatulim שמתחילה ב "לדעתך צריך להתבייש בו? בהנחה..."

אני מחזקת.

כל אלו שאמורים סטייה מינית ו"מצעדים מגעילים" אז סטייה מינית זה ממש ממש לא, זה טבעי, זה מופיע אצל בעלי חיים אחרים בטבע וזה לא מוגדר כמום.

ובכלל, האם בנים שחושבים כל הזמן על בחורות ומתנהגים בגסות, לא מפריעים? זה יענו טיבעי? זה לא סוג של סטייה? זה לא מגעיל? האם בחורות פרחולות שהולכות חצי ערומות ומתרפקות בלשון המעטה על כל אחד, זה לא נורא?

מצעדי הגאווה, אני לא בקטע של תחתוני פרווה בסימטאות תל אביב, אבל מה זה שונה ממצעד האהבה? בחורות ובחורים חצי עירומים שמתנועעים במיניות. כן, כולם סטרייטים, לא מגעיל? לא בוטה ופרובוקטיבי? לא מיותר?

ישן 20-05-2007, 10:48
צלמית המשתמש של @=Nir=@
  משתמש זכר @=Nir=@ @=Nir=@ אינו מחובר  

חבר מתאריך: 27.08.05
שלח הודעה דרך ICQ אל @=Nir=@
בת'כלס אין לי בעיה איתם

כל עוד לא רואים אותם ולא שומעים אותם באמת שלא מפריע לי.

שלא לדבר על דברים כמו מצעד הגאווה, ועוד רצו לעשות את זה בירושלים , במה לעזאזל יש להם להיות גאים?? גועל נפש...

מה שמזכיר לי שבשכבה שלי יש אחד הומו... אתם יכולים לתאר את ההמשך כבר לבד.. XD

אבל יודעים מה, יש את אלה שלא בולטים מדי שזה עוד בסדר.. אבל יש את ההומואים שמתנהגים כמו בנות וההיפך - לסביות שמתנהגות כמו בנים, אלא באמת אנשים מגעילים שעדיף שיקחו אותם ואת הסטיות שלהם כמה שיותר רחוק מפה...

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 06:38

הדף נוצר ב 0.31 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר