לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה __ ברוכים הבאים לפורום מתגייסים וסדירים__ חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חיילים, צבא וביטחון > מתגייסים וסדירים
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 21-05-2007, 21:06
  melarky melarky אינו מחובר  

חבר מתאריך: 04.10.05
וואי אתם לא מכירים תצבא משהו אה...
בתגובה להודעה מספר 14 שנכתבה על ידי Musicman0 שמתחילה ב "פעם שמעתי שכבאים בחה"א עושים..."

תקשיב יש המון אנשים שהם לא קרביים שעושים סתם שבוע שבוע... למשל סמב"צים/יות עושים שבוע שבוע... טבחים בבסיסים סגורים עושים 7-7... וממש לא כל התפקידים האלה שוחקים שקמיסט 7-7 זה קשה? ספר? מציל? פקמ"צ תצ]יתנית?... יש עוד המון תפקידים שהם ככה... לגבי שילוב של יציאה כל יום הבייתה- גם לא נדיר בסיסי קל"ב כמו הקריה, שלישות ר"ג, בה"ד 8 וכו' נותנים לג'ובניקים היותר כבדים (כמוך) לעשות 5-9 יומיות... למה? כי לא עושים שבתות כמעט... כשהייתי בא.א 215 הטבחים עשו 5-9 יומיות... הספרים בשבטה עושים 5-9 חלק מהטבחים עושים 6-8.... יש אנשים שעושים 3-11.. יש אנשים שבאים פעם בחודש לסדר קצת מפות.... אתה פשוט לא יודע איזה רמות של ת"ש יש.... אם באמת יש לך בעיה ואתה צריך תזמן הזה בבית 7-7 יומיות, (למרות שלא שמעתי על יציאה כזאת ממש?!?!) לא אמור להיות נדיר במיוחד לא לבן אדם עם פרופיל נפשי
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 24-05-2007, 17:22
  mullholand drv mullholand drv אינו מחובר  

חבר מתאריך: 12.07.06
בתגובה להודעה מספר 32 שנכתבה על ידי עידו403 שמתחילה ב "ענו לך על השאלות"

היה לי היום ראיון שיבוץ עם רב סרן מאיזה בסיס בירושלים (כשאני גר ברמת-גן),עכשיו הוא ממש הלחיץ אותי,ובגלל שלכל בן אדם היה איזה 5 דקות לדבר איתו,אז החסרתי הרבה מאוד פרטים עליי,ובכלל יש לי קרוב לבית מהקב"ן פסילה מקורסים ויומיות...אני לא מבין איך בכלל חשבו לשבץ אותי שמה...ועוד אחרי שהייתה לי שיחה עם הקצינת מיון והסברתי לה את המצב בבית,ואת המצב הנפשי שלי..ובעקבות זאת היא אישרה לי יציאה מוקדמת והגעה מאוחרת לבסיס.אז למה לעזאזל חושבים אפילו לשבץ אותי בירושלים?? הם רוצים להחמיר את הבעיות שיש לי כבר?? אני לא מבין את זה....בכל אופן,אני חושב שזאת טעות בשיבוץ (כמה צפוי,זה כבר קרה לי והתנצלו על זה..),האם יש מצב שהם מחייבים אותי לשרת שמה? אפילו שזאת טעות בשיבוץ? לפי מה שנראה לי בכל אופן,אפילו שבקושי הספקתי להסביר לו את המצב בבית...הרב סרן התרשם שאני לא מסוגל לשרת,אבל נניח והוא כן החליט שאני מתאים לשמה..יש מצב שאני מדבר יום ראשון עם הקצינת מיון,או קובע תור לקב"ן לפני השיבוץ ומדבר איתם על מה שקרה,ומסדר את המצב?,כי הוועדה הרפואית שהייתה לי ממש קבעה דברים שונים,שאני אהיה קרוב לבית ז"א תל-אביב\רמת-גן ולא ירושלים וכל השאר

נערך לאחרונה ע"י mullholand drv בתאריך 24-05-2007 בשעה 17:25.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 23:16

הדף נוצר ב 0.07 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר