לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה __ ברוכים הבאים לפורום מתגייסים וסדירים__ חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חיילים, צבא וביטחון > מתגייסים וסדירים
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
האשכול נעול

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 21-05-2007, 14:50
  שחר אדום שחר אדום אינו מחובר  

חבר מתאריך: 28.09.06
יפה! קלעת בול
בתגובה להודעה מספר 22 שנכתבה על ידי matan_b17 שמתחילה ב "אני לא מבין אתה מדבר בציניות..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי matan_b17
אני לא מבין אתה מדבר בציניות או מה?

ציניות זו המילה.

שערותיי המעטות והמאפירות (בצדעיים! רק בצדעיים!) סומרות , כל פעם שמלש"ב זב חוטם משחרר למקלדת נפיחה בנוגע ל"יעוד האמיתי של סיירת מטכ"ל" או כל שטות אחרת , בנושאים שאין לו מושג קלוש לגביהם. גם באשכול זה , שחררת הצהרות שאפשר לקטלג אותן כ "מביכות" במקרה הטוב או " מטופשות לחלוטין" במקרה הפחות טוב.

זהו פורום נפלא עתיר מומחים ויודעי דבר , ממליץ בחום לשבת , לקרוא בשקיקה את האשכולות ולשלוט בדחף הבלתי נשלט להגיב בבטחון מוחלט בכל נושא שאתם חושבים שאתם מכירים מישהו שחושב שהוא יודע משהו בנדון...

הצהרות מגוחכות ושגויות לחלוטין , מורידות את רמת הפורום ומבריחות את הגולשים המעטים שבאמת ראו דבר או שניים בחייהם ומוכנים לשתף ולסייע לגולשים הצעירים

תחשוב על זה קצת..
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 21-05-2007, 20:15
  stinger360 stinger360 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 15.05.04
בתגובה להודעה מספר 27 שנכתבה על ידי matan_b17 שמתחילה ב "אבל אני אומר לך שזה דבר..."

פשוט לא נכון.
עדיף לקבל תשובה ממישהו מבין ויודע מאשר לקבל כל מיני "הערכות" ושמועות של אנשים שאין להם מושג בנושא. הפורום אולי לא היה מפוצץ בתשובות אבל לפחות התשובות היו יותר מדוייקות... שמע, אם יש לך ידע מסויים אבל אתה לא בטוח במאה אחוז לפחות תכתוב "אין לי ממש ידע בנושא הזה אבל ככה שמעתי" וככה מי שביקש תשובה יוכל להבין שהתשובה שלך היא לא ממקור טוב... לא רק מומחים צריכים לענות, רק מי שיודע צריך לענות.

ציטוט:
סיירת מטכ"ל לא שמים סיכה כי הם יודעים מודיעין, [יודעים מודיעין? מצטער אבל קשה לי להאמין שזאת הגדרה ששמעת בפורום. מה זה בכלל לדעת מודיעין?] ולכן יש סיכון בכך שאם ייחטפו אז יגלו סודות ולכן הם בלי סיכה כדי שלא יידעו שהם ממטכ"ל. [אז אתה אומר שאם חוטפים מישהו משייטת 13 זה בסדר? כי הרי הוא לא "יודע מודיעין". זה שסיירת מטכ"ל היא חלק מאמ"ן לא אומר שרק המידע שנחשפים אליו החיילים במטכ"ל הוא מסווג. מידע אפשר לאסוף מכל יחידה גם אם הוא לא בא מאגף מודיעין]

לעומת זאת לוחמי שייטת לא חשופים לסודות מודיעין כמו לוחמי מטכ"ל ולכן אין סיכון בכך שיגלו סודות מודיעינים.

ישן 21-05-2007, 21:09
  matan_b17 matan_b17 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 09.12.06
בתגובה להודעה מספר 28 שנכתבה על ידי stinger360 שמתחילה ב "פשוט לא נכון. עדיף לקבל תשובה..."

ציטוט:
יודעים מודיעין? מצטער אבל קשה לי להאמין שזאת הגדרה ששמעת בפורום. מה זה בכלל לדעת מודיעין?

טוב מה אתה נתפס על קטנות... בסדר לא "יודעים מודיעין"- חשופים למודיעין.

ציטוט:
אז אתה אומר שאם חוטפים מישהו משייטת 13 זה בסדר? כי הרי הוא לא "יודע מודיעין"

אל תכניס לי מילים לפה. לא אמרתי שאם חוטפים מישהו מהשייטת אז זה בסדר. אבל אתה מסכים איתי שאם חוטפים חייל ללא ידע מודיעיני זה לא כמו חטיפת חייל שכן חשוף למודיעין? שיש בזה סיכון גדול יותר לביטחון המדינה?

ואני עדיין חושב שעדיף תשובה, גם היא לא מפי מומחה, כי אם מישהו שואל שאלה ובאים 10 אנשים ואומרים לו שהתשובה, לפי מיטב ידיעתם, היא X, ובאים 2 שאנשים שלפי דעתם התשובה היא Y- לשואל תהיה אינדיקציה לגבי התשובה.

ציטוט:
מאשר לקבל כל מיני "הערכות" ושמועות של אנשים שאין להם מושג בנושא

ואני לא מדבר על אנשים שאין להם מושג בנושא, כי אנשים כאלה באמת עדיף שלא יגיבו.
אבל כל עוד יש בסיס לתשובה כדאי לפרסמו, גם אם לא בטוח , בדוק ומוכח ב100%
האשכול נעול

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 12:48

הדף נוצר ב 0.12 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר