לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > מחשבים > מערכות הפעלה
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 24-05-2007, 23:45
צלמית המשתמש של linuxsboot
  linuxsboot linuxsboot אינו מחובר  

חבר מתאריך: 15.04.06
הוינדוס אקס פיי 32 הפסיק לעבוד וזהו, מדוע?

הוינדוס של ה 32 ביט הפסיק לעבוד, דבר מוזר ביותר עקב זה שאף פעם הוינדוס לא קרס או הוציא שגיאה חומרה או תוכנה.
הוינדוס לא עולה במצב רגיל או בטוח וחייב ללחוץ על f8 ולבחור במצב הטוב האחרון שלך המערכת או בשחזור הנתונים. שני האופציות האלה לא עוזרות כנ"ל.
לתקן את הבעיה זה לא בעיה עושים שיחזור מערכת מהדיסק ההתקנה עצמו, מה שכן מעניין אותי זה למצוא מה גרם לבעיה לפני השיחזור מהדיסק. כי מדובר על מערכת שעבדה כמו בובה.
כיצד מוצאים מה קרה?
ניתן לגשת למחיצה של ה 32 ביט עם הוינדוס של ה 64 ביט ולעבוד איתה, כך שהמחיצה הלוגית תקינה.

מותקן לי וינדוס 64 ביט פרו שעבד ועובד מצויין עד עכשיו. בקרוב יהיה גם לינוקס וינדוס ויסטא, עוד לא קניתי כונן קשיח נוסף פשוט, מה לעשות 250 גיגה לא מספיק ל 4 מערכות הפעלה ל 2 בקושי.
זאת הזדמנות להגיד אין כמו לינוקס...
will you marry me nesli barda? Operating system: Linux The day Microsoft & apple makes a product that does not suck will be the day they start making vacuum cleaners. say no to Apple&Facebook&MS&Samsung IL&Nokia&Hot&Yes,but say yes to Google

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 25-05-2007, 18:58
צלמית המשתמש של קוביבי
  משתמש זכר קוביבי מנהל קוביבי אינו מחובר  
מנהל פורום מערכות הפעלה - הרובע המייקרוסופטי.

חבר מתאריך: 07.10.04
LinkedIn profile
ננסה לפרק את הבעיות שלך לכמה חלקים... כדי לראות אם הבנתי, טוב?
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי linuxsboot שמתחילה ב "הוינדוס אקס פיי 32 הפסיק לעבוד וזהו, מדוע?"

1. החלונות 32 ביט שלך פעל מעולה, עד לא מזמן שפתאום הפסיק לעלות.
2. החלונות 64 ביט שלך עובד טוב, ואתה רוצה שנשתמש בו כדי למצוא את התקלה בחלונות 32.
3. אתה מתכנן להתקין גם ויסטא ו- ubuntu בנוסף ל-2 מערכות ההפעלה שלך היום.
4. אתה מאוד אוהב את לינוקס.

אם צדקתי, אז:
1. במצב בטוח החלונות עולה? מתי בדיוק הוא נתקע?
אם לא אכפת לך להתחיל להתעסק עם הקרביים של העלייה של מערכת ההפעלה תגיד לי, אפשר לעשות כמה דברים מעניינים כאן... אני חושב
2. יש מצב שנעשה את זה, כי לפי מה שאתה מתאר אין גישה למערכת ההפעלה אבל כן יש גישה לכונן.
3. משחק מעניין, פעם גם עשיתי אותו... אבל לי אישית זה לא עבד טוב, כי לא היה לי מספיק זמן להשקיע בכול מערכת הפעלה כך שלא למדתי כל אחת מהן כמו שרציתי... תנסה להצטמצם קצת, תן לכול מערכת חצי שנה +- לפני שתעבור לבאה בתור.
4. אפשר לשנות את זה

ישן 25-05-2007, 19:59
צלמית המשתמש של linuxsboot
  linuxsboot linuxsboot אינו מחובר  

חבר מתאריך: 15.04.06
בתגובה להודעה מספר 2 שנכתבה על ידי קוביבי שמתחילה ב "ננסה לפרק את הבעיות שלך לכמה חלקים... כדי לראות אם הבנתי, טוב?"

א, המערכת של הוינדוס 32 ביט פעלה עד יום ו, הוינדוס של 64 ביט עדיין עובד.
ב, עובדה נוספת שני המערכות הותקנו באותו יום.
ג, השני מערכות הפעלה הנוספות יותקנו כאשר ארכוש עוד כונן קשיח נוסף בגודל של 250 גיגה ומעלה זה בטוח.
ד, לא החלטתי עדיין איזה לינוקס זה יהיה. עכשיו יש לי כונן אופטי של sata, כך שהבעיה של הזיהוי ide עם ההתקנה של הלינוקס נעלמה בנוסף אני די מהוסס לחזור לubuntu, כי היה לי איתה נסיון מר מאוד וזה בעדינות, בניגוד להפצות לינוקס אחרות שכן ניסיתי.
ה, סעיפים ג ו ד לא קשורים לשאלה, אך היה צריך להסביר את הנקודות האלה.

עכשיו בנוגע לבעיה:
א, מצב רגיל לא עולה, לא עולה בכלל המחשב. המחשב עושה ריסט ישר אחרי שהמערכת של ה 32 ביט נבחרת לעלות.
ב, מצב בטוח לא עולה, נופל ועושה ריסט כאשר מגיע לשלב בו החלון של בחירת המשתמשים עולה או התחברות ליוזר מסויים.
ג, המצב האחרון הידוע לא עולה, כנ"ל כמו במצב הבטוח.
ד, שיחזור המערכת לא עזר, מגיעים ל recovery console מיד אחרי והמחשב עושה reset מיידית.
תופעה מוזרה ביותר, בלי שגיאה בלי כלום ובלי התרעה מוקדמת. פעם ראשונה שזה קורה לי עם וינדוס.

אחרי שחיכיתי לתשובה מאתמול ולא קיבלתי, אזלה לי הסבלנות וניסיתי לתקן את הבעיה על ידי repair installation, אך האופציה לא הייתה זמינה. (מוזר, אך האופציה לא הייתה זמינה) התקנתי את המערכת מחדש על המערכת הישנה והבעיה נעלמה כלא הייתה. עכשיו נשאר להתקין את התוכנות שהיו על הישומים שכן היות מותקנים על הוינדוס 32 ביט. נקווה שזה לא יקרה שוב, אך אם כן השאלה הבאה עדיין רלונטית.

המערכת הישנה הושמדה,התקנתי עליה מחדש את הוינדוס. האם ניתן עדיין למצוא את הבעיה המוזרה הזאת על ידי log של המערכת הישנה או סוג התקנים אחר של המערכת עצמה?
אם יש log שלא הושמד וניתן לדלות ממנו מידע כמובן
will you marry me nesli barda? Operating system: Linux The day Microsoft & apple makes a product that does not suck will be the day they start making vacuum cleaners. say no to Apple&Facebook&MS&Samsung IL&Nokia&Hot&Yes,but say yes to Google

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 04:04

הדף נוצר ב 0.04 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר