לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה חדשות טיולים אפריל 2014 - הסתיימו עבודות הסדרת הדרך לדיר עזיז ע"י מועצה אזורית גולן. ניתן לשוב ולטייל באתר. הסגירה שהתקיימה באזור דרך בורמה מערב, הסתיימה וניתן לטייל באתרים כרגיל. עקב סיום עונת החורף שביל מספר 9363 (סימון שבילים כחול) שבשמורת נחל שורק נפתח חזרה למטיילים. נפתח מחדש מסלול נחל רקפת בכרמל שהיה סגור למטיילים. עקב פעילות צבא באזור אילת במהלך חודש אפריל אין להגיע לאתר "נ.ג. 292" מצפון לאילת. | חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > מטיילים ותרמילאים
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
האשכול נעול

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 20-05-2007, 18:28
  Hydra Hydra אינו מחובר  

חבר מתאריך: 13.12.04
טיולי התרעננות לפני צבא- אשמח להצעות

אני מתגייס בסוף יולי-תחילת אוגוסט (כרגע ב15 אבל זה נדחה כתוצאה מבגרות ב16 - ליולי).
אני מעוניין לצאת לטיול עם כמה חברים לפני הצבא (רובנו עם קבע של 3 שנים מינימום ). על הטיול להיות שבוע-שבועיים. התקציב ברמה התאורתית בלתי מוגבל מבחינתי, אך מבחינת חברי תהיה הגבלה. משמע, טיול לארה"ב לא אפשרי, אבל כל אירופה כן, גם שיט כל עוד וזה לא 500-600 דולר (אגב, במידה ושיט, אז אנחנו נישן בחדרים הזולים ביותר ).
אין ממש דרישות מהטיול מלבד שיהיה מהנה ומשחרר לפני צבא.

עדיף לא סיני או ירדן (מצב בטחוני).
זהו, אני אשמח לקבל הצעות לטיולים למיניהם שאתם עשיתם, רוצים לעשות או מציעים לי ולחברי לעשות.

תודה מראש.

עריכה:
שאלה בנוגע לרכב.
אם אני מעל גיל 18 ויש לי רשיון (מהחדשים שכתוב באנגלית וצרפתית מאחורה - אמור להיות בין לאומי במדינות שמכבדות אותו) אני יכול לשכור רכב, או שההגבלה לגיל 24 היא בכל המדינות ולכל הרכבים?

נערך לאחרונה ע"י Hydra בתאריך 20-05-2007 בשעה 18:31.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 20-05-2007, 18:46
  Hydra Hydra אינו מחובר  

בתגובה להודעה מספר 4 שנכתבה על ידי rubber_duck שמתחילה ב "אז בעצם אין לך יותר מידי אופציות"

זה שבוע-שבועיים. אין לי כוונות גדולות מידי. את הטיול הגדול עשיתי שנה שעברה לתאילנד ולפני שנתיים לארה"ב.
אירופה כן מעניינת אותי, אבל לא טיול חוצה אירופה שמטרתו לראות הכל, כי ראיתי הכל (באירופה) במידה ואני אלך לאירופה זה למדינה אחת ספציפית, להתעמק וממש לחרוש, משהו שלא עשיתי. תמיד הלכתי רק למקומות התיירותים ביותר אך מעולם לא הייתי בחיי הלילה או במקומות הפחות תיירותים או הפחות נגישים.
טורקיה גם הייתי (מלון בטן גב כזה) וזה די אופציה אחרונה מבחינתי. זה קצת לשלם הרבה בשביל כלום.
יוון נשמע נחמד לפי מה ששמעתי מאנשים, אבל כיוון שלא הייתי שם מעולם אני לא מכיר ולא מבין כלום ביוון ובתירות ביוון.

ישן 20-05-2007, 19:24
  Hydra Hydra אינו מחובר  

בתגובה להודעה מספר 10 שנכתבה על ידי rubber_duck שמתחילה ב "בבקשה"

http://www.lametayel.com/archive/ar..._id=&dest_type=

כל מה שאני יכול להגיד ממה שקראתי פה ובעוד מספר מקומות זה WOW. אני זוכר שקראתי על המקום פעם (בלי קשר לתיירות, סתם הופיע בספר או בעיתון) והמקום היה נראה לי מדהים אך לא חשבתי שהוא טוב לתיירות כיוון שחשבתי שהוא מבודד לחלוטין ולא בטיחותי, אבל מסתבר שטעיתי. המקום יפיפה (מהתמונות) ונראה מעניין מאוד ומתאים מאוד לטיול של שבוע-שבועיים.
תודה רבה לך זה בהחלט נמצא בראש הרשימה ואני אציג את זה לחברי לטיול.

עכשיו כאופצית מילוט במידה והם לא ירצו טרקים וירצו משהו קצת יותר של שחרור לפני צבא (פאבים וכו'...) לאיפה כדאי ללכת (אם זה עוזר, אני דובר צרפתית ואנגלית באופן שוטף ואחד מחברי דובר רוסית באופן שוטף).

שוב תודה!

ישן 28-05-2007, 21:00
צלמית המשתמש של barmodabomber32
  barmodabomber32 barmodabomber32 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 21.05.07
מידע טורקייה אדירה!!!!
בתגובה להודעה מספר 7 שנכתבה על ידי Hydra שמתחילה ב "נשמע מעניין מאוד. אין לי בעיה..."

1.ממש חבל שכשהיית שם היית "בבטן גב".
2.העלות מצחיקה-לדוגמא:שילמתי שקל לנסיעה חוץ עירונית של יותר משעה לאיזה מקום.-מה גם שזה יכול לפתור לך את בעיית הרכב-לשכור מונית או ליסוע באוטובוס.
3.אין שום בעייה לא צריך לעשות חיסון לפני שנוסעים לשם או משהו כזה-בתי מלון מפוארים גם לא עולים יקר-יחסית.
4.טורקייה היא לא מדינת עולם שלישית ואפשר למצוא בה הכל-מוניות\אוטובוסים\אוכל מהיר-בורגר קינג שולט שם(למרות שגם האוכל המקומי לא רע).
5.הנופים מדהימים ועוצרי נשימה, יצא לי לדוגמא ליסוע לאיזה עיירת חוף מדהימה שבה שכרתי סירה פרטית-שטטתי לראות איים ועיר עתיקה שנקברה במצולות-קרסה למים לפני מאות שנים,בדרך עצרתי לשחייה בים(זאת הייתה סתם דוגמא).
אפשר ללכת לטיולי ג'יפים או לעשות קייקים עם מדריך בנהרות סוערים.

לסיכום:מאוד מאוד ממליץ ליסוע לשם לטיול רציני-האפשרויות לא נגמרות והנופים אדירים, אם אתה צריך עוד מידע אין לי בעייה למסור לך.

ישן 28-05-2007, 21:02
צלמית המשתמש של barmodabomber32
  barmodabomber32 barmodabomber32 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 21.05.07
מידע טורקייה אדירה!!!
בתגובה להודעה מספר 21 שנכתבה על ידי Hydra שמתחילה ב "האמת, יש לי חבר אחד שמת על..."

1.ממש חבל שכשהיית שם היית "בבטן גב".
2.העלות מצחיקה-לדוגמא:שילמתי שקל לנסיעה חוץ עירונית של יותר משעה לאיזה מקום.-מה גם שזה יכול לפתור לך את בעיית הרכב-לשכור מונית או ליסוע באוטובוס.
3.אין שום בעייה לא צריך לעשות חיסון לפני שנוסעים לשם או משהו כזה-בתי מלון מפוארים גם לא עולים יקר-יחסית.
4.טורקייה היא לא מדינת עולם שלישית ואפשר למצוא בה הכל-מוניות\אוטובוסים\אוכל מהיר-בורגר קינג שולט שם(למרות שגם האוכל המקומי לא רע).
5.הנופים מדהימים ועוצרי נשימה, יצא לי לדוגמא ליסוע לאיזה עיירת חוף מדהימה שבה שכרתי סירה פרטית-שטטתי לראות איים ועיר עתיקה שנקברה במצולות-קרסה למיים לפני מאות שנים,בדרך עצרתי לשחייה בים(זאת הייתה סתם דוגמא).
אפשר ללכת לטיולי ג'יפים או לעשות קייקים עם מדריך בנהרות סוערים.

לסיכום:מאוד מאוד ממליץ ליסוע לשם לטיול רציני-האפשרויות לא נגמרות והנופים אדירים, אם אתה צריך עוד מידע אין לי בעייה למסור לך.

האשכול נעול

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 03:00

הדף נוצר ב 0.08 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר