לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה - ברוכים הבאים לפורום מוטוריקה ורכב, אנא קראו את כללי הפורום - חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > תחביבים > מוטוריקה ורכב
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 25-05-2007, 00:01
  משתמש זכר yakir1111 מנהל yakir1111 אינו מחובר  
מנהל פורום מוטוריקה ורכב

חבר מתאריך: 08.02.06
חייב ללכת למוסך ליבדוק מה המצב של כל הרפידות/סנדלים
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי נחש מורעל שמתחילה ב "נסיעה עם בלם-יד מורם"

יתכן וניגרם נזק ואפילו נזק כבד אין לדעת ויכול להיות שלא קרה כלום
הכל תלוי באיזה מהירות נסעת וכולי..
יתכן שהדיסקיות יתעוותו עקב החימום המוגבר זה שהגעת למצב של ריח שרוף כבר אומר שחייב בדיקה.
בלמים זה לא משחק ילדים ולא בודקים אותם באופן עצמאי ללא נסיון או כל מיני שיטות "אם הרכב עוצר" חייב לבצע בדיקה לכל הברקסים ולבדוק שלא ניגרם נזק במערכת הבלמים כמו קליפרים ,רפידות, סנדלים דיסקיות דראמים.
אל תיקח סיכון וסע בכיוון ישר למוסך ורצוי מוסך מורשה.

(אני לא מנסה להפחיד אותך או משהו אני רק מייעץ לך מה לעשות שחס וחילה לא יקרה איזה מצב חירום עם הברקסים)
ואני ממליץ לך שבמוסך יבדקו את כל הברקסים ולא רק את אלה שבגלגלים האחוריים אלא את כל ה 4.
ליתר ביטחון ולשקט הנפשי.

נערך לאחרונה ע"י yakir1111 בתאריך 25-05-2007 בשעה 00:04.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 25-05-2007, 00:50
צלמית המשתמש של נחש מורעל
  משתמש זכר נחש מורעל נחש מורעל אינו מחובר  

חבר מתאריך: 28.05.06
שלח הודעה דרך ICQ אל נחש מורעל שלח הודעה דרך MSN אל נחש מורעל Facebook profile
בתגובה להודעה מספר 6 שנכתבה על ידי yakir1111 שמתחילה ב "חייב ללכת למוסך ליבדוק מה המצב של כל הרפידות/סנדלים"

תודה רבה על העצות אני מעריך את הדאגה...

עקב העובדה שהרכב שייך לעבודה של אבא שלי (לא שלי פרטי ולא שלו....) אז אני אתן לו להחליט מה לעשות עם הרכב אם ללכת למוסך או לא.

שני נקודות למחשבה (ואשמח להתייחסות מצידכם):

מה שאני באמת תמהה עליו הוא שברכב אוטומט ברגע שאתה שם על D (דרייב) הרכב משוחרר לנסיעה גם אם הבלם-יד מורם (אמנם הוא נשחק אבל עדיין הוא לא מונע מהרכב ליסוע-כמו שנוכחתי לדעת בעת אותה נסיעה) אני לא יודע איך זה ברכב עם גיר ידני (אני נהג חדש ולא יצא לי לנהוג יותר מידי על ידני מאז הטסט) אבל באוטומט זה בהחלט לא מנע מהרכב ליסוע.

פטנט מצויין לבעיה הזאת של נסיעה עם בלם-היד מורם ראיתי בלא מעט מכוניות אוטומטיות שהרכב מזהה את הבעיה הנ"ל ומשמיע צפצוף מעצבן במיוחד כדי לעורר את הנהג לתקלה (כמו במצב שהנהג לא חגור). אגב, היה יותר חכם מצד היצרן שהרכב היה נמנע מלהתחיל בנסיעה כלל כל עוד יש תקלה.

מה שמפתיע אותי הוא שאצלי ברכב ישנה התראה מסויימת של סימן קריאה (!) אדום זוהר שמתריע על התקלה אבל הבעיה היא שהוא לא מצפצף כמו במכוניות האחרות שראיתי - ועל זה אני תמהה!

נ.ב- באותה נסיעה של 10 דקות עם בלם-היד מורם נהגתי לא יותר מ55-60 קמ"ש (זה היה בתוך העיר).
ישן 25-05-2007, 11:07
מנהל פורום מוטוריקה ורכב

בתגובה להודעה מספר 7 שנכתבה על ידי נחש מורעל שמתחילה ב "תודה רבה על העצות אני מעריך..."

זה לא משנה של מי הרכב אם אתה או אבא שלך או אחד מהמשפחה שלך נוהג ברכב הזה הוא מסכן את חייו ולא משנה של מי הרכב.
אני רוצה לשאול אותך שאלה טפשית :
אתה היית רוצה ליסוע ברכב שקיבלת במתנה ברכב הכי מפואר והכי טוב בלי ברקסים ביכלל? (התשובה תהיה בטוח שלא)
אז למה לך להסתכן או לסכן את מי שנוהג ברכב שאבא שלך ידבר עם מי שהביא לו את הרכב בעבודה ויבקש שיקחו את הרכב לבדיקה וזהו זה לא אמור להיות סיפור גדול
(תעשה מה שאתה רוצה אני לא אומר לך כלום אני רק מייעץ לך)

Hydra - בדיקת בלמים כן עולה בכסף תלוי איך בודקים אם זה במוסך מורשה הם לא יעשו מבחן על הברקסים, הם יפתחו את הגלגלים וקליפרים ויבדקו כמו שצריך בבדיקה מעמיקה ויסודית, בדרך כלל זה לא יותר מ 150ש"ח
אבל עדיף לשלם 150ש"ח לבדיקה מאשר לשלם את החיים שלנו.(לא מאחל לאף אח, ושלא נדע מצרות)

נערך לאחרונה ע"י yakir1111 בתאריך 25-05-2007 בשעה 11:11.
ישן 27-05-2007, 00:31
מנהל פורום מוטוריקה ורכב

בתגובה להודעה מספר 12 שנכתבה על ידי Hydra שמתחילה ב "לא, זה לא עולה כסף, כיוון שזה..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי Hydra
"זה גם ככה לא עולה לכם כסף".

אלוהים אדירים למה יש אנשים כאלה למה?!!!!!!!!!!!!
למה כתבת זה לא עולה גם לכם את זה ממש לא הבתי למה התכוונה?!! אני ילך למוסך לעשות בדיקת בלימים זה לא יעלה לי כסף?!!! אז די לדבר שטויות ואני גם כתבתי לידע כללי בלי שום קשר אליך אז למה אתה קופץ יש כמו צפרדע ותוקף?!!! אם זה מעצבן אותך מה שכתבתי אז תיתעלם ותחשוב שזה בכלל לא נוגע אליך בכלל!.
אני כתבתי: "לידע כללי בלבד:
בדיקת בלמים בצורה יסודית במוסך מורשה עלותה כ 100-150ש"ח. אפשר למצוא פחות ואפילו בחינם אבל זה המחיר וזהו."
אז למה אתה קופץ ותוקף? אתה מתעצבן מזה או מה אני לא מבין..... אם כן שתה מים קרים תמיד עוזר מנסיון.
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 18:51

הדף נוצר ב 0.07 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר