לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה פורום זה מיועד להחלפת דעות בלבד. אין באמור בפורום זה משום תחליף לייעוץ משפטי מקצועי ואין להסתמך על הנכתב בו חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > השכלה כללית > משפטים וצרכנות
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 14-05-2007, 18:44
  אנה קארנינה אנה קארנינה אינו מחובר  

חבר מתאריך: 14.05.07
האשמה על לא עוול בכפי

אתמול נסעתי למרכז קניות עם אמי וביצעתי חנייה (בכניסה אחת, יפה, מסודרת וכמו שצריך!) . מימיני כבר חנתה עוד קודם לכן מכונית ובעלת המכונית בדיוק באה לאוטו האדום שלה. אני ואמי יצאנו מהמכונית והתקדמנו לעבר חנות בגדים. לא הספקנו להסתכל ולמדוד ואחרי דקה רדפה אחרינו עד לחנות בעלת המכונית ואומרת לאמא שלי "פגעת לי באוטו". אמא שלי ובעלת המכונית מתחילות להתווכח. בעלת המכונית אומרת שהיא תתבע אותנו וניפגש בבית משפט . אנחנו מתחילות להתווכח. מסביבנו הרבה אנשים מסתכלים. בא איש אבטחה של המקום שאומר לאמא שלי "את לא פגעת לה באוטו. זו פגיעה ישנה וגם אין התאמה בין הפגיעות" (בגבהים ובגודל הפגיעה. הוא נתן לנו הצהרה בכתב על כך ומוכן להעיד) עוד כמה אנשים שנכחו במקום אמרו זאת גם! אני ואמי גם בטוחות שלא פגענו (היה סימן אדום על המכונית הלבנה שלנו וסימן לבן על המכונית של בעלת המכונית) מהסיבות הבאות: אני לא שמעתי רעש שפשוף, הייתי רחוקה יחסית מהמכונית של בעלת המכונית ונכנסתי בפעם אחת לחניה בצורה טובה, אין התאמה בין הפגיעות (גובה הפגיעה.גודל הפגיעה שלנו היה בעובי כמ"מ ושלה היה בעובי של כעשרה ס"מ. ליד השפשוף היה לה פנס שבור ולא היו זכוכיות וכו'...). בנוסף לנו יש בבניין איפה שאני חונה כדרך קבע 2 מכוניות אדומות מימיננו ומשמאלנו שהשריטה שהייתה על המכונית שלנו נעשתה מהן...
לסיכום- בעלת המכונית מאשימה אותנו במשהו שבטוח לא עשינו ורוצה לגרור אותנו לבית משפט.

יש לנו את כל ההוכחות במקרה שהיא תחליט לתבוע להוכיח את חפותינו.ומה אחרי זה? היא השפילה אותו ברחוב וחרצה את דינינו לעיני כולם (התאספו הרבה אנשים וזה היה ממש מכוער!) אנחנו היינו המופע של הרחוב. בקלות הדעת שלה היא אמרה שאנו אלו שפגעו בה.
יש כאן עליה לתביעת דיבה?
בנוסף, זאת אישה שאני אישית מכירה והיא לא ידעה שאנחנו מאותו איזור ואני מכירה אותה. היא אמרה לנו באלו המילים "אתן מבזבזות לי את הזמן, אני אשה מכובדת, אני מנהלת"... היא לא מנהלת בכלל והיא זו שבזבזה לנו את הזמן. זה היה מבזה ומביך.
מה האפשרויות שעומדות לפניי?

מצטערת שזה יצא ארוך אבל לא רציתי להחסיר פרטים.
תודה!
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 15:17

הדף נוצר ב 0.05 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר