לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה    ברוכים הבאים לפורום צילום!!!       אוסף אתגרי הצילום של כל הזמנים   מצגת-סרטון ישראל 3 מוכנה כעת להפצה, לצפייה לחצו כאן חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > תרבות ואמנות > צילום סטילס ווידאו
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 20-05-2007, 14:19
צלמית המשתמש של רועי AZ
  רועי AZ רועי AZ אינו מחובר  

חבר מתאריך: 26.01.05
המלצה עצומה הקוראת לחזרתה של שחף דרור לפעילות מלאה בפורום!

שלום לחברי הפורום.

אני חבר בפורום המכובד הזה מזה זמן, ולאחרונה התחלתי לקחת בו חלק פעיל. מעבר להיות החברים בו, אנשים המתייחסים ברצינות אל התחביב, חלקם מקצוענים, הייחוד של הפורום הזה הוא איכות גולשיו והרצון שלהם לעזור וליצור קומונה משותפת, המבוססת על עזרה הדדית ותמיכה בכל זמן. העזרה שאני מקבל כאן מגולשים רבים והאיכפתיות שהם מגלים כלפי, מפעימים אותי בכל פעם מחדש.

לאחרונה נתגלעו חילוקי דעות בין שחף לבין מס' גולשים, כשהשיא שלהם, במריבה הצורמת בינה לבין משה המנהל. כתוצאה מאלה, החליטה שחף לפרוש מהשתתפות פעילה בפורום.

כגולש שמעוניין לשמר את ייחוד הפורום ושחושב ששחף היא חלק בלתי נפרד ממנו, אני פונה אליה (ואל משה ומתן) בקריאה לפתוח דף חדש, ולחזור וליטול חלק פעיל בפורום צילום.

כל מי שחושב כמוני, מוזמן להביע את דעתו ולהגיב כאן. בתקווה לחזרתה של שחף במהרה!

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 20-05-2007, 14:50
צלמית המשתמש של KoKo_
  KoKo_ KoKo_ אינו מחובר  

חבר מתאריך: 24.03.04
שלח הודעה דרך ICQ אל KoKo_ שלח הודעה דרך MSN אל KoKo_
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי רועי AZ שמתחילה ב "עצומה הקוראת לחזרתה של שחף דרור לפעילות מלאה בפורום!"

כשנמצאים בקהילה בה לבקר אחד את השני זה דבר שבשגרה - בסופו של דבר יהיו חילוקי דיעות.
מה לעשות, כאלו אנחנו, שונים.
היה ויכוח, קורה.
אבל בלהט הרגע נאמרו דברים שלא היו צריכים להאמר, רגשות מסוימים שקיבלו הקצנה באותו רגע של כעס והתלהמות.
ממש חבל שבגלל ויכוח טכני תהרס החברות שנרקמה כאן בפורום.

שחף - כמו שאמרתי לך - האופי, הידע והכנות שלך בתגובותיך מקדמות כמעט כל גולש (תרתי משמע) ואני בטוח שהאשכול הזה יתמלא בסיפורים כאלה.
זה גם הפסד שלך, אבל בעיקר הפסד שלנו... חבל שהפורום יפסיד את אחד מעמודי התווך שלו.

ובחייאת אנשים, אנחנו כאן לא כדי להתווכח... בואו נישאר בוגרים.

זה לא אשכול "מי צודק"
זה אשכול פורפורציות.

נערך לאחרונה ע"י KoKo_ בתאריך 20-05-2007 בשעה 15:08.
ישן 20-05-2007, 15:44
צלמית המשתמש של OmriP
  משתמש זכר OmriP OmriP אינו מחובר  

חבר מתאריך: 14.03.06
שלח הודעה דרך ICQ אל OmriP שלח הודעה דרך MSN אל OmriP Facebook profile
בתגובה להודעה מספר 5 שנכתבה על ידי KoKo_ שמתחילה ב "[font=Verdana]כשנמצאים בקהילה..."

מילה במילה!
מעבר לזה, כמו שקובי אמר - נאמרו דברים שלא היו צריכים להיאמר, ואני מניח שאף אחד לא התכוון לרע. יכול להיות, למרות שזה קשה, שכדאי להוריד קצת את רמת הציניות בפורום. יש אנשים שזה פוגע בהם, גם וותיקים שרגילים לזה וגם חדשים שלא. טוב יהיה אם כל אחד יעבור על התגובה שלו פעם-פעמיים לפני שהוא שולח אותה, ויסתכל אם היא עלולה לפגוע במישהו. גם אם אולי היא מכילה ביקורת עניינית, עדיף לוותר על תגובה מעליבה.

מקווה ששחף תחזור, וכל שאר האנשים שנעלבו מתישהו ועוד יעלבו.. וגם, אני אשמח לנצל את האשכול הזה כדי להתנצל בפני כאלה שנפגעו, אם יש כאלה, מהתגובות שלי. סליחה!

עמרי
Equipment: Nikon D50, Nikkor Dx 18-55mm, Nikon SB600, Nikkor 50 mm f/1.8, Tamron 18-250mm Canon PowerShot A95, Tiffen Filter Set, Minolta Dynax i7000, Minolta 28-85 mm, Σ 70-210 mm, and a few more glasses...

ישן 20-05-2007, 16:12
צלמית המשתמש של -mAoz-
  משתמש זכר -mAoz- -mAoz- אינו מחובר  

חבר מתאריך: 20.09.06
שלח הודעה דרך MSN אל -mAoz- Facebook profile
בתגובה להודעה מספר 5 שנכתבה על ידי KoKo_ שמתחילה ב "[font=Verdana]כשנמצאים בקהילה..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי KoKo_
כשנמצאים בקהילה בה לבקר אחד את השני זה דבר שבשגרה - בסופו של דבר יהיו חילוקי דיעות.
מה לעשות, כאלו אנחנו, שונים.
היה ויכוח, קורה.
אבל בלהט הרגע נאמרו דברים שלא היו צריכים להאמר, רגשות מסוימים שקיבלו הקצנה באותו רגע של כעס והתלהמות.
ממש חבל שבגלל ויכוח טכני תהרס החברות שנרקמה כאן בפורום.

שחף - כמו שאמרתי לך - האופי, הידע והכנות שלך בתגובותיך מקדמות כמעט כל גולש (תרתי משמע) ואני בטוח שהאשכול הזה יתמלא בסיפורים כאלה.
זה גם הפסד שלך, אבל בעיקר הפסד שלנו... חבל שהפורום יפסיד את אחד מעמודי התווך שלו.

ובחייאת אנשים, אנחנו כאן לא כדי להתווכח... בואו נישאר בוגרים.

זה לא אשכול "מי צודק"
זה אשכול פורפורציות.

כל מילה.

ישן 20-05-2007, 16:02
צלמית המשתמש של tita
  משתמש זכר tita tita אינו מחובר  

חבר מתאריך: 13.02.06
שלח הודעה דרך ICQ אל tita שלח הודעה דרך MSN אל tita Facebook profile
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי רועי AZ שמתחילה ב "עצומה הקוראת לחזרתה של שחף דרור לפעילות מלאה בפורום!"

אני לא הכי מסכים פה עם כולם...

אני מאוד רוצה ששחף תחזור כי כמו הרבה משתתפים ותיקים של הפורום הזה היא תרמה המון ותמיד תתרום (אם ותחליט לחזור)
אבל לדעתי תגובה ילדותית שכזאת שבאה לידי ביטוי בהפסקת הפעילות שלך בפורום עקב ריב או ויכוח לא משנה באיזה סדר גודל לא מתאימה לך או לתדמית שרכשת לעצמך...

אישית אני רואה בך כמישהי מואד בוגרת ומאוד עניינית אני שמח שזה ככה והתגובות שלך עוזרות לרבים מהמשתמשים החדשים וכמובן גם לותיקים שבהם...
הישירות שלך והבגרות שאת מראה הם מאוד מתבטאים בתגובות שלך בפורום..

אך הפעם אני מרגיש שזה שונה תגובה שכזאת של להפסיק את פעילותך בפורום (ולא רק בכך זה נעשה בשושו) היא לא תגובה בוגרת וישירה כמו שאני רגיל ממך...

תבואי תתמודדי עם המצב ותעמדי מולו...

מקווה שתרדי עד סוף דעתי בעניין התגובה שלי...

בברכה, איתמר חסן

נערך לאחרונה ע"י tita בתאריך 20-05-2007 בשעה 16:13.
ישן 20-05-2007, 19:36
צלמית המשתמש של noam906
  noam906 noam906 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 21.09.05
שלח הודעה דרך MSN אל noam906
מחזק בהחלט.
בתגובה להודעה מספר 10 שנכתבה על ידי tita שמתחילה ב "אני לא הכי מסכים פה עם..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי tita
אני לא הכי מסכים פה עם כולם...

אני מאוד רוצה ששחף תחזור כי כמו הרבה משתתפים ותיקים של הפורום הזה היא תרמה המון ותמיד תתרום (אם ותחליט לחזור)
אבל לדעתי תגובה ילדותית שכזאת שבאה לידי ביטוי בהפסקת הפעילות שלך בפורום עקב ריב או ויכוח לא משנה באיזה סדר גודל לא מתאימה לך או לתדמית שרכשת לעצמך...

אישית אני רואה בך כמישהי מואד בוגרת ומאוד עניינית אני שמח שזה ככה והתגובות שלך עוזרות לרבים מהמשתמשים החדשים וכמובן גם לותיקים שבהם...
הישירות שלך והבגרות שאת מראה הם מאוד מתבטאים בתגובות שלך בפורום..

אך הפעם אני מרגיש שזה שונה תגובה שכזאת של להפסיק את פעילותך בפורום (ולא רק בכך זה נעשה בשושו) היא לא תגובה בוגרת וישירה כמו שאני רגיל ממך...

תבואי תתמודדי עם המצב ותעמדי מולו...

מקווה שתרדי עד סוף דעתי בעניין התגובה שלי...

האמת, שאני לא מעודכן במה שקרה כאן בקשר לוויכוח, אבל אני יכול לומר שחבל שאנחנו נפסיד צלמת מוכשרת ומגיבה מקצועית בגלל ריב טפשי. תעשי לעצמך ולנו טובה

כולי תקווה שתחזרי לכאן עם אנרגיות חדשות

ישן 20-05-2007, 16:17
צלמית המשתמש של mp26
  משתמש זכר mp26 mp26 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 08.12.04

באשכול הזה אני הולך עם 2 דעות.

האחת של קובי,
יצא לי לא פעם ולא פעמים להיות בלהט של ויכוח לפה ולפה אבל שנרגעו הרוחות הכל חזר למקומו בשלום ותראו אני עדין פה.
כמו שאני אומר תמיד שמגיבים צריך לדעת איך מגיבים.
צורת ההתבטאות, הדיבור, אופן הפניה למשתמש ולא משנה אם הוא חדש או ותיק.
כמו שלא היית רוצה שיפנו אליך ככה אל תפנה לאחרים.

השניה של איתמר,
פה הוא צודק בטיעון שלו, ההיכרות הרשמית שלי איתך הייתה מפגש בגל החיות התנכ"י בירושלים (וגם אז הבאתי לי את הספר של הD70S שעזר לי המון).
צריך לדעת לפעמים לא להתייחס לכל מה שאומרים וזהו.
אבל ללכת על מצב קיצוניכזה של פשוט לקחת את הרגלים וללכת אני לא מסכים עם זה.
כמו שאיתמר אמר: "תבואי תתמודדי עם המצב ותעמדי מולו..."
זה לא סוף העולם, היו תגובות כאלו ואחרות ועוד יהיו הרבה SO BIG F*** DEAL.
אם נתחיל להתרגש מכל תגובה של זה או אחר לא יהיו פה אנשים בפורום.
אז קדימה להוריד את התותחים, לבוא ליישר את ההדורים ולהמשיך הלאה.

ורועי יוזמה יפה להרים את הכפפה ולפוח אשכול כזה.
זה רק מראה עם החברות שנוצרה בפורום, על האחדות בין חברי הפורום.
על הגיבוש שנוצר פה בין כולם, עזרה הדדית לכל מי שרק צריך.
אז יאללה דף לבן חדש בין כולם והפסקת אש.

ישן 21-05-2007, 22:27
  amonsito amonsito אינו מחובר  

חבר מתאריך: 13.01.06

מה קרה כאן לעזאזל?
למה ששחף ומשה יריבו בכלל, על תמונה של ילדה עם פרחים?
נו באמת תתבגרו כבר...!
משה פעם הבאה כשאתה רוצה לומר שקיים איזה ז'אנר או משהו כזה חדש שאנחנו כצלמים חובבים לא מכירים אבל זה נחשב לטכניקה בצילום, אני מציע שתביא דוגמאות.
ככה גם נוכל ללמוד משהו חדש שלא ידענו (וזה כמובן אומר שלא כולם חייבים לאהוב "שחף") אבל תמיד טוב לדעת וככה להמנע מתגובה נוסח "תמונה טובה" או "לא אהבתי את התמונה" לדעת צלם כזה או אחר.
ושחף התבטאויות כאלה לא תורמות לשיחה בד"כ ולכן לא היית צריכה להשתמש בזה, אבל הבנתי שנעלבת מהביטוי של "לצאת מהמסגרת", זה לא היה במקום.
שחף אם הייתי על כל קושי שהיה לי בחיים קם והולך (וזה לא חשוב אם זה סתם חברות בפורום או משהו יותר משמעותי), כנראה שלא הייתי יושב מול המחשב עכשיו וכותב את ההודעה הזאת, או לפחות לא הייתי מגיע לאן שהגעתי בחיים רק עם כוח רצון.
אז בבקשה אנחנו בפורום צילום לא צריכים להתעסק בלשכנע אותך לחזור, אני חושב שזה מובן.

באהבה
/עמוס טרבולסקי (התותח!!!)

ישן 21-05-2007, 23:48
צלמית המשתמש של RoseQuartz
  RoseQuartz RoseQuartz אינו מחובר  

חבר מתאריך: 27.02.06

שחף,
גם אם הדרך בה נכתבה התגובה אליך לגמרי לא בסדר,

זה עדיין לא משנה את העובדה שאת עשית מה שעשית מתוך רצון טוב וגם הנאה. מה שאומר שלא משנה איך ינסו לפגוע בך, עדיין את מאמינה בעצמך וכנה עם עצמך, ועל כן אף אחד לא באמת יכול לפגוע בך.

איך נאמר: Honest criticism is hard to take; especially from a friend, realtive, acquaintence or stranger.
אני מצטט את זה כי הביקורת שלך בהכרח תמיד כנה, וזה לא משנה אם את אהובה, משפחה או זרה, בכל זאת לפעמים היא תפתיע ויהיה קשה לקבל אותה בבגרות. גם אצל אנשים מבוגרים. ובמיוחד אצל מי שמרוויח מזה כסף וחושב שזאת סיבה מספיק טובה להיות בטוח שזאת הדרך, ושדברים שנכונים לדעתך (ובמקרה קצת נתפסו בדעת הכלל) הם מטופשים אם הם שונים.

קחי את הדבר כפשוטו: אם בן אדם אומר שהוא מרוויח מזה כסף ועל כן "פלצנות" היא מילה גסה, ומבקש ממך לא להגיב לו כי התגובות שלך קטנוניות לדעתו ובסיסיות מדי, פשוט אל תגיבי לו. אני הפסקתי מזמן, נדמה לי.

רק תחזרי. בזמן שעוד כתבתי נאלצתי לעזוב הרבה מקומות כתיבה, והצטערתי כל פעם מחדש על שאיבדתי את החשק לאותו המקום. אל תרגישי מאולצת, יש לך כאן בית חם ומקום לביטוי עצמי שגם נשמע בהדים גדולים.
רק תחזרי.

נערך לאחרונה ע"י RoseQuartz בתאריך 21-05-2007 בשעה 23:53.
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 07:43

הדף נוצר ב 0.10 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר