לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה פורום זה מיועד להחלפת דעות בלבד. אין באמור בפורום זה משום תחליף לייעוץ מקצועי ואין להסתמך על הנכתב בו. economy.fresh.co.il החברים מוזמנים גם לפורום צרכנות ומשפטים. חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חדשות ואקטואליה > כלכלה, עסקים ושוק ההון
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 24-05-2007, 18:12
  בן שאול בן שאול אינו מחובר  

חבר מתאריך: 14.03.07
איך מתחיל הרעיון להקמת עסק
בתגובה להודעה מספר 3 שנכתבה על ידי BOBIK שמתחילה ב "טוב, אז עם מה מתחילים-..."

שאלת הרבה שאלות שכרגע נניח להם כמו איזה תחום יהיה רווחי ובאיזה תחום אחוז התמוטטויות קטן יותר. בוא נתמקד בצעד הראשון לפתיחת עסק. הרעיון: בשלב הזה אינך מתבקש לעשות דבר פיזי אלא לקבל את ההחלטה שתשפיע על כל מהלך חייך. למעשה, אם אתה צעיר שטרם היה לו עסק, מדובר על יעוץ תעסוקתי וקריירה מלא. הקמת עסק משלך אינה חלטורה!
החלטת שאתה רוצה להיות עצמאי? במה אתה מוכשר? מקצוע? נטיות? האם יש לך הון להשקעה? עזרה של משפחה? עיסוקים של קרובים? תחום שמישהו יכול להדריך אותך?
בשלה הבא נתחיל לגבש לאורם את המה. עזוב כרגע את שכירת החנות, זה קל מאד להסבר. הרבה יותר קריטי מה יהיה בחנות!
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 26-05-2007, 20:05
  BOBIK BOBIK אינו מחובר  

חבר מתאריך: 19.02.07
בתגובה להודעה מספר 8 שנכתבה על ידי בן שאול שמתחילה ב "בקיצור אתה ספר ורוצה לפתוח..."

הבנתי את הכוונה, נסיון זה דבר הכרחי. בכל מקרה יש באזור אולי רק מספרה אחת וגם היא שולית ולא בולטת. האזור עצמו ממש הומה אדם ביום. הרח' עצמו גם גדול יחסית- וזה מה שמסקרן אותי עוד יותר- מדוע אין שם אפילו מקום לעיצוב שער אחד?

אני גם מתלבט מאוד מה עדיף: לרכוש עסק פעיל לזמן מה ולראות איך העניינים יתנהלו( כלומר ישר לראות תשואה) או להקים את העסק מהיסוד?
מה שמעכב אותי בהחלטה הזו זה הדבר הבאה: עסק פעיל ומוצלח שמרוויח טוב- למה שבעל העסק ירצה למסור אותו או למכור?
- ועוד משהו, שמתי לב במודעות מכירה לדבר כזה: עסק פעיל למסירה ועסק להשכרה, יש הבדל בין שני המונחים?

נערך לאחרונה ע"י BOBIK בתאריך 26-05-2007 בשעה 20:08.
ישן 31-05-2007, 07:04
  בן שאול בן שאול אינו מחובר  

חבר מתאריך: 14.03.07
בדיקת רווחיות עסק - דרישה ל'גילוי נאות'
בתגובה להודעה מספר 19 שנכתבה על ידי BOBIK שמתחילה ב "אתה אומר שספירת לקוחות זה..."

ברשותך אתחיל בהשוואה הפשוטה לקנית רכב. בדקת בעין, נראה לך, ועכשיו אתה מבקש בדיקה במכון - בלעדיה אתה קונה 'חתול בשק'. ולנמשל: ראית עסק, עשית כל בדיקה בעין כולל ספירת לקוחות עכשיו אתה חייב לדרוש בערך באופן הבא: אדוני, עכשיו רו"ח שלי או מנהל החשבונות שלי מבקש לקבל את דו"חות הנה"ח האחרונים, דו"חות מע"מ אחרונים ומאזן לשנה קודמת. תאמר לי למי לפנות וממי ניתן יהיה לקבל כל אינפורמציה. אם יסרב לבקשה מקובלת זו - עצתי ברח...
אם אתה מעוניין בתמונה ראשונית לרווחיות (תמונה חלקית אך ראויה) בקש לקבל את דו"חות המע"מ האחרונים. כשתקבל אסביר לך מה לבדוק בהם. יסרב המוכר למסור - ברח...

יעקב בן שאול
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 01:02

הדף נוצר ב 0.07 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר