לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה __ ברוכים הבאים לפורום מתגייסים וסדירים__ חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חיילים, צבא וביטחון > מתגייסים וסדירים
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 17-05-2007, 13:05
צלמית המשתמש של ביטיס
  ביטיס ביטיס אינו מחובר  
מומחה ללוחמת חי"ר, סיור וצליפה

חבר מתאריך: 06.12.04
בתגובה להודעה מספר 21 שנכתבה על ידי vandalist שמתחילה ב "אתה לא הבנת שום דבר.... כדי..."

או להכנס למטריה הצבאית. צעקות הן סוג של סטרס ואתה צריך לדעת לשמור על קור רוח במצבים כאלה - כרגע אתה לא.

"After the uprising of the 17th of June the Secretary of the Writers Union had leaflets distributed in the Stalinallee
stating that the people had forfeited the confidence of the government and could win it back only by redoubled efforts.

Would it not be easier in that case for the government to dissolve the people and elect another?" -Bertolt Brecht

I remember very vividly, a few months after the famous pacifist resolution at the Oxford Union visiting Germany and having a talk with a prominent leader of the young Nazis. He was asking about this pacifist motion and I tried to explain it to him. There was an ugly gleam in his eye when he said, "The fact is that you English are soft". Then I realized that the world enemies of peace might be the pacifists - Robert Hamilton Bernays -

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 17-05-2007, 12:54
צלמית המשתמש של עידו403
  משתמש זכר עידו403 עידו403 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 01.01.04
טירון (מסוללה אחרת, לא שלי) איים עליי שהוא ירצח אותי
בתגובה להודעה מספר 28 שנכתבה על ידי AcidicJimmy שמתחילה ב "אם אנחנו כבר בנושא, יהיה..."

מה עשיתי? צחקתי לו בפנים. אני חושב שהוא נעלב...
אח"כ לקחו לו את הנשק.

הסיפור הוא כזה- הוא קרא לאחד המפקדים שלו מפינת ההקשבים שליד מגורי הסגל. אף מפקד שלו לא היה זמין, אז אני יצאתי אליו (הייתי סמ"ח של סוללה אחרת). שאלתי אותו מה הוא צריך והוא אמר לי משהו בסגנון- תביא את המפקד שלי עכשיו למה אני לא יודע מה אני עושה עוד רגע.
אמרתי לו שיש צורה לדבר, אני לא חבר שלו וכדאי שיפנים את זה. כמו כן, הבהרתי לו שהמפקדים שלו נמצאים בפעילות מסויימת ולא יכולים להתפנות אליו כרגע, אלא בעוד מספר דקות.
בתגובה הוא אמר לי- אני ארצח אותך, אני אדפוק לכולכם כדור בראש ואתה תהיה הראשון.
אני בתגובה התקרבתי אליו, חייכתי, והתחלתי לצחוק לו בפנים. בינתיים התקהלו שם מספר מפקדים ששמעו את הדו שיח. מיותר לציין שהם היו די בהלם מהדברים שנאמרו.
בסוף הוא קיבל ריתוק או משהו כזה, אני לא זוכר.

היה עוד חייל שאיים עליי שהוא יגיע לנהריה ויקרע לי את הצורה, כל זה בגלל שהמפל"ג שלנו (הייתי המפק"צ של החייל) החליט לא להוציא את החייל לקורס מסויים.
אותו חייל נשלח ל-28 ימי מעצר בעקבות האיום+סירוב פקודה לעלות לשמור+בעיות משמעת נוספות.

ישן 17-05-2007, 13:04
צלמית המשתמש של ביטיס
  ביטיס ביטיס אינו מחובר  
מומחה ללוחמת חי"ר, סיור וצליפה

חבר מתאריך: 06.12.04
בתגובה להודעה מספר 28 שנכתבה על ידי AcidicJimmy שמתחילה ב "אם אנחנו כבר בנושא, יהיה..."

היו לא מעט.

בסה"כ הטיפול תלוי באופי של אותו אדם. אנשים אולי מתנהגים דומה אבל בד"כ מדובר במחוללים שונים מאדם לאדם.
יש כאלה שצריך לשבור אותם ואין מה לעשות. יש כאלה ששיחה נורמאלית ורגועה תבהיר להם מה עושים ולמה ויש כאלה (הרוב) שידרשו שילוב של מקל וגזר.
הקבוצה הרביעית היא פשוט כאלה שלא מתאימים למסגרת או לשירות קרבי - אותם פולטים.

בד"כ לא צריך להגיע למכות, ואם זה מגיע לתקיפה של חייל, אתה מרסן אותו בכוח (נעילה וריתוק).

"After the uprising of the 17th of June the Secretary of the Writers Union had leaflets distributed in the Stalinallee
stating that the people had forfeited the confidence of the government and could win it back only by redoubled efforts.

Would it not be easier in that case for the government to dissolve the people and elect another?" -Bertolt Brecht

I remember very vividly, a few months after the famous pacifist resolution at the Oxford Union visiting Germany and having a talk with a prominent leader of the young Nazis. He was asking about this pacifist motion and I tried to explain it to him. There was an ugly gleam in his eye when he said, "The fact is that you English are soft". Then I realized that the world enemies of peace might be the pacifists - Robert Hamilton Bernays -

ישן 17-05-2007, 14:22
  Shiss10 Shiss10 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 10.02.06
דיון מטומטם לגמריי.
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי vandalist שמתחילה ב "שאלה בקשר למשמעת בטירונות"

עידו, ביטיס, וכל מכובדי הפורום... (: מאד מתפלא איך התדרדתם לדיון מטומטם שכזה.
בא לפה ילד, עם כל הכבוד שרוב הפורום מורכב מילדים ולכל אחד יש זכות לשאול ולהתעניין, שלא ממש שואל שאלה נורמאלית אלא מנסה לשאול שאלות גגש מפגרות שרק מעצבנות, ואנשים פה אשכרה עונים לו ונגררים לשטויות האלה.

אני מאד מקווה שאותו ילד, שחושב שהוא ונדליסט או משהו כזה, יתגייס לצבא ויבין שמה שהוא דיבר כאן זה שטויות, ושאין לו מושג על מה הוא מדבר.

עכשיו ישירות אליך ונדליסט יקר, אתה מוזמן לדפוק מכות למפקד בכל זמת שרק תרצה, אני בכל אופן מחכה כאן בפורום לשמוע את הסיפור המעניין שלך, מה קרה אח"כ וכו', זה דיון ילדותי ומפגר לדעתי, שנגרר לפסים עוד יותר מפגרים.

מנהלים, לנעול ומהר.
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 21:08

הדף נוצר ב 0.11 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר