לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה __ ברוכים הבאים לפורום מתגייסים וסדירים__ חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חיילים, צבא וביטחון > מתגייסים וסדירים
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 25-05-2007, 16:23
  Spawn Spawn אינו מחובר  

חבר מתאריך: 13.12.01
בתגובה להודעה מספר 7 שנכתבה על ידי idanmag שמתחילה ב "יש לי כמה שאלות מה הנתונים..."

קב"א ודפ"ר צריכים להיות סבבה.. 52+ \ 60+ אני משער. אין לזה בדיוק מספרים מדוייקים, אלא אלו הם המספרים של האנשים שבד"כ מתקבלים למסלול הזה.
כעקרון אתה יותר צריך להוכיח להם שיש לך יכולת למידה גבוהה (יעני לשבת על התחת מלא זמן) וקליטת שפה בסדר. בקשר לכמה נבחנים ומתקבלים, זה לא צריך להטריד אותך. אין לי גם את הנתונים.. בכל אופן, אם תתאים ותרצה, תתקבל.
וכל הקטע של אופק זה שאתה לא צריך ללמוד ערבית.

נערך לאחרונה ע"י Spawn בתאריך 25-05-2007 בשעה 16:25.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 25-05-2007, 18:08
  idanmag idanmag אינו מחובר  

חבר מתאריך: 26.03.07
בתגובה להודעה מספר 8 שנכתבה על ידי Spawn שמתחילה ב "קב"א ודפ"ר צריכים להיות..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי Spawn
קב"א ודפ"ר צריכים להיות סבבה.. 52+ \ 60+ אני משער. אין לזה בדיוק מספרים מדוייקים, אלא אלו הם המספרים של האנשים שבד"כ מתקבלים למסלול הזה.
כעקרון אתה יותר צריך להוכיח להם שיש לך יכולת למידה גבוהה (יעני לשבת על התחת מלא זמן) וקליטת שפה בסדר. בקשר לכמה נבחנים ומתקבלים, זה לא צריך להטריד אותך. אין לי גם את הנתונים.. בכל אופן, אם תתאים ותרצה, תתקבל.
וכל הקטע של אופק זה שאתה לא צריך ללמוד ערבית.

אם יש לי קבא 54 דפר 60 קיבלתי לא מזמן משהו של גאמא (למלא באינטרנט) על מחשבים הסיכוי שאני יתקבל נמוך כי אני לא סוס במחשבים אבל כול הנושא של שפות,מודיעין נראה לא רע יש סיכוי לקבל עוד מיונים או משהו כזה?(פרופיל אם זה משנה בנתיים 72 כנראה יעלה ל97)
ישן 26-05-2007, 02:08
  Spawn Spawn אינו מחובר  

חבר מתאריך: 13.12.01
בתגובה להודעה מספר 10 שנכתבה על ידי nir56 שמתחילה ב "אתה יכול אבל להסביר מה התנאים..."

אנשים כמו בכל מקום יש ויש. אני לא אגיד לך שאני אוהב אצלי את כולם, אבל מאלה שכן התחברתי איתם... בוא נגיד שמאיפה שבאתי אין כאלה אנשים סבבה? על הנייר כולם איכותיים וכל השטויות האלה. אתה תגלה בשירות שלך מיהם החברים שלך ותתחבר איתם. עוד לא ראיתי שיש למישהו בעיות מיוחדות ככה שמזה אין מה לפחד
כמו כל תפקיד בצה"ל, יש ת'רגעים המשעממים.. אבל בד"כ התפקיד מאוד מעניין, מאוד מאתגר.
ואין מה להשתגע.. יש אפשרויות קידום, יש העברות תפקיד אם צריך ויש הכל. יהיה טוב!

בתאכלס, יש הרבה דברים שאתם לא יודעים עליהם שתגלו עליהם (אם בכלל) בשלב מאוחר.
יחד עם זאת, כל מי שחושב על ללכת לכזה תפקיד צריך לחשוב האם הוא מתאים לזה מבחינת אופי. האם אני יכול באמת לשבת כל היום ולקרוע ת'תחת? (אגב, הקורס זו סוגייה נפרדת. חוויה מדהימה מבחינה אישית וחברתית) האם זה חומר שיכול לעניין אותי? אולי בכלל עדיף קרבי?
קיצר.. תחשוב, קח ת'זמן כי שום דבר לא בוער באמת.

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 20:11

הדף נוצר ב 0.08 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר