לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה שנה טובה וגמר חתימה טובה לכל החברים ובני משפחותיהם !!! :-) חג שמח !!! חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > מה שבלב
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 18-05-2007, 01:20
  idapal idapal אינו מחובר  

חבר מתאריך: 12.05.07
דילמה קשה...דחוף בבקשה

היי כולם
אני חייב עזרה בקבלת החלטה חשובה יש לי דילמה גדולה ואין לי מושג מה לעשות.
ביקשו מאיתנו היום לארגן זוגות של תלמידים למסע לפולין (כי בכל חדר חייבים שני ילדים). הבעיה היא שיש לי שני חברים הכי טובים ושלושתנו בעצם בבעיה (בייחוד בגלל שבימים הקרובים כבר צריך למסור את ההחלטה מי עם מי בחדר ולכן זה דחוף לי)...זה יצא שדיברתי עם חבר אחד שלי - לצורך העניין חבר א' - והוא אמר לי שסבבה והוא יהיה איתי בחדר. אבל כשהתברר שחבר ב' נשאר לבד הוא החליט שצריך לעשות הגרלה בין שלושתנו.
מצד אחד זה הכי הוגן ומצד שני אני כבר קבעתי עם חבר א'...מי שיישאר בסוף לבד אז יצרפו אותו למישו שהוא לא מכיר ואין שום דבר פסול בזה לדעתי. הבעיה כאן שהבן אדם החדש יכול להיות אחד סבבה ויכול להיות שבגללו מי שנשאר לבד יסבול לכל אורך המסע (לדוגמה, שמעתי על מקרה שבו קרה דבר דומה, ואותו אחד שהיה לבד צורף לאחד שכל הזמן ניסה לעצבן אותו נעל אותו מחוץ לחדר כי הוא הלך לעשן, תפס תמיקלחת כל הזמן וכו'...
עכשיו השאלה היא מה לעשות?!?!
מצד אחד אני יוצא מניאק אם אני לא מסכים להגרלה...
מצד שני אני כבר קבעתי (והבעיה כאן שהחבר שאיתו קבעתי לא מרגיש נוח עם העובדה הזאת)...
כבר ניסינו למצוא אנשים אחרים שאנחנו מכירים וחברים פחות טובים שלנו אבל פשוט כולם כבר קבעו עם מי להיות בחדר...וכן ביקשנו להיות שלושה בחדר וגם לא הלך...ואני ממש לא רוצה שהמסע לפולין שחשוב לי מאוד יהרס לי רק בגלל השותף לחדר...

בבקשה מי שיכול לעזור אני אודה לו מאוד
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 13:18

הדף נוצר ב 0.05 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר