לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום כתיבה וספרות!!! והשורה הנעה - נוע תנוע! אוסף ביקורות הספרים של כל הזמנים אוסף אתגרי הכתיבהלכתיבה הציטוט הנבחר: 'הסופר, כמו הילד, אוהב לשחק משחקים, אבל יודע להציב את הגבול בין האמת לבדיון' מאת פרויד. חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > תרבות ואמנות > כתיבה וספרות
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 17-05-2007, 23:25
צלמית המשתמש של A.PhoeniX
  A.PhoeniX A.PhoeniX אינו מחובר  

חבר מתאריך: 12.12.06
שלח הודעה דרך ICQ אל A.PhoeniX
כל כך הרבה דמעות...

צבעתי את הכל שוב בצבע שחור,הכל כל כך קודר וקר...

מעיניי דמעות לא ירדו כבר מספר חודשים רב,אולי אפילו רב מדי? עיניי יבשות כמו מדבר אחרי סופה. ואני,אני רוצה לבכות,הלב שלי כל כך רוצה להוציא את כל זה החוצה על ידי כמה דמעות,אך עיניי לא מרשות זאת. אני יושב לי כעת לבדי,בחשיכת הצללים ומביט אל עבר הפתח של הדלת,בתקוה שמאחוריה מסתתר לו האור שאני מחפש כל חיי. אך לבי מלא פחד,לבי מתחיל לדפוק בחוזקה כל פעם שאני מנסה לקום ולנסות להגיע אל עבר הדלת, כאשר אני יודע,שאין בידיי נמצא המפתח...

"אולי,אולי אמצא אותו בדרך?"מנסה לשכנע את עצמי פעם אחר פעם במשהו כל כך חסר תקווה,מכיוון שדרכי אל הדלת כה קצרה..אך החושך כה רב. זוהי ממלכת הצללים של עצמי, ואני...אני לכוד עמוק בתוכה,ללא כל מוצא. אני מפחד לנסות,אני מפחד ללכת לאיבוד ולא למצוא את הפינה שלי שוב. לכן אני לא עוזב,לבי אומר לפעול אך רגליי לא זזות. עיניי מביטות בתוך החשיכה בתקווה לראות כל ניצוץ של תקווה המגיע מהכיוון שהנני מסתכל בו. אך התקווה שפיתחתי בלב לתקווה אם כל השנים הללו,גרמה לי לפחד כל כך שכעת אינני מסוגל לזוז ללא תחושת הפחד הזו שנגררת אחרי לכל מקום. אני מקשיב לו,לשקט...מקשיב לנשמתי ולנשימתי שהולכת ומגבירה את קצבה. אני רואה את הכלום בעיניי..ועיניי, יבשות כל כך. אינני זוכר מתי לאחרונה בכיתי...אני פשוט לא מוצא את הסיבה לבכות,אינני משוכנע כי אותם הגורמים שהביאני למצבי,שווים את דמעותיי,אך בכל זאת...אני מתפלל כי יירד גשם, שיהיה מישהו שיבכה איתי לצידי,ואני ידע שאני לא לבד...שירד שלג,שאני ידע שאני לא היצור הקר היחיד שנמצא במימד הזה כעת.שיכה ברק בעוצמתו המלאה,כך שישתיק את הצרחה שאני פולט לחלל הריק כל פעם מחדש,בתקווה שאיתה,ישוחרר כל הכאב התמון בתוכי,אך זה לא עובד...כל כך הרבה דמעות זלגו מלבי,נראה כאילו הוא בעצמו כבר פיתח הרגל לחיות בדמעות המכסות אותו,אך לא דמעה אחת לא זלגה מעיניי במשך שנים! אני מנסה לעצום את עיניי,לתאר לעצמי גן-עדן,אך כל מה שאני רואה זאת אותה החשיכה העוטפת אותי גם במציאות. ואולי...אולי זהו גן העדן אליו אגיע במותי,או אולי...אני כבר מת?אולי אני אותו כוכב,שמתחנן לרחמים,אך אינו משמיע צליל,ורק מרעיד את עצמו מדי פעם...ורק בוכה על כך שלא הקשבנו לשקט...ורק מקרר אותנו על כך שאנו כבר רגילים לזה...ורק מכה בנו בזעם בכל פעם שהוא...שהוא מרגיש מאויים ורוצה לברוח...תקווה...כל כך פתטי!

זה היה הגשם האחרון שראיתי בחיי...שוב אותה המנגינה מתנגנת אצלי בראש,שוב אותם האנשים רצים במחשבותיי,ועוברים אחד אחד,נעלמים אל תוך הלא נודע...כל כך הרבה דמעות זלגו מלבי,אך לא אחת מעיניי...כי אני עדיין מחפש את אותו המפתח בתוך חשיכת הצללים,אני עדיין מקווה לפתוח את אותה הדלת...אני עדיין מקווה שהדמעות,לא שכחו ממני ולא עזבו אותי...אני מתגעגע לבכי השקט...אני מתגעגע...

ושוב הגשם,המלטף את פניי בעדינות...ושוב אני שמדבר...

"מצטער חבר...אך גם הפעם..אתה תבכה לבד..."
חזרה לפורום

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 22:32

הדף נוצר ב 0.04 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר