לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום פוליטיקה ואקטואליה, נא לשמור על שפה נאותה חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חדשות ואקטואליה > פוליטיקה ואקטואליה
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 20-05-2007, 22:11
  קרוקודיל קרוקודיל אינו מחובר  

חבר מתאריך: 20.05.07
החוק הבינלאומי
בתגובה להודעה מספר 19 שנכתבה על ידי crazygamer שמתחילה ב "דבר ראשון זוהרים"

החוק הבינלאומי הוא מעל לכל ספק לא בצד של הכיבוש הציוני של יהודה שומרון ועזה.

זה היה משפט קצת מורכב, אז אני אחדד.

על פי החוק הבינלאומי, ממשלות ישראל לדורותיהן, מאז 1967, בלי יוצא מהכלל, ביצעו פשעי מלחמה ברורים ועברות על אמנות בינלאומיות לזכויות אדם, כגון אמנת ז'נבה.
יישוב אוכלוסיות אזרחיות בשטחים שנכבשו בקרב הוא פשע מלחמה.
החזקת אוכלוסיה כבושה תוך פגיעה במרקם החיים ובחופש התנועה והמסחר - פשע מלחמה. כשזה נעשה בלי כחל וסרק תוך הפרדה בין אזרחים יהודים, לתת-אזרחים שאינם יהודים - מדובר בגזענות ובאפרטהייד.

יש החלטות ברורות של עצרת האומות המאוחדות בעניין השטח שבין נהר הירדן והים התיכון. מדינת ישראל מתעלמת מהן, בגיבוי האמריקאים, מזה ארבעים שנה - והעולם שותק.
העיקר שאנחנו בוכים שאין סנקציות חמורות על איראן החצופה שמעיזה לבנות מפעלים גרעיניים בתחומה הריבוני.

אם אתם רוצים להגיד שקבלת החוק הבינלאומי והחלטות האו"ם בעניין מסכנות את מדינת ישראל כמדינה יהודית, זה כבר דיון אחר. אבל לזרוק שקרים מוחלטים לדיון זה לא פרודוקטיבי.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 21-05-2007, 00:29

בתגובה להודעה מספר 21 שנכתבה על ידי תוכי.נ שמתחילה ב "ב47 הייתה תוכנית חלוקה, הערבים בתגובה הכריזו על מלחמת השמדה נגד אל יאהוד"

בין השנים 1949-1996 סיוע החוץ של ארה"ב למדינות הסאב-סהרה באפריקה, לאמריקה הלטינית ולקאריביים הגיע לסך של 62.5 מליארד דולר.
באותן שנים, סיוע החוץ של ארה"ב לישראל עמד על סכום זהה!

כשבעצרת האומות המאוחדות החליטו, וגם זה בעיקר תחת לחץ של המעצמות בריטניה וארה"ב, לתת ליהודים 55% משטח המנדט הבריטי בפלשתינה, הערבים הפלשתינים היוו 71% מהאוכלוסייה והיו בעליהם החוקיים של 94% מהאדמות.
בחלק ה"יהודי" של הארץ ליהודים היה רוב זעום של 55%.

לכן תכנית החלוקה נדחתה בציבור הערבי. בקרבות שהחלו, אגב, יחסי הכוחות היו רחוקים מלהיות "מעטים מול רבים" כפי שתמיד אמרו לך. למעשה כוחות היישוב היהודי היו בעדיפות מספרית וצבאית מהרגע הראשון ועד סופם של הקרבות.
כבר אז, המדינה היהודית היוותה מעצמה צבאית מקומית. הקרבות סיפקו הזדמנות מצויינת לשפר את המאזן הדמוגרפי בחלק שהוקצה למדינת ישראל ע"פ תכנית החלוקה.
לפני מלחמת 1948, שליש מיושבי הארץ היו יהודים, ובחלק הישראלי של תכנית החלוקה 55%.
אחרי מלחמת 1948, היהודים היוו 86% מאוכלוסיית החלק הישראלי.

מאז הרוב הזה הולך וקטן וכיום הוא עומד על כ79%. מדינת ישראל לא תוכל להמשיך לטמון את הראש בחול ולהתעלם מאי הצדק וחוסר השוויון המנחים את התנהלותה מאז הקמתה.
ישן 21-05-2007, 07:53
צלמית המשתמש של תוכי.נ
  תוכי.נ תוכי.נ אינו מחובר  

חבר מתאריך: 02.08.06
אתה כנראה לא מכיר את העובודת, וכמו מתלהם איסלאמו-פשיסט ממוצע אתה מצטט תעמולה אנטישמית
בתגובה להודעה מספר 22 שנכתבה על ידי קרוקודיל שמתחילה ב "בין השנים 1949-1996 סיוע החוץ..."

ע"פ התעמולה הנאצית-ערבית ארה"ב ובריטניה הפעילו לחץ על העולם כדי שיקבלו את האימפריאליזם הציוני.

המציאות טוענת אחרת, במציאות, בריטניה וארה"ב התנגדו לתוכנית החלוקה, והפעילו לחץ לא רק על שאר המדינות לא לקבלה, אלא גם הפעילו לחץ על היהודים לבטל את הרעיון שלהם.

התעמולה הנאצית-ערבית טוענת כי הישוב היה בעדיפות מספרית על מדינות ערב (ועוד כמה דברים כמו שנמ"טים בריטיות וגדודי שריון רוסים הם אלו שעצרו את הערבים בשערי דגניה ונגבה).

המציאות דווקא טוענת שלאורך כל הקרבות היישוב היה בנחיתות מספרית, טכנולוגית והכשרתית, התעמולה הערבית-נאצית מבססת את טענותיה על כך שבצה"ל היו לקראת סוף המלחמה 100,000 חיילים, היא רק שכחה שלמעלה מ20% מהם אינם קרביים ואפילו לא תומכי לחימה מיידיים, כך שלמעשה יחסי הכוחות מעולם לא השתוו, אלא שמרו על יחס קבוע של בין 1:3 ל1:2.

בקיצור, תועמלן איסלאמו-פשיסט יקר, התעמולה השיקרית שלך עובדת אולי על כל מיני יורגנים ווזווזים מסקנדינביה הצפונית, כאן יש אנשים שאשכרה מכירים את העובדות, תיאלץ לעבוד יותר קשה.

יום טוב.

נ.ב., עדיין לא ענית לי, הערבים הכריזו שהם מתכננים לעשות ביהודים "טבח שלא נראה כמוהו מאז ימי הצלבנים והמונגולים", למה לדעתך אין לשפוט אותם על נסיון לרצח עם?

נערך לאחרונה ע"י תוכי.נ בתאריך 21-05-2007 בשעה 07:56.
ישן 21-05-2007, 19:06

בתגובה להודעה מספר 23 שנכתבה על ידי תוכי.נ שמתחילה ב "אתה כנראה לא מכיר את העובודת, וכמו מתלהם איסלאמו-פשיסט ממוצע אתה מצטט תעמולה אנטישמית"

את מי תשפוט, גזען?
על מי אתה מדבר בדיוק כשאתה אומר 'הערבים'?

צדקת בדבר אחד, וזה שהכשרתית כוחות היישוב היו בנחיתות בתחילת הקרבות. מספרית הם דווקא היו בייתרון (קל).
במשך חודשי הלחימה הצטרפו חלקים מצבאות ערב (סוריה, מצרים, עיראק ולבנון), וצבא ירדן, הלגיון הערבי, ובחלק מהזמן אכן היה ייתרון מספרי לכוחות האוייב. במהלך חודשי הלחימה תוגברו כוחות היישוב בלוחמים נוספים וכן בציוד לחימה. את התוצאות כבר תיארתי.

אבל זאת לא הנקודה.

הנקודה היא ש'הערבים' כדבריך, הכריזו הרבה דברים, ומכריזים הרבה דברים. מדינת ישראל הרשמית לעומת זאת, ביצעה ומבצעת פשעי מלחמה ע"פ החוק הבינלאומי.
ולא, ילד, לירות טילים על שדרות זה לא פשע מלחמה. זה סתם מלחמה, או סתם פשע, תלוי מאיזה צד מסתכלים על זה.
לעומת זאת, ליישב מאות אלפי אזרחים בשטח כבוש, ולבנות להם יישובים על אדמות שנגזלו מבעליהן החוקיים זה כן פשע מלחמה.

אני לא תועמלן, ובטח לא פאשיסט (אתה בכלל יודע מה משמעות המלה? או שאתה באמת סתם תוכי?)

נ.ב.
תגובה עניינית ממך לנתונים היותר מעניינים שציינתי גם לא קיבלתי. הרבה יותר נוח לך להתווכח על מי היה בעליונות מספרית בשביל לקבל את הצידוק המוסרי לתוצאות - הברורות לכל מי שעיניו בראשו והוא טורח להשתמש בהם.
ישן 21-05-2007, 21:15
צלמית המשתמש של תוכי.נ
  תוכי.נ תוכי.נ אינו מחובר  

חבר מתאריך: 02.08.06
אתה פשיסט, אתה פועל למען מימוש המטרות של הפשיסטים הערבים, לכן אתה פשיסט
בתגובה להודעה מספר 24 שנכתבה על ידי קרוקודיל שמתחילה ב "את מי תשפוט, גזען? על מי אתה..."

אני לא גזען, אני שפוי, אני לא מודד דברים ע"פ מוסר צבוע, אם כבר, אתה הגזען, אתה גזען, כי בשבילך לרצוח אזרחים ישראלים זה לא פשע, אלא סבבה כזה, אתה הגזען, כי אתה מתנשא מעל הערבים ("הם רק מדברים..."), אתה גזען, כי אתה בעד מדיניות גזענית אנטישמית, שתפעל עד נשימתה האחרונה ל"מימוש זכויותיו הטבעיות של העם הפלסטיני על מולדתו", אבל מתנגדת לאותן הזכויות כשזה נוגע לעם היהודי.

אני אשפוט את מי שבא לי, כאן זה *האינטרנט*, אתה פירסמת תגובה שיקרית ותעמולתית, שיש בה 0.02% של אמת שהוצאה מהקשרה ו99.98% של שקרים אנטישמיים, ובגלל שבחרת להיכנס לפורום שבו יש אנשים שמודעים לעובדות, בניגוד לפורום מחסום או פורום צעירי חד"ש, צפה פגיעה!

כמו שאמרתי, אני אשפוט את מי שבא לי, ואני במיוחד אשפוט אותו אם הוא גזען, שקרן, פשיסט, מעודד פשעי מלחמה, ובעד פונדומנטילזם חשוך ולאומנות רצחנית.

בוא אני אגיד לך מה זה פשע, לפתוח במלחמה ללא סיבה זה פשע, להכריז שמטרת המלחמה שלך היא השמדה טוטאלית של 600,000 גברים, נשים, זקנים וטף זה פשע, להפעיל טרור רצחני כנגד אוכלוסיה אזרחית של מדינה שכנה, ללא סיבה (ולא, "כי הפסדנו" זה לא סיבה), זה פשע, להגיד "זאת תהיה מלחמה של השמדה, של טבח המוני" - ואין לך שום דרך לנקות את חבריך הערבים מנסיון לרצח עם (שאגב לא היה פוסח על סבתא שלך), זה נאציזם.

להגיד, אחרי שפלשת באופן בלתי חוקי למדינה, פתחת במלחמת השמדה והפסדת בה, שאתה הקורבן, וליילל למצלמות הBBC ע"י ניפנוף חלקי גופות, זה פשוט עלבון לאינטיליגנציה. לדחוף מאות אלפים מאחיך הערבים למחנות פליטים צפופים ולדכא אותם באופן שאף 'משטר כיבוש ציוני' לא היה מעיז לעשות, רק כדי שאח"כ תוכל להשתמש בהם בתור בשר תותחים, זאת פשוט ציניות חסרת לב, ולהגן על כך הפשעים והמעשים הנוראיים האלה, לא יותר טוב מלבצע אותם. אני רק מקווה שזה עוזר לך להרגיש "מוסרי" ו"אזרח העולם הגדול".

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 03:17

הדף נוצר ב 0.08 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר