לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה   מה שבראש היתרון האנסי | freedom.fresh.co.il   נושא: ילדה, רוצה לבוא אתי לדירה? –אני רק בת ארבע־עשרה. חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > מה שבראש
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 23-05-2007, 19:09
  gixxer gixxer אינו מחובר  

חבר מתאריך: 04.12.05
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי Schalter_87 שמתחילה ב "ראיון עבודה במקדונלד'ס"

תשמע אני עברתי ראיון מקדונלס שנה שעברה והם אשכרה(לפחות המנהל בסניף שלי) עשה את זה כאילו זה ראיון לשב"כ.יש אנשים שעושים ראיון עם מנהל הסניף ואחר כך ראיון עם המנהל האזורי ורק אז מחליטים אם הם מתקבלים או לא..אני אישית עשיתי רק ראיון אחד עם מנהל הסניף,הוא אמר שבערב הוא יחזור אלי וכמובן שהוא לא..אם אתה רוצה להתקבל פשוט תלחץ עליהם.אני התקשרתי כל יומיים-שלושה לראות מה קורה ורק בגלל זה קיבלו אותי..חבר שעשה את הראיון באותו יום ביחד איתי לא התקבל כי הוא לא התקבל אפילו פעם אחת לראות מה קורה..תראה מוטיבציה וזהו הכל:]

באיזו מגמה אני?מתי אני מסיים ללמוד?אם היו לי חוגים שעזבתי ואם כן למה?
אם יש לי נסיון קודם בסוג העבודה הזו?לאן אני מתכנן להתגייס?

בקיצור הוא אשכרה הולך לעשות לך חקירה על החיים שבסופו של דבר אתה מגיע לעבודה פשוטה יחסית ומעצבנת..הכסף חרא כי לא נותנים לעשות משמרות נורמליות ועבודה יחסית מעצבנת עם המון לחץ)תלוי בסניף שאתה תעבוד בו כמובן.
כל הזמן משנים לך את הארוחות וזה לזכור די הרבה אבל מתרגלים..מנהלי משמרת אחרי צבא שחושבים שהם מינימום מנכ"ל מקדונלס ובסך הכל אני חייב להגיד לך שאני די מאוכזב מהעבודה הזו.
אומנם מקום נקי בטירוף(הרבה יותר מבורגראנץ לדגומא),חייבים לעבוד עם כפפות,סינר וכובע וכל שעה לשטוף ידיים וכל מיני דברים כאלה(שזה די נחמד לדעת שלא יורקים לך בהמבורגר או כל מיני דברים אחרים כי זה פשוט לא קורה שם..מנהל נורמלי מחזיק את הסניף ברמה נקייה מאוד).
אני לא ממליץ עליה כעבודה לקיץ אלא יותר לכיוון של עבודה בזמן לימודים(משמרות קצרות והעבודה לא ממש קשה).חדשים מן הסתם מקבלים פחות משמרות אבל לא נורא..מתרגלים:]
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 08:50

הדף נוצר ב 0.06 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר