לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה    ברוכים הבאים לפורום צילום!!!       אוסף אתגרי הצילום של כל הזמנים   מצגת-סרטון ישראל 3 מוכנה כעת להפצה, לצפייה לחצו כאן חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > תרבות ואמנות > צילום סטילס ווידאו
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 20-05-2007, 15:56
צלמית המשתמש של -mAoz-
  משתמש זכר -mAoz- -mAoz- אינו מחובר  

חבר מתאריך: 20.09.06
שלח הודעה דרך MSN אל -mAoz- Facebook profile
דרושה המלצה, מבעלי התיקים השונים.

בשעה טובה ומוצלחת, שוב יש לי 7D, אח כמה שהתגעגעתי.
עכשיו, בשביל שהיא לא תברח לי שוב, אני מעוניין לפנק אותה בתיק איכותי ונוח.
אני מעוניין בתיק משולב, הינו חציו התחתון לציוד הצילום וחציו העליון לציוד כללי ושאר ירקות. הציוד הוא זה המפורט בחתימה (לא כולל הברוניקה, הדיינקס 5 וה-28-80), הינו גוף בינוני (בערך כמו 20D או D70), שלוש עדשות, פלאש ועוד כמה פיצפיקעס (זכרון, סוללות, מפוח וכו').
שיטוט באתרי היצרנים השונים, בדיקת מספר תיקים בחנות וביצוע חיפוש בפורום רק הגבירו את הבלבול, לכן אשמח להמלצותיכם השונות על תיק מתאים, באיזור ה-500 ש"ח (עם גמישות רבה לשני הכיוונים, אחרי הנחת סטודנט ).

התיקים שבדקתי לעומק הם ה-Lowpro Orion Trekker 2 שהיה קטן וצפוף מדי וה-Tamrac 5549 שהיה מאוד נוח אבל גם די גדול, מה גם שאני לא בטוח שיש לי צורך במקום למחשב נייד, לכן ה-5547 נראה כאופציה מתאימה יותר.
רציתי לבדוק את ה-Orion AW (כמו של קובי) כי קסמה לי האפשרות להוציא עדשות דרך גב התיק, ללא צורך להורידו, אך נאמר לי שהוא לא מיוצר יותר.

אשמח לשמוע המלצות נוספות. תודה.

נערך לאחרונה ע"י -mAoz- בתאריך 20-05-2007 בשעה 16:02.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 22-05-2007, 11:04
צלמית המשתמש של Narxx
  משתמש זכר Narxx Narxx אינו מחובר  

חבר מתאריך: 21.12.04
בתגובה להודעה מספר 5 שנכתבה על ידי -mAoz- שמתחילה ב "שמתי עין על הרובר AW, אבל באף..."

התיק שלי הוא ה Rover AW II
אני ממליץ עליו בחום של טאבון אפיה של סמבוסקים\ אם כי הוא שונה מהותית מתיקי הצילום שיעודם רק צילום.

אני שם בו דברים שאינם שייכים לצילום בתא העליון שלו (כמו בגדים, ספרים, דיסקים או כל דבר שאני צריך לטיול שאני יוצא אליו.
יש לו מקום למטה למצלמה וחמש עדשות, או מצלמה ללא עדשה וארבע עדשות ענקיות (מלשון 150 מקרו כשההוד מורכב עליה כלפי חוץ).
אני מכניס אותה לתיק יחד עם חמש עדשות ויש מקום לכוווולן. הרבה תאים צדדיים לדברים לשליפה מהירה כמו סוללות או כרטיסי ביקור, יש מקום לפלאש ממש בקדמת התיק, או שאפשר את הפלאש לשים בתא של עדשה ולחבר שם חצובה.

אם אתה רוצה למזמז את התיק קצת - אני גר בנען (להזכירך)

ישן 21-05-2007, 21:18
צלמית המשתמש של SilverCivic
  SilverCivic SilverCivic אינו מחובר  

חבר מתאריך: 19.02.06
שלח הודעה דרך ICQ אל SilverCivic שלח הודעה דרך MSN אל SilverCivic
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי -mAoz- שמתחילה ב "דרושה המלצה, מבעלי התיקים השונים."

לא יודע מה יש לקובי , אני יכול להגיד שקניתי תחילה את ה- Lowepro MiniTrekker Classic מפוטופילם.

החלפתי אותו אחרי יומיים... הרצועות ממש דקות , וכשיש משקל בתיק , זה ממש ממש לא נוח.
הגב שלו , לא נוח , ויותר דומה לגב של תיק של ילדון בגן.
המתקן שלו לחצובה בתחתית התיק , ממש לא נוח.
יש מעט תאים קטנים לאיחסון דברים קטנים כגון כרטיסי זכרון , סוללות , ראש חצובה , מטלית , וכל הבררה...

החלפתי אותו ל- Lowepro CompuTrekker AW, אחלה תיק.
זה לא שאני צריך מקום למחשב נייד , אבל אולי יהיה בעתיד.
הרצועות עבות ונוחות , הגב אורטופדי.
מקום לחצובה מאוד נוח , אמנם הפריקה לא ממש מהירה כי אם רוצים להוציא משהו מהתיק צריך לשחרר קליפס אחד של הרצועה שמחזיקה את החצובה , זה אמנם לא הכי נוח אבל אפשר להתרגל.
אמנם אין שיפור במצב התאים הקטנים , אבל אני אחיה עם זה.
כמובן שיש בונוס שהוא הAW , לא יודע עד כמה אני אשתמש בזה , אבל זה משהו שטוב שיש בתיק.

התוספת מזערית , הקלאסיק עולה 400 , והקומפיוטרקר עולה 550 , לדעתי ממש שווה , וזה תיק להרבה הרבה זמן.

שחר.

נערך לאחרונה ע"י SilverCivic בתאריך 21-05-2007 בשעה 21:21.
ישן 24-05-2007, 08:50
צלמית המשתמש של Olegis
  Olegis Olegis אינו מחובר  

חבר מתאריך: 01.07.02
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי -mAoz- שמתחילה ב "דרושה המלצה, מבעלי התיקים השונים."

אני לא ממליץ על התיקים המשולבים כמו ה-Orion של Lowepro - היה לי אחד כזה, לעבוד איתו היה ממש סיוט. בכל פעם שהייתי רוצה לגשת לציוד, הייתי חייב להוריד את התיק ולשים אותו על הרצפה - אחרת הייתי מסתכן בצניחה חופשית של ציוד לכיוון הקרקע. בקיצור - מאוד לא נוח.

מאז עברו הרבה מים בירקון ואני עברתי לתיקי צד. ניסיתי מספר תיקים, אבל התיק הנוח ביותר היה ה-F-4AF של Domke. אין בעיה לסחוב בו גוף (יש לי 10D, הוא כמו הגוף של מינולטה פחות או יותר), 3 עדשות בינוניות (או אפילו 4), פלאש, ארנק דיגיטלי, בקבוק מים של חצי ליטר, ספרים, מפות ומה לא. הבעיה היחידה שלי עם התיק הזה היא שאם אני שם בפנים גם את ה-70-200 f2.8L, אז המשקל מתחיל להציק אחרי שעתיים-שלוש של הליכה.

את התיק קניתי ב-ebay בכ-120$ כולל משלוח. לא זול, אבל שווה כל אגורה - זה פשוט תיק איכותי להפליא, שבנוסף לכל היתרונות שלו גם לא נראה כמו תיק צילום. בקיצור - מומלץ בחום.

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 02:40

הדף נוצר ב 0.07 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר