לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה __ ברוכים הבאים לפורום מתגייסים וסדירים__ חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חיילים, צבא וביטחון > מתגייסים וסדירים
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 16-05-2007, 22:53
  dahash dahash אינו מחובר  

חבר מתאריך: 05.04.07
אשכול היכרות

חשבתי לפתוח אשכול שבו כל אחד יוכל להציג את עצמו, איפה הוא משרת, אם הוא מלש''ב אז לאן הוא ממויין\רוצה להגיע\ תוכניותיו לגביי הצבא....ועוד פרטים שתרצו להוסיף על עצמכם, את המנהלים אנחנו כבר מכירים, בואו נכיר אחד את השני (= [זה סימן בשבילי זה סימן בשביל כולם....]

ככה נוכל לדעת עם מי אנחנו מדברים ומי מגיב לנו, אם מישהו יכנס לפורום וירצה עצה בנושא מסויים אז הוא ידע למי לפנות, וגם שסתם מישהו כותב הודעה תוכלו לדעת את הרקע שלו.

אני יתחיל-
קוראים לי ניב, יליד 88.
מגוייס יולי 06, כרגע נמצא בדח''ש השני שלי אחרי נפילה מטיס, קורס 158. מצטרף ביוני למחזור מרץ של יחידת מורן [גיוס שלישי שלי], ועד אז משתעמם בבית וגולש בפרש (=
חברים משרתים בין היתר בנחשון כפיר,עורב גבעתי,צבר גבעתי, מוד''ש, יהל''ם, הנדסה קרבית, תותחנים, חובלים....[סתם למקרה שתרצו מידע על אחת היחידות].

"cause he who sheds his blood with me today, shall be my brother"

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 17-05-2007, 00:43
  bemli bemli אינו מחובר  

חבר מתאריך: 16.07.06
אני בן
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי dahash שמתחילה ב "אשכול היכרות"

יליד 89' (כיתה י"ב).
התאריך גיוס שלי כרגע הוא ה-22/7, אבל עברתי ניתוח לייזר בעיניים והגיוס יידחה (ע"פ המד"נית, או לנוב' 07 או למרץ 08', יותר סביר מרץ), בנוסף אני אקבל זימון ל"יום שדה" (בע").

אני מקווה לקבל ביום סיירות גיבוש מטכ"ל ולעבור, אבל למרות שהראש שלי בעננים נשארו לי הרגליים על הקרקע ואני אהיה אחד המבסוטים אם אני אתקבל לאגוז דרך גיבושי המשך או לפלס"ר גולני דרך גיבוש יח"טיות (המנילה שלי לא הותירה הרבה אופציות לצה"ל לאן לשבץ אותי חוץ מלגולני), ואני בכלל לא אתבאס להתגייס לגדודים של גולני (גם סוג של חלום) ואני אתפנה גם במקרה של גיוס לגבעתי.

אה ולי אין חברים!
חח סתם יש לי חברים ג'ובניקים שנמצאים יותר בבית מבצבא, עריקים, חי"רניקים, מג"בניקים וכו'.
גיסי מגלניסט במיל' אבל אל תתלהבו כי הוא לא שופך מידע.

נערך לאחרונה ע"י bemli בתאריך 17-05-2007 בשעה 00:46.
ישן 17-05-2007, 13:41
צלמית המשתמש של Dean
  Dean Dean אינו מחובר  

חבר מתאריך: 28.10.03
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי dahash שמתחילה ב "אשכול היכרות"

דין, מאזור ת"א.
יליד 88, בן יחיד.
עשיתי גיבוש טיס באוגוסט, עפתי ביום השלישי על התייבשות, הייתי בדח"ש עד מרץ, במרץ התגייסתי ועשיתי גיבוש טיס חוזר כחייל יומיים אחרי הגיוס, עברתי את הגיבוש, יומיים אחרי סוף הגיבוש חתמתי דח"ש עד הקורס שייפתח ביולי. כרגע אני שייך למערך המילואים של צה"ל .

סיימתי ללמוד שנה שעברה במגמת מחשבים בבית-ספר שלי, אין לי תעודת בגרות (כי אני כל פעם שוכח לקחת אותה). מאז סיום הלימודים ועד עכשיו אני עובד. עבדתי כעשרה חודשים ברשת ספורט ועכשיו אני ממלצר פה ושם.

ישלי חברים בכל מני תפקידים עורפיים (חלקם מודיעין וממרם, חלקם תומכ"לים למינהם וחלקם סתם ג'ובניקים), חבר טוב שנפל מטיס השבוע, עוד חבר בקורסטיס 159, מוד"ש ועתודאים למינהם. יש לציין שנכון לעכשיו אף אחד מהחבר'ה שלנו (עד כמה שהם ג'ובניקים רובם) לא ניסה לזייף 21 בשביל לצאת.

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה
______________כל אישה אוהבת את אנשי הרמפה היורדת. ______________

ישן 17-05-2007, 15:14
  stinger360 stinger360 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 15.05.04
בתגובה להודעה מספר 39 שנכתבה על ידי LoneWolf שמתחילה ב "ולא נתנו לך בסוף ראיון..."

כי הצבא מטומטם זה למה... אני יכול לקבל ראיון צנחנים... אם אני דוחה למרץ 08.
שיחה עם מדור סיירות:
"למה אני לא יכול אז לעשות את הראיון צנחנים עם מי שעשה ראיון אגוז, באוגוסט ולהתגייס בנובמבר?"
"כי לא עשית ראיון אגוז"
"נכון.. כי לא נתתם לי..."
"כי לא עשית גיבוש צוללות"
"נכון! כי תקעתם אותו על בגרות...
מה הבעיה לתת לי ראיון צנחנים ולהתגייס בנובמבר? זה לא כאילו זה לא מגיע לי... זה לא כמו אגוז.."
"כי זה ראיון למי שעשה ראיון אגוז וגיבוש המשך"
"קיצר נדפקתי מכל הכיוונים שחתמתי ויתור על חובלים? זה מה שאתה אומר? שעכשיו אפילו ראיון צנחנים לא רוצים לתת לי?"
"תשלח בקשה בפקס ואולי יאשרו לך..."

נ.ב.
העם מחכה לשמוע מה היה בראיון אגוז! פתח אשכול או שלח הודעה בפרטי פעורי... תהיה נחמד לאלו שלא יכלו להגיע לראיון.
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 01:43

הדף נוצר ב 0.26 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר