לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה __ ברוכים הבאים לפורום מתגייסים וסדירים__ חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חיילים, צבא וביטחון > מתגייסים וסדירים
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
האשכול נעול

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 18-05-2007, 19:42
  Hydra Hydra אינו מחובר  

חבר מתאריך: 13.12.04
בתגובה להודעה מספר 13 שנכתבה על ידי yazdi10 שמתחילה ב "[QUOTE=AcidicJimmy] יצא לי..."

ערס - ההגדרה שלו מבחינתי:
בור, חסר ידע כללי (לא מדבר על מתמטיקה פיזיקה, ידע כללי... למצוא את ישראל על המפה), אלים, מקלל, מתלהם ורק כאשר יש לידו חברים יש לו ביצים. אם אין לו גב הוא אפרוח קטן ושקט.
וסלידה זה תמיד לקבוצה מסויימת של אנשים.... זה ההגדרה של סלידה.
לי אישית אין בעיה עם ערסים, מעולם לא עשו לי שום דבר רע ומעולם לא הפריעו לי... כך שאני לא סולד מהם, אבל זה לא משנה את העובדה שהם קיימים וחלקם הגדול נמצא בחי"ר וסטטיסטית רובם מעדיפים גולני ומגיעים לשם. כמו שציינתי בצבא אחרי הטירונות ואחרי המשמעת הם פתאום מקבלים שכל וקולטים מי הבוס וגם יש את כל הגאוות יחידה, האחדות וכו' מה שהופך אותם להכי גברים בסופו של דבר.

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 18-05-2007, 21:20
צלמית המשתמש של golani_2
  golani_2 מנהל golani_2 אינו מחובר  
מנהל 20+, מו"ס

חבר מתאריך: 27.07.05
בתגובה להודעה מספר 21 שנכתבה על ידי Hydra שמתחילה ב "חחח, גבר, אני מתגייס לצבא..."

גם אני התנדבתי לקרבי, אני בן יחיד ויכולתי ואני עדיין יכול בכל רגע נתון לארוז את החפצים שלי ולהתקפל הבייתה, אבל המחשבה הזאת לא עולה לי לראש, אפילו לא בצחוק.גם אני עברתי איזה דבר או שניים שיכולים לגרום לי להגיד "למרות זאת אני עדיין בקרבי" אבל אני לא עושה את זה.
גם אני יכול להשיג דרכון זר תוך לא יותר מדי זמן ולערוק לאיזה מדינה אירופאית עם הרבה בלונדיניות ובלי שום מלחמה. אבל אני לא מעוניין בשום דרכון שאינו ישראלי.

אני לא מנופף בכל אלה ומנסה להתנשא על הסביבה.

אם אתה רוצה שיתייחסו אלייך בכבוד, תהיה בעל ענווה וכבוד עצמי וחוץ מזה, אתה יודע איך אומרים, בכל צחוק יש טיפת אמת...

אראל סג"ל

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה
ותודה לדורון

נערך לאחרונה ע"י golani_2 בתאריך 18-05-2007 בשעה 21:25.
ישן 18-05-2007, 21:42
  Hydra Hydra אינו מחובר  

בתגובה להודעה מספר 27 שנכתבה על ידי RP. שמתחילה ב "אולי (למרות שיהיו כמה שיחלקו עליך)"

אנשים שבאים לארץ ?
חבוב, אבא שלי נלחם פה בששת הימים, בכיפור הוא עזב את הלימודים לתואר ראשון שלו בגרמניה וטס לארץ על חשבונו כדי לעזור במלחמה (לוחם בסיירת). אני לא עולה חדש מרוסיה. אמא שלי הייתה בנח"ל ביום כיפור. סבא שלי היה מאגיסט בכל מלחמות ישראל (כולל מבצע קדש).
כך שאתה חד וחלק יכול לקפוץ לי עם ההתנשאות של אני יותר ישראלי ממך. אני פה מכתה א'.

אתה מגעיל אותי ואתה מייצג את כל מה שמגעיל.
אני אמרתי שמגיע לי משהו? כן, אני ביקשתי משהו? אני דרשתי משהו? לא חתיכת מתנשא מגעיל. אני אמרתי שאני מעוניין לתרום למרות שאני לא חייב! אמרתי שאני מעוניין לתת 3 שנים (ויותר כי אני מעוניין לצאת לקצונה) מהחיים שלי בשביל המדינה שאני אוהב ! אז לפני שאתה יוצא עלי תחשוב טוב טוב! גועל נפש, זה מה שאתה!

עריכה, אני פשוט לא יכול:
אתה כל כך מגעיל אותי שאני פשוט מתפלל שיקרה לך משהו רע. מתפלל! מהצד של אמא שלי הלכו כולם בלמחמות ישראל! 20 איש (אחים של ההורים שלה). דוד שלי תת אלוף. דוד אחר בשב"כ אחרי שהוא היה מפקד בחמ"ל ראשי בקריה.
מצד אבי אחיו היה במטכ"ל וגם אבי היה בסיירת גם כן.
גדלתי וחונכתי על א"י עד גיל 6.5 שעליתי לארץ. כך שאני פשוט נגעל מהיחס הדוחה שלך! פשוט מזוויעה! זה הסיבה שיש רוסים שמגיעים לארץ ורוצים לברוח מכאן, כי יש אנשים כמוך שחושבים שמגיע להם יותר כי הם נולדו כאן. למה מה עשית שהופך אותך לעליון? אהה ? מה?
דוחה, זה מה אתה.

נערך לאחרונה ע"י Hydra בתאריך 18-05-2007 בשעה 21:48.
ישן 18-05-2007, 21:53
  Hydra Hydra אינו מחובר  

בתגובה להודעה מספר 29 שנכתבה על ידי RP. שמתחילה ב "עזוב, לא שווה אפילו תגובה...."

טפו עליך, חד וחלק. כאילו שב6 שנים שבהן לא למדת עדין לדבר והיית תקוע בבית או בדירה הופך אותך לישראלי יותר.

אני כבר יכול לראות את זה, ממשפחה דפוקה, היה בקרבי, חושב שזה הופך אותו למלך העולם שתרם הכל למדינה. המצב הכלכלי של המשפחה שלך לא משהו, אתה מאשים את העולים החדשים בהכל וכל העולם ואחותו אשמים שלך אין השכלה ואין לך עבודה.
אני יותר ישראל ממה שאתה אי פעם תהיה. יודע למה? כי אני גדלתי עם הורים ישראלים אמיתיים שחינכו אותי לאהבת הארץ, הורים שתרמו למדינה ואבא שהפסיק עבודה שבה הוא הרוויח המון בשביל עבודה שבה מרוויחים פחות כדי שהילידים שלו יגדלו בארץ ישראל !

גם כן עושה לי אבו אלי חושב שהוא ישראלי יותר ממני כי הוא נולד כאן. פלצן.

ישן 18-05-2007, 21:49
צלמית המשתמש של golani_2
מנהל 20+, מו"ס

בתגובה להודעה מספר 28 שנכתבה על ידי Hydra שמתחילה ב "אנשים שבאים לארץ ? חבוב, אבא..."

חוצמזה שאתה סותר את עצמך ברמות, אותי אישית שיעשע שסבא שלך היה מאגיסט 6 שנים לפני שהמאג הגיע לארץ ועם כל הכבוד לאמא שלך, לא יודע עד כמה בחורה בנח"ל תרמה ביוה"כ.

חוצמזה, עם כל הזלזול וההתנשאות שלך כלפי העולים מרוסיה, סיפור קצר:
יש לי חייל, עולה מבלרוסיה, יתום, מאומץ ע"י קיבוץ כלשהו.
הוא החייל הכי משקיען, הכי מורעל, עם הכי הרבה מוטיבציה, אהבת מולדת וערכים שראיתי בחיים שלי.
הוא לא פצה פה על כל הבעיות שלו אפילו לשנייה, גם כששאלו אותו הוא ענה בעקיפין, את כל הסיפור שלו למדנו מהמש"קית ת"ש.

אתה לעומת זאת, ילדון קטן שמחפש כבוד באינטרנט ומנסה להתנשאות על אנשים אחרים למרות, שאין לך בכלל במה להתגאות.

את כל מה שמנית, פרט לשקרים, אני ועוד רבים אחרי יכולים לספר על עצמנו, אז?

אראל סג"ל

ותודה לדורון

ישן 18-05-2007, 21:57
  Hydra Hydra אינו מחובר  

בתגובה להודעה מספר 34 שנכתבה על ידי golani_2 שמתחילה ב "חוצמזה שאתה סותר את עצמך..."

צודק, לפני המאג הוא היה עם נשק אחר. התפקיד שלו היה במלחמות אחרות מאגיסט. עקרוני לך? כן, הינה, צדקת, הוא לא היה מאגיסט תמיד. וואלה, הוכחת משהו מדהים...

אתה חושב שיש לי בעיה עם עולים מרוסיה ? אני חצי רוסי. סבא שלי מצד האבא עלה לארץ מרוסיה עם סבתא שלי מיד אחרי מלחמת העולם השנייה - שניהם ניצולי אושוויץ.

אני מחפש כבוד באינטרנט? לא אכפת לי אם בן אדם מאחורי מסך נותן לי כבוד. חשוב לי דבר בסיסי שלא יגיע איזה אדם מושתן ויחשוב שהוא יותר ישראלי ממני כי הוא נולד כאן. זה הכל, לא פחות ולא יותר.

חושב שמה שאני סיפרתי שקרים - לא מעניין אותי, למה נראה לך שאכפת לי? לא מאמין, אל תאמין. אני את שלי יודע. אני יודע שהמשפחה שלי תרמה יותר מהמושתן שחושב שהוא יותר ישראלי ממני כי הוא ינק בישראל.

ישן 18-05-2007, 22:02
צלמית המשתמש של golani_2
מנהל 20+, מו"ס

בתגובה להודעה מספר 35 שנכתבה על ידי Hydra שמתחילה ב "צודק, לפני המאג הוא היה עם..."

אתה מנסה לשלשל את עצמך לסוג של "גיבוריות" כל המשפחה שלך עולים חדשים מרחבי כל הגלובוס, ניצולי שואה שבנו את המדינה במו ידיהם, לחמו בכל מלחמות ישראל ונפלו בכולן, אתה בעצמך הצבר המיתולוגי, למרות שלא נולדת כאן, עוד לפני שידעת לדבר שיכנעת את ההורים שלך שצריך לשוב למולדת, כיום אתה חסון ותמיר, בעל בלורית מתנופפת, בקרוב מאוד תתגייס לסיירת מטכ"ל ותוכל לשרת וליפול בכל מערכות ישראל, כמו שאר השושלת.

אם זה מה שיעשה אותך מאושר ויגרום לך לסתום כבר, אתה צודק.

אראל סג"ל

ותודה לדורון

ישן 18-05-2007, 21:04
צלמית המשתמש של ביטיס
  ביטיס ביטיס אינו מחובר  
מומחה ללוחמת חי"ר, סיור וצליפה

חבר מתאריך: 06.12.04
בתגובה להודעה מספר 14 שנכתבה על ידי Hydra שמתחילה ב "ערס - ההגדרה שלו..."

צא מהסטיגמטיות הזו. אתה באמת אומר דברים ללא ביסוס - אלא רק תוצאה של שמועות.

"After the uprising of the 17th of June the Secretary of the Writers Union had leaflets distributed in the Stalinallee
stating that the people had forfeited the confidence of the government and could win it back only by redoubled efforts.

Would it not be easier in that case for the government to dissolve the people and elect another?" -Bertolt Brecht

I remember very vividly, a few months after the famous pacifist resolution at the Oxford Union visiting Germany and having a talk with a prominent leader of the young Nazis. He was asking about this pacifist motion and I tried to explain it to him. There was an ugly gleam in his eye when he said, "The fact is that you English are soft". Then I realized that the world enemies of peace might be the pacifists - Robert Hamilton Bernays -

ישן 18-05-2007, 21:10
צלמית המשתמש של ביטיס
  ביטיס ביטיס אינו מחובר  

בתגובה להודעה מספר 38 שנכתבה על ידי Hydra שמתחילה ב "אני חושב ששרשרת להודעה הלא..."

אז סיפורים זה אחד ומציאות זה אחר. אני אישית מצאתי הכי הרבה "ערסים" בבסיסים עורפיים ולא ביחידות קרביות, אבל נושא ה"במיוחד גולני" זה בהחלט משהו מונפץ. תוצאה של שנים של סטיגמה שלא מרפה. בתכל'ס היו מחזורים שהיו צהובים כמו ה "SUN"...

"After the uprising of the 17th of June the Secretary of the Writers Union had leaflets distributed in the Stalinallee
stating that the people had forfeited the confidence of the government and could win it back only by redoubled efforts.

Would it not be easier in that case for the government to dissolve the people and elect another?" -Bertolt Brecht

I remember very vividly, a few months after the famous pacifist resolution at the Oxford Union visiting Germany and having a talk with a prominent leader of the young Nazis. He was asking about this pacifist motion and I tried to explain it to him. There was an ugly gleam in his eye when he said, "The fact is that you English are soft". Then I realized that the world enemies of peace might be the pacifists - Robert Hamilton Bernays -

ישן 18-05-2007, 21:20
צלמית המשתמש של ביטיס
  ביטיס ביטיס אינו מחובר  

בתגובה להודעה מספר 40 שנכתבה על ידי Hydra שמתחילה ב "מה זה צהובים? אני שומע את..."

ילדים טובים שקטים ורגועים.

בכל מקרה, "ערסים", או בהגדרה אולי יותר מדוייקת - בריונים - בד"כ לא שורדים טירונות חי"ר. הם פשוט לא בנויים מנטלית לזה ובד"כ נושרים.
באחת מהעבודות המזדמנות שלי, עבדתי בתור "דורמן". היה קל מאוד לזהות בערבי חיילים למי יש תעודת לוחם ולמי אין. לוחמים כמעט תמיד עומדים ומחכים בסבלנות.

האשכול נעול

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 02:03

הדף נוצר ב 0.09 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר